خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد

بلیط هواپیما تهران مشهد

مشهد دومین شهر بزرگ ایران، یکی از پر تقاضاترین مقاصد برای سفرهای داخلی است که از فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود. هرساله تعداد زیادی از ساکنین تهران، بلیط پرواز تهران به مشهد را خریداری می‌کنند. برای خرید بلیط هواپیمای تهران به مشهد لازم است، اطلاعاتی مثل تاریخ سفر، نوع ایرلاین و تعداد مسافران را در سایت پته جست و جو کنید. در نتیجه لیستی از پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد که میتوانید از بین گزینه ها مناسب ترین بلیط، متناسب با نیازتان را انتخاب و خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد و یا بلیط هواپیما مشهد تهران، تاثیرگذار است. اگر بخواهیم به طور خلاصه برخی از این عوامل را معرفی کنیم، میتوان به زمان خرید بلیط هواپیما، کلاس پروازی، نوع بلیط و ایرلاین انتخابی اشاره کنیم. منظور از زمان خرید بلیط یعنی بازه ایام نوروز و روزهای تعطیل که در آن تقاضای سفر به مشهد چندین برابر است. در این روزها قیمت بلیط تهران به مشهد بسیار بالاتر از روزهای دیگر سال ارائه خواهد شد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران مشهد

هر مقصدی که برای سفر انتخاب میکنید باید از قبل از نظر شرایط آب و هوایی آن را بررسی کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد، دو انتخاب پیش روی شماست. اگر میخواهید بهترین آب و هوا را در سفرتان به مشهد تجربه کنید، بهتر است بلیطتان را در بهار رزرو کنید و از هوای مطبوع آن لذت ببرید، اما مشکلی که وجود دارد تقاضای بالا برای خرید بلیط در این بازه است. در مقابل، سفر در پاییز و زمستان ممکن است کمی سرد باشد اما خلوت تر خواهد بود و در نتیجه قیمت کمتری به نسبت دیگر ماه ها خواهد داشت. نکات لازم برای خرید بلیت ارزان تهران مشهد:

  • روزهای آخر هفته، ایام عید و همچنین تعطیلات مذهبی را انتخاب نکنید.
  • انتخاب ساعات کم تردد مثل نیمه شب یا صبح زود میتواند به خرید بلیط با قیمت مناسب به شما کمک کند.
  • خرید خود را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری، به روزهای آخر واگذار نکنید.
  • زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، روزهای کم ترددی مثل اوج زمستان و اواسط تابستان باشند.
  • بهتر است بلیط رفت و برگشت را باهم خریداری کنید چرا که قیمت آن نسبت به خرید دو بلیط رفت به صورت جداگانه کمتر خواهد بود.
بلیط هواپیمای تهران مشهد

پرواز تهران مشهد چارتر

از آنجا که میدانید پرواز ها بطور کل به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم میشوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمدی مثل تهران به مشهد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین تری برای بلیط ارائه میشود.

برای خرید بلیط چارتر تهران مشهد، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافیست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب "پرواز چارتری" روی آن قرار گرفته باشد.

بلیط هواپیما تهران مشهد لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما تهران مشهد لحظه آخری را میتوان یکی از راه های خرید ارزان بلیط مشهد معرفی کرد. در بلیط های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز تهران مشهد نزدیکتر بشویم و صندلی های پرواز تهران مشهد خالی باشد، معمولا قیمت پرواز تهران مشهد در آن زمان کاهش می یابد. خرید بلیط لحظه آخری تهران مشهد ، ریسک بالایی دارد، چرا که در مسیرهای پر ترددی مثل تهران به مشهد ممکن است پرواز سریعا پر شود. برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد از مبدا تهران تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه فرمایید و پس از وارد کردن اطلاعات، گزینه لحظه آخری را در منوی فیلتر سمت راست فعل کنید. در این صورت لیست پروازهای تهران به مشهد لحظه آخری به شما نمایش داده میشود.

پرواز تهران مشهد امروز

پرواز تهران مشهد از فرودگاه مهرآباد تهران برخواسته و در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد فرود می آید. برای اطلاع از پروازهای تهران به مشهد در باکس بالا، پس از انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ امروز را مشخص کنید.

ایرلاین های ارائه دهنده پرواز تهران مشهد

مسیر پرواز مشهد به تهران یک مسیر پررفت‌وآمد با درخواست بالا است و ایرلاین‌های مختلفی بلیط هواپیما مشهد تهران را به فروش می‌رسانند. شما میتوانید بلیط های پرواز تهران به مشهد توسط ایرلاین های معتبر را از طریق پته سامانه فروش بلیط هواپیما خریداری کنید. از جمله ایرلاین‌هایی که بلیط پرواز مشهد تهران را ارائه می‌کنند، می‌توان به تابان، زاگرس، آسمان، ماهان، ساها ایر، کاسپین، فلای پرشیا، ایران ایر،‌ ایرباس، آتا، وارش،‌ معراج ایر، سپهران ایر، قشم ایر، ایران ایرتور و چابهار اشاره کرد.

مزایای خرید بلیط تهران به مشهد از پته

برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد، با مراجعه به سایت پته، میتوانید ایرلاین های مختلف را مورد بررسی قرار دهید، ساعات پروازی مناسب با شرایطتان را پیدا کنید، لیستی از قیمت بلیط پرواز تهران مشهد با پروازهای متنوع را داشته باشید و در نهایت، بهترین و ارزان‌ترین پرواز را خریداری کنید. با خرید بلیط هواپیما از پته اطمینان خواهید داشت کمترین قیمت بلیط را خریداری خواهید کرد. همچنین پشتیبانی پته آماده است تا هر زمان که نیاز به راهنمایی درخصوص پرواز داشته باشید، 24 ساعته پاسخگوی شما باشد و کاملترین راهنمایی را برای خرید مناسبترین بلیط به شما ارائه دهد.

سوالات متداول کاربران