خرید بلیط هواپیما تهران نجف

خرید بلیط هواپیما تهران نجف

شهر معنوی و مقدس نجف همیشه یکی از پرتقاضاترین مقاصد برای سفر محسوب میشود و دلیل اصلی آن زیارت بارگاه امام اول شیعیان در این شهر است. هرساله زائران بسیاری قصد سفر به نجف میکنند، خصوصا در مناسبت های خاص مثل عیدها یا زمان شهادت امامان، تعداد زوار این شهر بیشتر می شود. در این ایام خرید بلیط تهران نجف به صورت هوایی بیشترین تقاضا را در بین مسیرهای پروازی خارجی خواهد داشت.

پرتردد ترین پروازها به نجف

رزرو پرواز تهران نجف

برای رزرو بلیط هواپیما تهران نجف در پته، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و…)، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. هنگام خرید دقت کنید اگر قصد خرید بلیط برگشت، بلیط نجف به تهران را دارید کافی است در کنار باکس جستجوی پرواز، گزینه “رفت و برگشت” را انتخاب کنید. اعمال فیلتر در منوی سمت راست صفحه، شمار را به بلیط مد نطرتان نزدیکتر خواهد کرد؛ تغییراتی از جمله: تعیین نوع بلیط هواپیما، کلاس پروازی، ساعت پرواز و… . پته با پوشش گسترده ترین مسیرهای پروازی، دست شما در انتخاب بلیط را باز خواهد گذاشت، بدین معنا که با انتخاب تاریخ پرواز، بیشترین تعداد بلیط از چندین ایرلاین مختلف را خواهید دید.
برای خرید بلیط تهران نجف هواپیمایی قشم ایر، بلیط هواپیما تهران نجف فلای دبی،‌ بلیط پرواز تهران نجف هواپیمایی معراج، پرواز تهران نجف هواپیمایی آسمان، بلیط هواپیما تهران نجف قطر ایرویز و بليط هواپیما تهران نجف هواپیمایی امارات از طریق وبسایت پته اقدام به جست و جو کنید.

خرید آنلاین بلیط تهران نجف

پته، این امکان را برای شما فراهم کرده که بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما نجف ابتدا باید برنامه پروازی این مسیر را بررسی کنید. در ابتدا وارد سایت پته شوید، مبدا، مقصد، تاریخ و تعداد مسافرین را انتخاب کنید. اگر قصد خرید بلیط برگشت را دارید، دقت کنید حتما گزینه ی رفت و برگشت را انتخاب کنید. پس از گذشت چند ثانیه لیست پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد، با انتخاب “جزئیات بیشتر” اطلاعات کامل تری را مشاهده میکنید.

آیا برای سفر به نجف نیاز به ویزا داریم؟

بله، سفر به عراق ملزم به دریافت ویزای این کشور است  با این تفاوت که در ایام اربعین، برای زیارت عتبات عالیات عراق (کربلا، نجف، کاظمین، سامرا) ایرانیان نیاز به اخذ ویزا ندارند.

انواع بلیط هواپیما تهران به نجف

عدم اطلاع از انواع بلیط ممکن است باعث شود هزینه بیشتری برای بلیط خود بپردازید یا در مواقعی متضرر شوید.بلیط هواپیما تهران نجف، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود. از جمله عواملی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران نجف اثرگذار است، نوع بلیط است که در ادامه به بررسی انواع آن میپردازیم.

بلیط تهران نجف چارتر

خرید بلیط چارتر تهران نجف از پرفروش ترین بلیط‌های این مسیر محسوب میشود برای خرید بلیط چارتر تهران نجف تنها کافی است پروازهای نجف را به صورت رفت و برگشت در سایت پته جستجو کنید. پس از چند ثانیه بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد که هرکدام بلیط چارتر هواپیما تهران نجف و یا بلیط چارتر تهران به نجف باشد برچسب “چارتر” در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. با مقایسه نرخ بلیط ها، میتوانید مناسب ترین قیمت را انتخاب و اقدام به خریداری نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران نجف

برخی روزها که ظرفیت پرواز همچنان خالی است، چارتر کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. درواقع چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری تهران نجف را متناسب با میزان تقاضای مسافر تغییر میدهد. برای خرید بلیط لحظه آخری تهران نجف از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هوایی تهران نجف لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. از فیلترها در منو سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران نجف

تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران نجف به عوامل مختلفی از جمله: نوع ایرلاین، کلاس پروازی، تاریخ و ساعت پرواز و … بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت پرواز تهران به نجف،در باکس جست و جوی پروازی در وبسایت پته، اطلاعات خود را وارد کنید و لیست قیمت بلیط را از ایرلاین های مختلف، باهم بررسی کنید. قیمت بلیط هواپیما تهران نجف ماهان یکی از یکی از کمترین قیمت ها در بین پرواز های نجف است.

قیمت بلیط هواپیما تهران به نجف در اربعین

از عمده ترین دلایلی که منجر به افزایش قیمت بلیط هواپیما میشود، میزان درخواست متقاضیان برای خرید بلیط است. هرچه میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. در ایام اربعین به دلیل شلوغی‌ها و تردد مسلمانان به نجف، قیمت بلیط تهران نجف هم افزایش پیدا میکند؛ دراقع در این بازه، بلیط هواپیما تهران به نجف بیشترین نرخ را در طول سال خواهد داشت. البته ایرلاین‌های بسیاری در این ایام پرواز خود را به نجف اختصاص می‌دهند. برای اطلاع از قیمت بلیط تهران نجف از وبسایت پته اقدام به جست و جو کنید.

خرید ارزان بلیط هواپیما تهران نجف

تعیین قیمت بلیط هوایی تهران به نجف بسته به عوامل مختلفی از جمله نوع ایرلاین و حتی تاریخ و ساعت پرواز است و این قیمت مدام درحال تغییر است. با خرید بلیط از پته اطمینان خواهید داشت مناسب ترین قیمت بلیط پرواز تهران نجف به شما ارائه خواهد شد. از جمله راه های خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به نجف خرید بلیط لحظه آخری است. خرید بلیط لحظه آخری نجف به این صورت است که در برخی از روزها، یک ساعت مانده به پرواز ممکن است هنوز ظرفیت هواپیما خالی باشد، بنابراین هواپیمای ارائه کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حدودی پایین تر بیاورد.

از جمله عوامل موثر دیگر در تعیین  قیمت بلیط هواپیما تهران به نجف میتوان به انتخاب فصل مناسب اشاره کرد. درست است که دلیل اصلی خرید بلیط نجف، زیارت، به خصوص در ایام مذهبی است، اما باید توجه کنید در این بازه، بلیط بیشترین نرخ را خواهد داشت. خرید بلیط تهران به نجف در اوج زمستان یا تابستان میتواند قیمت آن را تا میزان زیادی کاهش دهد. انتخاب اواسط هفته برای سفر نیز میتواند به شما در خرید ارزان تر بلیط یاری کند. اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیما را دارید، پته خیال شما را بابت ارائه مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما راحت میکند؛ تنها کافیست از کادر جست و جوب پته تاریخ مد نظرتان برای سفر را انتخاب کنید.

اطلاعات پرواز تهران نجف

 • پرواز تهران به نجف در تمامی روزهای هفته درحال انجام است و هر ساعت از شبانه روز میتوانید آنلاین، اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.
 • پرواز تهران نجف حدود ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه زمان خواهد برد اما این زمان با توجه به شرایط مختلفی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی متغیر است.
 • ایران و عراق حدود ۳۰ دقیقه اختلاف ساعت دارند. ساعت رسمی نجف، ۳۰ دقیقه از تهران عقب‌تر است.
 • برای سفر به نجف میتوان از شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اصفهان و شیراز اقدام به خرید بلیط هواپیما کرد.
 • هواپیمایی معراج، ارزانترین پرواز تهران نجف را ارائه میدهد.
 • قیمت بلیط هواپیما تهران نجف در اربعین و مناسبت‌های مذهبی با افزایش نرخ همراه خواهد بود.
 • خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف، از خرید بلیط رفت به تنهایی، از لحاظ قیمتی به صرفه تر است.
 • برای اطلاع از ساعت پرواز نجف به تهران امروز کنسلی یا اعلام تاخیر آن می توانید با شماره ۱۹۹ تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات فرودگاه نجف

پس از خرید بلیط تهران نجف، بهتر است فرودگاه نجف را بشناسید. فرودگاه نجف از مهمترین و پرترددترین فرودگاه های عراق، روزانه پروازهای مستقیم زیادی از شهرهای مختلف ایران را میپذیرد. بسیاری از این پروازها از طریق ایرلاین‌های داخلی و بقیه پروازها هم از طریق ایرلاین‌های خارجی، از جمله ایرلاین‌های عربی انجام می‌شوند. اطلاعات پروازهای نجف را میتوانید از سایت فرودگاه نجف پیگیری کنید.

آدرس فرودگاه نجف: عراق، نجف اشرف، فرودگاه بین‌المللی نجف اشرف

شماره تلفن فرودگاه نجف عراق: 09603334935

لیست پرواز تهران نجف

برای اطلاع از لیست پرواز تهران به نجف، در بالای همین صفحه میتوانید با وارد کردن اطلاعات، لیست پروازهای تهران نجف را مشاهده کنید و با اعمال فیلترها از منوی سمت راست، نمایش بلیط هارا محدودتر به نظرتان نزدیکتر کنید. پرواز تهران به نجف در تمامی روزهای هفته انجام میشود و میتوانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به جست و جو کنید و بلیط ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید. امکان خرید و مقایسه پرواز تهران نجف هواپیمایی قشم ایر، بلیط هواپیما تهران به نجف معراج، هواپیمایی آسمان، بليط تهران نجف هواپیمایی امارات، بلیط هواپیما برای نجف ایرلاین قطر و پرواز تهران نجف هواپیمایی فلای دبی در وبسایت پته وجود دارد.

مزایای خرید بلیط تهران به نجف از پته

 • گسترده ترین مسیرهای پروازی: با وارد کردن اطلاعات پرواز، بیشترین تعداد بلیط پرواز تهران نجف را از ایرلاین های مختلف مشاهده و باهم مقایسه کنید.
 • ارزانترین قیمت بلیط: به محض جست و جو در وبسایت پته، ارزانترین قیمت بلیط تهران نجف را مشاهده خواهید کرد. پته کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته و با ارائه بیشترین تعداد بلیط، تضمین کمترین قیمت را به متقاضیان خواهد داد.
 • پشتیبانی شبانه روزی: کارشناسان پته، 24 ساعته آماده پاسخگویی به تمامی متقاضیان هستند. شما در هرساعتی از شبانه روز که نیاز به پشتیبانی داشته باشید، پته، آماده است تا هر زمان نیاز به راهنمایی درخصوص پرواز داشته باشید، کاملترین راهنمایی را برای خرید مناسب ترین بلیط به شما ارائه دهد.

سوالات متداول کاربران