خرید بلیط هواپیما نجف تهران

بلیط هواپیما نجف تهران

اغلب افرادی که برای سفر زیارتی به شهر نجف رفته‌اند برای برگشت به تهران در جستجوی بلیط با قیمت مناسب هستند که سفر زیارتی خود را با یک بلیط مناسب تکمیل کنند. بلیط هواپیما نجف تهران یکی از پر رفت و آمدترین مسیرهای هوایی هست که همه ساله مسافر قابل توجهی برای این مسیر وجود دارد. این مسیر پروازی در زمان اعیاد و مراسم عزاداری اهل بیت رونقی دوچندان پیدا می‌کند. برای سفر به این شهر زیارتی همراه ما باشید تا راه‌های خرید بلیط ارزان هواپیما را با بکدیگر بررسی کنیم.  پته یکی از مهم ترین وبسایت‌ها در زمینه خرید بلیط هواپیما است. با خرید از پته خرید مطمئن و آسانی را تجربه خواهید کرد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما نجف تهران

خرید بلیط هواپیما نجف به تهران از پته کار بسیار راحتی است و برای آن راه‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید بلیط هواپیما چارتری و یا بلیط هواپیما لحظه آخری نجف تهران را خریداری کنید. پرواز نجف تهران مانند تمامی پروازها به دو صورت چاتری و سیستمی برای مشتریان ارائه می‌گردد، اگر در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید، حتما با قیمت مناسبی قادر به تهیه بلیط هواپیمای خود هستید. فراموش نکنید ماه، روز و حتی ساعت خرید بلیط هواپیما در تعیین قیمت آن موثر است. اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیما را دارید، باید در پاییز و زمستان به نجف سفر کنید. در این زمان از سال به دلیل سرمای هوا میزان تقاضا برای سفر به نجف کاهش می‌یابد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما نجف به تهران

به طور کلی زمانی از سال که میزان تقاضا برای نجف کمتر است، قیمت بلیط کمی افت پیدا می‌کند و می‌توان با قیمت کمتری بلیط تهیه کرد. این زمان از سال که شهر نجف خلوت تر است بیشتر در بازه مرداد و شهریور ماه اتفاق می‌افتد. گرمای هوا از میزان تقاضا برای سفر به این شهر را می‌کاهد و می‌توان بلیط ارزان‌تری پیدا کرد. اما اگر قصد سفر به از نجف به تهران را دارید به شما توصیه می‌کنیم در پاییز و زمستان به این شهر سفر کنید. البته به دلیل چرخش تقویم قمری در طول سال اوج در خواست برای سفر از نجف به تهران متغییر است.

قیمت بلیط هواپیما نجف به تهران

قیمت بلیط هواپیمای نجف به تهران طی سال نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند فاکتور تغییر خواهد کرد. مهم‌ترین موارد در این خصوص، عبارتند از:

بازه زمانی سفر و خرید بلیط: زمان سفر مهم‌ترین فاکتور در تغییر نرخ پرواز است. زمان‌های شلوغ، مانند ایام خاص، اعیاد مذهبی و عزاداری‌های شیعی همان تاریخ‌هایی هستند که قیمت بلیط‌ها افزایش می‌یابد

برند ایرلاین: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به ناوگان هوایی و خدماتی که در حین سفر به مسافران عرضه می‌کنند، قیمت بلیط را تعیین می‌نمایند. به همین خاطر نیز پس از مراجعه به جدول بلیط‌های سایت مشاهده خواهید کرد که در یک روز مشخص و حتی یک بازه ساعتی، قیمت بلیط پرواز نجف تهران دو ایرلاین متفاوت خواهد بود.

نوع کلاس پروازی: برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس موجود است. کلاس هواپیمایی با توجه به محل قرارگیری، نوع صندلی و خدمات سفر مشخص می شود. لذا بلیط صندلی‌های کلاس بیزینس از اکونومی گران‌تر است.

بلیط چارتری نجف تهران

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر نجف به تهران، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب “پرواز چارتری” روی آن قرار گرفته باشد. گاهی اوقات به دلیل کم تقاضا بودن سفر امکان دارد بلیط هواپیما نجف به تهران را با کمترین قیمت ممکن پیدا کنید.

خرید بلیط لحظه آخری نجف تهران

خرید بلیط هواپیما نجف به تهران لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط نجف معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز نجف تهران نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز نجف تهران خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط هواپیما نجف تهران لحظه آخری تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه کنید.

بلیط هواپیما نجف به تهران رفت و برگشت

اگر در زمان شروع سفر تاریخ برگشت شما هم مشخص است بهتر این است که برای بلیط برگشت هم فکری کنید، و در هنگام خرید بلیط هواپیما نجف تهران، بلیط برگشت را نیز خریداری کنید، چرا که اگر بلیط برگشت هم خریداری کنید، قیمت کمتری به نسبت خرید جداگانه خواهید پرداخت. برای خرید بلیط رفت و برگشت نجف تهران، هنگام ورود اطلاعات، دقت کنید گزینه “رفت و برگشت” را انتخاب کرده باشید.

اطلاعات پرواز نجف تهران

مدت زمان سفر به نجف  بستگی به بلیطی که خریداری کرده‌اید دارد. معمولا پروازهای طولانی در یک کشور سوم نیز توقف دارند که مدت زمان پرواز را تغییر می‌دهد، اما به لحاظ فاصله هوایی تهران تا نجف 3750 کیلومتر فاصله دارد. این فاصله اگر در پروازی بدون توقف طی شود حدود 7 ساعت زمان لازم است تا از نجف به تهران برسید

مزایای خرید بلیط هواپیمای نجف تهران از پته

وقتی که پای سفر به یک کشور خارجی در میان است. برای خرید بلیط هواپیما دقت و وسواس بیشتری به خرج می‌دهیم. اگر قصد خرید مطمئن و بدون دردسر را دارید پته بگیرید. مجموعه پته با بهترین ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی در ارتباط است و برای خرید به راحتی می‌توانید با مراجعه به وبسابت پته به آدرس www.pateh.com  بلیط خود را تهیه کنید. از دیگر مزایای خرید بلیط هواپیمای نجف تهران می‌توان به ارزان قیمت بودن بلیط اشاره کرد. با خرید از پته بدون شک نازل‌ترین قیمت را تجربه خواهید کرد.

سوالات متداول کاربران