خرید بلیط هواپیما استانبول تهران

خرید بلیط هواپیما استانبول تهران

مسیر پروازی استانبول به تهران یکی از پرترددترین خطوط هوایی خارجی است که هر ساله تعداد بسیار زیادی مسافر در این مسیر اقدام به سفر می‌کنند. ایرلاین‌های مختلفی در این مسیر تردد می‌کنند. بلیط هواپیمای استانبول تهران در زمان تعطیلات نوروز و زمستان از قیمت مناسب‌تری به نسبت تابستان برخوردار هستند. استانبول یکی از توریستی ترین شهرهای خاورمیانه است که توسعه بسیار خوبی در صنعت گردشگری پیدا کرده و همواره یکی از مقاصد مورد تقاضا برای سفر بوده و هست. برای خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران لازم است، اطلاعاتی مثل تاریخ سفر، نوع ایرلاین و تعداد مسافران را در سایت پته جست‌وجو کنید. در نتیجه لیستی از پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد. با بررسی تمام نکات مورد نظر خود، می‌توانید با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

خرید ارزان بلیط هواپیما استانبول تهران

خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران از پته کار بسیار راحتی است و برای آن راه‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید بلیط هواپیما چارتری و یا بلیط هواپیما لحظه آخری استانبول تهران را خریداری کنید. پرواز استانبول تهران مانند تمامی پروازها به دو صورت چارتری و سیستمی برای مشتریان ارائه می‌گردد، اگر در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید، حتما با قیمت مناسبی قادر به تهیه بلیط هواپیمای خود هستید. فراموش نکنید ماه، روز و حتی ساعت خرید بلیط هواپیما در تعیین قیمت آن موثر است. اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیما را دارید، باید در پاییز و زمستان به این شهر زیبا و دوست داشتنی سفر کنید. در این زمان از سال به دلیل سرمای هوا میزان تقاضا برای سفر به استانبول کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط ارزان قیمت از پته اقدام به خرید کنید و مطمئن باشید که یکی از ارزان‌ترین بلیط‌ها را تهیه می‌کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران

برای خرید بلیط هواپیما استانبول تهران باید نکاتی مانند روزهای هفته و ساعت پرواز را در جست‌وجوی خود مد نظر قرار دهید. اواسط هفته و صبح‌ زود معمولا قیمت بلیط کمتر است. تابستان‌ها به علت دمای مناسب هوا بهترین فصل برای سفر به استانبول است. برای خرید بلیط استانبول تهران وقت خود را تلف نکنید و با مراجعه به پته، با بهترین قیمت، بلیط خود را تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما استانبول به تهران

قیمت بلیط هواپیمای استانبول به تهران طی سال نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند فاکتور تغییر خواهد کرد. مهم‌ترین موارد در این خصوص، عبارتند از:

بازه زمانی سفر و خرید بلیط: زمان سفر مهم‌ترین فاکتور در تغییر نرخ پرواز است. زمان‌های شلوغ، مانند ایام خاص دقیقا همان تاریخ‌هایی هستند که قیمت بلیط‌ها با افزایش رو به رو خواهند شد.

برند ایرلاین: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به ناوگان هوایی و خدماتی که در حین سفر به مسافران عرضه می‌کنند، قیمت بلیط را تعیین می‌نمایند. به همین خاطر نیز پس از مراجعه به جدول بلیط‌های سایت مشاهده خواهید کرد که در یک روز مشخص و حتی یک بازه ساعتی، قیمت بلیط پرواز استانبول تهران دو ایرلاین متفاوت خواهد بود.

نوع کلاس پروازی: برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس موجود می باشد. کلاس هواپیمایی با توجه به محل قرارگیری، نوع صندلی و خدمات سفر مشخص می شود. لذا بلیط صندلی‌های کلاس بیزینس از اکونومی گران‌تر است.

بلیط هواپیما استانبول تهران چارتری

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر استانبول به تهران، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب "پرواز چارتری" روی آن قرار گرفته باشد. گاهی اوقات به دلیل کم تقاضا بودن سفر امکان دارد بلیط هواپیما استانبول به تهران را با کمترین قیمت ممکن پیدا کنید.

بلیط هواپیما استانبول تهران لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما استانبول به تهران لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط استانبول  معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز استانبول تهران نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز استانبول تهران خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط هواپیما استانبول تهران لحظه آخری میتوانید به وبسایت پته مراجعه کنید.

بلیط هواپیما استانبول به تهران رفت و برگشت

اگر به دلیل کار اداری و یا انجام معامله‌ای به استانبول سفر می‌کنید و قصد بازگشت زودهنگام را دارید باید برای بلیط برگشت هم‌فکری کنید، بهتر است در هنگام خرید بلیط هواپیما استانبول تهران، بلیط برگشت را نیز خریداری کنید، چرا که اگر بلیط برگشت هم خریداری کنید، قیمت کمتری به نسبت خرید جداگانه خواهید پرداخت. برای خرید بلیط رفت و برگشت استانبول تهران، هنگام ورود اطلاعات، دقت کنید گزینه "رفت و برگشت" را انتخاب کرده باشید.

سوالات متداول کاربران