خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد

بلیط هواپیما شیراز به مشهد

شیراز قطب گردشگری ایران و مشهد قطب زیارتی آن است. پروازهای زیادی روزانه از مقصد شیراز و مشهد صورت می گیرد. خرید بلیط هواپیما مشهد شیراز و بلعکس یکی از راحت ترین روش های سفر است.

در این میان خرید اینترنتی بلیط هواپیما حتی روند خرید بلیط شما را راحت تر می کند. بنابراین با توجه به اهمیت زمان و سهولت سفر یکی از محبوب ترین روش های سفر در کل دنیا خرید بلیط هواپیما است.

اطلاعات پرواز شیراز مشهد

 • فاصله هوایی شیراز تا مشهد: فاصله هوایی شیراز تا مشهد 993 کیلومتر است.
 • مدت زمان پرواز شیراز به مشهد: مدت زمان پرواز شیراز به مشهد به طور متوسط 1 ساعت و 45 دقیقه است.
 • روزهای پرواز شیراز به مشهد: پروازهای شیراز به مشهد در تمامی روزهای هفته برقرار است.
 • ایرلاین‌های پرواز شیراز به مشهد: تمامی پروازهای شیراز به مشهد از فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز (SYZ) به فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد (MHD) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. در حال حاضر امکان خرید بلیط ارزان قیمت شیراز به مشهد از ایرلاین‌های آسمان، کاسپین، ایران ایر، وارش، و فلای پرشیا برای مسافران فراهم است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز مشهد

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط شیراز مشهد اثر گذار است، ازجمله کلاس پروازی. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است. البته این کلاس پروازی برای تمامی مسیرها ارائه نمی شود و اکثرا بلیط های شیراز مشهد، اکونومی است.

ایرلاین و خدماتی که ارائه میدهند باهم متفاوت است، همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های شیراز مشهد می شود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین هایی مثل ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر، هزینه بالاتری خواهند داشت.

عامل دیگری که نرخ بلیط را تا حد زیادی تعیین می کند، چارتری و سیستمی بودن بلیط است. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر شیراز مشهد را مشخص می کنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

میزان تقاضا برای سفر به مشهد، به میزان زیادی در تعیین قیمت آن اثر گذار است، برای مثال قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد در ایام مذهبی، نسبت به روزهای عادی بسیار بالاتر خواهد بود.

پرواز شیراز مشهد امروز

پرواز شیراز به مشهد همه روزه از فرودگاه شهید دستغیب انجام میشود. برای اطلاع از پرواز شیراز مشهد امروز از باکس بالای صفحه اقدام به جست و جو کنید و از بین گسترده ترین مسیرهای پروازی بلیط شیراز مشهد را انتخاب کنید.

بلیط چارتر هواپیما شیراز مشهد

معمولا بلیط چارتر شیراز مشهد قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در این پروازها، ایرلاین صندلی‌‌های هواپیما را اجاره میدهد. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش میرساند. نکته ای که در خرید بلیط چارتری باید به آن توجه کنید، این است که هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود.

برای خرید بلیط چارتر شیراز مشهد از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه “چارتری” را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد. توجه کنید، خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر شیراز مشهد زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

اگر قصد خرید بلیط چارتر شیراز به مشهد را دارید، دقت کنید:

 • جریمه کنسلی بلیط سیستمی شیراز مشهد نسبت به چارتر کم تر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.
 • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.

خرید بلیط لحظه آخری شیراز مشهد

بلیط لحظه آخری شیراز مشهد و بلیط مشهد شیراز از جمله پرفروش ترین بلیط‌ هامحسوب می شود. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری شیراز مشهد را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر می دهد.

اگر سفر مهم کاری در پیش دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر و لحظه آخری، خرید را به لحظات آخر واگذار نکنید چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده شده باشد و موفق به خرید بلیط نشوید. برای خرید بلیط لحظه آخری شیراز مشهد از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما مشهد لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. از فیلترها در منو سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

خرید ارزان بلیط هواپیما شیراز مشهد

همه به دنبال پیدا کرن راهی برای خرید ارزانتر بلیط هواپیما هستیم. عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط شیراز مشهد اثرگذار است، از جمله نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و حتی ساعت و روز خرید.

از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط شیراز مشهد، انتخاب روز مناسب برای خرید است. شلوغ ترین روزها برای خرید بلیط هواپیما مشهد، ایام مذهبی مثل ولادت ها و شهادت ها است. در این روزها بلیط شیراز به مشهد با قیمت بسیار بالاتری ارائه میشود.

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز به مشهد دقت کنید:

 • زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، روزهای کم ترددی مثل اوج زمستان و اواسط تابستان باشند.
 • بهتر است بلیط رفت و برگشت را باهم خریداری کنید چرا که قیمت آن نسبت به خرید دو بلیط رفت به صورت جداگانه کمتر خواهد بود.

بلیط رفت و برگشت پرواز شیراز مشهد

اگر پس از سفر به مشهد، قصد برگشت به شیراز را دارید، حتما در هنگام خرید بلیط، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید، چراکه هزینه ی بلیط رفت و برگشت شیراز مشهد از خرید دو بلیط رفت، به صورت جداگانه، به صرفه تر خواهد بود.

برای خرید بلیط شیراز به مشهد رفت و برگشت حتما دقت کنید، گزینه “رفت و برگشت” را فعال کرده باشید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکرده بودید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط شیراز مشهد اقدام به جست و جو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز مشهد از پته

جستجوی بلیط هواپیما از شیراز به مشهد در پته به شما امکان می‌دهد تا راحت و با قیمتی مناسب بلیط خود را خریداری کنید.

 1. جستجوی بلیط: ابتدا از برنامه پروازهای شیراز به مشهد اطمینان حاصل کنید. در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید و سایر جزئیات از جمله تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران و… را مشخص کنید و در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید. در عرض کمتر از چند ثانیه، نتایج پروازهای شیراز به مشهد برای شما نمایش می دهد.
 2. رزرو بلیط: پس از جستجو، لیست قیمت بلیط‌ها از ارزان‌ترین تا گران‌ترین به شما نمایش می دهد. با انتخاب بلیط مورد نظر، اطلاعات دقیق آن از جمله ایرلاین، تاریخ پرواز، ساعت حرکت و قیمت را مشاهده کنید. سپس با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران، منتقل می‌شوید.
 3. خرید و دریافت بلیط: با انتخاب دکمه خرید بلیط، به درگاه پرداخت هدایت می شوید و می توانید خرید خود را نهایی کنید. همچنین بلیط هواپیما را می‌توانید از طریق ایمیل دریافت کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز مشهد ممکن است متغیر باشد و تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد. با این حال، معمولاً قیمت بلیط های هواپیمای شیراز به مشهد نسبتاً ارزان است، به خصوص در فصل زمستان. همچنین، توصیه می‌شود بلیط رفت و برگشت را همزمان خریداری کنید تا از قیمت مناسب‌تری برخوردار شوید.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز مشهد

خرید بلیط هواپیما شیراز به مقاصد مختلف از پته دارای مزایایی است که این امکان را به شما می‌دهد تا بلیط خود را به راحتی و با قیمت مناسب بلیط خود را تهیه کنید.

 1. قیمت ارزان: با استفاده از ابزارهای کاربردی پته، ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به مشهد را به سادگی می‌توانید پیدا کنید و خریداری نمایید.
 2. تقویم قیمتی: پته به شما امکان می‌دهد تا پروازهای ارزان شیراز به مشهد را در تاریخ‌های مختلف بررسی کنید و بلیط هواپیما را در زمانی که قیمت آن کمتر است، خریداری کنید.
 3. نمودار قیمتی: با استفاده از این نمودار، می‌توانید قیمت بلیط هواپیما از شیراز به مشهد را در طول زمان بررسی کرده و زمانی که قیمت مناسب‌تری وجود دارد، بلیط خود را خریداری کنید.
 4. سیستم اطلاع‌رسانی از تغییرات قیمت: این سامانه به شما امکان می‌دهد تا به صورت لحظه‌ای از هر تغییر در قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد مطلع شوید و با استفاده از آن، بلیط را در زمانی که قیمت مناسب‌تری دارد، خریداری کنید.
 5. انتخاب از بین ایرلاین‌های مختلف: با خرید بلیط از پته، به تمامی ایرلاین‌هایی که این مسیر را پوشش می‌دهند، دسترسی دارید و می‌توانید بر اساس نیاز و ترجیحات خود ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.
 6. مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها: امکان مقایسه قیمت و خدمات ایرلاین‌های مختلف را دارید و تصمیم به خرید بهترین بلیط را بگیرید.
 7. استرداد آنلاین بلیط: امکان استرداد آنلاین بلیط به شما اطمینان می‌دهد تا در صورت نیاز به کنسل کردن بلیط، این امر به راحتی و بدون دردسر انجام می‌شود.

با توجه به این مزایا، خرید بلیط هواپیما از شیراز به مشهد از طریق پته یک تجربه راحت و مطمئن برای شما خواهد بود.

سوالات متداول کاربران