خرید بلیط هواپیما به

خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد از پته

 بهترین گزینه برای سفری راحت و ارزان از شیراز به مشهد، خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد از پته است. جهت رزرو پرواز، اطلاعات خود از جمله، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید. اگر قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، یا زمان پرواز برایتان اهمیت دارد، از فیلترهای سمت راست میتوانید انتخاب خود را محدودتر کنید و به پرواز مد نظرتان نزدیک تر شوید. با اعمال فیلترها نیز می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز به مشهد و بلیط چارتر شیراز به مشهد را با بهترین قیمت پیدا کنید. پس از جست و جو، بلیط های همخوان با اطلاعات شما نمایش داده میشود. تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود و مدت انتظار را نیز میتوانید انتخاب کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز مشهد

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط شیراز مشهد اثر گذار است، ازجمله کلاس پروازی. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است. البته این کلاس پروازی برای تمامی مسیرها ارائه نمی شود و اکثرا بلیط های شیراز مشهد، اکونومی است.

ایرلاین و خدماتی که ارائه میدهند باهم متفاوت است، همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های شیراز مشهد میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین هایی مثل ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر، هزینه ی بالاتری خواهند داشت.

عامل دیگری که نرخ بلیط را تا حد زیادی تعیین میکند، چارتری و سیستمی بودن بلیط است. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر شیراز مشهد را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

میزان تقاضا برای سفر به مشهد، به میزان زیادی در تعیین قیمت آن اثر گذار است، برای مثال قیمت بلیط هواپیما شیراز به مشهد در ایام مذهبی، نسبت به روزهای عادی بسیار بالاتر خواهد بود.

بهترین قیمت بلیط هواپیما شیراز مشهد

برای پیدا کردن بهترین قیمت شیراز مشهد، پس از ورود به پته، اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. قبل از تکمیل خرید خود با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. مشخصات بلیط ها را با هم مقایسه و مناسب ترین آن ها با توجه به نیازتان خریداری کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط شیراز مشهد، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شمارا تعیین خواهند کرد، بنابراین، علاوه بر قیمت بلیط به مشخصات و جزئیات بلیط نیز توجه فرمایید. اعمال فیلترینگ مناسب، مثل تعیین کلاس پروازی، ساعت مد نظر برای پرواز و نوع ایرلاین، شما را به بلیط مورد نظرتان نزدیک تر خواهد کرد. همچنین نموداری که در همین صفحه مشاهده میکنید، ارزان ترین قیمت بلیط شیراز مشهد را در حوالی تاریخ انتخابیتان نمایش خواهد داد.

پرواز شیراز مشهد امروز

پرواز شیراز به مشهد همه روزه از فرودگاه شهید دستغیب انجام میشود. برای اطلاع از پرواز شیراز مشهد امروز از باکس بالای صفحه اقدام به جست و جو کنید و از بین گسترده ترین مسیرهای پروازی بلیط شیراز مشهد را انتخاب کنید.

انواع بلیط هواپیما شیراز مشهد

شناخت انواع بلیط، به شما کمک خواهد کرد بلیط خود را با قیمت مناسبتر و بدون ضرر خریداری کنید. بلیط هواپیما شیراز به مشهد، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشودکه در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

بلیط چارتر شیراز مشهد

معمولا بلیط چارتر شیراز مشهد قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در این پروازها، ایرلاین صندلی‌‌های هواپیما را اجاره میدهد. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش میرساند. نکته ای که در خرید بلیط چارتری باید به آن توجه کنید، این است که هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود. برای خرید بلیط چارتر شیراز مشهد از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه ی "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد. توجه کنید، خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر شیراز مشهد زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

اگر قصد خرید بلیط چارتر شیراز به مشهد را دارید، دقت کنید:

  • جریمه کنسلی بلیط سیستمی شیراز مشهد نسبت به چارتر کم تر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.
  • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.

خرید بلیط سیستمی شیراز مشهد

خرید بلیط سیستمی شیراز مشهد به شما این امکان را میدهد که خرید بلیط و برنامه ریزی سفر را از چندین ماه قبل انجام دهید. برخلاف بلیط هواپیما چارتری که نوسان قیمت زیادی دارد، قیمت بلیط های سیستمی از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی تعیین شده است. بنابراین بلیط های سیستمی معمولا قیمتی ثابت و بدون نوسان دارند. برای خرید بلیط هواپیما سیستمی مشهد شیراز از پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی شیراز مشهد به شما نمایش داده میشود.

خرید بلیط لحظه آخری شیراز مشهد

بلیط لحظه آخری شیراز به مشهد یکی از پرفروش ترین بلیط‌ های و البته یکی از راه های خرید ارزان بلیط هواپیما شیراز مشهد محسوب میشود. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری شیراز مشهد را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میدهد. اگر سفر مهم کاری در پیش دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر و لحظه آخری، خرید را به لحظات آخر واگذار نکنید چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده شده باشد و موفق به خرید بلیط نشوید. برای خرید بلیط لحظه آخری شیراز مشهد از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما شیراز مشهد لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. از فیلترها در منو سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

 بهترین زمان خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز به مشهد از نظر آب و هوایی، اواسط بهار و فصل پاییز است. اما اگر به دنبال خرید ارزانتر بلیط شیراز به مشهد هستید، رعایت نکات کوچکی میتواند در پیدا کردن بلیط با قیمت مناسبتر به شما کمک کند، از جمله زمان خرید بلیط. ایام عید و همچنین روزهای تعطیل مذهبی پیک سفر به مشهد محسوب میشود، بنابراین بلیط های شیراز مشهد با قیمت بالاتری ارائه میشوند. با انتخاب روزها و ماه های کم سفر میتوانید در هزینه خرید بلیط هواپیما خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. پته به عنوان مرجعی برای خرید بلیط ارزان ، بهترین قیمت بلیط هواپیما شیراز مشهد را از ایرلاین‌های مختلف در اختیار مسافران قرار داده است. 

ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز به مشهد

همه به دنبال پیدا کرن راهی برای خرید ارزانتر بلیط هواپیما هستیم. عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط شیراز مشهد اثرگذار است، از جمله نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و حتی ساعت و روز خرید. از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط شیراز مشهد، انتخاب روز مناسب برای خرید است. شلوغ ترین روزها برای خرید بلیط هواپیما مشهد، ایام مذهبی مثل ولادت ها و شهادت ها است. در این روزها بلیط شیراز به مشهد با قیمت بسیار بالاتری ارائه میشود.

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز به مشهد دقت کنید:

  • زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، روزهای کم ترددی مثل اوج زمستان و اواسط تابستان باشند.
  • بهتر است بلیط رفت و برگشت را باهم خریداری کنید چرا که قیمت آن نسبت به خرید دو بلیط رفت به صورت جداگانه کمتر خواهد بود.

بلیط رفت و برگشت پرواز شیراز مشهد

اگر پس از سفر به مشهد، قصد برگشت به شیراز را دارید، حتما در هنگام خرید بلیط، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید، چراکه هزینه ی بلیط رفت و برگشت شیراز مشهد از خرید دو بلیط رفت، به صورت جداگانه، به صرفه تر خواهد بود. برای خرید بلیط شیراز به مشهد رفت و برگشت حتما دقت کنید، گزینه "رفت و برگشت" را فعال کرده باشید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکرده بودید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط شیراز مشهد اقدام به جست و جو کنید.

لیست پرواز شیراز به مشهد

برای اطلاع از لیست پرواز شیراز به مشهد، در بالای همین صفحه میتوانید با وارد کردن اطلاعات، لیست پروازهای شیراز مشهد را مشاهده کنید و با اعمال فیلترها از منوی سمت راست، نمایش بلیط هارا محدودتر به نظرتان نزدیکتر کنید. پرواز شیراز مشهد در همه روزهای هفته وجود دارد و میتوانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به جست و جو کنید و بلیط ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید.

چرا بلیط شیراز به مشهد را از پته خریداری کنیم؟

با خرید بلیط شیراز مشهد از پته، مناسبترین قیمت ها را از متنوع ترین ایرلاین ها مشاهده خواهید کرد. همچنین پته کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته، درنتیجه شما کمترین قیمت بلیط در لحظه را مشاهده خواهید کرد. پشتیبانی پته خیال شما را بابت هر سوال یا مشکلات احتمالی راحت میکند، چراکه در هرساعت از شبانه روز میتوانید با کارشناسان پته تماس بگیرید تا به سوالات پروازی شما پاسخ دهند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، راهنمای شما در انتخاب بلیط شیراز مشهد با قیمت مناسب تر خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما مشهد شیراز مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما شیراز به مشهد از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. اعمال فیلتر از منوی سمت راست، انتخابات شما را محدودتر و به بلیط مورد نظرتان نزدیکتر میکند.

سوالات متداول کاربران