خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران

خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران

 خرید بلیط هواپیما شیراز تهران راحت تر از چیزی که تصورش را کنید امکان پذیر است. کافی است اطلاعات خود از جمله، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید. اگر قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، از زمان پرواز برایتان اهمیت دارد، از فیلترهای سمت راست میتوانید انتخاب خود را محدودتر کنید و به پرواز مد نظرتان نزدیک تر شوید. با اعمال فیلترها ها نیز می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز به تهران و بلیط چارتر شیراز به تهران را با بهترین قیمت پیدا کنید. پس از جست و جو، بلیط های همخوان با اطلاعات شما نمایش داده می شود. با جست و جو در وبسایت پته می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید.

خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران، از پته این امکان را به شما میدهد، ایرلاین های داخلی مختلف را باهم بررسی، مقایسه و در نهایت ارزان ترین آنها را خریداری کنید. از ایرلاین هایی که بلیط هواپیما از شیراز به تهران ارائه می دهند می توان به بلیط هواپیمای شیراز به تهران ماهان، بلیط هواپیما شیراز تهران ایران ایر، بليط هواپیمای شیراز تهران سپهران، بليط شیراز به تهران قشم ایر، پرواز شیراز به تهران آسمان، بليط شیراز به تهران کاسپین اشاره کرد.

بلیط هواپیمای شیراز تهران، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه می شود. از جمله عواملی که در  تعیین قیمت بلیط شیراز تهران اثرگذار است، نوع بلیط است که در ادامه به بررسی انواع آن می پردازیم.

خرید بلیط چارتر شیراز تهران

اگر به دنبال خرید بلیط شیراز به تهران با قیمت مناسب هستید، آشنایی با انواع بلیط کمک بسیاری به انتخابتان خواهد کرد. عدم اطلاع از انواع بلیط ممکن است باعث شود هزینه بیشتری برای بلیط خود بپردازید. در پرواز چارتر شیراز تهران، صندلی‌‌های هواپیما، توسط ایرلاین اجاره داده می‌‌شود. معمولا بلیط چارتر شیراز تهران قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش می رساند.

نکته ای که در خرید بلیط چارتر شیراز تهران وجود دارد این است که هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود. بلیط چارتر شیراز تهران از محبوب‌ترین و پرتقاضاترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر شیراز تهران از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه ی "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد. هر کدام از بلیط های پرواز سیستمی یا چارتر، مزایا و محدودیت های خود را دارند و خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر شیراز تهران زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

نکاتی که در خرید بلیط چارتر شیراز تهران باید به آن توجه کنید:

  • جریمه کنسلی بلیط پرواز شیراز تهران سیستمی نسبت به چارتر کم تر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.
  • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به مسافر می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، گاهی نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده می شود.

خرید بلیط سیستمی شیراز تهران

 برخلاف بلیط هواپیما چارتری که نوسان قیمت زیادی دارد، قیمت بلیط های سیستمی از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی برنامه ریزی شده است. بنابراین در بلیط های سیستمی معمولا قیمت ثابت و بدون نوسانی دارند. از دیگر مزایای خرید بلیط سیستمی شیراز تهران امکان خرید بلیط و برنامه ریزی سفر از چندین ماه قبل است. پس اگر سفر کاری مهم یا برای مثال وقت سفارت دارید، خرید بلیط سیستمی شیراز تهران پیشنهاد میشود. برای خرید بلیط در زمان درست با هزینه ی کمتر بهتر است ابتدا تفاوت بلیط سیستمی و چارتری را بدانید، سپس اقدام به خرید کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیمای شیراز تهران چه موقعی است؟

ایام تعطیلات، پرطرفدارترین روزها برای خرید بلیط هواپیما شیراز تهران است. بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر اصراری برای سفر در تعطیلات ندارید، رزرو بلیط از 4روز قبل زمان مناسبی است. اگر به دنبال بهترین زمان خرید بلیط بلیط شیراز تهران از نظر آب و هوا هستید، اواخر بهار و اواخر تابستان میتواند انتخاب خوبی برای سفر باشد.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز به تهران

نکته ای که در برنامه ریزی سفر تاثیرگذار است، هزینه های آن، خصوصا هزینه خرید بلیط هواپیما است. عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط شیراز تهران اثرگذار است، از جمله نوع بلیط، شرکت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید. از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط هواپیمای شیراز تهران، انتخاب روز مناسب برای خرید است. روزهای پرتقاضا برای سفر همیشه قیمت بالاتری برای بلیط ارائه می دهند. سعی کنید زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، روزها و ماه های کم تردد باشد. در خصوص خرید بلیط شیراز تهران، اواخر زمستان و اواخر بهار بهترین زمان سفر محسوب می شوند.

بلیط هواپیمای شیراز تهران

قیمت بلیط هواپیما شیراز تهران

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما شیراز تهران، پس از ورود به پته، اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. قبل از تکمیل خرید خود با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. مشخصات بلیط ها را با هم مقایسه و مناسب ترین آن ها با توجه به نیازتان خریداری کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط شیراز تهران، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شمارا تعیین خواهند کرد.

بنابراین، علاوه بر قیمت بلیط به مشخصات و جزئیات بلیط نیز توجه فرمایید. اعمال فیلترینگ مناسب، مثل تعیین کلاس پروازی، ساعت مد نظر برای پرواز و نوع ایرلاین، شما را به بلیط مورد نظرتان نزدیک تر خواهد کرد. همچنین نموداری که در همین صفحه مشاهده میکنید، ارزان ترین قیمت بلیط شیراز به تهران را در حوالی تاریخ انتخابیتان نمایش خواهد داد.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط شیراز تهران اثر گذار است، ازجمله کلاس پروازی. درپروازهای بیزینس کلاس به دلیل خدمات و امکاناتی که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است. البته این کلاس پروازی برای تمامی مسیرها ارائه نمی شود و اکثرا بلیط های شیراز تهران، اکونومی است.

نوع ایرلاین و خدماتی که میدهند نیز با یکدیگر متفاوت است و همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های شیراز تهران میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین هایی مثل ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر، هزینه ی بالاتری خواهند داشت.

نوع بلیط، سیستمی یا چارتری بودن آن، نرخ بلیط را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر شیراز تهران را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند، برای مثال در پیک سفر، نرخ بلیط های چارتر با اختلاف قیمت 2 تا 3 برابری نسبت به سیستمی ها خواهند بود.

بلیط رفت و برگشت پرواز شیراز تهران

اگر قصد برگشت از تهران را دارید، پیشنهاد میکنیم هنگام خرید حتما بلیط برگشت را خریداری کنید. برای خرید بلیط شیراز به تهران رفت و برگشت حتما دقت کنید، گزینه رفت و برگشت را هنگام جست و جو فعال کرده باشید، در غیر این صورت تنها اطلاعات پروازهای رفت به مقصد تهران را به شما نمایش خواهد داد. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکرده بودید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط شیراز تهران اقدام به جست و جو کنید.

خرید بلیط لحظه آخری شیراز تهران

در برخی روزها ممکن است، یک ساعت مانده به پرواز ظرفیت هواپیما خالی باشد، بنابراین هواپیمای ارائه کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری تهران را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میدهد. همچنین بلیط لحظه آخری را میتوان راهی برای خرید ارزان بلیط هواپیمای شیراز تهران معرفی کرد. اما دقت کنید نباید به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر، خرید را به لحظات آخر واگذار کرد چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده شده باشد موفق به خرید بلیط نشوید. برای خرید بلیط لحظه آخری شیراز تهران از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما شیراز تهران لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. همچنین از فیلترها در سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

لیست پروازهای شیراز به تهران

پروازهای شیراز به تهران در همه روزهای هفته وجود دارد که میتوانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام بخ جست و جو و لیست بلیط های موجود را مشاهده کنید. برای مشاهده و اطلاع از لیست پروازهای شیراز به تهران، کافیست در همین صفحه تاریخ مورد نظرتان برای پرواز را انتخاب و تعداد مسافرین را مشخص کنید، سپس گزینه جست و جو را انتخاب کنید. پس از چند ثانیه لیست بلیط های موجود از ایرلاین های مختلف را خواهید دید. مثل پرواز شیراز تهران ایران ایر، پرواز شیراز تهران کاسپین، پرواز شیراز تهران سپهران و چندین ایرلاین دیگر.

مزایای خرید بلیط هواپیمای شیراز تهران از پته

با خرید بلیط هواپیمای شیراز تهران از وبسایت پته اطمینان خواهید داشت پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما است تا به هر سوال پروازی شما پاسخ دهد. پته ارائه دهنده بهترین قیمت بلیط هواپیما محسوب میشود چراکه کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته، درنتیجه شما کمترین قیمت بلیط در لحظه را مشاهده خواهید کرد.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، کمک بسزایی در انتخاب بلیط هواپیما با قیمت مناسب تر خواهد کرد. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیمای شیراز به تهران از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. با اعمال فیلتر از منوی سمت راست، انتخابات خود را محدودتر و به بلیط مورد نظرتان نزدیکتر شوید. تنوع مسیرهای پروازی، دست شمارا در انتخاب بلیط بازتر خواهد کرد. پته گسترده ترین مسیرهای پروازی را در اختیار شما خواهد گذاشت.

سوالات متداول کاربران