خرید بلیط هواپیما شیراز تهران

بلیط هواپیما شیراز تهران

تهران پایتخت سیاسی ایران هر روزه میزبان پروازهای بسیاری است که به این مقصد به دلایل گوناگون می شود. پروازهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به پایتخت ایران از مقصد شیراز شهر شعر و ادب پارسی هر روزه برقرار است.

اطلاعات پرواز شیراز تهران

  • فاصله فرودگاه مهرآباد تا مرکز شهر تهران: فاصله فرودگاه مهرآباد تا مرکز شهر تهران با تاکسی حدود 35 دقیقه است.
  • فاصله هوایی شیراز تا تهران: فاصله هوایی شیراز تا تهران 692 کیلومتر است.
  • مدت زمان پرواز شیراز به تهران: مدت زمان پرواز شیراز به تهران به طور متوسط 1 ساعت و 18 دقیقه است.
  • روزهای پروازهای شیراز به تهران: ایرلاین‌های فعال در این مسیر عبارتند: فلای پرشیا،معراج ایر،قشم ایر، ساها، آسمان، کاسپین، پارس ایر، ماهان ایر، آتا، ایران ایرتور، زاگرس

خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز تهران از پته

 خرید بلیط هواپیما شیراز تهران راحت تر از چیزی که تصورش را کنید امکان پذیر است. کافی است اطلاعات خود از جمله، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید. اگر قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، از زمان پرواز برایتان اهمیت دارد، از فیلترهای سمت راست میتوانید انتخاب خود را محدودتر کنید و به پرواز مد نظرتان نزدیک تر شوید. با اعمال فیلترها ها نیز می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز به تهران و بلیط چارتر شیراز به تهران را با بهترین قیمت پیدا کنید. پس از جست و جو، بلیط های همخوان با اطلاعات شما نمایش داده می شود. با جست و جو در وبسایت پته می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید.

خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران، از پته این امکان را به شما می دهد، ایرلاین های داخلی مختلف را باهم بررسی، مقایسه و در نهایت ارزان ترین آنها را خریداری کنید. از ایرلاین هایی که بلیط هواپیما از شیراز به تهران ارائه می دهند می توان به بلیط هواپیمای شیراز به تهران ماهان، بلیط هواپیما شیراز تهران ایران ایر، بليط هواپیمای شیراز تهران سپهران، بليط شیراز به تهران قشم ایر، پرواز شیراز به تهران آسمان، بليط شیراز به تهران کاسپین اشاره کرد.

بلیط هواپیمای شیراز تهران، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه می شود. از جمله عواملی که در  تعیین قیمت بلیط شیراز تهران اثرگذار است، نوع بلیط است که در ادامه به بررسی انواع آن می پردازیم.

خرید بلیط چارتر شیراز تهران

اگر به دنبال خرید بلیط شیراز به تهران با قیمت مناسب هستید، آشنایی با انواع بلیط کمک بسیاری به انتخابتان خواهد کرد. عدم اطلاع از انواع بلیط ممکن است باعث شود هزینه بیشتری برای بلیط خود بپردازید. در پرواز چارتر شیراز تهران، صندلی‌‌های هواپیما، توسط ایرلاین اجاره داده می‌‌شود. معمولا بلیط چارتر شیراز تهران قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش می رساند.

نکته ای که در خرید بلیط چارتر شیراز تهران وجود دارد این است که هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود. بلیط چارتر شیراز تهران از محبوب‌ترین و پرتقاضاترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر شیراز تهران از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد. هر کدام از بلیط های پرواز سیستمی یا چارتر، مزایا و محدودیت های خود را دارند و خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر شیراز تهران زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند. معمولا بلیط هواپیما تهران شیراز به صورت چارتری و لحظه آخری بیشتر می توانید پیدا کنید تا سایر مقاصد و این به دلیل وجود پروازهای زیاد به این مقصد است.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز تهران

نکته ای که در برنامه ریزی سفر تاثیرگذار است، هزینه های آن، خصوصا هزینه خرید بلیط هواپیما است. عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط شیراز تهران اثرگذار است، از جمله نوع بلیط، شرکت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید. از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط هواپیمای شیراز تهران، انتخاب روز مناسب برای خرید است. روزهای پرتقاضا برای سفر همیشه قیمت بالاتری برای بلیط ارائه می دهند. سعی کنید زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، روزها و ماه های کم تردد باشد. در خصوص خرید بلیط شیراز تهران، اواخر زمستان و اواخر بهار بهترین زمان سفر محسوب می شوند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز تهران

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما شیراز تهران، پس از ورود به پته، اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. قبل از تکمیل خرید خود با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. مشخصات بلیط ها را با هم مقایسه و مناسب ترین آن ها با توجه به نیازتان خریداری کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط شیراز تهران، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شمارا تعیین خواهند کرد.

بنابراین، علاوه بر قیمت بلیط به مشخصات و جزئیات بلیط نیز توجه فرمایید. اعمال فیلترینگ مناسب، مثل تعیین کلاس پروازی، ساعت مد نظر برای پرواز و نوع ایرلاین، شما را به بلیط مورد نظرتان نزدیک تر خواهد کرد. همچنین نموداری که در همین صفحه مشاهده می کنید، ارزان ترین قیمت بلیط شیراز به تهران را در حوالی تاریخ انتخابیتان نمایش خواهد داد.

قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت شیراز تهران

قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت به نسبت یک طرفه معمولا مناسب تر است؛ همچنین برای مسافرت در صورتی که برنامه رفت و برگشت شما کاملا مشخص و زمانبندی شده است توصیه می کنیم تا این نوع بلیط را تهیه کنید چرا که هم به لحاظ در دسترس بودن و هم قیمت مناسب تر است و بهترین گزینه برای سفرهای زمانبندی شده است.

خرید بلیط لحظه آخری شیراز تهران

در برخی روزها ممکن است، یک ساعت مانده به پرواز ظرفیت هواپیما خالی باشد، بنابراین هواپیمای ارائه کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری تهران را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میدهد. همچنین بلیط لحظه آخری را میتوان راهی برای خرید ارزان پرواز شیراز تهران معرفی کرد. اما دقت کنید نباید به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر، خرید را به لحظات آخر واگذار کرد چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده شده باشد موفق به خرید بلیط نشوید.

برای خرید بلیط لحظه آخری شیراز تهران از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما شیراز تهران لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. همچنین از فیلترها در سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

مزایای خرید پرواز شیراز تهران از پته

  • با استفاده از ابزارهای بسیار کاربردی پته، می‌توانید به راحتی بلیط ارزان از شیراز به تهران را تهیه کنید. همچنین، می‌توانید به بهترین قیمت هتل‌ها در هر دو شهر رزرو کنید.
  • با ثبت ایمیل خود در سامانه پته و جستجوی پروازهای شیراز به تهران، هرگونه تغییر در قیمت بلیط به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر به دنبال بلیط ارزان از شیراز به تهران هستید، می‌توانید با استفاده از این سیستم، هر زمانی که قیمت بلیط از شیراز به تهران کاهش یابد، اطلاعات را دریافت کنید.
  • با استفاده از تقویم قیمتی پته، می‌توانید تمامی پروازهای ارزان شیراز به تهران در تاریخ‌های مختلف را مشاهده کرده و بلیط‌های ارزان را به راحتی خریداری کنید. همچنین، با استفاده از نمودار قیمتی، می‌توانید قیمت‌ها را در تاریخ‌های مختلف مقایسه کرده و بلیط ارزان را انتخاب کنید.
  • با خرید بلیط هواپیما تهران از پته، به تمامی ایرلاین‌های ارائه دهنده پرواز از شیراز به تهران دسترسی خواهید داشت. همچنین، می‌توانید ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید و خرید بلیط را انجام دهید.
  • در سامانه پته، می‌توانید نرخ بلیط‌های هواپیما را به صورت آنلاین مشاهده کرده و بهترین قیمت را برای رزرو بلیط انتخاب کنید.
  • با امکان استرداد آنلاین بلیط، در صورت نیاز به کنسلی بلیط، می‌توانید به راحتی بلیط خود را کنسل کرده و مبلغ آن را به حساب خود بازگردانید.

سوالات متداول کاربران