خرید بلیط هواپیما به

خرید بلیط هواپیما شیراز رشت

بسیاری از جنگل‌های زیبا و سرسبز شمالی کشور در استان گیلان و شهر رشت قرار دارند. وجود این ‌همه چشم‌اندازهای طبیعی در رشت یکی از دلایل خرید بلیط هواپیما شیراز رشت و سفر به این شهر زیبا و پرباران محسوب می ‌شود. یکی از خدماتی که در این سایت به مسافران عزیز ارائه می‌ شود، فروش بلیط هواپیما ایرلاین ­های متعددی است که پرواز شیراز به رشت را پوشش می ‌دهند. پرواز شیراز به رشت سه روز در طول هفته انجام می‌ شود و انتخاب روز پرواز و ساعت آن به انتخاب مسافران بستگی دارد. برای کسب اطلاعات دقیق ‌تر درباره ایرلاین­ های پروازی، ساعت و روز پرواز، می ‌توانید از طریق باکس بالای صفحه مبدأ و مقصد سفر خود را وارد کنید و پس از مشاهده لیست پروازهای موجود خرید خودتان را انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز رشت

با استفاده از ابزارهای کاربردی سایت پته می‌توانید به‌صورت آنلاین بلیط پرواز خود را خریداری نمایید. پس از جستجوی پروازهای موجود از مبدأ شیراز به مقصد رشت در سامانه پته بایستی ایمیل خودتان را ثبت نمایید تا در صورت تغییر قیمت بلیط هواپیما مطلع شوید. چنانچه قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز رشت را دارید با استفاده از این سامانه در هر زمان که قیمت بلیط تغییر کند، شما مطلع می ‌شوید. به این صورت می‌توانید در همان لحظه از طریق سایت پته به ‌صورت آنلاین اقدام نموده و بلیط خودتان را خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز شیراز به رشت

پروازهای شیراز به رشت از فرودگاه بین ‌المللی شهید دستغیب در شهر شیراز آغاز می ‌شود. فرودگاه مقصد نیز فرودگاه سردار جنگل است که در شهر رشت قرار دارد. مدت ‌زمان این پرواز به‌ صورت میانگین یک ساعت و ۲۰ دقیقه در نظر گرفته می ‌شود. این مدت‌ زمان ممکن است به خاطر تغییرات آب و هوایی کمتر یا بیشتر شود، اما با توجه به اینکه فاصله هوایی بین دو شهر شیراز و مشهد ۸۹۸ کیلومتر است مدت ‌زمان پرواز بیشتر از یک ساعت و نیم نمی ‌شود. پرواز شیراز رشت 3 روز در هفته به ترتیب در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و جمعه انجام می‌شود. ایرلاین ­هایی مانند هواپیمایی آسمان این پرواز را در طول هفته انجام می ‌دهند.

پرواز شیراز رشت امروز

اطلاعات پرواز هر سفر پس از انتخاب بلیط در سایت پته قابل‌ مشاهده است. اگر تاریخ امروز را برای پرواز شیراز را انتخاب کرده ‌اید، پس از واردکردن اطلاعاتی همچون مبدأ، مقصد سفر و تاریخ پرواز، فهرست تمام پروازها قابل‌ رؤیت است و شما می ‌توانید از بین آن‌ ها بهترین گزینه را ازنظر قیمتی انتخاب نمایید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما شیراز رشت

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز به رشت در فصل‌ های زمستان و تابستان است. این شهر به خاطر این ‌که در کنار دریای خزر گرفته قرار گرفته جزو شهرهای پربارش محسوب می ‌شود. در فصل تابستان به خاطر گرما و شرجی بودن هوا، کمتر کسی پیدا می‌ شود که به ‌قصد تفریح و گردشگری به رشت سفر کند. در فصل زمستان هم دمای هوا کاهش پیدا می‌ کند و سرمای هوا از لذت سفر می ‌کاهد. به همین خاطر بیشتر در فصل ‌های بهار و پاییز است که مسافران به مقصد گردشگری به این شهر زیبای شمالی سفر می ‌کنند.

انواع بلیط هواپیما شیراز به رشت

بلیط هواپیما شیراز رشت دارای دو نوع است. بلیط چارتر، بلیط سیستمی، قیمت بلیط هواپیما با توجه به اینکه چارتری باشد یا سیستمی تفاوت دارد. قیمت بلیط ­های چارتری معمولاً ارزان‌ تر از بلیط­ های سیستمی در نظر گرفته می ‌شود. سایت پته نهایت تلاش خود را انجام می ‌دهد تا با استفاده از ارتباطات گسترده‌ ای که دارد بهترین قیمت برای بلیط­ های سیستمی و چارتری را آماده نماید. به این صورت مسافران می ‌توانند با توجه به هزینه ‌ای که می‌ توانند برای بلیط صرف کنند، بلیط خود را در چند دقیقه به ‌صورت آنلاین تهیه کنند.

بلیط چارتر شیراز به رشت

در میان پروازهای شیراز رشت خرید بلیط هواپیما چارتر طرفداران بسیاری دارد. این مسیر پروازی که جزو مسیرهای پرتردد محسوب می ‌شود، ممکن است در برخی از روزهای هفته دارای بلیط­ های چارتری باشد. برای اینکه بتوانید به بلیط­ های چارتری شیراز رشت دسترسی پیدا کنید، می ‌توانید در خبرنامه سایت پته عضو شوید و به ‌صورت روزانه اخبار مربوط به بلیط ­های ارزان ‌قیمت چارتر و لحظه آخری را در ایمیل خودتان دریافت نمایید.

خرید بلیط سیستمی شیراز رشت

خرید بلیط سیستمی شیراز رشت در تمام روزهای سال از طریق سایت پته امکان ‌پذیر است. بلیط ­های سیستمی جزو بلیط­ های متداولی هستند که در ابتدا برای هر پرواز ارائه می ‌شوند. این بلیط‌ ها قیمت غیرقابل تغییری دارند که توسط سازمان هواپیمایی کشور تعیین می‌شود. درصورتی‌که مسافران بخواهند از یک ماه قبل برای پرواز شیراز رشت بلیط رزرو کنند، این امکان برای آن‌ها فراهم ‌شده است. چراکه در سایت پته می‌ توانید خیلی قبل‌ تر از تاریخ مورد نظر، بلیط پرواز خودتان را به‌ صورت سیستمی و با قیمت ‌های مناسب رزرو نمایید.

بلیط لحظه آخری شیراز به رشت

برای خرید بلیط لحظه آخری شیراز به رشت کافی است از فیلترهای موجود در سایت پته استفاده کنید تا لیست پروازهای لحظه آخری در تاریخ مورد نظر شما به نمایش درآید. پس از جستجوی پروازها و مقایسه قیمت بلیط هواپیما شیراز رشت، می‌ توانید خرید خود را به ‌راحتی انجام دهید. سایت پته خرید بلیط ارزان ‌قیمت لحظه آخری شیراز به رشت را برای شما میسر نموده است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به رشت

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما شیراز رشت می ‌توانید به سایت پته مراجعه نمایید. در این سایت با انتخاب زمان سفر، تاریخ پرواز و مبدأ و مقصد، ارزان ‌ترین بلیط­ ها را با بهترین کیفیت پیدا خواهید کرد.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما شیراز به رشت

چنانچه قصد خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما شیراز به رشت تا دارید، می‌توانید فهرست پروازهای موجود در سایت پته را مشاهده نموده و پس از مقایسه قیمت‌ ها خریدی ارزان را تجربه نمایید. نیازی نیست در سایت‌ های مختلف به دنبال ارزان ‌ترین بلیط هواپیما بگردید، با یک جستجوی ساده در سایت پته می ‌توانید از سیستم فیلترینگ این سامانه استفاده کنید و ارزان‌ ترین بلیط ­ها را ازلحاظ قیمت پیدا کنید.

بلیط رفت‌وبرگشت پرواز شیراز رشت

ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که بلیط رفت‌ و برگشت بهتر است یا بلیط یک‌ طرفه؟

ما توصیه می ‌کنیم هنگام خرید بلیط هواپیما اگر تاریخ بازگشت شما مشخص است، بلیط­ های دو طرفه را انتخاب کنید. چراکه ازلحاظ قیمتی برای شما به‌ صرفه ‌تر تمام خواهد شد. امکان خرید بلیط رفت‌ و برگشت در سایت پته نیز میسر شده است. در بالای همین صفحه می‌ توانید گزینه بلیط رفت ‌و برگشت و بلیط یک ‌طرفه را انتخاب نموده و خرید خود را تکمیل نمایید.

لیست پرواز شیراز به رشت

در لیست پرواز شیراز به رشت تمام بلیط­ های سیستمی، چارتری و لحظه آخری قرار می‌ گیرند. درصورتی ‌که اقدام به خرید بلیط هواپیما از طریق سایت پته نموده ‌اید، می ‌توانید از فیلترهای موجود در این سایت هم استفاده کنید. به این شکل فقط بلیط­ های چارتری را مشاهده می‌ کنید و از بین آن‌ها انتخاب می­ کنید. تنها کاری که برای مشاهده فهرست پروازها باید انجام دهید تکمیل فیلدهای مربوط به اطلاعات پرواز در بالای همین صفحه است.

مزایای خرید بلیط هواپیما شیراز به رشت از پته

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به رشت از پته در هر ساعت از شبانه ‌روز که بخواهید بلیط تهیه کنید امکان‌ پذیر است. در این وب‌ سایت با جستجوی سریع از بین پروازهای موجود، انواع بلیط­ های هواپیما با قیمت‌ های گوناگون برای شما به نمایش در می ‌آید و کار خرید بلیط را آسان می‌ کند. علاوه بر سرعت‌ بالای جستجو در سایت پته پاسخگویی شبانه‌ روزی کارشناسان بخش فروش نیز جزو مزایای خرید از این سایت محسوب می ‌شود. در ضمن شما می ‌توانید از تمام امکانات این سایت استفاده کنید و با به‌ کارگیری فیلترهای مربوط به قیمت، نوع بلیط، نوع ایرلاین و ... گزینه‌ های انتخابی خودتان را محدود نموده و انتخاب بهتری داشته باشید.

چطور بلیط هواپیما شیراز رشت را کنسل کنیم؟

برای خرید بلیط در سایت پته باید ابتدا در این سامانه عضو شوید و یک پنل کاربری برای خودتان ایجاد کنید. از طریق پنل کاربری امکان کنسل کردن بلیط هواپیما به ‌صورت اینترنتی میسر شده است و شما می ‌توانید با ورود به صفحه خودتان درخواست کنسلی را از بین گزینه ‌های موجود انتخاب نموده و آن را ثبت نمایید. کارشناسان بخش فروش پته پس از مشاهده درخواست شما با توجه به اینکه چقدر تا زمان پرواز باقیمانده، جریمه کنسلی را از مبلغ پرداختی شما کسر نموده و باقی را به‌ حساب شما بازمی ‌گردانند.

سوالات متداول کاربران