خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش

جزیره زیبا و توریستی کیش با مراکز خرید لوکس و بی نظیرش یکی از مقاصد الی سفر های هوایی است. این جزیره کوچک که در جوار خلیج نیلگون فارس قرار گرفته، جاذبه های گردشگری بی نظیری دارد. از جمله آن ها می توان به شهر زیر زمینی کاریز، کشتی یونانی، پارک دلفین ها، و مجسمه های عجیب و غول پیکر ان اشاره کرد که در سطح جزیره پراکنده هستند.

خرید بلیط هواپیما شیراز کیش یکی از خدماتی است که در سایت پته به بهترین شکل ارائه می شود. ایرلاین های متعددی هستند که این پرواز را انجام می‌دهند. اگر شما بخواهید برای خرید بلیط ارزان شیراز به کیش اقدام کنید می‌توانید فهرست پروازهای موجود در طول هفته را مشاهده کنید و بهترین بلیط را از نظر قیمتی خریداری نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز کیش

با پیشرفت اینترنت و افزایش استفاده از فضای مجازی، امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما نیز فراهم شده است. سایت پته نیز در راستای برآوردن خواسته های مسافران و تامین نیازهای آن ها یک وبسایت جامع و گسترده را راه‌اندازی کرده تا مسافران بتوانند از این طریق، بلیط های پرواز شیراز کیش و سایر مقاصد گردشگری دیگر را به راحتی خریداری نمایند.

اطلاعات پرواز شیراز به کیش

با وجود فاصله هوایی شیراز به کیش که حدود ۳۶۱ کیلومتر است، مدت زمان پرواز از ۴۵ تا ۵۵ دقیقه متغیر خواهد بود.

 بهترین ایرلاین هایی که پرواز شیراز به کیش را با مناسب ترین قیمت ها انجام می دهند، هواپیمایی وارش و کیش ایر هستند.

 همانطور که می دانید محبوبترین ایرلاین در مسیرهای پروازی جزیره کیش شرکت هواپیمایی کیش ایر است. البته در سال‌های اخیر فلای پرشیا نیز یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی محبوب تبدیل شده است. این پرواز در روزهای شنبه، دوشنبه، پنج شنبه، سه شنبه و جمعه انجام می شود.

مبداأ پرواز از فرودگاه شهید دستغیب شیراز است و فرودگاه مقصد در جزیره کیش قرار دارد. از جمله ایرلاین هایی که این پرواز را انجام می‌دهند می توان به کیش ایر، فلای پرشیا و هواپیمایی آتا اشاره کرد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما شیراز کیش

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما شیراز کیش از لحاظ آب و هوایی اوایل زمستان تا اردیبهشت است. چرا که دمای هوا در این فصل بسیار مناسب است؛ اما اگر می خواهید بدانید که بهترین زمان سفر به کیش از نظر قیمت چه زمانی است، باید بگوییم که فصل تابستان بلیط ‌های مربوط به کیش بسیار ارزان می شود. امکان خرید بلیط های چارتری شیراز کیش نیز فراهم می شود.

انواع بلیط هواپیما شیراز به کیش

بلیط های پرواز دو نوع سیستمی و چارتری دارند. اگر بخواهیم بگوییم که تفاوت اصلی این دو نوع بلیط چیست، باید بگوییم که قیمت آن ها است که باعث ایجاد تفاوت می شود.

بلیط های چارتری دارای قیمت کمی هستند؛ اما بلیط های سیستمی قیمت ثابتی در طول سال دارند. نمی‌توان گفت که بلیط های چارتری ارزان خدمات مناسبی را به مسافران ارائه نمی دهد. چراکه بلیط های چارتری همان بلیط های سیستمی هستند که توسط شرکت های چارتر کننده از آژانس های هواپیمایی خریداری شده‌اند و با قیمت های کمتر به مسافران فروخته می‌شوند. به همین خاطر است که قیمت آن ها کمتر از بلیط های سیستمی است.

بلیط چارتر شیراز به کیش

بلیط های چارتری در فصل تابستان از شیراز به مقصد کیش زیاد هستند. چرا که تقاضا برای خرید بلیط در فصل تابستان کاهش می یابد. به همین خاطر شرکت های چارتر کننده برای ترغیب مسافران به پرواز قیمت بلیط ها را کاهش می دهند. همین امر باعث می‌شود تا مسافران بسیاری برای سفر به کیش اقدام کنند. البته نکته‌ای که وجود دارد این است که معمولاً بلیط رفت ارزان می شود، اما معلوم نیست که برای خرید بلیط برگشت توانید بلیط چارتری پیدا کنید یا خیر، در غیر این صورت ناچار هستید بلیط های سیستمی گران قیمت را خریداری نمایید تا بتوانید به شیراز برگردید.

خرید بلیط سیستمی شیراز کیش

برای خرید بلیط سیستمی شیراز کیش می توانید از طریق فیلتر نوع بلیط در بالای همین صفحه فهرست بلیط های سیستمی موجود را مشاهده کنید. پس از مقایسه قیمت ها انتخاب مناسبی داشته باشید. معمولاً قیمت بلیط های سیستمی در طول سال تغییر نمی کند و اغلب مسافران نیز از این بلیط ‌ها استفاده می‌کنند. چرا که امکان کنسل کردن آن ها وجود دارد و قیمت بلیط برای افراد زیر ۱۲ سال نیم بها است.

بلیط لحظه آخری شیراز به کیش

بلیط های لحظه آخری نیز از دسته بلیط های چارتری هستند. هنگامی که یک شرکت چارتر کننده نمی تواند تمام صندلی های هواپیمایی که صندلی های آن را اجاره کرده به فروش برساند، بلیط های باقی مانده را با قیمت های نازل در اختیار مسافران قرار می دهد. حتی گاهی دیده شده که بلیط هواپیما کیش در سال های گذشته با مبلغ ۲۰ هزار تومان به فروش رسیده است.

این اتفاق زمانی می افتد که شرکت های چارترکننده بخواهند ضررهای مالی خودشان را تا حد امکان کاهش دهند. به همین خاطر بلیط های باقی مانده را با قیمت های کم به فروش می رسانند. بد نیست بدانید که در فصل های گردشگری و زمانی که تقاضا برای خرید بلیط زیاد است، ممکن است بلیط های لحظه آخری دوبرابر بلیط های سیستمی قیمت داشته باشند.

نکته: قبل از انتخاب و خرید بلیط حتماً قیمت بلیط های موجود را در سایت پته با یکدیگر مقایسه کنید.

ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به کیش

ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به کیش جزو بلیط های چارتری و لحظه آخری است. اگر شانس بیاورید و بلیط لحظه آخری در تاریخی که قصد پرواز به کیش را دارید نصیب شما شود، می توانید با پرداخت قیمت بسیار کم به جزیره زیبا و رویایی کیش سفر کنید. برای پیدا کردن ارزانترین بلیط ها می توانید در سایت پته جستجو کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش در سایت پته موجود است. پس از اینکه شما اطلاعات مربوط به پرواز را وارد کنید، می‌توانید فهرست تمام پروازها را در تمام روزهای هفته ببینید، اما اگر در تاریخ مشخصی قصد دارید سفر کنید، تنها پرواز های موجود در همان روز برای شما به نمایش در می آید.

بلیط رفت و برگشت پرواز شیراز کیش

همیشه خرید بلیط های رفت و برگشت قیمت مناسب تری نسبت به خرید دو بلیط یک طرفه دارند. شما هم اگر قصد دارید قیمت کمتری برای خرید بلیط هواپیما شیراز کیش بپردازید، می‌توانید در بالای همین صفحه از طریق گزینه مربوط به بلیط های ارزان پرواز های موجود را مشاهده نمایید. با توجه به قیمت، یک بلیط را خریداری نمایید.

لیست پرواز شیراز به کیش

پس از وارد کردن اطلاعات پرواز در سایت پته فهرست پروازهای موجود از مبداأ شیراز به مقصد کیش برای کاربران نمایش در می آید. اگر می خواهید لیست پرواز های موجود را ببینید کافی است مبدأ و مقصد سفر را وارد کنید. تاریخ پرواز را وارد کنید و گزینه جستجوی پرواز را انتخاب نمایید.

چطور بلیط هواپیما شیراز کیش را کنسل کنیم؟

سایت پته برای کنسل کردن بلیط هواپیما نیز چاره ای اندیشیده است. اگر به هر دلیلی برنامه سفر شما به هم خورد و خواستید بلیط پرواز خود را کنسل کنید، می توانید بدون مراجعه حضوری به صورت آنلاین درخواست کنسلی بلیط را ثبت کنید. مبلغ پرداخت شده بابت خرید بلیط را پس از کسر جریمه دریافت نمایید.

مزایای خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش از پته

خرید اینترنتی بلیط هواپیما نسبت به خرید حضوری دارای مزایای بسیاری است. همانطور که می دانید برای خرید حضوری وقت و انرژی زیادی هدر می دهید. همچنین تنها در ساعات اداری می توانید به مراکز فروش بلیط مراجعه نمایید، اما اگر بخواهید به صورت اینترنتی از سایت پته بلیط خود را تهیه کنید، در هر ساعت از شبانه روز م یتوانید با استفاده از راهنمایی های بخش پشتیبانی این مجموعه، خرید بلیط را انجام دهید. نیازی نیست که حتماً برای خرید بلیط کار خاصی انجام دهید. چرا که دارا بودن یک ایمیل معتبر و همراه بانک برای خرید اینترنتی بلیط از سایت پته کافی است. این نیز جزو مزایای استفاده از خدمات پته محسوب می شود.