خرید بلیط هواپیما شیراز کیش

بلیط پرواز شیراز به کیش

جزیره زیبا و توریستی کیش با مراکز خرید لوکس و بی نظیرش یکی از مقاصد الی سفر های هوایی است. این جزیره کوچک که در جوار خلیج نیلگون فارس قرار گرفته، جاذبه های گردشگری بی نظیری دارد. از جمله آن ها می توان به شهر زیر زمینی کاریز، کشتی یونانی، پارک دلفین ها، و مجسمه های عجیب و غول پیکر ان اشاره کرد که در سطح جزیره پراکنده هستند. در فصول سرد سال خرید بلیط هواپیما کیش و سفر به این جزیره رویایی یکی از بهترین تفریحات ایرانیان است.

خرید بلیط هواپیما شیراز به مقاصد مختلف یکی از خدماتی است که در سایت پته به بهترین شکل ارائه می شود. ایرلاین های متعددی هستند که این پرواز را انجام می‌دهند. اگر شما بخواهید برای خرید بلیط ارزان شیراز به کیش اقدام کنید می‌توانید فهرست پروازهای موجود در طول هفته را مشاهده کنید و بهترین بلیط را از نظر قیمتی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز شیراز کیش

 • فاصله هوایی شیراز تا کیش: فاصله هوایی شیراز تا کیش 361 کیلومتر است.
 • مدت زمان پرواز شیراز به کیش: مدت زمان پرواز شیراز به کیش به طور متوسط 45 دقیقه است.
 • ارزان‌ترین ایرلاین‌های پرواز شیراز به کیش معمولا ارزان‌ترین ایرلاین‌های پرواز شیراز به کیش، هواپیمایی وارش و کیش ایر هستند.
 • محبوب‌ترین ایرلاین‌ها: در مسیر شیراز به کیش محبوب‌ترین ایرلاین‌ها در مسیر شیراز به کیش، هواپیمایی کیش ایر و فلای پرشیا هستند.
 • روزهای پرواز شیراز به کیش: پروازهای شیراز به کیش در روزهای شنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه انجام می‌شوند.
 • مسیرهای پروازی شیراز به کیش: تمامی پروازهای شیراز به کیش از فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز (SYZ) به فرودگاه بین‌المللی کیش (KIH) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. از جمله ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما شیراز به کیش را ارائه می‌دهند می‌توان به کیش ایر، فلای پرشیا، و آتا اشاره کرد.

همین حالا بلیط پرواز شیراز به کیش را از پته خریداری نمایید و هرچه زودتر چمدان‌های خود را برای سفر به کیش ببندید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز کیش در پته

با پیشرفت اینترنت و افزایش استفاده از فضای مجازی، امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما نیز فراهم شده است. سایت پته نیز در راستای برآوردن خواسته های مسافران و تامین نیازهای آن ها یک وبسایت جامع و گسترده را راه‌اندازی کرده تا مسافران بتوانند از این طریق، بلیط های پرواز شیراز کیش و سایر مقاصد گردشگری دیگر را به راحتی خریداری نمایند.

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از شیراز به کیش از طریق پته، می‌توانید به مراحل زیر توجه کنید:

 1. ورود به سایت پته: ابتدا وارد سایت پته شوید و در قسمت جستجو، مبدا و مقصد سفر خود را به ترتیب “شیراز” و “کیش” وارد کنید.
 2. انتخاب تاریخ: تاریخ رفت و برگشت مورد نظر خود را از تقویم انتخاب کنید.
 3. انتخاب تعداد مسافران: تعداد مسافرانی که می‌خواهند با شما سفر کنند را مشخص کنید.
 4. جستجوی پروازها: پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، بر روی دکمه “جستجو” کلیک کنید تا لیست پروازهای موجود برای مسیر شیراز به کیش نمایش داده شود.
 5. انتخاب پرواز: از بین پروازهای موجود، پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید که به شرایط و زمانبندی شما منطبق است.
 6. تأیید و پرداخت: پس از انتخاب پرواز، اطلاعات مسافران را وارد کنید و به مرحله پرداخت بروید تا بلیط خود را تأیید و پرداخت نمایید.
 7. دریافت بلیط: بعد از پرداخت موفق، بلیط هواپیما به صورت الکترونیکی به ایمیل شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید آن را چاپ کرده و یا با داشتن کد رزرو به فرودگاه مراجعه کنید و بلیط خود را دریافت کنید.

در این مراحل، می‌توانید به‌صورت آسان و سریع بلیط هواپیما برای سفر از شیراز به کیش را از طریق پته تهیه کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز کیش از پته

با استفاده از ابزارهای کاربردی پته، به راحتی می‌توانید بلیط ارزان برای سفر از شیراز به کیش را تهیه کنید. این سیستم شامل چند مرحله مهم است:

 1. سیستم اطلاع‌رسانی درباره تغییرات قیمت: پس از جستجوی پروازهای شیراز به کیش و ثبت ایمیل، هر تغییری در قیمت بلیط به صورت لحظه‌ای به شما اطلاع داده می‌شود. این امکان به شما می‌دهد تا هنگامی که بلیط ارزان‌تری موجود شد، آگاه شوید.
 2. تقویم قیمتی: این سیستم به شما امکان مشاهده تمامی پروازهای ارزان بین شیراز به کیش در تاریخ‌های مختلف را می‌دهد. با استفاده از آن، می‌توانید بلیط ارزان را در تاریخی که قیمت مناسبی دارد، خریداری کنید.
 3. نمودار قیمتی: با استفاده از این نمودار، می‌توانید بیشینه، کمینه و متوسط قیمت بلیط بین شیراز به کیش را در تاریخ‌های مختلف مشاهده کرده و قیمت‌ها را مقایسه کنید.
 4. انتخاب ایرلاین و مقایسه قیمت: با پته، می‌توانید از تمامی ایرلاین‌های ارائه‌دهنده بلیط بین شیراز و کیش استفاده کنید و قیمت‌ها و خدمات آن‌ها را مقایسه کنید تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.
 5. استرداد بلیط: در صورت نیاز به کنسلی بلیط، می‌توانید این کار را به صورت آنلاین و با چند کلیک انجام دهید و مبلغ بلیط خود را دریافت کنید.

با استفاده از پته، می‌توانید به‌صورت آنلاین و در هر زمانی بلیط هواپیما برای سفر از شیراز به کیش یا بلیط کیش به شیراز را با بهترین قیمت تهیه کنید.

بلیط هواپیما شیراز کیش چارتری

بلیط شیراز کیش لحظه آخری در فصل تابستان بیشتر ارائه می شوند همین امر موجب می شود تا قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش کاهش یابد و علت آن این است که تقاضا برای خرید بلیط در فصل تابستان کاهش می یابد. به همین خاطر شرکت های چارتر کننده برای ترغیب مسافران به پرواز قیمت بلیط ها را کاهش می دهند. همین امر باعث می‌شود تا مسافران بسیاری برای سفر به کیش اقدام کنند. البته نکته‌ای که وجود دارد این است که معمولاً بلیط رفت ارزان می شود، اما معلوم نیست که برای خرید بلیط برگشت توانید بلیط چارتری پیدا کنید یا خیر، در غیر این صورت ناچار هستید بلیط های سیستمی گران قیمت را خریداری نمایید تا بتوانید به شیراز برگردید.

بلیط لحظه آخری شیراز به کیش

بلیط های لحظه آخری نیز از دسته بلیط های چارتری هستند. هنگامی که یک شرکت چارتر کننده نمی تواند تمام صندلی های هواپیمایی که صندلی های آن را اجاره کرده به فروش برساند، بلیط های باقی مانده را با قیمت های نازل در اختیار مسافران قرار می دهد. حتی گاهی دیده شده که بلیط هواپیما کیش در سال های گذشته با مبلغ ۲۰ هزار تومان به فروش رسیده است.

این اتفاق زمانی می افتد که شرکت های چارترکننده بخواهند ضررهای مالی خودشان را تا حد امکان کاهش دهند. به همین خاطر بلیط های باقی مانده را با قیمت های کم به فروش می رسانند. بد نیست بدانید که در فصل های گردشگری و زمانی که تقاضا برای خرید بلیط زیاد است، ممکن است بلیط های لحظه آخری دو برابر بلیط های سیستمی قیمت داشته باشند.

نکته: قبل از انتخاب و خرید بلیط حتماً قیمت بلیط های موجود را در سایت پته با یکدیگر مقایسه کنید.

بلیط ارزان هواپیما شیراز کیش

ارزانترین بلیط هواپیما شیراز به کیش جزو بلیط های چارتری و لحظه آخری است. اگر شانس بیاورید و بلیط لحظه آخری در تاریخی که قصد پرواز به کیش را دارید نصیب شما شود، می توانید با پرداخت قیمت بسیار کم به جزیره زیبا و رویایی کیش سفر کنید. برای پیدا کردن ارزانترین بلیط ها می توانید در سایت پته جستجو کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش در سایت پته موجود است. پس از اینکه شما اطلاعات مربوط به پرواز را وارد کنید، می‌توانید فهرست تمام پروازها را در تمام روزهای هفته ببینید، اما اگر در تاریخ مشخصی قصد دارید سفر کنید، تنها پرواز های موجود در همان روز برای شما به نمایش در می آید.

سوالات متداول کاربران