خرید بلیط هواپیما مشهد شیراز

بلیط پرواز مشهد شیراز 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد شیراز از پته برای افرادی که به دنبال راهی سریع، امن و البته ارزان هستند، بهترین گزینه است. برای رزرو بلیط مشهد به شیراز یا بلیط هواپیما شیراز مشهد و سایر نقاط اطلاعات خود از جمله، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید. اگر قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، از زمان پرواز برایتان اهمیت دارد، از فیلترهای سمت راست می توانید انتخاب خود را محدودتر کنید و به پرواز مد نظرتان نزدیک تر شوید. با اعمال فیلترها نیز می‌توانید بلیط لحظه آخری مشهد به شیراز و بلیط چارتر مشهد شیراز را با بهترین قیمت پیدا کنید. پس از جست و جو، بلیط های همخوان با اطلاعات شما نمایش داده میشود. تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود و مدت انتظار را نیز می توانید انتخاب کنید.

اطلاعات پرواز مشهد شیراز

 • فاصله هوایی مشهد تا شیراز: فاصله هوایی مشهد تا شیراز 993 کیلومتر است.
 • مدت زمان پرواز مشهد به شیراز:مدت زمان پرواز مشهد به شیراز به طور متوسط 1 ساعت و 30 دقیقه است.
 • ارزان‌ترین ایرلاین‌های پرواز مشهد به شیراز: معمولاً ارزان‌ترین ایرلاین در مسیر پرواز مشهد به شیراز هواپیمایی کاسپین است.
 • محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد به شیراز: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد به شیراز هواپیمایی کاسپین است.
 • روزهای پرواز مشهد به شیراز: پروازهای مشهد به شیراز در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.
 • مسیرهای پروازی مشهد به شیراز: تمامی پروازهای مشهد به شیراز از فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد (MHD) به فرودگاه شهید دستغیب شیراز (SYZ) انجام می‌شوند. از میان ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما مشهد به شیراز را ارائه می‌دهند می‌توان به ایرلاین‌های کاسپین، ایران ایر، ایران ایر تور و سپهران اشاره کرد.

بلیط چارتر مشهد شیراز

در پرواز چارتری، صندلی‌‌های هواپیما، توسط ایرلاین اجاره داده می‌‌شود. معمولا بلیط چارتر مشهد شیراز قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش میرساند. نکته ای که در خرید بلیط چارتری باید به آن توجه کنید، این است که هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود.

برای خرید بلیط چارتر مشهد شیراز از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد. توجه کنید، خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر مشهد شیراز زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

در خرید بلیط چارتر مشهد شیراز دقت داشته باشید:

 • جریمه کنسلی بلیط سیستمی مشهد شیراز نسبت به چارتر کم تر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.
 • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد شیراز

نکته ای که در برنامه ریزی سفر تاثیرگذار است، هزینه های آن، خصوصا هزینه خرید بلیط هواپیما است. عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط مشهد شیراز اثرگذار است، از جمله نوع بلیط، شرکت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید.

از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط مشهد شیراز، انتخاب روز مناسب برای خرید است. روزهای پرتقاضا برای سفر همیشه قیمت بالاتری برای بلیط ارائه می دهند. سعی کنید زمانی که برای خرید بلیط انتخاب می کنید، روزها و ماه های کم تردد باشد، مثل اواخر زمستان بلیط هواپیما مشهد به شیراز ارزان تر به شما ارائه می شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد به شیراز

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط مشهد شیراز اثر گذار است، ازجمله کلاس پروازی. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده می شود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است. البته این کلاس پروازی برای تمامی مسیرها ارائه نمی شود و اکثرا بلیط های مشهد شیراز، اکونومی است.

ایرلاین و خدماتی که ارائه میدهند باهم متفاوت است، همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های مشهد شیراز میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین هایی مثل ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر، هزینه بالاتری خواهند داشت.

نوع بلیط، سیستمی یا چارتری بودن آن، نرخ بلیط را تا حد زیادی تعیین می کند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر مشهد شیراز را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه می کنند.

خرید بلیط لحظه آخری مشهد شیراز

بلیط لحظه آخری یکی از راه های خرید ارزان قیمت بلیط مشهد شیراز محسوب می شود. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری مشهد شیراز را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میدهد. برای خرید بلیط لحظه آخری مشهد شیراز از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما مشهد شیراز لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش می دهد. از فیلترها در منو سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

اگر سفر مهم کاری در پیش دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر و لحظه آخری، خرید را به لحظات آخر واگذار نکنید چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شود و موفق به خرید بلیط نشوید.

مزایای خرید بلیط هواپیما مشهد شیراز از پته

پشتیبانی پته خیال شما را بابت هر سوال یا مشکلات احتمالی راحت میکند، چراکه در هرساعت از شبانه روز میتوانید با کارشناسان پته تماس بگیرید تا به سوالات پروازی شما پاسخ دهند. با خرید بلیط مشهد شیراز از پته، مناسبترین قیمت ها را از متنوع ترین ایرلاین ها مشاهده خواهید کرد.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، راهنمای شما در انتخاب بلیط مشهد شیراز با قیمت مناسب تر خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما شیراز مشخص است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما مشهد به شیراز از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. اعمال فیلتر از منوی سمت راست، انتخابات شما را محدودتر و به بلیط مورد نظرتان نزدیکتر میکند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد شیراز در پته

راهنمای خرید بلیط هواپیما آنلاین از مشهد به شیراز در پته:

 1. جستجوی بلیط مشهد به شیراز:
  ابتدا مطمئن شوید که برنامه پروازهای مشهد به شیراز برای تاریخ موردنظر شما موجود است. در قسمت پروازهای داخلی، مسیر مشهد به شیراز را انتخاب کرده و سایر جزئیات مانند تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران و کلاس پرواز را وارد کنید. سپس دکمه جستجوی پرواز را فشار دهید.
 2. رزرو بلیط پرواز:
  در این بخش، لیستی از قیمت‌های بلیط پروازهای مشهد به شیراز به شما نمایش داده می‌شود. می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز از جمله ایرلاین، تاریخ، ساعت، مدت زمان پرواز، و قیمت را بررسی کنید. با انتخاب دکمه رزرو، به مرحله بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران، منتقل می‌شوید.
 3. خرید و دریافت بلیط:
  با انتخاب دکمه خرید بلیط، به درگاه پرداخت هدایت می‌شوید و خرید خود را تکمیل می‌کنید. همچنین، بلیط خود را به صورت الکترونیکی دریافت خواهید کرد و می‌توانید آن را از طریق ایمیل دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران