خرید بلیط هواپیما ساری به شیراز

بلیط هواپیما ساری شیراز

شهر شیراز که مهد شعرای بزرگی مانند حافظ و سعدی است دارای اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری بسیار ارزشمندی است. اگرچه نمی توان طبیعت زیبای شیراز را نادیده گرفت. این شهر افسانه‌ای که پایتخت تمدن ایران زمین محسوب می‌شود به عنوان یکی از مقاصد اصلی سفر در داخل کشور شناخته می شود.

 اگر از شهر زیبای ساری و جنگل های سرسبز شمال قصد سفر به شیراز را دارید، می توانید به صورت اینترنتی در سایت پته بلیط هواپیما ساری شیراز را به راحتی پیدا کنید. در بالای همین صفحه پس از وارد کردن مبدا و مقصد پرواز و سایر اطلاعات مورد نظر، می توانید به جستجوی پروازهای موجود بپردازید. سپس از نظر قیمتی بهترین بلیط را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ساری شیراز

فرقی نمی کند که قصد خرید بلیط سیستمی ساری به شیراز را داشته باشید یا بخواهید بلیط های لحظه آخری و چارتری را تهیه کنید. از طریق وبسایت پته می توانید به صورت آنلاین بلیط پرواز خود را خریداری کنید. در این وب سایت گزینه های موجود از نظر قیمتی طبقه بندی می شوند. شما می توانید در میان فهرست پروازهای موجود در ابتدا پروازهای ارزان قیمت را مشاهده کنید.

نمودار قیمتی وبسایت پته خرید اینترنتی بلیط هواپیما را ساده تر کرده است. چراکه بعضی از مسافران فقط به قیمت بلیط توجه می کنند. البته گزینه های بیشتری نیز برای مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما ساری شیراز را دارند وجود دارد. این افراد می‌توانند از طریق فیلتر های موجود فهرست پرواز ها را مشاهده کنند و تمام اطلاعات دقیق بلیط، نوع ایرلاین، ساعت پرواز، نوع کلاس پروازی و ... را مشاهده کنند.

اطلاعات پرواز ساری به شیراز

اولین سؤالی که هنگام خرید بلیط هواپیما ساری شیراز برای ما پیش می آید، این است که اطلاعات پرواز چیست و مدت زمان پرواز چقدر است؟

پرواز ساری بی شیراز با ۷۷۴ کیلومتر فاصله هوایی حدود یک ساعت و ۱۵ دقیقه طول می‌کشد. این پرواز در روزهای یکشنبه و پنجشنبه انجام می شود. همچنین شرکت هواپیمایی آسمان پروازهای ساری به شیراز را انجام می دهد.

هواپیما های این شرکت از فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری پرواز خود را آغاز می‌کنند و در فرودگاه شهید دستغیب به زمین می نشینند.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ساری شیراز

بهترین زمان برای خرید بلیط های ارزان قیمت از ساری به شیراز فصل تابستان است. همانطور که می دانید فصل تابستان شیراز گرمای طاقت‌فرسایی دارد؛ بنابراین اگر به فکر خرید بلیط ارزان هستید در این فصل اقدام کنید که تقاضا برای خرید بلیط کاهش پیدا می کند. البته اگر بخواهید از لحاظ آب و هوایی بدانید که بهترین زمان سفر از ساری به شیراز چه فصلی است، فصل بهار و اوایل فصل پاییز بهترین شرایط آب و هوایی را برای پرواز دارد.

انواع بلیط هواپیما ساری به شیراز

نوع بلیط هواپیما یکی از مواردی است که باعث افزایش یا کاهش قیمت بلیط می شود. به همین خاطر آشنایی با انواع بلیط برای مسافران ضروری است. به طور کلی ما دو نوع بلیط هواپیما داریم که عبارتند از: بلیط چارتری و بلیط سیستمی

خرید بلیط سیستمی ساری شیراز

خرید بلیط سیستمی ساری شیراز به صورت سیستمی در تمام طول سال موجود است و دارای قیمت ثابتی است. این بلیط ها مزایای بسیاری دارند که از جمله آن ها می‌توان به امکان خرید از یک ماه قبل از پرواز اشاره کرد. همچنین بلیط های سیستمی در شرکت‌های هواپیمایی مختلف برای افراد زیر ۱۲ سال نیم بها محاسبه هستند و برای نوزادان مبلغ کمی آن هم به عنوان حق بیمه دریافت می شود. امکان کنسل کردن بلیط های سیستمی در صورت به هم خوردن برنامه سفر نیز وجود دارد.

بلیط لحظه آخری ساری به شیراز

بلیط لحظه آخری از نوع بلیط های چارتری است که به فروش نرفته اند و شرکت های چارتر کننده به خاطر کم کردن ضرر مالی آن ها را با قیمت های بسیار پایین به فروش می رسانند. گاهی ممکن است بلیط های لحظه آخری در فصل های اوج گردشگری شیراز مانند فصل بهار، قیمت‌های نجومی داشته باشند. چرا که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در ایام تعطیل افزایش پیدا می کند.

بلیط چارتر ساری به شیراز

خرید بلیط هواپیما ساری شیراز از نوع چارتری در بعضی از فصل ها امکان پذیر است. این بلیط‌ها دارای قیمت کمتری نسبت به بلیط های سیستمی هستند. حتی گاهی اوقات ممکن است قیمت یک بلیط چارتری نصف بلیط سیستمی باشد. شاید به این فکر کنید که بلیط های ارزان کیفیت ندارند و خدمات ارائه شده به مسافران مناسب نیست.

 اما اصلاً این طور نیست این بلیط‌ها همان بلیط های سیستمی هستند که توسط شرکت های چارتر کننده با قیمت های مناسب از آژانس هواپیمایی خریداری شده اند و ارزانتر به مسافران فروخته می شوند.

قیمت بلیط هواپیما ساری به شیراز

درباره همین صفحه از طریق باکس موجود می‌توانید قیمت بلیط هواپیما ساری شیراز را پیدا کنید. فقط باید مبدأ و مقصد سفر را وارد کنید. تاریخ پرواز را مشخص کنید و پس از مشخص نمودن تعداد مسافران و کلاس پروازی، قیمت بلیط های موجود را مشاهده کنید. تمام پروازهای ساری به شیراز پس از جستجوی پروازها برای شما قابل مشاهده است. در صورتی که درباره قیمت بلیط هواپیما سوال دارید، می توانید با بخش پشتیبانی پته تماس بگیرید. همانطور که می دانید عوامل گوناگونی روی قیمت بلیط تأثیر دارند؛ بنابراین نمی توان یک قیمت ثابت برای بلیط هواپیما ساری شیراز تعیین کرد.

ارزانترین بلیط هواپیما ساری به شیراز

برای پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما ساری به شیراز می توانید از طریق سایت پته اقدام کنید. در همین صفحه یک نمودار قیمتی وجود دارد که بر اساس آن می توانید از ارزان ترین قیمت ها تا گران ترین قیمت های بلیط را مشاهده کنید و خرید مناسبی داشته باشید. یکی از راه های خرید بلیط ارزان استفاده از فیلتر قیمت و خرید بلیط های چارتری و لحظه آخری است.

بلیط رفت و برگشت پرواز ساری شیراز

اگر قصد خرید بلیط هواپیما ساری شیراز را دارید توصیه می کنیم پس از جستجوی پروازها گزینه بلیط رفت و برگشت را نیز ببینید. معمولاً قیمت بلیط های رفت و برگشت کمتر از بلیط های یک طرفه تمام می شود.

البته یک نکته دیگر که وجود دارد این است که شما دیگر با خیالی راحت به سفر خودتان می پردازید. چرا که از قبل بلیط برگشت را خریده اید و نگران گران شدن بلیط هنگام برگشت نخواهید شد.

لیست پرواز ساری به شیراز

لیست پرواز ساری به شیراز در سایت پته وجود دارد. برای مشاهده آن کافی است تاریخ پرواز، تعداد مسافران، مبدأ و مقصد سفر را وارد کنید و روی گزینه جستجوی پروازها کلیک کنید. در عرض چند ثانیه می توانید لیست پرواز های موجود در تاریخی که وارد کرده اید را ببینید و قیمت های آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. حتی امکان مقایسه این پروازها از لحاظ ایرلاین نیز وجود دارد. البته با استفاده از سیستم فیلترینگ سایت پته می توانید این گزینه‌ها را محدودتر کنید و در نهایت انتخاب خود را انجام دهید.

چطور بلیط هواپیما ساری شیراز را کنسل کنیم؟

اگر به هر دلیلی قصد داشته باشید بلیط هواپیما ساری شیراز را کنسل کنید، می توانید در سایت پته به صورت آنلاین این کار را انجام دهید. همه کاربران برای استفاده از خدمات سایت پته یک پنل کاربری ایجاد می‌کنند و در این وب سایت عضو می شوند. هنگام کنسل کردن بلیط نیز می توانید از طریق همان پنل درخواست خود را ثبت کنید.

مزایای خرید بلیط هواپیما ساری به شیراز از پته

  • خرید اینترنتی بلیط هواپیما
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری برای خرید بلیط
  • خرید آسان سریع و مطمئن از طریق درگاه بانکی معتبر
  • امکان کنسل کردن بلیط به صورت آنلاین
  • پاسخگویی ۲۴ ساعته بخش فروش پته
  • جستجوی سریع و آسان لیست پرواز های موجود در سایت پته

سوالات متداول کاربران