خرید بلیط هواپیما ساری شیراز

بلیط هواپیما ساری شیراز

شیراز شهر شعر و ادب پارسی با دارا بودن مراکز گردشگری، تفریحی و خرید زیاد توانسته به یکی از محبوب ترین مقاصد هوایی تبدیل شود. همچنین وجود مراکز معتبر علمی نیز در این شهر، شیراز را به یکی از قطب های علمی ایران تبدیل کرده است. بلیط هواپیما شیراز ساری و مقاصد دیگر جزو پرطرفدارترین پروازی های داخلی ایران است.

اطلاعات پرواز ساری شیراز

از جمله پرترددترین مقاصد پروازی و پرفروش ترین بلیط های ایران می توان به بلیط هواپیما ساری و بلیط هواپیما شیراز اشاره کرده که همیشه طرفداران خاص خود را در فصول بهار و تابستان به سوی خود می کشاند. اکنون به معرفی اطلاعات پرواز ساری به شیراز می پردازیم تا در مورد این دو مقصد پروازی بیشتر بدانید:

  • فاصله هوایی ساری تا شیراز: فاصله هوایی بین ساری و شیراز 774 کیلومتر است.
  • مدت زمان پرواز ساری به شیراز: مدت زمان پرواز از ساری به شیراز به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است.
  • روزهای پرواز ساری شیراز: پروازهای ساری به شیراز تنها در روزهای یکشنبه و پنجشنبه برقرار هستند.
  • ایرلاین‌های ساری به شیراز: تمامی پروازهای ساری به شیراز به صورت مستقیم از فرودگاه بین‌المللی دشت ناز ساری (SRY) به فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز (SYZ) انجام می‌شوند. در حال حاضر، امکان خرید بلیط ساری به شیراز از هواپیمایی آسمان برای مسافران فراهم است.

راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما ساری شیراز پته

برای خرید بلیط هواپیما از ساری به شیراز به صورت آنلاین، ابتدا باید در بالای صفحه مبدا و مقصد پرواز خود را انتخاب نمایید سپس سایر جزئیات مانند تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید. سپس با کلیک بر روی دکمه جستجوی پرواز، نتایج جستجوی پروازهای موجود برای شما نمایش داده می‌شود.

پس از مشاهده نتایج، می‌توانید قیمت بلیط ها را مقایسه کرده و از بین ارزانترین‌ها انتخاب خود را انجام دهید. سپس با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران، منتقل می‌شوید.

در نهایت، با انتخاب دکمه خرید بلیط هواپیما، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین، بلیط خود را می‌توانید از طریق ایمیل دریافت کنید.

نمودار قیمتی وبسایت پته خرید اینترنتی بلیط هواپیما را ساده تر کرده است. چراکه بعضی از مسافران فقط به قیمت بلیط توجه می کنند. البته گزینه های بیشتری نیز برای مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما ساری شیراز را دارند وجود دارد. این افراد می‌توانند از طریق فیلتر های موجود فهرست پرواز ها را مشاهده کنند و تمام اطلاعات دقیق بلیط، نوع ایرلاین، ساعت پرواز، نوع کلاس پروازی و ... را مشاهده کنند.

بلیط هواپیما لحظه آخری ساری شیراز

بلیط لحظه آخری از نوع بلیط های چارتری است که به فروش نرفته اند و شرکت های چارتر کننده به خاطر کم کردن ضرر مالی آن ها را با قیمت های بسیار پایین به فروش می رسانند. گاهی ممکن است بلیط های لحظه آخری در فصل های اوج گردشگری شیراز مانند فصل بهار، قیمت‌های نجومی داشته باشند. چرا که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما در ایام تعطیل افزایش پیدا می کند.

بلیط چارتر هواپیما ساری شیراز

خرید بلیط هواپیما ساری شیراز از نوع چارتری در بعضی از فصل ها امکان پذیر است. این بلیط‌ها دارای قیمت کمتری نسبت به بلیط های سیستمی هستند. حتی گاهی اوقات ممکن است قیمت یک بلیط چارتری نصف بلیط سیستمی باشد. شاید به این فکر کنید که بلیط های ارزان کیفیت ندارند و خدمات ارائه شده به مسافران مناسب نیست.

 اما اصلاً این طور نیست این بلیط‌ها همان بلیط های سیستمی هستند که توسط شرکت های چارتر کننده با قیمت های مناسب از آژانس هواپیمایی خریداری شده اند و ارزانتر به مسافران فروخته می شوند.

قیمت بلیط هواپیما ساری به شیراز

درباره همین صفحه از طریق باکس موجود می‌توانید قیمت بلیط هواپیما ساری شیراز را پیدا کنید. فقط باید مبدأ و مقصد سفر را وارد کنید. تاریخ پرواز را مشخص کنید و پس از مشخص نمودن تعداد مسافران و کلاس پروازی، قیمت بلیط های موجود را مشاهده کنید. تمام پروازهای ساری به شیراز پس از جستجوی پروازها برای شما قابل مشاهده است. در صورتی که درباره قیمت بلیط هواپیما سوال دارید، می توانید با بخش پشتیبانی پته تماس بگیرید. همانطور که می دانید عوامل گوناگونی روی قیمت بلیط تأثیر دارند؛ بنابراین نمی توان یک قیمت ثابت برای بلیط هواپیما ساری شیراز تعیین کرد.

بلیط ارزان هواپیما ساری شیراز

برای پیدا کردن ارزانترین بلیط هواپیما ساری به شیراز علاوه بر جستجو در میان لیست پروازهای ارائه شده در وب سایت باید به زمان خرید بلیط هواپیما ساری شیراز نیز توجه لازم را داشته باشید. خرید در فصول پر سفر به یک مقصد، خرید در ایام پرطرفدار مانند جشنواره ها و یا فستیوال ها به مقاصد خاص و ... تاثیر زیادی در خرید ارزان بلیط هواپیما ساری شیراز دارد.

پته با ارائه رقابتی قیمت بلیط هواپیما نسبت به سایر آژانس های هواپیمایی توانسته بی رقیب ترین آژانس هواپیمایی در فروش ارزان بلیط هواپیما با امکان استرداد و کنسلی آنلاین بلیط هواپیما باشد.

مزایای خرید بلیط هواپیما ساری به شیراز از پته

  • خرید اینترنتی بلیط هواپیما
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری برای خرید بلیط
  • خرید آسان سریع و مطمئن از طریق درگاه بانکی معتبر
  • امکان کنسل کردن بلیط به صورت آنلاین
  • پاسخگویی ۲۴ ساعته بخش فروش پته
  • جستجوی سریع و آسان لیست پرواز های موجود در سایت پته

سوالات متداول کاربران