خرید بلیط هواپیما به

خرید بلیط هواپیما کیش شیراز

کیش یکی از مقاصد گردشگری مهم ایران است که تقریبا از تمام شهرهای ایران به آن پرواز انجام می‌شود. وجود تفریحات آبی متنوع، هتل‌های مختلف و کشتی‌های تفریحی پرهیجان این جزیره مرجانی را به جایی عالی برای فرار از هیاهو شهری تبدیل کرده است. از آن‌جایی که ساکنین شهر شیراز تردد زیادی به کیش دارند، پرواز کیش شیراز همه روزه از مبدا این جزیره به سمت شیراز موجود است. برای خرید بلیط هواپیما کیش شیراز لازم است، اطلاعاتی مثل تاریخ سفر، نوع ایرلاین و تعداد مسافران را در سایت خرید بلیط هواپیما پته جست‌وجو کنید. در نتیجه لیستی از پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد. با بررسی تمام نکات مورد نظر خود، می‌توانید با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

بلیط هواپیما کیش شیراز
خرید بلیط هواپیمای کیش شیراز از پته

خرید ارزان بلیط هواپیما کیش به شیراز

رزرو پرواز کیش شیراز از پته کار بسیار راحتی است و برای آن راه‌های مختلفی وجود دارد. پرواز کیش شیراز مانند تمامی پروازها به دو صورت چاتری و سیستمی برای مشتریان ارائه میگردد، اگر در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید، حتما با قیمت مناسبی قادر به تهیه بلیط هواپیمای خود هستید. عوامل متعددی در قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز موثر است از جمله ماه، روز و حتی ساعت خرید بلیط هواپیما.

اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیمای کیش به شیراز را دارید بهترین زمان برای این موضوع اواسط هفته‌است که ترافیک مسافر کمتری وجود دارد. شما می‌توانید با خیالی راحت و جستجوی پروازهای مختلف، از پته خرید کنید. زیرا مناسب‌ترین قیمت‌ها توسط پته ارائه می‌گردد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش شیراز

برای خرید بلیط هواپیما کیش شیراز باید نکاتی مانند روزهای هفته و ساعت پرواز را در جست‌وجوی خود مد نظر قرار دهید. اواسط هفته و صبح‌ زود معمولا قیمت بلیط کمتر است. برای خرید بلیط وقت خود را تلف نکنید و با مراجعه به پته، با بهترین قیمت، بلیط خود را تهیه کنید. در ادامه مراحل خرید بلیط هواپیما کیش شیراز را با هم بررسی می‌کنیم.

  • در باکس جست‌وجوی پرواز، مبدا، مقصد، تعداد نفرات و تاریخ رفت و یا اگر به دنبال بلیط برگشت هستید تاریخ برگشت هم مشخص کنید و روی جست‌وجو کلیک کنید.
  • پس از اتمام جست‌وجو بر اساس لیستی که مقابل شماست بلیط مورد نظر را بر اساس ساعت، قیمت و ایرلاین انتخاب کنید.
  • برای جست‌وجوی دقیق تر پرواز کیش تهران از فیلترهای موجود می‌توانید استفاده کنید و بلیط خود را انتخاب کنید. سپس اطلاعات کامل متقاضیان خرید بلیط را بر اساس اطلاعات روی کارت ملی تکمیل کنید.
  • درنهایت برای واریز وجه به درگاه‌های بانکی منتقل می‌شوید و پس از واریز وجه اطلاعات کامل بلیط کیش شیراز برای شما پیامک و بر اساس آدرس ایمیلی که وارد کردید برای شما ایمیل می‌شود. شما می‌توانید با ورود به پنل کاربری به بلیط خریداری شده دسترسی داشته باشید.

بلیط هواپیما کیش شیراز چارتری

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر کیش شیراز، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب "پرواز چارتری" روی آن قرار گرفته باشد.

برای خرید بلیط چارتری کیش به شیراز به نکات زیر باید توجه کنید:

  • بلیط‌های چارتری امکان کنسل کردن ندارند و در صورت انصراف از پرواز تمام مبلغ پرداختی به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد.
  • بلیط‌های چاتری در صورتی امکان استرداد دارند که پرواز شما بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد. برای دریافت مبلغ خود باید حتما بلیط مهر خورده پرواز را در اختیار داشته باشید، اما اگر بلیط شما سیستمی باشد احتیاجی به ارائه بلیط مهر خورده نیست.

بلیط هواپیما کیش شیراز لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما کیش به شیراز لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز کیش به شیراز نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط هواپیما کیش شیراز لحظه آخری تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه کنید و پس از وارد کردن اطلاعات، گزینه لحظه آخری را در منوی فیلتر سمت راست فعال کنید. در این صورت لیست پروازهای کیش به شیراز لحظه آخری به شما نمایش داده می‌شود. البته ذکر این نکته بسیار مهم است که به هیچ عنوان خرید بلیط را در مسیرهای پرتردد به آخرین لحظات موکول نکنید زیرا احتمال از دست دادن پرواز بسیار زیاد است.

قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز

به طور کلی عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز و هر مسیر پروازی دیگر، تاثیرگذار است. اگر بخواهیم به طور خلاصه برخی از این عوامل را معرفی کنیم، می‌توان به زمان خرید بلیط هواپیما، کلاس پروازی، نوع بلیط و ایرلاین انتخابی اشاره کنیم. متوسط قیمت هواپیما کیش شیراز بین 650 تا 990 هزارتومان است.

برای اطلاع از قیمت بلیط کیش شیراز در همین صفحه می‌توانید تاریخ سفرتان را مشخص کنید و بلیط‌های موجود را مشاهده کنید. همچنین با اعمال فیلترها جست‌وجوی خود را محدودتر کنید و بلیط کیش شیراز را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید ارزان بلیط هواپیما کیش شیراز

اگر قصد خرید بلیط ارزان کیش به شیراز را دارید، پته به عنوان سایت خررید آنلاین بلیط هواپیما انتخاب مناسبی است. با مراجعه به پته میتوانید قیمت بلیط های کیش به شیراز را مقایسه و به لیست قیمت های این مسیر با بهترین نرخ دست پیدا کنید.
اعمال فیلترینگ مناسب به شما کمک خواهد کرد بلیط هواپیمای کیش به شیراز را با ارزانترین قیمت پیدا و خریداری کنید.

بلیط هواپیما کیش شیراز رفت و برگشت

اگر زمان برگشت شما مشخص است و می‌توانید بلیط برگشت خود را در هنگام بلیط رفت تهیه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این کار را انجام دهید چرا که اگر بلیط برگشت هم خریداری کنید، قیمت کمتری به نسبت خرید جداگانه بلیط برگشت خواهید پرداخت. برای خرید بلیط رفت و برگشت کیش شیراز، هنگام ورود اطلاعات، دقت کنید گزینه تاریخ برگشت را هم ذکر کرده باشید.

اطلاعات پرواز کیش به شیراز

پرواز کیش به شیراز حدود 50 دقیقه زمان می‌برد و در تمامی روزهای هفته این پرواز انجام می‌شود. فرودگاه بین المللی کیش در مرکز جزیره واقع شده و برای دیدن اطلاعات پروازهای آنلاین فرودگاه می‌توانید به وبسایت فرودگاه مراجعه کنید.

شماره تماس فرودگاه بین المللی کیش: 07644485501 

مزایای خرید بلیط کیش به شیراز از پته

برای خرید بلیط هواپیما کیش شیراز، با مراجعه به سایت پته، می‌توانید ایرلاین‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید، ساعات پروازی مناسب با شرایطتان را پیدا کنید، لیستی از قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز با پروازهای متنوع را داشته باشید و در نهایت، بهترین و ارزان‌ترین پرواز را خریداری کنید. با خرید بلیط هواپیما از پته اطمینان خواهید داشت کمترین قیمت بلیط را خریداری خواهید کرد، همچنین پشتیبانی پته آماده است تا هر زمان که نیاز به راهنمایی درخصوص پرواز داشته باشید، 24 ساعته پاسخگوی شما باشد و کاملترین راهنمایی را برای خرید مناسب‌ترین بلیط به شما ارائه دهد.

سوالات متداول کاربران