خرید بلیط هواپیما کیش تهران

بلیط هواپیما کیش تهران

بلیط هواپیما کیش تهران جزو سه بلیط پرفروش و محبوب بلیط هواپیما محسوب میشود. همین امر موجب شده ایرلاین های بسیاری این پرواز را پوشش دهند و آژانس های هواپیمایی در ارائه بلیط با مناسب ترین قیمت با یکدیگر رقابت کنند. با خرید بلیط هواپیما کیش تهران از وبسایت پته، میتوانید ایرلاین های مختلف را باهم بررسی و نزدیکترین بلیط به نظرتان را انتخاب کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش تهران

خرید بلیط هواپیما تهران از پته، امکان خرید سریع و مطمئن، با کمترین قیمت بلیط در لحظه را برای مسافرین فراهم کرده است. مراحل خرید را بلیط کیش تهران را در ادامه باهم بررسی می کنیم.

  • در  باکس جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران و اینکه به دنبال بلیط رفت هستید یا رفت و برگشت را مشخص کنید.
  • پس از جست و جو، لیست پروازهای کیش تهران را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • بلیط های مختلف را باهم بررسی و مناسب ترین بلیط را انتخاب کنید. سپس اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در نهایت برای واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از تکمیل پرداخت، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری می توانید بلیط خود را دانلود کنید.

اطلاعات پرواز کیش به تهران

پرواز کیش به تهران نزدیک به 2ساعت خواهد بود و این پرواز در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. قیمت بلیط هواپیما کیش تهران، بسته به عوامل مختلفی، همچون ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز متغیر خواهد بود

آدرس فرودگاه مهرآباد: تهران- میدان آزادی- خیابان معراج
شماره تلفن فرودگاه مهرآباد: 02161023183

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کیش تهران

اوایل بهار تا پاییز، تهران بهترین آب و هوا را خواهد داشت ولی به دلیل تعطیلات عید، گرانترین بلیط ها در این بازه ارائه میشود. اما اگر به دنبال خرید بلیط کیش تهران با قیمت ارزانتر هستید، روزهای خلوت تر برای سفر را انتخاب کنید و از جاهای دیدنی تهران، به دور از شلوغی لذت ببرید.

انواع بلیط هواپیما کیش تهران

بلیط هواپیمای کیش تهران، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود که میتوانید پس از جست و جو در وبسایت پته، با اعمال فیلتر نوع آن را تعیین کنید. اطلاع از نوع بلیط هواپیما، به شما کمک میکند بلیط متناسب با نیازتان را انتخاب کنید.

خرید بلیط چارتر کیش تهران

خرید بلیط چارتر کیش تهران وابسته به زمان و روزهای مختلف، کاهش یا افزایش قیمت خواهد داشت. برای خرید بلیط هواپیما چارتر کیش تهران در مسیر رفت و یا خرید بليط چارتر تهران کیش در مسیر برگشت، کافی است پروازهای کیش تهران را به صورت رفت و برگشت در پته جستجو کنید.

در بلیط چارتر کیش تهران، هرچه میزان تقاضا برای خرید بلیط بیشتر باشد، به همان میزان قیمت آن بالاتر خواهد رفت و برعکس. در پروازهای چارتری، هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می شویم، درصورتیکه صندلی های هواپیما پر نشده باشد، چارتر کننده سعی میکند با پایین آوردن قیمت بلیط، جایگاه ها را به فروش برساند، در نتیجه قیمت بلیط ارزانتر می شود.

برای خرید بلیط چارتر کیش تهران از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه “چارتری” را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد.

نکاتی که در خرید بلیط چارتر باید بدانید:

  • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.
  • جریمه کنسلی بلیط سیستمی کیش تهران نسبت به چارتر کم تر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.

خرید بلیط سیستمی کیش تهران

قیمت بلیط های سیستمی از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی تعیین میشود و مانند بلیط های چارتری، نوسان قیمت ندارد و ثابت است. در پرواز سیستمی کیش تهران، قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسالان و کودکان و نوزادان متفاوت است، درنتیجه بلیط نوزادان و کودکان از بلیط بزرگسالان ارزان‌تر خواهد بود. اگر کودکانی در سنین مختلف دارید، خرید بلیط سیستمی برایتان مناسب‌‌تر است.

برای خرید بلیط هواپیمای سیستمی کیش تهران از وبسایت پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه “سیستمی” را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی کیش تهران به شما نمایش داده میشود.

خرید بلیط لحظه آخری کیش تهران

زمانی که برخی از بلیط های هواپیما تا آخرین لحظات پرواز، هنوز به فروش نرسیده باشند، برخی آژانس ها بلیط لحظه آخری را با قیمتی پایین تر برای فروش قرار می دهند. برای خرید بلیط لحظه آخری کیش تهران از پته، پس از جست و جو، از منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید. دقت کنید که خریدتان را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری به تعویق نیندازید، چراکه احتمال پیدا کردن بلیط لحظه آخری در مسیرهای پر تردد، کم است.

پرواز کیش تهران امروز

پرواز کیش تهران، همه روزه از ساعت 6صبح تا 12 شب، از فرودگاه بین المللی کیش به فرودگاه مهرآباد تهران انجام میشود. برای اطلاع از پرواز کیش تهران امروز، از سایت پته، تاریخ مدنظرتان برای سفر را در باکس بالای صفحه وارد کنید. پته با گسترده ترین مسیرهای پروازی، بلیط های متنوع کیش تهران را با مناسب ترین قیمت ها به شما نمایش خواهد داد.

خرید بلیط هواپیما کیش تهران ارزان

برای خرید بلیط ارزان، روزهای خلوت و کم بفر، بهترین زمان محسوب میشوند. در روزهای شلوغ مثل ایام عید یا اوایل تابستان که میزان خرید بلیط هواپیما کیش تهران زیاد است، بالاترین قیمت ها ارائه میشود. پته این امکان را برای شما فراهم کرده  پس از جست و جوی پرواز کیش به تهران، قیمت بلیط ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه و آنها را از ارزانترین به گرانترین قیمت فیلتر کنید.

قیمت بلیط هواپیما کیش تهران

عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیمای کیش به تهران اثرگذاراست، از جمله کلاس پروازی. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط بالاتر خواهد بود. نوع بلیط، عامل دیگری است که در تعیین قیمت بلیط اثرگذار است. سیستمی یا چارتری بودن بلیط کیش تهران، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر کیش تهران را مشخص می کنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین بلیط هواپیما کیش تهران خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط هواپیما از کیش به تهران با افزایش مواجه می شود.

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما کیش تهران، از جستجوگر پته کمک بگیرید و قیمت ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیمای کیش به تهران را مشخص کرده است.

بلیط رفت و برگشت پرواز کیش تهران

اگر تاریخ سفرتان مشخص است، پیشنهاد میکنیم بلیط هواپیما رفت و برگشت کیش تهران را خریداری کنید، چراکه قیمت بلیط هواپیما کیش تهران رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یک طرفه، ارزان‌تر خواهد بود.

برای خرید بلیط کیش به تهران رفت و برگشت دفت کنید حتما گزینه “رفت و برگشت” را فعال و تاریخ آنها را وارد کنید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکردید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد اقدام به جست و جو کنید.

لیست پرواز کیش تهران

پرواز کیش تهران در تمامی روزهای هفته، از ایرلاین های مختلفی انجام میشود. لیست پرواز کیش تهران را در روزهای مختلف بررسی کنید و مناسب ترین بلیط با توجه به نیازتان را انتخاب کنید. چنانچه در روند خرید بلیط هواپیما کیش به تهران، به مشکل خوردید، پشتیبانی 24ساعته آماده پاسخگویی به شماست.

مزایای خرید بلیط هواپیمای کیش به تهران از پته

پته یک موتور جستجوی قوی برای خرید بلیط هواپیما است که ایرلاین های مختلف را یکجا گردآوری کرده و مناسبترین قیمت ها را به مسافرین اراده میدهد. خرید بلیط هواپیما کیش به تهران از پته، مناسب ترین قیمت را به شما ارائه خواهد داد چراکه پته، کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته است. همچنین پته گسترده مسیرهای پروازی را پوشش میدهد، در نتیجه انتخاب پرواز کیش تهران را مسافرین بیشتر میکند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، در انتخاب بلیط  هواپیما کیش تهران با قیمت مناسب تر، راهنمای شما خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیمای کیش به تهران از وبسایت پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. همچنین از بابت پشتیبانی خریدتان هم خاطر جمع هستید؛ کارشناسان پته 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات پروازی شما هستند.

چطور بلیط هواپیما کیش تهران را کنسل کنیم؟

بدون مراجعه حضوری و تنها به صورت آنلاین درخواست کنسلی بلیط خود را از پنل کاربریتان در وبسایت پته ثبت کنید. مبلغ بلیط پس از کسر میزان کنسلی، به حساب شما واریز خواهد شد.

سوالات متداول کاربران