خرید بلیط هواپیما کیش مشهد

بلیط هواپیما کیش مشهد

خرید بلیط هواپیما کیش مشهد به علت تردد زیاد در این مسیر یکی از پرفروش ترین بلیط ها محسوب میشود. برای سفر کیش به مشهد سریع ترین راه ممکن سفر با هواپیما است زیرا درصورتی که وسیله نقلیه ندارید برای خروج از جزیره کیش به علت جزیره بودن این منطقه جغرافیایی مسیر عبور با قطار و اتوبوس وجود ندارد و درصورت نیاز باید به شهر بندرعباس بروید. 

از منظر جغرافیایی جزیره کیش در جنوب ایران و مشهد در شمال شرق ایران واقع شده است. مشهد دومین شهر بزرگ ایران و پایتخت مذهبی ما محسوب می شود. عده ی زیادی از مردم برای زیارت حرم امام رضا و عده ی دیگری برای تفریح و گردش و مسائل کاری به مشهد سفر میکنند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش مشهد

با مراجعه به سایت پته می توانید بدون نیاز به حضور در شرکت های هواپیمایی، خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش مشهد را انجام دهید. در صورتی که برای خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی دچار چالش شدید و یا سوالی داشتید، میتوانید از پشتیبانی 24 ساعته پته استفاده کنید.

پس از ورود به سایت پته برای خرید بلیط هواپیما کیش مشهد، در کادر باز شده پرواز داخلی را انتخاب نمایید و سپس کادر اطلاعات مربوط به مبدا، مقصد و تاریخ را تکمیل کنید. در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت دارید گزینه دو طرفه را انتخاب و سپس گزینه جستجو را انتخاب کنید.

در میان لیست بلیط هواپیما کیش مشهد که برای شما نمایش داده میشود، میتوانید اعوان بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری انواع کلاس مربوط به ایرلاین های مختلف و… را مشاهده کنید و براساس نیاز خود بلیط مد نظرتان را تهیه کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کیش مشهد

از منظر هوا بهترین زمان برای سفر به مشهد فصل بهار و عید نوروز است زیرا در این زمان هوا خنک است و بارش های بهاری میتواند سفر شما را جذاب تر کند همچنین به علت تعطیلات عید نوروز شما زمان آزاد بیشتری دارید.

قیمت بلیط هواپیمای کیش مشهد

قیمت بلیط هواپیمای کیش مشهد به عوامل زیادی بستگی دارد بطور مثال خرید بلیط در زمان هایی که گردشگران بیشتری به سمت مشهد روان میشوند و یا فصل های شلوغ هزینه بیشتری را در پی خواهد داشت.

علاوه بر این موارد قیمت بلیط هواپیمای کیش مشهد بصورت سیستمی، چارتری و لحظه آخری هم متفاوت خواد بود. همچنین در زمان های شلوغ که مشهد میزبان بیشترین میزان مسافر است قیمت بلیط هواپیما کیش مشهد افزایش می یابد.

ارزان ترین بلیط کیش مشهد

برای خرید ارزان ترین بلیط کیش مشهد باید برای زمان هایی که کمترین تردد به مشهد انجام میشود برنامه ریزی سفر خود را انجام دهید. فصل پاییز زمان مناسبی برای خرید ارزان بلیط کیش مشهد است زیرا در این فصل آب و هوا سرد نیست و مسافران کمتری هم به سمت مشهد حرکت میکنند.

اگر قصد خرید بلیط ارزان کیش مشهد را دارید در زمان های مشخصی مانند: عید نوروز، فصل بهار، ولادت و شهادت امام رضا، ماه رمضان و دیگر مناسبات مذهبی برنامه ریزی سفر به مشهد را انجام ندهید.

انواع بلیط هواپیما کیش مشهد

انواع بلیط هواپیما کیش مشهد به دسته سیستمی و چارتری تقسیم میشود و در کل انواع بلیط ها بر اساس نیاز هر شخص به دسته بندی های متفاوتی تقسیم میشود.

بلیط سیستمی کیش مشهد

بلیط سیستمی کیش مشهد توسط شرکت های هواپیمایی و با قیمت ثابت و بدون تخفیف به فروش میرسد. عواملی مانند تاریخ سفر، ایرلاین، کلاس سفر و…. در قیمت بلیط های سیستمی کیش مشهر موثر هستند.

در میان کلاس های سفر کیش مشهد، کلاس های اکونومی مناسب ترین قیمت را نسب به فرست کلاس و بیزنس کلاس دارند. مزیت بلیط سیستمی کیش مشهد در این است که شما امکان جابه جایی و کنسل کردن بلیط سیستمی با استرداد بخش بیشتری از هزینه خود را دارید.

بلیط چارتر کیش مشهد

بلیط های چارتر کیش مشهد توسط شرکت های چارتر کننده به فروش میرسند به همین علت قیمت کمتری نسبت به بلیط های سیستمی دارند. اما با این وجود قیمت بلیط های چارتری کیش مشهد به عواملی دیگری مانند تاریخ،کلاس سفر، ایرلاین و…. نیز بستگی دارد.

دیگر تفاوت بارز بلیط های چارتری با بلیط های سیستمی در این است که بلیط های چارتری قابلیت استرداد ندارند، همچنین شما نمیتوانید شماره صندلی خود را مشخص کنید.

بلیط لحظه آخری کیش مشهد

در ابتدا لازم به ذکر است که هیچ گونه تفاوتی میان بلیط های لحظه آخری کیش مشهد و بلیط های سیستمی وجود ندارد و هر دو دارای ویژگی های یکسان اما قیمت متفاوتی هستند.

بلیط های لحظه آخری اصولا قیمت کمتری نسبت به سایر بلیط ها دارند اما همیشه اینگونه نیست و گاهی ممکن است بیشتر هم باشند به همین خاطر همیشه ابتدا تمام بلیط ها را چک کنید و سپس خرید بلیط خود را ثبت نمایید.

اطلاعات پرواز کیش مشهد

داشتن برخی از اطلاعات پرواز مشهد برای رفتن به سفر بسیار مفید واقع میشود، اطلاعاتی مانند زمانی که بر فراز آسمان سپری می شود. برخی از این اطلاعات به شرح زیر است:

  • فاصله هوایی کیش مشهد: 1203 کیلومتر
  • مدت زمان پرواز کیش مشهد: به طور میانگین 2 ساعت
  • ایرلاین محبوب در سفر کیش مشهد: کیش ایر

مزایای خرید بلیط هواپیما کیش مشهد از پته

برای خرید بلیط هواپیما کیش مشهد از پته میتوانید از ابزار ها و فیلتر های موجود در این سایت استفاده کنید، برخی از این ابزار ها به شرح زیر است:

  • سیستم اطلاع از تغییر قیمت
  • تقویم قیمتی پته
  • نمودار قیمتی پته
  • مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین ها

سوالات متداول کاربران