خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد

بلیط هواپیما یزد مشهد

در کمتر از دو ساعت از شهر خشتی ایران به حرم مطهر امام رضا سفر کنید. از مهمترین مزیت های سفر با هواپیما از یزد به مشهد، صرفه جویی در زمان است. دیگر نیاز نیست که زمان بسیار زیادی را در ترافیک و جاده ها بگذرانید. با خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد در کمترین زمان ممکن به مقصد خواهید رسید. سفر هوایی یزد به مشهد یا پرواز مشهد به یزد از پرتردد ترین مسیرهای مسافری است، که برای رزرو بلیط هواپیما در این مقصد باید زود اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد

قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد نرخ ثابتی ندارد و ممکن است شما هر زمان که برای خرید بلیط اقدام کنید با قیمت‌های متفاوتی روبرو شوید. با توجه به بازه‌های زمانی مختلف، قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد متفاوت است. دلایل تفاوت قیمت در بلیط هواپیما یزد به مشهد:

 • کلاس پروازی: نوع کلاس پروازی از اصلی ترین دلایل تغییر قیمت بلیط های پروازی علل الخصوص در مسیر یزد به مشهد هستند، اگر به دنبال سفری ارزان هستید، کلاس پروازی اکونومی را انتخاب کنید.
 • زمان خرید بلیط: عامل مهم دیگر، میزان تقاضا برای سفر به مشهد است. زمان خرید بلیط به میزان زیادی در تعیین قیمت آن اثر گذار است، برای مثال قیمت بلیط هواپیما یزد به مشهد در ایام مذهبی، نسبت به روزهای عادی بسیار بالاتر خواهد بود.
 • نوع بلیط: عامل دیگری که نرخ بلیط را تا حد زیادی تعیین میکند، چارتری و سیستمی بودن بلیط است. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر یزد مشهد را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.
 • نوع ایرلاین: ایرلاین ها و خدماتی که ارائه میدهند نیز بایکدیگر متفاوت است. همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های یزد مشهد میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین هایی مثل ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر، هزینه ی بالاتری خواهند داشت.

برای خرید بلیط با بهترین قیمت:

 • روزهای آخر هفته، خصوصا تعطیلات مذهبی را انتخاب نکنید.
 • انتخاب ساعات کم تردد مثل نیمه شب یا صبح زود میتواند به خرید بلیط با قیمت مناسب به شما کمک کند.
 • خرید خود را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری، به روزهای آخر واگذار نکنید
 • زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، روزهای کم ترددی مثل اوج زمستان و اواسط تابستان باشند.
 • بهتر است بلیط رفت و برگشت را باهم خریداری کنید چرا که قیمت آن نسبت به خرید دو بلیط رفت به صورت جداگانه کمتر خواهد بود.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یزد مشهد

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد از نظر آب و هوایی، اواسط بهار و فصل پاییز است. اما اگر به دنبال خرید ارزانتر بلیط هواپیما یزد به مشهد هستید، رعایت نکات کوچکی میتواند در پیدا کردن بلیط با قیمت مناسبتر به شما کمک کند،

 • روزهای آخر هفته، ایام عید و همچنین تعطیلات مذهبی را انتخاب نکنید.
 • انتخاب ساعات کم تردد مثل نیمه شب یا صبح زود میتواند به خرید بلیط با قیمت مناسب به شما کمک کند.
 • خرید خود را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری، به روزهای آخر واگذار نکنید.
 • زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، روزهای کم ترددی مثل اوج زمستان و اواسط تابستان باشند.
 • بهتر است بلیط رفت و برگشت را باهم خریداری کنید چرا که قیمت آن نسبت به خرید دو بلیط رفت به صورت جداگانه کمتر خواهد بود.

پرواز یزد مشهد امروز

پرواز یزد به مشهد همه روزه از فرودگاه شهید صدوقی انجام میشود. برای اطلاع از پرواز یزد مشهد امروز از باکس بالای صفحه اقدام به جست و جو کنید و از بین گسترده ترین مسیرهای پروازی بلیط یزد مشهد را انتخاب کنید.

انواع بلیط هواپیما یزد مشهد

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما مشهد از مبدا یزد با قیمت مناسب هستید، شناخت انواع بلیط، به شما کمک خواهد کرد بلیط خود را با بهترین قیمت و بدون ضرر خریداری کنید. بلیط هواپیما یزد به مشهد، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشودکه در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

بلیط چارتر یزد مشهد

معمولا بلیط چارتر یزد مشهد قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در این پروازها، ایرلاین صندلی‌‌های هواپیما را اجاره میدهد. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش میرساند. اگر قصد خرید بلیط چارتر یزد به مشهد را دارید، دقت کنید:

 • جریمه کنسلی بلیط سیستمی یزد مشهد نسبت به چارتر کم تر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.
 • در صورتی که پروازتان بیش از ۲ ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.

بلیط سیستمی یزد مشهد

خرید بلیط سیستمی یزد مشهد به شما این امکان را میدهد که خرید بلیط و برنامه ریزی سفر را از چندین ماه قبل انجام دهید. برخلاف بلیط هواپیما چارتری که نوسان قیمت زیادی دارد، قیمت بلیط های سیستمی از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی تعیین شده است. بنابراین بلیط های سیستمی معمولا قیمتی ثابت و بدون نوسان دارند. برای خرید بلیط هواپیما سیستمی مشهد یزد از پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی یزد مشهد به شما نمایش داده میشود.

بلیط لحظه آخری یزد مشهد

بلیط لحظه آخری یزد به مشهد یکی از پرفروش ترین بلیط‌ ها و البته یکی از راه های خرید ارزان بلیط هواپیما یزد مشهد محسوب می‌شود. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری یزد مشهد را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر می‌دهد.

اگر سفر مهم کاری در پیش دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر و لحظه آخری، خرید را به لحظات آخر واگذار نکنید چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده شده باشد و موفق به خرید بلیط نشوید. برای خرید بلیط لحظه آخری یزد مشهد از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما یزد مشهد لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. از فیلترها در منو سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

لیست پرواز یزد به مشهد

برای اطلاع از لیست پرواز یزد به مشهد، در بالای همین صفحه می‌توانید با وارد کردن اطلاعات، لیست پروازهای یزد مشهد را مشاهده کنید و با اعمال فیلترها از منوی سمت راست، نمایش بلیط ها را محدودتر و به نظرتان نزدیکتر کنید. پرواز یزد مشهد در همه روزهای هفته وجود دارد و می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به جست و جو کنید و بلیط ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید.

ایرلاین های ارائه دهنده پرواز یزد مشهد

خرید بلیط هواپیما یزد مشهد از پته این امکان را به شما میدهد، ایرلاین های داخلی مختلف را باهم بررسی، مقایسه و در نهایت ارزان ترین آنها را خریداری کنید. از جمله ایرلاین هایی که بلیط یزد مشهد را ارائه میدهند میتوان به ماهان ایر، ایران ایر، قشم ایر، سپهران، آسمان، کاسپین، وارش و... اشاره کرد.

مزیت خرید بلیط هواپیما یزد مشهد از پته

با خرید بلیط یزد مشهد از پته، مناسبترین قیمت ها را از متنوع ترین ایرلاین ها مشاهده خواهید کرد. همچنین پته کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته، درنتیجه شما کمترین قیمت بلیط در لحظه را مشاهده خواهید کرد. پشتیبانی پته خیال شما را بابت هر سوال یا مشکلات احتمالی راحت میکند، چراکه در هرساعت از شبانه روز میتوانید با کارشناسان پته تماس بگیرید تا به سوالات پروازی شما پاسخ دهند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، راهنمای شما در انتخاب بلیط یزد مشهد با قیمت مناسب تر خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما مشهد یزد مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. اعمال فیلتر از منوی سمت راست، انتخابات شما را محدودتر و به بلیط مورد نظرتان نزدیکتر می‌کند.

سوالات متداول کاربران