خرید بلیط هواپیما یزد مشهد

بلیط هواپیما یزد مشهد

در کمتر از دو ساعت از شهر خشتی ایران به حرم مطهر امام رضا سفر کنید. از مهمترین مزیت های سفر با هواپیما از یزد به مشهد، صرفه جویی در زمان است. دیگر نیاز نیست که زمان بسیار زیادی را در ترافیک و جاده ها بگذرانید. با خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد در کمترین زمان ممکن به مقصد خواهید رسید. سفر هوایی یزد به مشهد یا پرواز مشهد یزد از پرتردد ترین مسیرهای مسافری است، که برای رزرو بلیط هواپیما در این مقصد باید زود اقدام کنید.

اطلاعات پرواز یزد مشهد

 • فاصله هوایی یزد تا مشهد: مسیر هوایی یزد تا مشهد 690 کیلومتر است.
 • مدت زمان پرواز یزد به مشهد: طول مدت پرواز یزد به مشهد به طور متوسط 1 ساعت و 25 دقیقه است.
 • ارزان‌ترین ایرلاین‌های پرواز یزد به مشهد: معمولاً ارزان‌ترین ایرلاین‌های پرواز یزد به مشهد هواپیمایی پویا و هواپیمایی آسمان هستند.
 • محبوب‌ترین ایرلاین‌های مسیر یزد به مشهد: محبوب‌ترین ایرلاین‌ها در مسیر یزد به مشهد هواپیمایی آسمان و کاسپین هستند.
 • روزهای پرواز یزد به مشهد: پروازهای یزد به مشهد تمامی روزهای هفته انجام می‌شوند.
 • مسیرهای پروازی یزد به مشهد: تمامی پروازهای یزد به مشهد از فرودگاه شهید صدوقی یزد (AZD) به سمت فرودگاه هاشمی نژاد مشهد (MHD) انجام می‌شوند. از میان ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیما یزد به مشهد را ارائه می‌دهند، می‌توان به ایرلاین‌های پویا و آسمان اشاره کرد.

قیمت پرواز یزد مشهد

قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد نرخ ثابتی ندارد و ممکن است شما هر زمان که برای خرید بلیط اقدام کنید با قیمت‌های متفاوتی روبرو شوید. با توجه به بازه‌های زمانی مختلف، قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد متفاوت است. دلایل تفاوت قیمت در بلیط هواپیما یزد به مشهد:

 • کلاس پروازی: نوع کلاس پروازی از اصلی ترین دلایل تغییر قیمت بلیط های پروازی علل الخصوص در مسیر یزد به مشهد هستند، اگر به دنبال سفری ارزان هستید، کلاس پروازی اکونومی را انتخاب کنید.
 • زمان خرید بلیط: عامل مهم دیگر، میزان تقاضا برای سفر به مشهد است. زمان خرید بلیط به میزان زیادی در تعیین قیمت آن اثر گذار است، برای مثال قیمت بلیط هواپیما یزد به مشهد در ایام مذهبی، نسبت به روزهای عادی بسیار بالاتر خواهد بود.
 • نوع بلیط: عامل دیگری که نرخ بلیط را تا حد زیادی تعیین می کند، چارتری و سیستمی بودن بلیط است. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر یزد مشهد را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه می کنند.
 • نوع ایرلاین: ایرلاین ها و خدماتی که ارائه میدهند نیز بایکدیگر متفاوت است. همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های یزد مشهد میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین هایی مثل ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر، هزینه ی بالاتری خواهند داشت.

خرید بلیط ارزان هواپیما یزد مشهد

برای خرید بلیط هواپیما یزد به سراسر ایران با بهترین قیمت باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • روزهای آخر هفته، خصوصا تعطیلات مذهبی را انتخاب نکنید.
 • انتخاب ساعات کم تردد مثل نیمه شب یا صبح زود میتواند به خرید بلیط با قیمت مناسب به شما کمک کند.
 • خرید خود را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری، به روزهای آخر واگذار نکنید
 • زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، روزهای کم ترددی مثل اوج زمستان و اواسط تابستان باشند.
 • بهتر است بلیط رفت و برگشت را باهم خریداری کنید چرا که قیمت آن نسبت به خرید دو بلیط رفت به صورت جداگانه کمتر خواهد بود.

برای پیدا کردن پرواز یزد مشهد امروز با قیمت مناسب از قسمت جستجوی بالای صفحه می توانید استفاده کنید. همچنین پرواز یزد به مشهد همه روزه از فرودگاه شهید صدوقی انجام میشود.

بلیط هواپیما یزد مشهد چارتری

معمولا بلیط چارتر یزد مشهد قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در این پروازها، ایرلاین صندلی‌‌های هواپیما را اجاره میدهد. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش میرساند. اگر قصد خرید بلیط چارتر یزد به مشهد را دارید، دقت کنید:

 • جریمه کنسلی بلیط سیستمی یزد مشهد نسبت به چارتر کم تر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.
 • در صورتی که پروازتان بیش از ۲ ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.

بلیط لحظه آخری یزد مشهد

بلیط لحظه آخری یزد به مشهد یکی از پرفروش ترین بلیط‌ ها و البته یکی از راه های خرید ارزان بلیط هواپیما یزد مشهد محسوب می‌شود. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. چارترکننده، قیمت بلیط هواپیما مشهد را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر می‌دهد.

اگر سفر مهم کاری در پیش دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر و لحظه آخری، خرید را به لحظات آخر واگذار نکنید چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده شده باشد و موفق به خرید بلیط نشوید. برای خرید بلیط لحظه آخری یزد مشهد از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما یزد مشهد لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. از فیلترها در منو سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما یزد مشهد

مراحل خرید بلیط آنلاین هواپیما از یزد به مشهد در پته به شرح زیر است:

 1. ورود به سایت پته: ابتدا وارد سایت یا اپلیکیشن موبایل پته شوید.
 2. انتخاب بخش پروازها:در صفحه اصلی سایت یا اپلیکیشن، بخش پروازها را انتخاب کنید.
 3. تعیین مبدأ و مقصد:در قسمت مبدأ و مقصد، شهر یزد را به عنوان مبدأ و شهر مشهد را به عنوان مقصد انتخاب کنید.
 4. انتخاب تاریخ پرواز: تاریخ مورد نظر برای رفت و برگشت را انتخاب کنید.
 5. انتخاب تعداد مسافران: تعداد مسافران را برای خرید بلیط وارد کنید.
 6. جستجوی پرواز: پس از وارد کردن اطلاعات، بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا لیست پروازهای موجود برای مسیر یزد به مشهد نمایش داده شود.
 7. مقایسه و انتخاب پرواز: لیست پروازها شامل اطلاعاتی مانند ایرلاین، زمان پرواز، قیمت و … است. پس از بررسی این اطلاعات، پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 8. ورود اطلاعات مسافران: پس از انتخاب پرواز، اطلاعات مسافران را وارد کنید.
 9. پرداخت هزینه: مبلغ بلیط را پرداخت کرده و رزرو خود را تکمیل کنید.
 10. دریافت بلیط: پس از پرداخت موفق، بلیط خود را از طریق ایمیل یا پیامک دریافت کنید.

با این مراحل ساده، می‌توانید بلیط هواپیما از یزد به مشهد را به راحتی و آسان از پته خریداری کنید.

مزیت خرید بلیط هواپیما یزد مشهد از پته

با خرید بلیط یزد مشهد از پته، مناسب ترین قیمت ها را از متنوع ترین ایرلاین ها مشاهده خواهید کرد. همچنین پته کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته، در نتیجه شما کمترین قیمت بلیط در لحظه را مشاهده خواهید کرد. پشتیبانی پته خیال شما را بابت هر سوال یا مشکلات احتمالی راحت می کند، چرا که در هرساعت از شبانه روز می توانید با کارشناسان پته تماس بگیرید تا به سوالات پروازی شما پاسخ دهند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده می کنید، راهنمای شما در انتخاب بلیط یزد مشهد با قیمت مناسب تر خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما مشهد یزد مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما یزد به مشهد از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. اعمال فیلتر از منوی سمت راست، انتخابات شما را محدودتر و به بلیط مورد نظرتان نزدیکتر می‌کند.

سوالات متداول کاربران