خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد

بلیط هواپیما تبریز مشهد

محبوبیت خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد موجب شده، ایرلاین های بسیاری این پرواز را پوشش دهند. نرخ بلیط هواپیما تبریز مشهد، وابسته به مناسبت های مذهبی است اما با این وجود آژانس های هواپیمایی در تلاش هستند برای این مسیر پرتردد مناسب ترین قیمت را به مسافرین ارائه دهند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز مشهد از پته

برای خرید بلیط مشهد، راهی آسان و سریع پیش رو دارید. پته امکان خرید سریع و مطمئن بلیط را برای مسافرین فراهم کرده است که در ادامه مراحل خرید را باهم بررسی میکنیم.

  • در باکس جستجوی پرواز، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران و اینکه به دنبال بلیط رفت هستید یا رفت و برگشت را مشخص کنید.
  • پس از جست و جو، لیست پروازهای تبریز مشهد را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • بلیط های مختلف را باهم بررسی و مناسب ترین بلیط را انتخاب کنید. سپس اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در نهایت برای واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از تکمیل پرداخت، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری می توانید بلیط خود را دانلود کنید.

اطلاعات پرواز تبریز به مشهد

پرواز تبریز مشهد نزدیک به 2ساعت خواهد بود و این پرواز در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد، بسته به عوامل مختلفی، همچون ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز متغیر خواهد بود.

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه مشهد، به نام فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد، پس از مهراباد دومین فرودگاه پرتردد کشور محسوب میشود.

شماره تماس فرودگاه مشهد:05113400001

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد

در بهار و پاییز بهترین آب و هوا را در سفرتان به مشهد تجربه خواهید کرد، اما اگر به دنبال خرید بلیط تبریز مشهد با قیمت ارزانتر هستید، روزها و ایام مذهبی گرانترین بلیط ها را خواهند داشت، چراکه روزهای تعطیل مذهبی، شلوغ ترین روزها برای سفر به مشهد است. روزهای خلوت و کم سفر بلیط هواپیما تبریز مشهد، ارزان تر خواهد بود، مثل اوج تابستان و اوج زمستان.

انواع بلیط هواپیما تبریز مشهد

بلیط هواپیما تبریز مشهد، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود که میتوانید پس از جست و جو در وبسایت پته، با اعمال فیلتر نوع آن را تعیین کنید. اطلاع از نوع بلیط هواپیما، به شما در انتخاب بلیط با قیمت مناسب تر کمک بسیاری خواهد کرد.

خرید بلیط چارتر تبریز مشهد

خرید بلیط چارتر تبریز مشهد وابسته به زمان و روزهای مختلف، کاهش یا افزایش قیمت خواهد داشت. برای خرید بلیط هواپیما چارتر تبریز مشهد در مسیر رفت و یا خرید بليط چارتر تبریز مشهد در مسیر برگشت، کافی است پروازهای تبریز مشهد را به صورت رفت و برگشت در پته جستجو کنید.

هرچه میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیمای تبریز مشهد بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت و برعکس. دلیل دیگر محبوبیت بلیط چارتر این است که هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود. توجه کنید، خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر تبریز مشهد زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

برای خرید بلیط چارتر تبریز مشهد از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه ی “چارتری” را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد.

نکاتی که در خرید بلیط چارتر تبریز مشهد باید بدانید:

  • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.
  • جریمه کنسلی بلیط سیستمی تبریز مشهد نسبت به چارتر کم تر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.

خرید بلیط سیستمی تبریز مشهد

قیمت بلیط های سیستمی از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی تعیین میشود و بر خلاف بلیط های چارتری قیمت ثابت و بدون نوسانی دارند.

برای خرید بلیط هواپیما سیستمی از تبریز به مشهد از وبسایت پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه “سیستمی” را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی تبریز مشهد به شما نمایش داده میشود.

خرید بلیط لحظه آخری تبریز مشهد

برای خرید بلیط لحظه آخری تبریز مشهد از پته، پس از جست و جو، از منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید. قیمت ها را باهم مقایسه و مناسب ترین آنها را خریداری کنید. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین می آورد. این قیمت متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر می کند. دقت کنید که خریدتان را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری به تعویق نیندازید، چراکه احتمال پیدا کردن آن کم است.

پرواز تبریز مشهد امروز

برای اطلاع از پرواز تبریز مشهد امروز، از سایت پته، تاریخ مدنظرتان برای سفر را در باکس بالای صفحه وارد کنید. پته با گسترده ترین مسیرهای پروازی، بلیط های متنوع تبریز مشهد را با مناسب ترین قیمت ها به شما نمایش خواهد داد.

خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد ارزان

معمولا از نوروز تا پایان اردیبهشت ماه و از نیمه شهریور تا اوایل مهر ماه شلوغ‌ترین فصل‌های سفر به مشهد هستند و بلیط هواپیما در این بازه گرانترین قیمت خود را دارد. البته تعیین قیمت بلیط تبریز مشهد به روزهای مذهبی نیز بستگی دارد. پته این امکان را برای شما فراهم کرده تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای تبریز مشهد، ارزانترین بلیط هواپیما تبریز مشهد دست پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیمای تبریز مشهد، از جستجوگر پته کمک بگیرید و قیمت ایرلاین های مختلف باهم مقایسه کنید. از عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد اثرگذار است، میتوان به کلاس پروازی اشاره کرد. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است.

نوع بلیط از عوامل دیگری است که قیمت بلیط را تعیین می کند. سیستمی یا چارتری بودن بلیط تبریز مشهد، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر تبریز مشهد را مشخص می کنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین بلیط هواپیما تبریز مشهد خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط از تبریز به مشهد با افزایش مواجه می شود.

عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد

جمله عواملی که در خرید بلیط تبریز مشهد با ارزان ترین قیمت کمک می کند، می توان به: نوع بلیط، شرکت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید اشاره کرد. انتخاب روز مناسب برای خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد، از مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه کنید. همونطور که گفته شد در ایام و تعطیلات مذهبی قیمت بلیط تبریز مشهد بالاتر ارائه می شود. روزهای خلوت و کم تقاضا، مثل تابستان و زمستان، معمولا ارزانترین بلیط را برای سفر به مشهد خواهند داشت.

بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، ارزان ترین روز برای خرید بلیط تبریز مشهد را نمایش میدهد. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تبریز به مشهد، پس از ورود به پته، اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. قبل از تکمیل خرید خود با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. مشخصات بلیط ها را با هم مقایسه و مناسبترین آن ها با توجه به نیازتان خریداری کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط تبریز مشهد، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شما را تعیین خواهند کرد.

بلیط رفت و برگشت پرواز تبریز مشهد

اگر تاریخ سفرتان مشخص است، بلیط هواپیما رفت و برگشت از تبریز به مشهد را خریداری کنید، چراکه قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه در نهایت، ارزان‌تر خواهد شد.

برای خرید بلیط تبریز به مشهد رفت و برگشت از وبسایت پته حتما گزینه “رفت و برگشت” را فعال و تاریخ آنها را وارد کنید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکردید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط تبریز مشهد اقدام به جست و جو کنید.

لیست پرواز تبریز به مشهد

پرواز تبریز مشهد در تمامی روزهای هفته، از ایرلاین های مختلفی انجام میشود. با مراجعه به سایت پته میتوانید بلیط تبریز مشهد را از میان ده ها ایرلاین بررسی، مقایسه و خریداری کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز مشهد از پته

خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد از پته، مناسب ترین قیمت بلیط را به شما ارائه خواهد داد چراکه پته، کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته است. همچنین هنگام سرچ پرواز، دستتان در انتخاب باز خواهد بود و میتوانید بلیط مورد نظرتان را از بین ده ها ایرلاین جست و جو و خریداری کنید. پته گسترده ترین مسیرهای پروازی را پوشش میدهد، در نتیجه انتخاب پرواز تبریز مشهد را برای مسافرین بیشتر میکند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، در انتخاب بلیط تبریز مشهد با قیمت مناسب تر، راهنمای شما خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیمای تبریز مشهد مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما از وبسایت پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. همچنین از بابت پشتیبانی خریدتان هم خاطر جمع هستید؛ کارشناسان پته 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات پروازی شما هستند.

کنسلی بلیط هواپیما تبریز به مشهد

خرید بلیط تبریز به مشهد از وبسایت پته این امکان را میدهد بدون مراجعه حضوری و تنها به صورت آنلاین درخواست کنسلی بلیط خود را از پنل کاربریتان ثبت کنید. مبلغ بلیط پس از کسر میزان کنسلی، به حساب شما واریز خواهد شد.

سوالات متداول کاربران