خرید بلیط هواپیما مشهد به تبریز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد تبریز

تبریز یکی از کلان‌ شهرهای ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر در سال 2018 پایتخت گردشگری ایران معرفی شد. سفر به تبریز، خصوصا از مشهد، یکی از پر ترددترین مسیرها است و خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز از پرفروش ترین بلیط ها محسوب میشود. آژانس های هواپیمایی مختلف در تلاش هستند، بهترین قیمت بلیط مشهد تبریز را ارائه دهند و با مناسب ترین قیمت با یکدیگر رقابت کنند. خرید بلیط هواپیمای مشهد تبریز از پته، امکان مقایسه ایرلاین های مختلف و بررسی آنها را به شما میدهد.

اگر به زودی قصد سفر از مبدا مشهد به شهر زیبای تبریز دارید، خرید بلیط هواپیما از پته بهترین انتخاب شما خواهد بود. در صفحه پروازهای مشهد تبریز تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. برای خرید سریع بلیط مشهد تبریز، پته گسترده ترین مسیرهای پروازی را در اختیار شما قرار داده است که در ادامه مراحل خرید بلیط هواپیما را باهم بررسی میکنیم.

  • پس از جست و جو، لیست پروازهای مشهد تبریز را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • بلیط های مختلف را باهم بررسی و مناسب ترین بلیط را انتخاب کنید. سپس اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در نهایت برای واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از تکمیل پرداخت، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری میتوانید بلیط خود را دانلود کنید.

اطلاعات پرواز مشهد به تبریز

پرواز مشهد تبریز حدود 1ساعت و 40دقیقه خواهد بود و این پرواز در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. قیمت بلیط هواپیما مشهد تبریز مدام در حال تغییر است و این تغییر به عوامل مختفی، همچون ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد.

پرواز مشهد تبریز امروز

همه روزه از ساعت 6صبح تا 12 شب، پرواز مشهد به تبریز، از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد

به فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز انجام میشود. برای اطلاع از قیمت و جزئیات پروازهای امروز مشهد به تبریز ، از بالای همین صفحه، تاریخ مدنظرتان برای سفر را وارد و اقدام به جست و جو کنید. پته با گسترده ترین مسیرهای پروازی، بلیط های متنوع مشهد تبریز را با مناسب ترین قیمت ها به شما نمایش خواهد داد.

بلیط مشهد تبریز

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز

در بهار و پاییز، بهترین آب و هوا را در سفرتان به تبریز تجربه خواهید کرد. اما اگر به دنبال خرید بلیط مشهد تبریز، با قیمت مناسب تر هستید، روزهای خلوت و کم سفر مثل، زمستان را انتخاب کنید.

انواع بلیط هواپیما مشهد به تبریز

اطلاع از نوع بلیط هواپیمایی که خریداری میکنید، میتواند کمک بسزایی در خرید بلیط با قیمت مناسب تر باشد. بلیط هواپیمای مشهد به تبریز، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود. با اعمال فیلتر در منوی سمت راست، میتوانید نوع بلیط را مشخص کنید. اطلاع از نوع بلیط هواپیما، به شما کمک میکند بلیط متناسب با نیازتان را انتخاب کنید.

بلیط چارتر مشهد به تبریز

خرید بلیط چارتر مشهد تبریز وابسته به زمان و روزهای مختلف، کاهش یا افزایش قیمت خواهد داشت. برای خرید بلیط هواپیما چارتر مشهد تبریز در مسیر رفت و یا خرید بليط چارتر تبریز مشهد در مسیر برگشت، کافی است پروازهای مشهد به تبریز را به صورت رفت و برگشت در پته جستجو کنید.

هرچه میزان تقاضا برای خرید بلیط چارتری بیشتر باشد، به همان میزان قیمت آن بالاتر خواهد رفت و برعکس. در پروازهای چارتری، هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می شویم، درصورتیکه صندلی های هواپیما پر نشده باشد، چارتر کننده با پایین آوردن قیمت بلیط، جایگاه ها را به فروش میرساند، در نتیجه قیمت بلیط ارزانتر می شود.

زمستان را میتوان بهترین زمان خرید بلیط چارتر مشهد تبریز معرفی کرد. برای خرید، اطلاعات مورد نیاز را جهت جست و جوی پرواز وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه ی "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد.

در خرید بلیط چارتری دقت کنید، جریمه کنسلی بلیط چارتری مشهد به تبریز نسبت به سیستمی بیشتر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد، همچنین بلیط مشهد تبریز سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال معادل 50 تا 85 درصد بلیط بزرگسال محاسبه می شود.

خرید بلیط سیستمی مشهد تبریز

بلیط های سیستمی، نوسان قیمت ندارد و ثابت هستند. در پرواز سیستمی مشهد تبریز، قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسالان و کودکان و نوزادان متفاوت است، درنتیجه بلیط نوزادان و کودکان از بلیط بزرگسالان ارزان‌تر خواهد بود. بنابراین اگر در سفر، کودکانی در سنین مختلف همراه دارید، خرید بلیط سیستمی برایتان مناسب‌‌تر است.

برای خرید بلیط هواپیما سیستمی مشهد تبریز از وبسایت پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی مشهد تبریز به شما نمایش داده میشود.

بلیط لحظه آخری مشهد به تبریز

بلیط های لحظه آخری همان بلیط های چارتری هستند، که چارتر کننده تا آخرین لحظات، هنوز موفق به فروش بلیط ها نرسیده باشند، درنتیجه آژانس ها بلیط لحظه آخری را با قیمتی پایین تر برای فروش قرار می دهند. برای خرید بلیط لحظه آخری مشهد به تبریز، پس از جست و جو، از منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید. دقت کنید که خریدتان را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری به تعویق نیندازید، چراکه احتمال پیدا کردن بلیط لحظه آخری وجود دارد.

ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به تبریز

روزهای شلوغ مثل ایام عید که میزان خرید بلیط هواپیما مشهد به تبریز زیاد است، بالاترین قیمت ها ارائه میشود. برای خرید بلیط ارزان مشهد تبریز، روزهای خلوت و کم سفر مثل پاییز و زمستان، بهترین زمان محسوب میشوند. با جست و جو در پته میتوانید، بلیط ها را از ارزان ترین به گرانترین مرتب سازی کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روزها برای خرید بلیط های مشهد به تبریز را مشخص کرده است.

قیمت بلیط مشهد به تبریز

عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد به تبریز اثر گذار است، از جمله کلاس پروازی. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط بالاتر خواهد بود. نوع بلیط، عامل دیگری است که در تعیین قیمت بلیط اثرگذار است. سیستمی یا چارتری بودن بلیط مشهد تبریز، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر مشهد تبریز را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین بلیط هواپیما مشهد تبریز خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط هواپیما از مشهد به تبریز با افزایش مواجه می شود.

برای اطلاع از قیمت بلیط مشهد تبریز، از جستجوگر پته کمک بگیرید و قیمت ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما مشهد به تبریز را مشخص کرده است.

بلیط رفت و برگشت پرواز مشهد تبریز

برای خرید بلیط مشهد به تبریز رفت و برگشت دقت کنید حتما گزینه "رفت و برگشت" را فعال و تاریخ آنها را وارد کنید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکردید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد اقدام به جست و جو کنید. اگر تاریخ سفرتان مشخص است، پیشنهاد میکنیم بلیط هواپیما رفت و برگشت مشهد به تبریز را خریداری کنید، چراکه قیمت بلیط هواپیمای مشهد تبریز رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه، ارزان‌تر خواهد بود.

لیست پرواز مشهد به تبریز

با وارد کردن اطلاعات و جست و جو در وبسایت پته، لیست پرواز مشهد به تبریز در سریع ترین ممکن برای شما نمایش داده خواهد شد. تنها کافیست به باکس بالای صفحه مراجعه و اطلاعات زمان سفر و تعداد مسافرین را وارد کنید.

ایرلاین های پرواز مشهد تبریز

یکی از مزایای خرید بلیط مشهد تبریز از پته، انتخاب گسترده از بین ایرلاین های متنوع است. لیست پرواز مشهد به تبریز، روزانه آپدیت میشود و شما با توجه به بودجه مورد نظر خود می توانید از بین شرکت های هواپیمایی ایران ایر، ایران ایر تور، هواپیمایی آتا، سپهران، کیش ایر و کاسپین بلیط خود را خریداری کنید. اما چرا برخی ایرلاین ها قیمت های متفاوتی به نسبت یکدیگر ارائه میدهند؟ درواقع هر چه سابقه فعالیت یک ایرلاین بیشتر باشد و یا خدمات مطلوبی به مشتریانش ارائه دهد، نرخ بلیط هواپیما آن ایرلاین نیز بالاتر خواهد بود. 

مزایای خرید بلیط هواپیما مشهد به تبریز از پته

پته قویترین موتور جستجو برای خرید بلیط هواپیما است که تلاش دارد با ارائه کمترین قیمت، تجربه ای آسان و مطمئن را برای مسافرین رقم بزند. همچنین پته با پوشش گسترده ترین مسیرهای پروازی، انتخاب پرواز مشهد به تبریز را برای مسافرین بیشتر میکند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، در انتخاب بلیط  هواپیما مشهد تبریز با قیمت مناسب تر، راهنمای شما خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما مشهد به تبریز از وبسایت پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. همچنین پشتیبانی 24ساعته پته آماده پاسخگویی به سوالات پروازی شما، در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود.

چطور بلیط هواپیما مشهد تبریز را کنسل کنیم؟

بدون مراجعه حضوری و تنها به صورت آنلاین درخواست کنسلی بلیط خود را از پنل کاربریتان در وبسایت پته ثبت کنید. مبلغ بلیط پس از کسر میزان کنسلی، به حساب شما واریز خواهد شد.

سوالات متداول کاربران