خرید بلیط هواپیما رشت به مشهد

بلیط هواپیما رشت مشهد

سفر به مشهد، پایتخت معنوی کشور، همیشه جزو پر درخواست ترین مسیرهای هوایی بوده. برای رزرو و خرید بلیط هواپیما رشت مشهد از وبسایت پته، در باکس بالای صفحه، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافرین را وارد کنید. اگر برای رزرو بلیط شرایط به خصوصی مد نظر دارید، پس از جست و جو، فیلترهایی را در سمت راست مشاهده خواهید کرد که با اعمال آنها میتوانید به پرواز مد نظرتان نزدیک تر شوید. برای مثال اگر ایرلاین خاصی را مد نظر دارید یا زمان پرواز برایتان اهمیت دارد، اعمال این فیلترها ها به شما کمک خواهد کرد. همچنین، تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، نوع بلیط و قیمت را میتوانید تعیین کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما رشت مشهد از پته

  • پس از مراجعه به پته، در باکس جست و جوی پرواز، ابتدا مشخص کنید به دنبال بلیط رفت هستید یا بلیط رفت و برگشت. سپس تاریخ مد نظرتان برای سفر را وارد کنید.
  • پس از جست و جو ، لیست پروازهای رشت مشهد را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب بلیط هواپیما رشت مشهد، اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در مرحله آخر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری میتوانید بلیط خود را دانلود کنید.

انواع بلیط هواپیما رشت مشهد

بلیط هواپیما رشت مشهد، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود که میتوانید پس از جست و جو در وبسایت پته، با اعمال فیلتر نوع آن را تعیین کنید. از جمله عواملی که در تعیین قیمت بلیط رشت مشهد اثرگذار است، نوع آن است که در ادامه به بررسی انواع آن میپردازیم.

بلیط رشت مشهد چارتر

بلیط رشت مشهد چارتر در مقاطع مختلف، قیمت متغیری دارد. چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش میرساند. در واقع هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود. برای خرید بلیط چارتر رشت مشهد از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه ی "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد. قیمت بلیط چارتر رشت مشهد زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

در خرید بلیط رشت مشهد چارتر دقت کنید:

  • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.
  • جریمه کنسلی بلیط سیستمی رشت مشهد نسبت به چارتر کم تر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.

خرید بلیط سیستمی رشت مشهد

قیمت بلیط های سیستمی رشت به مشهد از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی تعیین میشود. قیمت این بلیط ها همیشه ثابت و بدون نوسان است. از مزایای خرید بلیط سیستمی این است که میتوانید از چندین ماه قبل برای سفر خود برنامه ریزی کنید. برای خرید بلیط هواپیما سیستمی مشهد رشت از وبسایت پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی رشت مشهد به شما نمایش داده میشود.

خرید بلیط لحظه آخری رشت مشهد

در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین می آورد. این قیمت متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میکند. اگر سفر مهم کاری در پیش دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر و لحظه آخری، خرید را به لحظات آخر واگذار نکنید چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده باشد و موفق به خرید بلیط نشوید. برای خرید بلیط لحظه آخری رشت مشهد از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید و از فیلترها در منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

پرواز رشت مشهد امروز

در تمامی روزهای هفته میتوانید بلیط رشت به مشهد و مسیربازگشت را از پته با ارزانترین قیمت در لحظه خریداری کنید. برای اطلاع از پرواز امروز رشت مشهد، تاریخ مدنظرتان برای سفر را در باکس بالای صفحه وارد کنید. پته با گسترده ترین مسیرهای پروازی، بلیط های متنوع رشت مشهد را با مناسب ترین قیمت ها به شما نمایش خواهد داد.

خرید بلیط هواپیما رشت مشهد ارزان قیمت

از آنجا که مشهد پایتخت معنوی ایران محسوب میشود، عمده ترین دلیل سفر به این شهر زیارت است. گرانترین بلیط ها نیز در این ایام ارائه میشود. بنابراین اگر به فکر مدیریت و صرفه جویی در هزینه ها هستید، خرید بلیط در روزهای شلوغ و تعطیلات مذهبی را فراموش کنید.

 هزینه سفر در زمان های مختلف با توجه به شرایط مختلف از جمله نوع بلیط، شرکت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید تغییر میکند. انتخاب روز مناسب برای خرید بلیط هواپیما رشت مشهد، از مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه کنید. در زمستان علاوه بر خرید بلیط با قیمت پایینتر، سفر خلوت و به دور از شلوغی را تجربه خواهید کرد.

قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد

عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد اثرگذار است. از جمله این عوامل کلاس پروازی است. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است.

نوع بلیط از عوامل دیگری است که قیمت بلیط را تعیین میکند. سیستمی یا چارتری بودن بلیط رشت مشهد، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر رشت مشهد را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین بلیط هواپیما رشت مشهد خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط هواپیما از رشت به مشهد و سایر خدمات گردشگری نیز با افزایش مواجه می شود.

بهترین قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد، پس از ورود به پته، اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. قبل از تکمیل خرید خود با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. مشخصات بلیط ها را با هم مقایسه و مناسب ترین آن ها با توجه به نیازتان خریداری کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط رشت مشهد، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شما را تعیین خواهند کرد. نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، ارزان ترین قیمت بلیط رشت مشهد را در حوالی تاریخ انتخابیتان نمایش میدهد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رشت مشهد

اگر به دنبال تجربه آب و هوایی مطلوب در مشهد هستید، بهار و اوایل پاییز مطلوب ترین هوا را تجربه خواهید کرد، اما اگر میخواهید به دور از شلوغی و در روزهای کم تردد سفر کنید، زمستان خلوت ترین و در عین حال ارزانترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رشت به مشهد است.

بلیط رفت و برگشت پرواز رشت مشهد

برای خرید بلیط رشت به مشهد رفت و برگشت حتما دقت کنید، گزینه "رفت و برگشت" را فعال کرده باشید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکرده بودید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط رشت مشهد اقدام به جست و جو کنید.

لیست پرواز رشت به مشهد

برای اطلاع از لیست پرواز رشت به مشهد، در بالای همین صفحه میتوانید اقدام به جست و جو کنید و لیست پروازهای موجود را ببینید. اعمال فیلترها از منوی سمت راست، نمایش بلیط هارا محدودتر به آنچه مد نظر دارید نزدیکتر خواهد کرد. پرواز رشت مشهد در همه روزهای هفته انجام میشود و میتوانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به جست و جو کنید و بلیط ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید.

رزرو پرواز رشت مشهد

در بالای صفحه، باکس جست و جوی پروازها قرار دارد که با پر کردن اطلاعات آن از جمله: تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافرین و... لیست پروازها به شما نمایش داده خواهد شد. پس از جست و جو بلیط های موجود رشت مشهد را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب "جزئیات بیشتر" اطلاعات کامل تری از بلیط به شما نمایش داده میشود که پس از بررسی با توجه به نیازتان میتوانید بلیط موردنظر را انتخاب کنید. نمودار قیمتی به شما در خرید ارزان تر بلیط کمک خواهد کرد. این نمودار، بلیط های رشت مشهد را بر اساس قیمت دسته بندی کرده و ارزان ترین روز برای خرید بلیط را نمایش میدهد. در نتیجه شما میتوانید بهترین قیمت را در حوالی تاریخ انتخابیتان انتخاب کنید. پس از رزرو پرواز رشت مشهد، میباست اطلاعات مسافر را طبق مندرجات کارت شناسایی و بدون اشتباه وارد کنید. دقت کنید ابتدا از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن باشید، سپس اقدام به تایید برای پرداخت کنید.

چرا پرواز رشت به مشهد را از پته رزرو کنیم؟

چه چیز مهمتر از آنکه ارزانتر سفر کنید؟ پته با در نظرگرفتن کمترین میزان سود برای خود، مناسبترین قیمت ها را به مسافرین ارائه خواهد داد. همچنین با پوشش  گسترده ترین مسیرهای پروازی، حق انتخاب شما را در خری بیشتر میکند. نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، راهنمای شما در انتخاب بلیط رشت مشهد با قیمت مناسب تر خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما رشت مشهد مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما رشت به مشهد از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. پشتیبانی 24ساعته پته نیز، همراه شما در خریدتان خواهد بود، بدینصورت که هر ساعت از شبانه روز میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از کارشناسان پته راهنمایی بگیرید.

سوالات متداول کاربران