خرید بلیط هواپیما به

خرید بلیط هواپیما تهران رشت

خرید بلیط هواپیما تهران رشت باید در سریع ترین زمان و با اطمینان کامل انجام شود. پته، سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما تجربه خرید آسان و مطمئن بلیط هواپیما را در سریع ترین زمان ممکن برای شما رقم میزند.

برای خرید بلیط هواپیمای تهران به رشت، پس از ورود به سایت پته، مبدا، مقصد، تاریخ و تعداد مسافرین را انتخاب کنید. توصیه ما برای برنامه ریزی بهتر سفر، رزرو بلیط رفت و برگشت، همزمان است. اگر قصد خرید بلیط برگشت را دارید، حتما دقت کنید گزینه ی" رفت و برگشت " را انتخاب کرده باشید. پس از گذشت چند ثانیه از وارد کردن اطلاعات، لیست پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب "جزئیات بیشتر" اطلاعات کامل تری را مشاهده میکنید. از جمله مسیرهای پرتدد داخلی میتوان به مسیر تهران رشت و برعکس، رشت تهران اشاره کرد که در تمامی روزهای هفته امکان خرید بلیط را خواهید داشت.

سفر از تهران به رشت

شهر بارانی رشت، یکی از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری ایران، با طبیعت بکر و قدمت و فرهنگ دیرینه، سومین شهر گردشپذیر ایران و جزو یکی از اصلی‌ترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری محسوب میشود. بوی جنگل و رطوبت، غذاهای محلی خوش رنگ و لعاب، طبیعت بی مثال و تاریخ کهن تمامی گردشگران را از داخل و خارج از کشور به بازدید از این شهر شمالی ترغیب میکند. خرید بلیط تهران رشت، شما را به بازدید از این شهر زیبا با آب و هوای معتدل شبه مدیترانه ای خواهد برد. در تابستان‌ها آب و هوایی گرم و شرجی و در زمستان‌ها آب و هوایی سر و مرطوب دارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران رشت

بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران رشت بر اساس عواملی همچون نوع بلیط بیزینسی یا اکونومی، نوع ایرلاین، نوع پرواز چارتر یا سیستمی و بازه زمانی سفر تعیین می‌شود و مدام در حال تغییر است. یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما رشت، آژانس های هواپیمایی است. این تفاوتها اغلب در کلاسهای پروازی گوناگون به نظر میرسد و باعث تفاوت قیمت در بلیط های رشت خواهد شد.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران رشت به صورت آنلاین دارید، با مراجعه به سایت پته و مشخص کردن مبدا و تاریخ سفر خود میتوانید لیست قیمت های بلیط هواپیما موجود را ببینید. پیشنهاد می‌کنیم قیمت بلیط هواپیما تهران رشت را در یک بازه حداقل دوهفته‌ای باهم مقایسه کنید تا در نهایت بهترین قیمت بلیط را تهیه کنید.

انواع بلیط هواپیما تهران رشت

بلیط هواپیما رشت در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود. از جمله عوامل تعیین کننده در قیمت بلیط هواپیما، نوع بلیط است. بلیط هواپیما چارتر یا لحظه آخری برای خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب میتواند گزینه ی خوبی باشد.

 بلیط چارتر تهران رشت

بیشترین نوع بلیطی است که از مبدأ تهران به رشت خریداری میشود، بلیط چارتر رشت است. به این دلیل که مسافران بی‌شماری در طول روز تقاضای خرید بلیط هواپیما و نیز جابه‌جایی در این مسیر را دارند. برای خرید بلیط هواپیما چارتر رشت، پس از انتخاب مبدا، مقصد و مشخص کردن تاریخ سفر خود، لیست بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد.

در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند و به نسبت بلیط های سیستمی قیمت مناسب تری برای آن ارائه میشود. توجه کنید هنگام خرید  بلیط چارتری حتما به برچسب "چارتری" بر روی نتایج پرواز توجه داشته باشید.

 بلیط سیستمی تهران رشت

برای تمام مسیرهای به مقصد این شهر، بلیط سیستمی رشت پیدا میشود چراکه شرکت های هواپیمایی برنامه ثابت پروازی خود را تا چندماه آینده به ‌صورت روزانه یا دوره‌ای به مقصد رشت مشخص می‌کنند. ایرلاین ها قیمت بلیط سیستمی هواپیما رشت را بر اساس کلاس‌نرخی‌های متفاوت مشخص می‌کنند. هرچه به تاریخ پرواز نزدیک تر می‌شویم، قیمت بلیط سیستمی رشت هم افزایش می‌یابد. قیمت بلیط سیستمی رشت علاوه بر نوع بلیط اکونومی یا بیزینسی، بر اساس کلاس نرخی بلیط تعریف می‌شود.

خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به رشت

عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیما اثرگذار است از جمله نوع بلیط، ایرلاین، حتی ساعت و روز خرید . از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط هواپیما رشت انتخاب روز مناسب برای خرید  است. برای خرید بلیط ارزان رشت پیشنهاد میکنیم روزهای وسط هفته و خارج از تعطیلات را انتخاب کنید و اگر قصد سفر نوروزی به رشت را دارید، به امید خرید بلیط لحظه آخری نمانید و بلیط خود را 1 ماه زودتر رزرو کنید چرا که در ایام تعطیلات مسافران زیادی برای در امان ماندن از ترافیک جاده های شمال، پرواز را انتخاب می کنند و احتمال پیدا کردن بلیط لحظه آخری بسیار کم میشود. جهت خرید ارزان بلیط هواپیما، مسیر و اطلاعات مورد نظرتان را در سایت پته وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد که میتوانید ارزان ترین آن را انتخاب و خریداری کنید.

خرید بلیط لحظه آخری تهران

با وجود اینکه مسیر تهران رشت جزو شلوغ ترین مسیرهای هوایی محسوب میشود و احتمال پیدا کردن بلیط لحظه آخری بسیار کم است، اما ممکن است در برایتان اتفاق بیفتد که در لحظات آخر مجبور به تهیه بلیط رشت بشوید و زمان زیادی برای خرید بلیط نداشته باشید. در چنین شرایطی، تنها گزینه، خرید بلیط لحظه آخری رشت است. اگر ظرفیت هواپیما خالی باشد، هواپیمای ارائه کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حدودی پایین تر بیاورد. چارترکننده قیمت بلیط لحظه آخری رشت را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میدهد، اما قیمت بلیط لحظه آخری سیستمی معمولاً کمتر تغییر می‌کند. بلیط لحظه آخری را میتوان راهی برای خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران رشت معرفی کرد که در مسیرهای پرترددی مثل تهران رشت ممکن است به دفعات اتفاق بیفتد.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران رشت

از جمله مزیت های خرید بلیط هواپیما تهران رشت از پته، میتوان گفت امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر را خواهید داشت. همچنین اطمینان خواهید داشت مناسب ترین قیمت برای بلیط ها به شما ارائه میشود و در هرساعتی از شبانه روز که نیاز به راهنمایی در خصوص موارد پروازی یا خرید بلیط داشته باشید، پشتیبانی و تیم فروش پته، 24ساعته آماده پاسخگویی است تا بهترین تجربه خرید بلیط هواپیما را برای شما رقم بزند.

سوالات متداول کاربران