خرید بلیط هواپیما رشت مهرآباد

خرید بلیط هواپیما رشت تهران

نزدیکی دو شهر رشت و تهران باعث شده تا به خاطر سفرهای تفریحی و کاری، این مسیر جزو مسیرهای پرتردد و پر پرواز باشد. تهران به‌عنوان پایتخت ایران، از نظر اقتصادی شهر مهمی است و بیشتر افرادی که از شمال کشور به تهران پرواز می‌کنند با اهداف کاری اقدام به خرید بلیط هواپیما رشت تهران می‌نمایند.

اگرچه فاصله این دو شهر کوتاه است و می‌توان با خطوط ریلی، اتوبوس و حتی تاکسی از رشت به تهران رفت‌وآمد کرد، اما به خاطر راحتی سفر با هواپیما بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد خود برسند. به دلیل اینکه مسیر رشت تهران همیشه دارای متقاضی برای خرید بلیط است، سایت خرید بلیط هواپیما پته این امکان را فراهم آورده تا مسافران گرامی بتوانند بدون اتلاف وقت انواع پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده نموده و بلیط های ارزان‌قیمت را تهیه نمایند.

انواع بلیط هواپیما رشت تهران

در سایت پته امکان خرید انواع بلیط های سیستمی و چارتری فراهم‌شده است. سایت پته یکی از سریع‌ترین وب‌سایت‌ها درزمینهٔ عرضه بلیط هواپیما محسوب می‌شود که برای رفاه و آسایش مسافران بلیط های سیستمی خوش قیمت و بلیط های چارتری ارزان‌قیمت را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

بلیط چارتر رشت تهران

بلیط چارتر رشت تهران طرفداران بسیاری دارد. چرا که اغلب افراد به خاطر سفرهای مکرر در این مسیر پروازی ترجیح می‌دهند با پروازهایی سفر کنند که قیمت کمتری داشته باشد. شرکت‌های چارتر کننده نیز معمولاً در مسیرهای پر پرواز و پر تقاضا اقدام به خرید و فروش بلیط های چارتری ارزان‌قیمت می‌کنند.

توجه: بد نیست این نکته را بدانید که قیمت بلیط های چارتری برای کودکان و بزرگ‌سالان یکسان است و نکته دیگری که از دو مورد از اول مهم‌تر است، عدم امکان کنسلی بلیط های چارتری است.

خرید بلیط سیستمی رشت تهران

چنانچه قصد دارید در تاریخ مشخصی از رشت به تهران پرواز کنید، می‌توانید در سایت پته پرواز مورد نظر خودتان را جستجو کنید. برای این کار می‌توانید در باکس بالای همین صفحه شهر مبدا و مقصد سفر را انتخاب کنید. سپس تاریخ پرواز و تعداد مسافران را مشخص کنید. در نهایت گزینه جستجوی پرواز را انتخاب کرده تا بتوانید تمام بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری را در مدت کوتاهی مشاهده کنید. به این صورت دست شما برای خرید بلیط باز است و گزینه‌های متعددی پیش رو دارید که از بین آن‌ها یک بلیط مناسب از نظر قیمتی در تاریخ مدنظر خودتان پیدا کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رشت تهران

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رشت تهران از نظر قیمت شهریور ماه است. چراکه قیمت بلیط در این موقع ارزان‌تر می‌شود، اما اگر می‌خواهید در یک‌زمان خلوت به تهران سفر کنید و نگران ترافیک و شلوغی شهر نباشید، تعطیلات نوروز را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

به این نکته توجه داشته باشید که قیمت بلیط هواپیما در تعطیلات به‌ویژه ایام نوروز گران‌تر می‌شود.

پرواز رشت تهران امروز

پرواز رشت تهران در تمام‌روزهای هفته برقرار است، اما اگر شما برای خرید بلیط هواپیما رشت تهران امروز می‌خواهید اقدام کنید، به‌راحتی در سایت پته می‌توانید تاریخ امروز را وارد کنید تا ببینید آیا پروازی برای امروز وجود دارد یا خیر؟ چنانچه نتوانید بلیط پرواز رشت تهران را برای امروز خریداری کنید، می‌توانید تاریخ فردا را انتخاب کنید و یک بلیط برای خودتان رزرو نمایید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما رشت به تهران

ارزان‌ترین بلیط هواپیما رشت به تهران جزو بلیط های چارتری یا لحظه آخری است. همان‌طور که اشاره کردیم بلیط های چارتری دارای قیمت کمتری نسبت به بلیط های سیستمی هستند. اگر قصد خرید بلیط ارزان‌قیمت دارید بهتر است در روزهای وسط هفته اقدام به خرید بلیط نمایید که قیمت‌ها کاهش پیدا می. کند همچنین اگر بلیط‌های لحظه آخری موجود باشد از نظر قیمتی برای شما به‌صرفه خواهد بود.

قیمت بلیط هواپیما رشت تهران

قیمت بلیط هواپیما رشت به تهران به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به هر یک از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

نوع ایرلاین پروازی

شرکت هواپیمایی جزو اصلی‌ترین مواردی است که قیمت بلیط را مشخص می‌کند. هر یک از این ایرلاین ها خدمات گوناگونی را به مسافران ارائه می‌کنند که دارای قیمت‌های متفاوتی است.

کلاس پروازی

انتخاب کلاس پروازی نیز به دلیل ارائه خدمات بیشتر به مسافران روی قیمت بلیط تأثیر دارد.

تاریخ پرواز

درصورتی‌که در روزهای پرترافیک سفر کنید و بلیط هواپیما تهیه کنید باقیمت‌های صعودی مواجه خواهید شد، اما اگر در روزهای وسط هفته بخواهید بلیط تهیه کنید، می‌بینید که قیمت بلیط بسیار کمتر از روزهای تعطیل می‌شود.

نوع بلیط

اینکه شما بلیط چارتری بخرید یا سیستمی یا لحظه آخری به میزان زیادی می‌تواند قیمت بلیط شما را کاهش یا افزایش دهد.

با توجه به مواردی که عنوان شد نمی‌توان قیمت دقیقی برای بلیط هواپیما در نظر گرفت. در ضمن اگر تعداد نفراتی که برای آن‌ها بلیط تهیه می‌کنید بیشتر از یک نفر باشد، قطعاً قیمت خرید بلیط افزایش خواهد یافت.

 بهترین قیمت بلیط هواپیما رشت تهران

بهترین قیمت در پرواز رشت به تهران مربوط به بلیط لحظه آخری است. چرا که این بلیط ها دارای قیمت بسیار نازلی بوده و تمام خدمات مربوط به بلیط های سیستمی را نیز به مسافران ارائه می‌دهند. البته ممکن نیست که در تمام‌روزهای هفته بتوانید بلیط های لحظه آخری را پیدا کنید. چرا که این بلیط‌ها فقط برخی از روزهای سال توسط شرکت‌های چارتر کننده ارائه می‌شوند.

بلیط رفت‌وبرگشت پرواز رشت تهران

در سایت پته می‌توانید از طریق انتخاب گزینه بلیت یک‌طرفه یا رفت‌وبرگشت بلیط برگشت خودتان را نیز تهیه کنید. به این صورت خیال شما راحت است که هنگام برگشت نیز بلیط پرواز شما آماده است و نمی‌خواهید مجدداً پروسه خرید بلیط را طی کنید. به این صورت دیگر نگران این نیستید که بلیط هواپیما در تاریخی که می‌خواهید به رشت برگردید پیدا نشود.

خرید بلیط لحظه آخری رشت تهران

پیدا کردن بلیط لحظه آخری رشت تهران در سایت پته کار ساده‌ای است. اگر بخواهید قبل از جستجوی فهرست پروازها اطلاعات جزئی درباره بلیط هواپیمای این مسیر داشته باشید می‌توانید از طریق نمودار قیمتی تمام بلیط های موجود را مقایسه کنید و انتخاب مناسبی داشته باشید. بلیط های لحظه آخری معمولاً دارای قیمت کمی هستند. به همین خاطر طرفداران بسیاری دارند. البته اگر در روزهای تعطیل زمانی که تقاضا برای خرید بلیط افزایش می‌یابد اقدام به خرید نمایید، نمی‌توانیم این قول را بدهیم که قیمت بلیط های لحظه آخری همچنان پایین بمانند. چرا که ممکن است با افزایش تقاضا و کمبود بلیط قیمت بلیط های لحظه آخری نیز افزایش پیدا کند.

لیست پرواز رشت به تهران

فهرست پرواز رشت تهران هنگام جستجوی پروازها در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با یک جستجوی ساده در سایت پته پس از مشخص کردن مبدا و مقصد سفر، تعداد مسافران و تاریخ پرواز، این لیست قابل‌مشاهده خواهد بود و مسافران می‌توانند از بین گزینه‌های موجود بلیط مناسب خودشان را خریداری نمایند.

ایرلاین های ارائه‌دهنده پرواز رشت تهران

در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، آتا و آسمان پروازهای این مسیر را انجام می‌دهند، اما شرکت هواپیمایی ایران ایر محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر رشت تهران است؛ زیرا اغلب مسافران ترجیح می‌دهند با این ایرلاین سفر کنند.

مزایای خرید بلیط هواپیما رشت تهران از پته

  • امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما رشت تهران
  • امکان خرید سریع و ارزان بلیط هواپیما در سایت پته
  • استفاده از مشاوره و پاسخگویی به‌موقع کارشناسان بخش فروش
  • امکان خرید آنلاین بلیط به‌صورت شبانه‌روزی در سایت پته

رزرو پرواز رشت تهران

جهت رزرو پرواز رشت به تهران باید مراحل زیر را به ترتیب در سایت پته انجام دهید.

1.در بالای پیج اصلی یک باکس برای خرید بلیط و جستجوی پروازها موجود است. این باکس را در بالای همین صفحه نیز می‌توانید مشاهده کنید. اولین موردی که باید وارد کنید نام شهر مبدا است که در این قسمت باید شهر رشت را انتخاب کنید. به‌عنوان شهر مقصد هم باید شهر تهران را وارد کنید.

2.پس از وارد کردن تاریخ پرواز و تعداد مسافران، می‌توانید گزینه بلیت یک‌طرفه یا رفت‌وبرگشت را نیز انتخاب کنید و در صورت نیاز بلیط های رفت‌وبرگشت را جستجو کنید.

3.گزینه جستجوی پرواز نیز درنهایت فعال می‌شود و فهرست تمام پروازها در تاریخ مورد نظر شما قابل‌رؤیت خواهد بود.

4.برای رزرو پرواز باید اطلاعات هویتی خودتان را نیز به‌دقت وارد کنید. توجه داشته باشید که اشتباه وارد کردن اطلاعات هویتی مثل نام و نام خانوادگی، کد ملی و یا سایر اطلاعات می‌تواند باعث از دست رفتن هزینه‌های شما بشود. چرا که امکان تغییر اطلاعات روی بلیط وجود ندارد. مخصوصاً اگر اینکه بلیط خریداری‌شده سیستمی باشد.

5.در نهایت که بررسی کردید و اطلاعات خودتان را به‌درستی وارد کردید، نوبت به پرداخت اینترنتی می‌شود. در سایت پته درگاه‌های اینترنتی امنی وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها پرداخت خودتان را انجام دهید و لینک بلیط خریداری‌شده را در ایمیل یا پیامک خودتان داشته باشید.

سوالات متداول کاربران