خرید بلیط هواپیما تهران قشم

قشم، بزرگترین جزیره خلیج همیشه فارس که در نزدیکی تنگه هرمز واقع شده است، قطعا زیباییش بی حد و مرز است. از زیبایی های طبیعی منحصر به فرد تا آداب و رسوم سبک زندگی مردمان، همگی موجب تمایز جزیره قشم با دیگر جزایر جنوب کشور است.

قشم از شمال به بندرعباس، از شرق و جنوب به ترتیب به جزیره لارک و و از جنوب و جنوب غربی به جزیره های ابوموسی و تنب بزرگ و کوچک منتهی می شود. سواحل صخره‌ای، ماسه‌ای و شنی، آثار تاریخی و باستانی این منطقه، از جمله دلایلی است که موجب شده بلیط هواپیما تهران قشم، جزو پرفروش ترین بلیط ها از مبدا تهران باشد.

سفر به قشم، تجربه ای بی تکرار و استثنائی را برای شما رقم خواهد زد. اگر تا کنون به قشم سفر نکردید، در اولین فرصت بار سفر را ببندید، از هر شهری که هستید، بلیط هواپیما را خریداری و لذت گشت و گذار در این جزیره بی مثال را از دست ندهید.

خرید بلیط هواپیما تهران قشم

بلیط تهران قشم، از پر فروش ترین های بلیط هواپیما محسوب میشود و مسافران زیادی، ماهانه در این مسیر، توسط خطوط پروازی ماهان، ایران ایر، ایران ایرتور و… ، به قصد بازدید از این جزیره بینظیر، جابه جا میشوند. معمولا افرادی که بلیط تهران قشم را خریداری می‌کنند، هدف دور شدن از شلوغی و هیاهوی پایتخت را دارند، البته قرارهای کاری و یا تجارت هم جزو اهداف بسیاری از مسافران قشم است.

بلیط هواپیمای تهران قشم، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود. از جمله عواملی که در  تعیین قیمت بلیط تهران به قشم اثرگذار است، نوع بلیط است که در ادامه به بررسی انواع آن میپردازیم.

خرید بلیط چارتری تهران قشم

اگر خرید بلیط هواپیمای تهران قشم با قیمت مناسب برایتان اهمیت دارد، آگاهی از تعریف انوع بلیط میتواند شما را در تصمیم گیری انتخاب بلیط یاری کند، چراکه عدم آگاهی کامل از تفاوت های انواع بلیط، در مواقعی موجب خسارات مالی و یا پرداخت هزینه بیشتر می گردد.

در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط ایرلاین ها اجاره می دهد. قیمت پرواز تهران به قشم یا بلیط قشم به تهران چارتر ثابت نیست و در مقاطع مختلف، دارای نوسان می شود چراکه چارتر کننده سعی دارد با کاهش یا افزایش بلیط هواپیما، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش برساند.

نکته ای که در خرید بلیط چارتر تهران به قشم وجود دارد این است که هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم بهای بلیط چارتر ارزانتر می شود تا زودتر به فروش برسد. برای خرید بلیط هواپیمای تهران قشم چارتر، پس از انتخاب مبدا، مقصد و مشخص کردن تاریخ سفر خود، لیست بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. حالا برای انتخاب بلیط چارتری باید به دنبال برچسب”چارتری” بر روی بلیط باشید.

نکاتی که قبل از رزرو بلیط چارتر تهران قشم حتما باید مدنظر داشته باشید:

  • بلیط های چارتر، لزوما و همیشه ارزانترین بلیط موجود نیست. قیمت بلیط تهران به قشم چارتر زمانی ارزان می شود که چارتر کننده بخواهد آن را زودتر به فروش برساند.
  • در صورت کنسلی بلیط چارتر تهران قشم، میزان جریمه نسبت به سیستمی بیشتر بوده و حتی در مواقعی ممکن است کل مبلغ بلیط به عنوان جریمه لحاظ شود.

خرید بلیط سیستمی تهران قشم

 بلیط هواپیما سیستمی، توسط آژانس های هوایی به فروش می رسند، و از قیمت ثابت و مشخصی برخوردارند. برخلاف بلیط هواپیما چارتری روز به روز تغییر نمی کند و افزایش و یا کاهش لحظه ای در قیمت آن صورت نمی گیرد. شرکت های هواپیمایی برنامه ثابت پروازی خود را تا چندماه آینده به ‌صورت روزانه یا دوره‌ای به مقصد قشم مشخص می‌کنند. قیمت بلیط سیستمی تهران قشم، علاوه بر نوع بلیط اکونومی یا بیزینسی، بر اساس کلاس نرخی بلیط تعریف می‌شود.

 از مزایای رزرو بلیط تهران قشم میتوان به این اشاره کرد که از چند هفته تا چند ماه قبل میتوانید بلیط هواپیما خود را خریداری کنید و سفرتان را به دقت زمان‌بندی و برنامه‌ریزی کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران قشم

تفاوتی ندارد به قصد گشت و گذار و تفریح به قشم سفر می کنید یا برای امور تجاری و قرارهای کاری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما از تهران به قشم و خدمات سفر را باید در یک وبسایت مطمئن انجام دهید. 

ساکنان تهران، در روزهای تعطیل به دنبال راهی برای سفر و تفریح میگردند، کجا بهتر از سفر به جنوب و خرید کردن با مناسب ترین قیمت ها؟ خرید بلیط تهران قشم از وبسایت پته، تجربه ای آسان، سریع و مطمئن بلیط هواپیما را برای شما رقم خواهد زد. برای خرید بلیط تهران قشم این مراحل را دنبال کنید:

در باکس جست و جوی بالای صفحه، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافرین را وارد و بر روی دکمه ی “جست و جو” کلیک کنید. پس از جست و جو بلیط های موجود تهران به قشم را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب “جزئیات بیشتر” اطلاعات کامل تری از بلیط به شما نمایش می دهد که پس از بررسی با توجه به نیازتان میتوانید بلیط موردنظر را انتخاب کنید. برای خرید ارزانترین بلیط تهران قشم، به تقویم قیمتی هم توجه کنید.

با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران قشم بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند در نتیجه شما میتوانید بهترین قیمت را در حوالی تاریخ انتخابیتان انتخاب کنید. در مرحله بعد، پس از انتخاب بلیط، میباست اطلاعات مسافر را طبق مندرجات کارت شناسایی و بدون اشتباه وارد کنید. پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده و تایید، به صفحه درگاه پرداخت، جهت واریز وجه هدایت می شوید.

خرید بلیط هواپیما ارزان تهران قشم

از مهم ترین فاکتورها برای سفر به قشم، هزینه سفر به آن خصوصا هزینه خرید بلیط هواپیما است چراکه نقش بسزایی در افزایش یا کاهش هزینه های سفر دارد. بنابراین پیدا کردن ارزان ترین بلیط اهمیت بالایی پیدا میکند.

در تعیین قیمت بلیط تهران قشم، عوامل متعددی اثرگذار است از جمله نوع بلیط، ایرلاین، حتی ساعت و روز خرید. از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط تهران قشم انتخاب روز مناسب برای خرید است. ایام عید و تعطیل که تقاضا برای سفر زیاد است، قیمت بالاتری برای بلیط ارائه میشود. توصیه ما برای خرید ارزان بلیط هواپیما تهران قشم، روزها و ماه های کم تردد مثل اواخر بهار، پاییز و زمستان برای سفر است.

برای خرید ارزان بلیط هواپیما تهران قشم، اطلاعات مورد نظرتان را در سایت پته وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد که میتوانید ارزان ترین آن را انتخاب و خریداری کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط هواپیما تهران قشم همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. پس حتماً قبل از ثبت خرید تمامی شرایط پروازی را در نظر بگیرید و سپس با توجه به نیازتان اقدام به خرید بلیط کنید.

خرید بلیط لحظه آخری تهران به قشم

ممکن است سفر ناگهانی برایتان پیش بیاید و ناگهان قصد خرید بلیط تهران قشم را پیداکنید. زمان زیادی برای خرید بلیط نیست وچیزی تا زمان پرواز باقی نمانده، در چنین شرایطی، خرید بلیط لحظه آخری قشم، تنها و بهترین گزینه ی شماست. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری تهران قشم را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میدهد، اما قیمت بلیط لحظه آخری سیستمی معمولاً کمتر تغییر می‌کند. بلیط لحظه آخری را میتوان راهی برای خرید ارزان بلیط هواپیما تهران به قشم معرفی کرد. در برخی روزها ممکن است، یک ساعت مانده به پرواز ظرفیت هواپیما خالی باشد، بنابراین هواپیمای ارائه کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حدودی پایین تر بیاورد.

دقت کنید، اگر سفر مهمی پیش رو دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزان قیمت، خرید خود را به لحظه آخر واگذار نکنید، چراکه ممکن است تمامی صندلی های هواپیما پر شده باشد و بلیط موفق به خرید بلیط نشوید.

قیمت بلیط هواپیما تهران قشم

بالاتر اشاره کردیم عوامل بسیاری در تعیین قیمت بلیط تهران قشم اثر گذار است. در ادامه به بررسی چند مورد از این عوامل می پردازیم:

  • نوع ایرلاین: خدمات ایرلاین ها با یکدیگر متفاوت است، همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های تهران قشم میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین های معروفی مانند: ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر از هزینه های بالاتری نسبت به سایر ایرلاین ها برخوردار است.
  • کلاس پروازی: قیمت بلیط صندلی های بیزینس کلاس به دلیل ارائه امکاناتی بیشتر، مثل کابین پروازی مجهزتر، صندلی های راحت تر و… به نسبت اکونومی بیشتر است. البته این کابین پروازی در تمامی پروازها ارائه نمی شود و اکثرا بلیط ها در مسیر هوایی تهران قشم، اکونومی است.
  • نوع بلیط (سیستمی یا چارتری):  تعیین نرخ بلیط های چارتر بر عهده شرکت های چارترکننده است، به همین دلیل نوسان قیمتی بیشتری را تجربه میکند. هم چنین در پیک سفر، نرخ این بلیط ها ممکن است با اختلاف قیمت 2 تا 3 برابری نسبت به سیستمی ها همراه شوند.

مراجعه به وبسایت پته و یک جست و جوی ساده کافیست تا در سریع ترین زمان ممکن، قیمت بلیط هواپیمای تهران قشم را مشاهده کنید.

جاذبه های قشم که نباید ازدست بدید!

حرف از سفر به قشم که میان می آید، بسیاری از ما به یاد خرید ارزان و گشت وگذار در بازار میفتیم. درست است که سفر به قشم همیشه برای خرید با قیمت مناسب انتخاب درستی است، اما جاهای دیدنی قشم آنقدر گسترده و متنوع است که هر سمت آن  به زیبایی چشم گیری میرسد.

ازجمله جاذبه هایی که پس از خرید بلیط تهران قشم منتظر شماست میتوان به تنگه چاه‌کوه، غارهای خربس، دره ستارگان قشم، روستای کاسه سلخ، روستای شیب دراز و جزایر ناز اشاره کرد. قلعه پرتغالی‌های قشم، مقبره بی‌بی‌ مریم و گورستان تاریخی، از جمله جاذبه های تاریخی قشم هستند که تاریخ کهن این جزیره را نشان میدهند.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران قشم

از جمله مزیت های خرید بلیط هواپیما تهران قشم از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. با خرید بلیط هواپیما پته اطمینان خواهید داشت، کمترین قیمت بلیط را همراه با متنوع ترین مسیرهای مشاهده خواهید کرد. همچنین هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به راهنمایی داشتید، پشتیبانی 24ساعته پته آماده پاسخگویی به شماست تا بهترین تجربه رزرو بلیط هواپیما تهران قشم را برای شما رقم بزند.

سوالات متداول کاربران