خرید بلیط هواپیما قشم تهران

بلیط هواپیما قشم تهران

خرید بلیط هواپیما قشم تهران از محبوب ترین و پرفروش ترین بلیط ها محسوب میشود. آژانس های هواپیمایی مختلف در تلاش هستند، بهترین قیمت بلیط قشم به تهران را ارائه دهند و با مناسب ترین قیمت با یکدیگر رقابت کنند. خرید بلیط هواپیما تهران از پته، امکان مقایسه ایرلاین های مختلف و بررسی آنها را به شما میدهد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما قشم تهران

در صفحه پروازهای قشم به تهران تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیمای قشم تهران در سریعترین زمان ممکن، پته گسترده ترین مسیرهای پروازی را در اختیار شما قرار داده است. در ادامه مراحل خرید بلیط هواپیما را باهم بررسی میکنیم.

  • پس از جست و جو، لیست پروازهای قشم تهران را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • بلیط های مختلف را باهم بررسی و مناسب ترین بلیط را انتخاب کنید. سپس اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در نهایت برای واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از تکمیل پرداخت، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری میتوانید بلیط خود را دانلود کنید.

اطلاعات پرواز قشم تهران

پرواز قشم به تهران نزدیک به 2ساعت خواهد بود و این پرواز در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. قیمت بلیط هواپیمای قشم تهران مدام در حال تغییر است و این تغییر به عوامل مختلفی، همچون ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد.

آدرس فرودگاه مهرآباد: تهران- میدان آزادی- خیابان معراج
شماره تلفن فرودگاه مهرآباد: 02161023183

پرواز قشم تهران امروز

همه روزه از ساعت 6صبح تا 12 شب، پرواز قشم به تهران، از فرودگاه بین المللی قشم به فرودگاه مهرآباد تهران انجام میشود. برای اطلاع از قیمت و جزئیات پروازهای امروز قشم به تهران ، از بالای همین صفحه، تاریخ مدنظرتان برای سفر را وارد و اقدام به جست و جو کنید. پته با گسترده ترین مسیرهای پروازی، بلیط های متنوع قشم تهران را با مناسب ترین قیمت ها به شما نمایش خواهد داد.

بهترین زمان خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم تهران

در بهار و پاییز، بهترین آب و هوا را در سفرتان به تهران تجربه خواهید کرد. اما اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما قشم به تهران، با قیمت مناسب تر هستید، روزهای خلوت و کم سفر مثل، بعد از ایام تعطیلات و تابستان را انتخاب کنید.

انواع بلیط هواپیما قشم به تهران

بلیط هواپیمای قشم به تهران، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود. با اعمال فیلتر در منوی سمت راست، میتوانید نوع بلیط را مشخص کنید. اطلاع از نوع بلیط هواپیما، به شما کمک میکند بلیط متناسب با نیازتان را انتخاب کنید.

بلیط چارتری قشم به تهران

خرید بلیط چارتر قشم تهران وابسته به زمان و روزهای مختلف، کاهش یا افزایش قیمت خواهد داشت. برای خرید بلیط هواپیمای چارتر قشم به تهران در مسیر رفت و یا خرید بليط چارتر تهران قشم در مسیر برگشت، کافی است پروازهای قشم به تهران را به صورت رفت و برگشت در پته جستجو کنید.

هرچه میزان تقاضا برای خرید بلیط چارتری بیشتر باشد، به همان میزان قیمت آن بالاتر خواهد رفت و برعکس. در پروازهای چارتری، هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می شویم، درصورتیکه صندلی های هواپیما پر نشده باشد، چارتر کننده با پایین آوردن قیمت بلیط، جایگاه ها را به فروش میرساند، در نتیجه قیمت بلیط ارزانتر می شود.

برای خرید بلیط چارتر قشم تهران از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد.

در خرید بلیط چارتری دقت کنید، جریمه کنسلی بلیط چارتری قشم به تهران نسبت به سیستمی بیشتر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.

خرید بلیط سیستمی قشم تهران

بلیط های سیستمی، نوسان قیمت ندارد و ثابت هستند. در پرواز سیستمی قشم تهران، قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسالان و کودکان و نوزادان متفاوت است، درنتیجه بلیط نوزادان و کودکان از بلیط بزرگسالان ارزان‌تر خواهد بود. بنابراین اگر در سفر، کودکانی در سنین مختلف همراه دارید، خرید بلیط سیستمی برایتان مناسب‌‌تر است.

برای خرید بلیط هواپیمای سیستمی قشم تهران از وبسایت پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی قشم تهران به شما نمایش داده میشود.

بلیط لحظه آخری قشم به تهران

زمانی که برخی از بلیط های هواپیما تا آخرین لحظات، هنوز به فروش نرسیده باشند، آژانس ها بلیط لحظه آخری را با قیمتی پایین تر برای فروش قرار می دهند. برای خرید بلیط لحظه آخری قشم به تهران، پس از جست و جو، از منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید. دقت کنید که خریدتان را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری به تعویق نیندازید، چراکه احتمال پیدا کردن بلیط لحظه آخری وجود دارد.

ارزانترین بلیط هواپیما قشم تهران

برای خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران، روزهای خلوت و کم سفر، بهترین زمان محسوب میشوند. در روزهای شلوغ مثل ایام عید که میزان خرید بلیط قشم تهران زیاد است، بالاترین قیمت ها ارائه میشود. با جست و جو در پته میتوانید، بلیط ها را از ارزان ترین به گرانترین مرتب سازی کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روزها برای خرید بلیط هواپیمای قشم به تهران را مشخص کرده است.

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران

تمامی عواملی که در تعیین قیمت بلیط هواپیمای قشم به تهران اثرگذاراست. از جمله کلاس پروازی. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط بالاتر خواهد بود. نوع بلیط، عامل دیگری است که در تعیین قیمت بلیط اثرگذار است. سیستمی یا چارتری بودن بلیط قشم تهران، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر قشم تهران را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین قیمت بلیط قشم تهران خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط هواپیمای قشم به تهران با افزایش مواجه می شود.

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما قشم تهران، از جستجوگر پته کمک بگیرید و قیمت ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما قشم به تهران را مشخص کرده است.

بلیط رفت و برگشت پرواز قشم تهران

برای خرید بلیط قشم تهران رفت و برگشت دفت کنید حتما گزینه "رفت و برگشت" را فعال و تاریخ آنها را وارد کنید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکردید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد اقدام به جست و جو کنید. اگر تاریخ سفرتان مشخص است، پیشنهاد میکنیم بلیط هواپیما رفت و برگشت قشم به تهران را خریداری کنید، چراکه قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه، ارزان‌تر خواهد بود.

لیست پرواز قشم تهران

با وارد کردن اطلاعات و جست و جو در وبسایت پته، لیست پرواز قشم به تهران در سریع ترین ممکن برای شما نمایش داده خواهد شد. تنها کافیست به باکس بالای صفحه مراجعه و اطلاعات زمان سفر و تعداد مسافرین را وارد کنید.

استرداد بلیط هواپیما قشم تهران در پته

بدون مراجعه حضوری و تنها به صورت آنلاین درخواست کنسلی بلیط خود را از پنل کاربریتان در وبسایت پته ثبت کنید. مبلغ بلیط پس از کسر میزان کنسلی، به حساب شما واریز خواهد شد.

مزایای خرید بلیط هواپیما قشم تهران از پته

پته قویترین موتور جستجو برای خرید بلیط هواپیما است که تلاش دارد با ارائه کمترین قیمت، تجربه ای آسان و مطمئن را برای مسافرین رقم بزند. همچنین پته با پوشش گسترده ترین مسیرهای پروازی، انتخاب پرواز قشم به تهران را برای مسافرین بیشتر میکند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، در انتخاب بلیط  هواپیما قشم تهران با قیمت مناسب تر، راهنمای شما خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما قشم تهران مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیمای قشم به تهران از وبسایت پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. همچنین پشتیبانی 24ساعته پته آماده پاسخگویی به سوالات پروازی شما، در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود.

سوالات متداول کاربران