خرید بلیط هواپیما تبریز تهران

خرید بلیط هواپیما تبریز تهران

تهران، همیشه پرترددترین مسیرپروازی برای خرید بلیط هواپیما بوده و هست. اگر از تبریز قصد سفر به پایتخت کشور را دارید، راحت ترین و سریع ترین راه، خرید آنلاین بلیط هواپیما است. خرید بلیط هواپیما از پته خیال شما را بابت خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران راحت میکند. برای رزرو پرواز تبریز به تهران، اطلاعات خود از جمله، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید. اگر قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، از زمان پرواز برایتان اهمیت دارد، از فیلترهای سمت راست میتوانید انتخاب خود را محدودتر کنید و به پرواز مد نظرتان نزدیک تر شوید. با اعمال فیلترها نیز می‌توانید بلیط لحظه آخری تبریز به تهران و بلیط چارتر تبریز به تهران را با بهترین قیمت پیدا کنید. پس از جست و جو، بلیط های همخوان با اطلاعات شما نمایش داده میشود. تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود و مدت انتظار را نیز میتوانید انتخاب کنید.

انواع بلیط هواپیما تبریز به تهران

پرواز تبریز به تهران، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود. از جمله عواملی که در تعیین قیمت بلیط تبریز تهران اثرگذار است، نوع بلیط است که در ادامه به بررسی انواع آن میپردازیم.

بلیط چارتر تبریز تهران

نکته ای که در خرید بلیط چارتری باید به آن توجه کنید، این است که هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود. در این پروازها، صندلی‌‌های هواپیما، توسط ایرلاین اجاره داده می‌‌شود. معمولا بلیط چارتر تبریز تهران قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش میرساند. برای خرید بلیط چارتر تبریز تهران از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه ی "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد. توجه کنید، خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر تبریز تهران زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

در خرید بلیط چارتر تبریز تهران دقت داشته باشید:

  • جریمه کنسلی بلیط سیستمی تبریز تهران نسبت به چارتر کم تر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.
  • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.

خرید بلیط سیستمی تبریز تهران

از مزایای خرید بلیط سیستمی تبریز تهران امکان خرید بلیط و برنامه ریزی سفر از چندین ماه قبل است. برخلاف بلیط هواپیما چارتری که نوسان قیمت زیادی دارد، قیمت بلیط های سیستمی از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی تعیین شده است. بنابراین بلیط های سیستمی معمولا قیمتی ثابت و بدون نوسان دارند. برای خرید بلیط هواپیما سیستمی تهران تبریز از پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی تبریز تهران به شما نمایش داده میشود. 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تبریز تهران

اگر سفر تفریحی پیش رو دارید و به دنبال بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تبریز تهران میگردید، بهار و پاییز بهترین آب و هوا با بارش های اندک را خواهد داشت. اگر به دنبال بهترین زمان برای خرید ارزانترین بلیط هستید با انتخاب روزها و ماه های کم سفر میتوانید در هزینه خرید بلیط هواپیما خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. پته به عنوان مرجعی برای خرید بلیط ارزان، بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران را از ایرلاین‌های مختلف در اختیار مسافران قرار داده است. 

پرواز تبریز تهران امروز

برای اطلاع از پرواز تبریز تهران امروز از باکس بالای صفحه اقدام به جست و جو کنید و از گسترده ترین مسیرهای پروازی بلیط تبریز تهران را انتخاب کنید.

ارزان ترین بلیط تبریز به تهران

عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط تبریز تهران اثرگذار است، از جمله نوع بلیط، شکرت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید. از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت بلیط تبریز تهران، انتخاب روز مناسب برای خرید است. سعی کنید زمانی که برای خرید بلیط انتخاب میکنید، ماه ها، روزها و حتی ساعات کم تردد باشد. برای خرید ارزانترین بلیط تبریز تهران، اوج زمستان بلیط با قیمت ارزانتر پیدا خواهید کرد.

بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران، به پته مراجعه کنید؛ اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. بلیط ها را با هم مقایسه و مناسب ترین آن ها با توجه به نیازتان انتخاب کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط تبریز تهران، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شمارا تعیین خواهند کرد، بنابراین، علاوه بر قیمت بلیط به مشخصات و جزئیات بلیط نیز توجه فرمایید. اعمال فیلترینگ مناسب، مثل تعیین کلاس پروازی، ساعت مد نظر برای پرواز و نوع ایرلاین، شما را به بلیط مورد نظرتان نزدیک تر خواهد کرد. همچنین نموداری که در همین صفحه مشاهده میکنید، ارزان ترین قیمت بلیط تبریز تهران را در حوالی تاریخ انتخابیتان نمایش خواهد داد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز تهران

ازجمله عواملی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما اثرگذار هستند، میتوان به کلاس پروازی اشاره کرد. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است. البته این کلاس پروازی برای تمامی مسیرها ارائه نمی شود و اکثرا بلیط های تبریز تهران، اکونومی است.

ایرلاین ها نیز عامل دیگر تعیین قیمت بلیط هستند چراکه خدماتی که ارائه میدهند باهم متفاوت است. همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های تبریز تهران میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین هایی مثل ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر، هزینه ی بالاتری خواهند داشت.

همچنین سیستمی یا چارتری بودن بلیط، نرخ بلیط را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر تبریز تهران را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

بلیط رفت و برگشت پرواز تبریز تهران

اگر پس از سفر به تهران، قصد برگشت به تبریز را دارید، پیشنهاد میکنیم هنگام هرید بلیط، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید، چراکه هزینه ی بلیط رفت و برگشت تبریز تهران از خرید دو بلیط رفت، به صورت جداگانه، به صرفه تر خواهد بود. برای خرید بلیط تبریز به تهران رفت و برگشت حتما دقت کنید، گزینه "رفت و برگشت" را فعال کرده باشید، درغیر این صورت پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط تبریز تهران اقدام به جست و جو کنید.

خرید بلیط لحظه آخری تبریز به تهران

خرید بلیط لحظه آخری همیشه مورد توجه مسافران بوده، به خصوص برای مسیرهای پرترددی مثل تبریز به تهران. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین می آورد. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میدهد. اگر سفر مهم کاری در پیش دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر و لحظه آخری، خرید را به لحظات آخر واگذار نکنید چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده شده باشد و موفق به خرید بلیط نشوید. برای خرید بلیط لحظه آخری تبریز تهران از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما تبریز تهران لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. از فیلترها در منو سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

لیست پرواز تبریز به تهران

برای اطلاع از لیست پرواز تبریز به تهران، در بالای همین صفحه میتوانید با وارد کردن اطلاعات، لیست پروازهای تبریز تهران را مشاهده کنید و با اعمال فیلترها از منوی سمت راست، نمایش بلیط هارا محدودتر به نظرتان نزدیکتر کنید. پرواز تبریز تهران در همه روزهای هفته وجود دارد و میتوانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به جست و جو کنید و بلیط ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید.

چرا بلیط هوا را از پته بخریم؟

مدیریت هزینه ها مهم ترین مسئله ایست که در سفر باید به آن توجه کرد. چه چیز از این بهتر که بلیط خود را با کمترین قیمت در لحظه خریداری کنید. پته با در نظر گرفتن کمترین میزان شود برای خود، بهترین قیمت بلیط را به شما ارائه خواهد داد. علاوه بر قیمت، پشتیبانی پته خیال شما را بابت هر سوال یا مشکلات احتمالی راحت میکند، چراکه در هرساعت از شبانه روز میتوانید با کارشناسان پته تماس بگیرید تا به سوالات پروازی شما پاسخ دهند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، راهنمای شما در انتخاب بلیط تبریز تهران با قیمت مناسب تر خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما تهران تبریز مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما تبریز به تهران از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. اعمال فیلتر از منوی سمت راست، انتخابات شما را محدودتر و به بلیط مورد نظرتان نزدیکتر میکند.