خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول

خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول

اگر می‌خواهید لذت سفر به کشورهای اروپایی و خوش آب‌وهوای سواحل مدیترانه را تجربه کنید، توصیه ما سفر به استانبول و دیدن زیبایی‌های این شهر ترکیه است. بسیاری از ایرانیان در حال حاضر مقیم استانبول هستند و مرتب از شهرهای مختلف ایران به استانبول پرواز دارند. خرید بلیط تبریز استانبول یکی از پرطرفدارترین و پرترددترین مسیرهای پروازی بین دو کشور ایران و ترکیه است. با خرید بلیط پرواز تبریز استانبول از سایت پته می‌توانید در کمترین زمان ممکن بلیط هواپیما استانبول را خریداری نموده و هزینه آن را نیز به‌صورت آنلاین پرداخت نمایید. در بالای همین صفحه شما می‌توانید برای رزرو آنلاین بلیط اقدام کنید و اطلاعات موردنیاز را در فیلدهای موجود ثبت نمایید.

محبوب‌ترین پرواز به استانبول

انواع بلیط هواپیما تبریز استانبول

انواع بلیط تبریز استانبول در وب‌سایت پته به فروش می‌رسد. چه قصد داشته باشید بلیط های چارتری را انتخاب کنید و چه قصد خرید بلیط سیستمی تبریز استانبول را داشته باشید، می‌توانید وارد سایت پته شوید و از بین فیلترهای مربوط به نوع بلیط، یک گزینه را انتخاب نمایید.

بلیط تبریز استانبول چارتری

قیمت بلیط چارتر تبریز استانبول نسبت به قیمت بلیط های سیستمی ارزان‌تر است. با مراجعه به سایت پته و جستجوی سریع می‌توانید تمام بلیط های چارتری را ازنظر قیمتی مقایسه کنید و سپس برای خرید اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که بلیط های چارتری اگرچه قیمت مناسب‌تری نسبت به بلیط های سیستمی دارند، اما امکان استرداد ندارند. همچنین شرکت‌های چارتر کننده زمان‌هایی که این بلیط‌ها را عرضه می‌کنند، قیمت یکسانی برای کودکان و بزرگ‌سالان در نظر می‌گیرند.

بلیط تبریز استانبول لحظه آخری

بلیط لحظه آخری تبریز به استانبول به آن دسته بلیط‌های چارتری گفته می‌شود که شرکت چارترکننده نتوانسته بخشی از ظرفیت صندلی‌های آن را تا زمان نزدیک به پرواز به فروش برساند. به همین دلیل با قیمتی کمتر از قیمت عادی بلیط پرواز تبریز استانبول عرضه می‌شوند. بلیط لحظه آخری تبریز استانبول جزو بلیط‌های محبوب و ارزان‌قیمتی هستند که در بعضی روزهای سال به فروش می‌رسند.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تبریز به استانبول

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تبریز به مقصد استانبول از نظر آب‌وهوایی اواخر فصل زمستان و اوایل بهار است. البته فصل تابستان نیز از نظر آب‌وهوایی بسیار مناسب است، اما به دلیل اینکه تقاضا برای پرواز تبریز به استانبول در این فصل‌ها زیاد است، قیمت‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین در فصل‌های کم گردشگر و سرد سال می‌توانید بلیط ارزان‌ قیمت‌تر پیدا کنید.

پرواز تبریز استانبول امروز

پس از تکمیل قسمت مربوط به مبدأ و مقصد پرواز تبریز به استانبول، در بخش جستجوی پروازها می‌توانید تاریخ و ساعت امروز را وارد کنید. اطلاعات پرواز تبریز به استانبول امروز در صفحه مورد نظر قابل مشاهده است. اگر برای امروز پروازی موجود باشد، فهرست آن برای شما به نمایش درمی‌آید تا بتوانید در اولین فرصت بلیط تبریز استانبول هوایی را تهیه کنید. در غیر این صورت باید منتظر پرواز بعدی باشید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تبریز به استانبول

برای جستجوی ارزان‌ترین بلیط هواپیما تبریز استانبول می‌توانید در سایت پته زمان موردنظر خودتان را انتخاب کرده و از طریق نمودار قیمتی یا فیلترهای موجود ارزان‌ترین بلیط را پیدا کنید. همان‌طور که اشاره کردیم در فصل‌های کم گردشگر که تقاضا برای خرید بلیط کاهش پیدا می‌کند، می‌توانید بلیط این مسیر پروازی را با بهترین قیمت تهیه کنید. یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر که پرواز تبریز استانبول را پوشش می‌دهد، هواپیمایی آتا است که قیمت بسیار مناسبی را برای بلیط های این مسیر در نظر گرفته است.

بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول

بهترین قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول در سایت پته قابل رزرو است. حتی در روزهای وسط هفته و فصل زمستان می‌توانید بلیط‌های خوش قیمت‌تری را پیدا کنید. در ضمن بلیط‌های لحظه آخری و چارتری نیز جزو بلیط‌های ارزان هستند که با یک جستجوی ساده در سایت پته یا استفاده از فیلترهای موجود می‌توانید آن‌ها را جستجو کنید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول

فاکتورهایی که می‌توانند باعث افزایش قیمت بلیط هوایی تبریز استانبول یا کاهش آن شوند، عبارت‌اند از:

  • نوع بلیط
  • نوع ایرلاین
  • ساعت پرواز
  • تاریخ پرواز

همه مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم. به‌صورت جداگانه می‌توانند باعث افزایش قیمت بلیط پرواز تبریز استانبول شوند. ممکن است ایرلاینی که شما برای این مسیر انتخاب می‌کنید، کلاس‌های پروازی متنوعی را ارائه کند. به این صورت شما گزینه‌های بیشتری پیش رو دارید و هر یک از کلاس‌های پروازی که انتخاب کنید خدمات و قیمت‌های متفاوتی با یکدیگر دارند. همین می‌تواند قیمت بلیط را افزایش دهد.

تعداد مسافران همراه شما نیز باعث افزایش قیمت بلیط می‌شود. نوع بلیط اگر چارتری باشد، قطعاً قیمت کمتری نسبت به بلیط های سیستمی دارد، اما اگر برای کودکان و بزرگ‌سالان خانواده بلیط تهیه می‌کنید قیمت یکسانی را باید بپردازید.

 مسافت پرواز و سایر عواملی که باعث می‌شود هواپیما سوخت بیشتری مصرف کند، روی قیمت بلیط تأثیر دارد. به‌طورکلی نمی‌توان یک قیمت دقیق برای بلیط هواپیما تبریز استانبول ارائه کرد. چرا که شما باید اول اطلاعات پرواز خودتان را وارد کنید تا بتوانید یک قیمت دقیق از کارشناسان مجموعه پته بگیرید.

بلیط هواپیما تبریز استانبول رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول رفت و برگشت به‌صرفه‌تر از خرید دو بلیط یک‌طرفه است. درصورتی‌ که تاریخ برگشت مشخصی دارید، بهترین گزینه برای شما انتخاب بلیط های رفت‌ و برگشت پرواز تبریز استانبول است که در سایت پته عرضه می‌شود. برای این کار شما می‌توانید گزینه بلیط دو طرفه را در بالای همین صفحه و سمت چپ فعال کنید. به این صورت فهرست همه پروازهای رفت‌وبرگشت با تاریخ آن‌ها پیش روی شما قرار می‌گیرد و خیلی راحت می‌توانید اولین پرواز رفت و برگشت تبریز به استانبول را که با تاریخ مدنظر شما همخوانی دارد، رزرو نمایید.

لیست پرواز تبریز به استانبول

لیست پرواز تبریز به استانبول شامل تمام بلیط های سیستمی، چارتری و لحظه آخری در تاریخ موردنظر شما خواهد بود؛ بنابراین اگر در بخش مبدأ شهر تبریز و در بخش مقصد، شهر استانبول را وارد کرده‌اید و یک تاریخ مشخص را در فیلد مربوط به تاریخ ثبت نموده‌اید، به‌راحتی می‌توانید فهرست تمام پروازها در این مسیر را ببینید.

حالا با استفاده از فیلترهای موجود در منوی سمت راست سایت پته می‌توانید این فهرست را کوچک‌تر کنید؛ یعنی اگر فقط می‌خواهید بلیط چارتری بخرید با فیلتر چارتر گزینه‌های خودتان را محدودتر کنید. مشاهده لیست پرواز یک مزیت دارد. آن‌هم این است که شما تمام پروازها، ایرلاین های ارائه‌دهنده آن‌ها و قیمت بلیط‌هایشان را می‌بینید، سپس با دید باز و اطلاعات کافی برای خرید بلیط تصمیم می‌گیرید.

ایرلاین های ارائه‌دهنده پرواز تبریز استانبول

شرکت هواپیمایی آتا، ایران ایر تور، ترکیش ایرلاین و ماهان پروازهای تبریز به استانبول را پوشش می‌دادند، اما در حال حاضر شرکت هواپیمایی آتا جزو محبوب‌ترین ایرلاین‌های این مسیر است به طوری‌که قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول آتا از بقیه پروازها ارزان‌تر است. هواپیمایی آتا که محبوبیت زیادی در بین مسافران پیدا کرده و در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته پرواز خود را از فرودگاه شهید مدنی تبریز به مقصد فرودگاه جدید استانبول انجام می‌دهد. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تبریز استانبول ترکیش و یا دیگر ایرلاین‌ها از نوار جستجوی بالا استفاده کنید.

رزرو پرواز تبریز استانبول

رزرو پرواز از تبریز به استانبول به‌صورت اینترنتی در سایت پته طبق مراحل زیر انجام می‌شود.

  • ابتدا در باکس جستجوی پروازها، تاریخ رفت‌وبرگشت، تعداد مسافران، مبدأ و مقصد را وارد کنید.
  • در مرحله دوم گزینه جستجوی پروازها را انتخاب کرده تا بتوانید به‌صورت کامل فهرست بلیط ها را مشاهده نمایید.
  • پس از انتخاب بلیط باید هزینه آن را از طریق درگاه اینترنتی سایت پته پرداخت کنید.
  • در مرحله آخر می‌توانید بلیط خریداری‌شده را از طریق لینک دانلود آن، در ایمیل خودتان دریافت نموده و برای پرینت آن اقدام نمایید.

مزایای خرید بلیط هواپیما تبریز استانبول از پته

یک پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌تواند از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما باشد، چرا که باعث میشود مسافران با خیالی آسوده در هر ساعت از شبانه‌روز برای رزرو بلیط هوایی تبریز استانبول اقدام نمایند. علاوه بر مشاهده نمودار قیمتی، این امکان را خواهید داشت که پس از جست و جوی بلیط تبریز به استانبول و مقایسه پروازها با یکدیگر، بلیطی که بیشترین همخوانی را با شرایط شما دارد با کمترین قیمت در لحظه خریداری کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز استانبول

روش خرید آنلاین بلیط تبریز به استانبول از طریق سایت‌های فروش بلیط معتبر امکان‌پذیر است. این سایت‌ها به شما امکان می‌دهند تا بلیط‌های مختلف هواپیما را مقایسه کرده و بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کنید. یکی از روش‌های پرکاربرد برای خرید بلیط هواپیما از تبریز به استانبول از طریق پته است. برای خرید بلیط از پته، می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت پته یا اپلیکیشن موبایل آن، بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید، قیمت‌ها را مقایسه کنید و سپس بلیط مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید. پس از خرید بلیط، می‌توانید بلیط الکترونیکی خود را دریافت کرده و از طریق اطلاعات موجود در بلیط، پرواز خود را انجام دهید. همچنین، بهتر است قبل از خرید بلیط، شرایط و قوانین مربوط به تغییر و کنسلی بلیط، سیاست‌های بازپرداخت و هرگونه محدودیت‌های مربوط به سفر را با دقت مطالعه کنید.

سوالات متداول کاربران