خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز

خرید بلیط هواپیما مشهد به اهواز

 جهت خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز، اطلاعات خود از جمله، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید. اگر ایرلاین خاصی را برای پرواز مد نظر دارید یا از زمان پرواز برایتان اهمیت دارد، از فیلترهای سمت راست میتوانید انتخاب خود را محدودتر کنید و به پرواز مد نظرتان نزدیک تر شوید. با اعمال فیلترها نیز می‌توانید بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر مشهد اهواز را با بهترین قیمت پیدا کنید. پس از جست و جو، بلیط های همخوان با اطلاعات شما نمایش داده میشود. تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود و مدت انتظار را نیز میتوانید انتخاب کنید.

خرید آنلاین بلیط مشهد به اهواز از پته

1- پرواز خود را جستجو کنید

از صفحه اصلی سایت پته، مبدا، مقصد و تاریخ موردنظر خود را انتخاب نمائید. پس از مدت کوتاهی لیست  پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد. از منوی سمت راست، با اعمال فیلترها میتوانید به بلیط، با مشخصات مد نظرتان نزدیکتر شوید. پس از بررسی اطلاعات پروازهای موجود میتوانید اقدام به خرید بلیط کنید.

2- ثبت مشخصات مسافر

پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات می‌رسد. در این مرحله می بایست اطلاعات مسافر را مطابق با اطلاعات مندرج در شناسنامه به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد کنید.

3- پرداخت

پس از ثبت و تایید اطلاعات مسافر، جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت می شوید و در نهایت از طریق پنل کاربری، ایمیل و پیامکی که برایتان ارسال می شود، میتوانید بلیط خود را دانلود کنید.

اطلاعات پرواز مشهد به اهواز

پرواز مشهد به اهواز در تمامی روزهای انجام میشود. مسافت هوایی میان این دو شهر  1610 کیلومتراست که در مدت زمان حدودا 2ساعت میتوان این مسیر را طی کرد. برای دریافت اطلاع دقیق تر از ساعت پرواز این مسیر تا 30 روز آینده به جدول پروازهای پته مراجعه نمائید.

انواع بلیط هواپیما مشهد اهواز

نوع بلیطی که خریداری میکنید، تاثیر بسزایی در تعیین قیمت آن دارد، بنابراین اگر به دنبال خرید بلیط مشهد اهواز با مناسبترین قیمت هستید، ابتدا میبایست با انواع بلیط هواپیمای مشهد اهواز آشنایی داشته باشید، چراکه عدم اطلاع ممکن است موجب ضرر و پرداخت هزینه بیشتر بشود. بلیط هواپیما اهواز، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود که هردونوع آن را می توانید در قسمت فیلتر جست و جوی پرواز انتخاب کنید.

بلیط چارتر مشهد اهواز

برای خرید بلیط چارتر مشهد اهواز از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه ی “چارتری” را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد. قیمت بلیط چارتر مشهد اهواز زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند. در پرواز چارتری، صندلی‌‌های هواپیما، توسط ایرلاین اجاره داده می‌‌شود. بلیط چارتر مشهد اهواز قیمت ثابتی ندارد و در مقاطع مختلف، دارای نوسان است. در اینجا چارتر کننده با کاهش یا افزایش قیمت بلیط، تمام صندلی هایی را که از ایرلاین اجاره نموده به فروش می رساند. نکته ای که در خرید بلیط چارتری باید به آن توجه کنید، این است که هرچه بیشتر به زمان پرواز نزدیک می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود.

نکته ای که در خرید بلیط چارتر مشهد اهواز باید بدانید:

 • جریمه کنسلی بلیط سیستمی مشهد اهواز نسبت به چارتر کم تر است و حتی در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.
 • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.

خرید بلیط لحظه آخری مشهد اهواز

بلیط لحظه آخری یکی از راه های خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز محسوب میشود. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده مجبور است برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین بیاورد. چارترکننده، قیمت بلیط لحظه آخری مشهد اهواز را متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میدهد.

برای خرید بلیط لحظه آخری مشهد اهواز از پته، اطلاعات پرواز خود را وارد کنید، اگر پس از جست و جو، بلیط هواپیما مشهد اهواز لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر پروازها نمایش داده خواهد شد. از فیلترها در منو سمت راست میتوانید گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید.

اگر سفر مهم کاری در پیش دارید، به امید پیدا کردن بلیط ارزانتر و لحظه آخری، خرید خود را به لحظات آخر واگذار نکنید چراکه ممکن است صندلی های هواپیما پر شده شده باشد و موفق به خرید بلیط نشوید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز

در فصل بهار به علت بارندگی های زمستان، هوا خنک و همه جا سر سبز است. اگر به دنبال بهترین زمان برای خرید بلیط مشهد به اهواز با کمترین قیمت هستید، باید به نکاتی از جمله زمان خرید بلیط توجه کنید. ایام عید که میزان تقاضا برای سفر به اهواز زیاد است، بلیط هواپیما مشهدبه اهواز با قیمت بالاتری ارائه میشود.

با انتخاب روزها و ماه های کم سفر مثل زمستان میتوانید علاوه بر تجربه آب و هوای خنک اهواز، در هزینه خرید بلیط هواپیما خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید. پته به عنوان مرجعی برای خرید بلیط ارزان، بهترین قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز را از ایرلاین‌های مختلف در اختیار مسافران قرار داده است. 

پرواز مشهد اهواز امروز

برای اطلاع از پرواز مشهد اهواز امروز از باکس بالای صفحه اقدام به جست و جو کنید و از گسترده ترین مسیرهای پروازی بلیط مشهد اهواز را انتخاب کنید.

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به اهواز

خرید بلیط هواپیما اولین و مهمترین هزینه ای است که برای برنامه سفر خود خواهید داشت. عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط مشهد اهواز اثرگذار است، از جمله نوع بلیط، شرکت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید. از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت بلیط مشهد اهواز، انتخاب روز مناسب برای خرید است. روزهای پرتقاضا برای سفر همیشه قیمت بالاتری برای بلیط ارائه می دهند. سعی کنید زمانی که برای خرید بلیط انتخاب می کنید، روزها و ماه های کم تردد باشد، مثل اواخر زمستان ارزانترین بلیط هواپیما به شما ارائه می شود.

رزرو پرواز مشهد اهواز

در بالای صفحه، باکس جست و جوی پروازها قرار دارد که با پر کردن اطلاعات آن از جمله: تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافرین و… لیست پروازها به شما نمایش داده خواهد شد. پس از جست و جوی بلیط های موجود مشهد اهواز را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب “جزئیات بیشتر” اطلاعات کامل تری از بلیط به شما نمایش داده میشود که پس از بررسی با توجه به نیازتان میتوانید بلیط موردنظر را انتخاب کنید. نمودار قیمتی به شما در خرید ارزان تر بلیط کمک خواهد کرد. این نمودار، بلیط های مشهد اهواز را بر اساس قیمت دسته بندی کرده و ارزان ترین روز برای خرید بلیط را نمایش می دهد.

در نتیجه شما میتوانید بهترین قیمت را در حوالی تاریخ انتخابیتان انتخاب کنید. پس از رزرو پرواز مشهد اهواز، باید اطلاعات مسافر را طبق مندرجات کارت شناسایی و بدون اشتباه وارد کنید. دقت کنید ابتدا از صحت اطلاعات وارد شده مطمئن باشید، سپس اقدام به تایید برای پرداخت کنید.

بهترین قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط مشهد اهواز اثر گذار است، ازجمله کلاس پروازی. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است.

البته این کلاس پروازی برای تمامی مسیرها ارائه نمی شود و اکثرا بلیط های مشهد اهواز، اکونومی است. ایرلاین و خدماتی که ارائه میدهند باهم متفاوت است، همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های مشهد اهواز میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین هایی مثل ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر، هزینه ی بالاتری خواهند داشت.

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز، پس از ورود به پته، اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. قبل از تکمیل خرید خود با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. مشخصات بلیط ها را با هم مقایسه و مناسب ترین آن ها با توجه به نیازتان خریداری کنید.

دقت کنید ارزانترین بلیط هواپیمای مشهد اهواز، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شمارا تعیین خواهند کرد، بنابراین، علاوه بر قیمت بلیط به مشخصات و جزئیات بلیط نیز توجه فرمایید. نموداری که در همین صفحه مشاهده میکنید، ارزان ترین قیمت بلیط مشهد اهواز را در حوالی تاریخ انتخابیتان نمایش خواهد داد.

بلیط رفت و برگشت پرواز مشهد اهواز

برای خرید بلیط مشهد به اهواز رفت و برگشت حتما دقت کنید، گزینه “رفت و برگشت” را فعال کرده باشید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکرده بودید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط مشهد اهواز اقدام به جست و جو کنید.

لیست پرواز مشهد به اهواز

برای اطلاع از لیست پرواز مشهد به اهواز، در بالای همین صفحه میتوانید با وارد کردن اطلاعات، لیست پروازهای مشهد اهواز را مشاهده کنید و با اعمال فیلترها از منوی سمت راست، نمایش بلیط هارا محدودتر به نظرتان نزدیکتر کنید. پرواز مشهد اهواز در همه روزهای هفته وجود دارد و میتوانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به جست و جو کنید و بلیط ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید.

ایرلاین های ارائه دهنده پرواز مشهد اهواز

خرید بلیط مشهد اهواز از پته این امکان را به شما می دهد، ایرلاین های داخلی مختلف را باهم بررسی، مقایسه و در نهایت ارزان ترین آنها را خریداری کنید. از جمله ایرلاین هایی که بلیط مشهد اهواز را ارائه می دهند می توان به پرواز مشهد اهواز ایران ایرتور، پرواز مشهد به اهواز ایران ایر، بلیط هواپیمای مشهد به اهواز وارش، پرواز آتا، زاگرس، سپهران و.. اشاره کرد.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد اهواز از پته

پشتیبانی پته خیال شما را بابت هر سوال یا مشکلات احتمالی راحت می کند، چراکه در هرساعت از شبانه روز میتوانید با کارشناسان پته تماس بگیرید تا به سوالات پروازی شما پاسخ دهند. با خرید بلیط مشهد اهواز از پته، مناسبترین قیمت ها را از متنوع ترین ایرلاین ها مشاهده خواهید کرد. همچنین پته کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته، درنتیجه شما کمترین قیمت بلیط در لحظه را مشاهده خواهید کرد.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده می کنید، راهنمای شما در انتخاب بلیط مشهد اهواز با قیمت مناسب تر خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما مشهد به اهواز از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. اعمال فیلتر از منوی سمت راست، انتخابات شما را محدودتر و به بلیط مورد نظرتان نزدیکتر می کند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد اهواز

برای خرید بلیط هواپیما از مشهد به اهواز از پته، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. انتخاب مبدأ و مقصد سفر:
  ابتدا باید شهر مبدأ و مقصد سفر خود را انتخاب کنید. بر روی گزینه “مبدأ” کلیک کرده و شهر مشهد را انتخاب نمایید.
 2. انتخاب تاریخ سفر:
  در قسمت مربوط به تاریخ سفر، تاریخ مورد نظر برای رفت را انتخاب کنید.
 3. انتخاب تاریخ برگشت:
  در صورتی که می‌خواهید بلیط رفت و برگشت را همزمان خریداری کنید، تاریخ برگشت مورد نظر خود را نیز وارد کنید.
 4. انتخاب تعداد مسافران:
  تعداد مسافران شامل بزرگسالان، کودکان و نوزادان را مشخص کنید.
 5. جستجوی پروازها:
  پس از وارد کردن اطلاعات، روی دکمه “جستجو کن” کلیک کنید تا لیستی از پروازهای موجود برای سفر شما نمایش داده شود.
 6. انتخاب پرواز و ثبت اطلاعات:
  پس از مشاهده لیست پروازها، پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید و اطلاعات خود را ثبت کنید، از جمله نام و نام خانوادگی مسافران و اطلاعات تماس.
 7. پرداخت هزینه:
  در انتها، مبلغ بلیط را پرداخت کنید، معمولاً با استفاده از کارت اعتباری یا انتقال وجه از طریق درگاه امن پرداخت آنلاین.

با انجام این مراحل، بلیط هواپیما خود را برای سفر از مشهد به اهواز از پته خریداری خواهید کرد. در صورت هرگونه سوال یا ابهام، می‌توانید با پشتیبانی مربوطه تماس بگیرید.