خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد

بلیط هواپیما اهواز مشهد

مشهد دومین شهر پرجمعیت کشور، سالانه مسافران زیادی را از جمله اهواز، میزبانی می کند. از اصلی ترین دلایل مسافران برای سفر به مشهد زیارت است. همین موضوع موجب شده، ایرلاین های بسیاری پرواز اهواز به مشهد را پوشش دهند. نرخ بلیط هواپیما اهواز مشهد، وابسته به مناسبت های مذهبی است اما با این وجود آژانس های هواپیمایی در تلاش هستند برای این مسیر پرتردد مناسب ترین قیمت را به مسافرین ارائه دهند.

اطلاعات پرواز اهواز به مشهد

پرواز اهواز مشهد حدود یک ساعت و 50 دقیقه به طول می‌انجامد و در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد به عوامل متعددی همچون ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد. فرودگاه مشهد، به نام فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد، پس از مهراباد دومین فرودگاه پرتردد کشور محسوب می شود.

شماره تماس فرودگاه مشهد:05113400001

خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد از پته

  • در باکس جست و جوی پرواز، ابتدا مشخص کنید به دنبال بلیط رفت هستید یا بلیط رفت و برگشت. سپس تاریخ مد نظرتان برای سفر را وارد کنید.
  • پس از جست و جو، لیست پروازهای اهواز مشهد را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب بلیط اهواز مشهد، اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در مرحله آخر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری می توانید بلیط خود را دانلود کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد

بهترین زمان برای سفر به مشهد از نظر آب و هوا فصل بهار و پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید ویا به دنبال خرید بلیط اهواز تهران با قیمت ارزانتر هستید، باید به روزها و ایام مذهبی دقت کنید، چراکه روزهای تعطیل مذهبی، شلوغ ترین روزها برای سفر به مشهد است. اوج زمستان و اوج تابستان برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد میتواند مناسب باشد.

انواع بلیط هواپیما اهواز مشهد

بلیط هواپیما اهواز مشهد، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود که میتوانید پس از جست و جو در وبسایت پته، با اعمال فیلتر نوع آن را تعیین کنید. اطلاع از نوع بلیط هواپیما، به شما در انتخاب بلیط با قیمت مناسب تر کمک بسیاری خواهد کرد.

خرید بلیط چارتر اهواز مشهد

خرید بلیط چارتر برای مسیرهای پرترددی مثل اهواز مشهد محبوبیت زیادی دارد چراکه این نوع بلیط ها وابسته به زمان و روزهای مختلف، کاهش یا افزایش قیمت خواهند داشت. هرچه میزان تقاضا برای خرید بلیط اهواز مشهد بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت و برعکس. دلیل دیگر محبوبیت بلیط چارتر این است که هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود. توجه کنید، خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر اهواز مشهد زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

برای خرید بلیط چارتر اهواز مشهد از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد.

نکاتی که در خرید بلیط چارتر اهواز مشهد باید بدانید:

  • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.
  • جریمه کنسلی بلیط سیستمی اهواز مشهد نسبت به چارتر کم تر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.

خرید بلیط سیستمی اهواز مشهد

برای خرید بلیط هواپیما سیستمی اهواز مشهد از وبسایت پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی اهواز مشهد به شما نمایش داده میشود. قیمت بلیط های سیستمی از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی تعیین و باعث شده قیمت ثابت و بدون نوسانی داشته باشند.

خرید بلیط لحظه آخری اهواز مشهد

برای خرید بلیط لحظه آخری اهواز مشهد از پته، پس از جست و جو، از منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید. قیمت ها را باهم مقایسه و مناسب ترین آنها را خریداری کنید. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین می آورد. این قیمت متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میکند. دقت کنید که خریدتان را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری به تعویق نیندازید، چراکه احتمال پیدا کردن آن کم است.

پرواز اهواز مشهد امروز

پرواز اهواز مشهد در تمامی روزهای هفته انجام میشود اما برای اطلاع از پرواز اهواز مشهد امروز، از سایت پته، تاریخ مدنظرتان برای سفر را در باکس بالای صفحه وارد کنید. پته با گسترده ترین مسیرهای پروازی، بلیط های متنوع اهواز مشهد را با مناسب ترین قیمت ها به شما نمایش خواهد داد.

خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد ارزان قیمت

هزینه سفر در زمان های مختلف با توجه به شرایط، تغییر می کند. از جمله عواملی که در خرید بلیط اهواز مشهد با ارزان ترین قیمت کمک میکند، میتوان به: نوع بلیط، شرکت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید اشاره کرد. انتخاب روز مناسب برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد، از مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه کنید. همونطور که گفته شد در ایام و تعطیلات مذهبی قیمت بلیط اهواز مشهد بالاتر ارائه میشود. روزهای خلوت و کم تقاضا، مثل تابستان و زمستان، معمولا ارزانترین بلیط را برای سفر به مشهد خواهند داشت.

قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیمای اهواز مشهد، از جستجوگر پته کمک بگیرید و قیمت ایرلاین های مختلف باهم مقایسه کنید. از عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط اهواز مشهد اثرگذار است، میتوان به کلاس پروازی اشاره کرد. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است.

نوع بلیط از عوامل دیگری است که قیمت بلیط را تعیین میکند. سیستمی یا چارتری بودن بلیط اهواز مشهد، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر اهواز مشهد را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین بلیط هواپیما اهواز مشهد خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط هواپیما از اهواز به مشهد با افزایش مواجه می شود.

بهترین قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد را نمایش میدهد. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد، پس از ورود به پته، اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. قبل از تکمیل خرید خود با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. مشخصات بلیط ها را با هم مقایسه و مناسب ترین آن ها با توجه به نیازتان خریداری کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط اهواز مشهد، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شما را تعیین خواهند کرد.

بلیط رفت و برگشت پرواز اهواز مشهد

اگر تاریخ سفرتان مشخص است، بلیطاهواز مشهد رفت و برگشت را خریداری کنید، چراکه قیمت بلیط هواپیمای اهواز مشهد رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه در نهایت، ارزان‌تر خواهد شد.

برای خرید بلیط اهواز به مشهد رفت و برگشت از وبسایت پته حتما گزینه "رفت و برگشت" را فعال و تاریخ آنها را وارد کنید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکردید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط اهواز مشهد اقدام به جست و جو کنید.

لیست پرواز اهواز به مشهد

پرواز اهواز مشهد در تمامی روزهای هفته انجام میشود و شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید اقدام به جست و جو کنید و با مشاهده لیست پرواز اهواز مشهد، بلیط ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید. برای اطلاع از لیست پرواز اهواز به مشهد، در بالای همین صفحه میتوانید اقدام به جست و جو کنید و لیست پروازهای موجود را ببینید. اعمال فیلترها از منوی سمت راست، نمایش بلیط هارا محدودتر به آنچه مد نظر دارید نزدیکتر خواهد کرد.

ایرلاین های پرواز اهواز مشهد

با خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد از پته این امکان را خواهید داشت، ایرلاین های داخلی مختلف را باهم مقایسه کنید. در حال حاضر امکان خرید بلیط اهواز مشهد ایران ایر،‌ بلیط هواپیما اهواز به مشهد زاگرس، بلیط اهواز مشهد ایران ایرتور و بلیط هواپیمای اهواز مشهد آتا برای مسافرین امکان پذیر است.

مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز مشهد از پته

خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد از پته، مناسب ترین قیمت بلیط را به شما ارائه خواهد داد چراکه پته، کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته است. همچنین هنگام سرچ پرواز، دستتان در انتخاب باز خواهد بود و میتوانید بلیط مورد نظرتان را از بین ده ها ایرلاین جست و جو و خریداری کنید. پته گسترده مسیرهای پروازی را پوشش میدهد، در نتیجه انتخاب پرواز اهواز مشهد را مسافرین بیشتر میکند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، در انتخاب بلیط اهواز مشهد با قیمت مناسب تر، راهنمای شما خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما اهواز به مشهد از وبسایت پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. همچنین از بابت پشتیبانی خریدتان هم خاطر جمع هستید؛ کارشناسان پته 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات پروازی شما هستند.

سوالات متداول کاربران