خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران

بلیط هواپیما بوشهر تهران

تهران این پایتخت شلوغ و پر جنب‌وجوش که در شمال کشور قرارگرفته، به دلیل دارا بودن اهمیت سیاسی و اقتصادی، مقصد بسیاری از پروازها از سراسر نقاط کشور است. خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران هم می‌تواند ساده‌ترین راه برای یک مسافرت کوتاه از حاشیه خلیج‌فارس به سمت تهران باشد.

پرواز بوشهر تهران جزو پروازهای پر تقاضا است که می‌توانید آن را در سایت پته خریداری نمایید. برای خرید می‌توانید انواع بلیط چارتر، سیستم یا لحظه آخری ایرلاین های مختلف را بررسی نموده و پس از انتخاب، یک خرید مطمئن و ارزان داشته باشید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوشهر تهران

جهت خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوشهر تهران، کافی است وارد سایت پته شوید و از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط، اقدام نمایید. برای خرید اینترنتی بلیط باید ابتدا در بخش انتخاب مبدأ و مقصد پرواز، بوشهر و تهران را وارد کنید. پس از انتخاب نمودن تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافران، گزینه‌های دیگری پیش روی شما قرار می‌گیرند که ازجمله آن‌ها می‌توان به کلاس پروازی و نوع ایرلاین اشاره نمود.

درصورتی‌که قصد دارید با ایرلاین خاصی پرواز خودتان را انجام دهید، می‌توانید آن را انتخاب نمایید و درنهایت به جستجوی پروازهای موجود بپردازید. اگر در تاریخ مشخص‌شده پروازی موجود باشد، صفحه لیست پروازها برای شما قابل‌رؤیت خواهد بود. رزرو بلیط بوشهر تهران در سایت پته به‌صورت اینترنتی همین‌قدر ساده است. حتی شما می‌توانید پس از مشاهده پروازهای موجود، از طریق فیلترهای سمت راست صفحه به دنبال بلیط های لحظه آخری، چارتری و بلیط های خوش قیمت بگردید. امکان مشخص کردن توقف‌ها در طول پرواز، فرودگاه محل فرود هواپیما و ... نیز وجود دارد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران اواخر فصل تابستان است. به دلیل اینکه دمای هوا در فصل تابستان افزایش پیدا می‌کند، کمتر کسی پیدا می‌شود که در تابستان بخواهد به تهران سفر کند. البته افرادی که با اهداف کاری بین تهران و بوشهر تردد می‌کنند، ناچار هستند در هرزمانی بلیط بوشهر تهران را خریداری نمایند. قیمت بلیط در فصل بهار هم افزایش پیدا می‌کند. چراکه فصل گردشگری شهر تهران، بیشتر در ایام نوروز و فصل بهار است.

بلیط هواپیما بوشهر به تهران
بلیط هواپیما بوشهر تهران

 قیمت بلیط هواپیمای بوشهر تهران

قیمت بلیط هواپیمای بوشهر تهران در سایت فروش بلیط هواپیما پته نسبت به سایر سایت‌های دیگر ارزان‌تر است. با یک جستجوی ساده می‌توانید صحت این مطلب را مشاهده نمایید. عواملی که می‌توانند روی قیمت بلیط هواپیما تأثیر داشته باشند، شامل تاریخ پرواز، تعداد مسافران، نوع ایرلاین و نوع کلاس پروازی است.

بلیط هواپیما بوشهر تهران قیمت ثابتی ندارد و شما باید ابتدا گزینه‌های مربوط به خرید بلیط در سایت پته را تکمیل نمایید تا بتوانید یک قیمت دقیق به دست بیاورید. معمولاً در سایت پته از کمترین تا بیشترین نرخ بلیط هواپیما بوشهر تهران برای مسافران به نمایش درمی‌آید تا بتوانند از بین گزینه‌های موجود انتخاب بهتری داشته باشند.

ارزان‌ترین بلیط بوشهر تهران

ارزان‌ترین بلیط بوشهر تهران، در فصل تابستان به‌راحتی قابل خریداری است. با استفاده از فیلترهای قیمت سایت پته، می‌توانید بلیط ارزان بوشهر به تهران را رزرو نمایید. در سایت پته یک نمودار قیمتی وجود دارد که ارزان‌ترین قیمت‌ها را در ابتدا به مسافران نشان می‌دهد. حتی اگر کاربران قصد داشته باشند در روزهای آینده اقدام به رزرو بلیط هواپیما بوشهر تهران نمایند، می‌توانند در خبرنامه سایت پته عضویت بگیرند و مرتب به‌صورت روزانه، از نرخ پروازها اطلاع پیدا کنند تا در صورت لزوم در تاریخ موردنظرشان بلیط پرواز را با بهترین قیمت تهیه نمایند.

 خرید بلیط چارتر بوشهر تهران

بلیط چارتر بوشهر تهران در بعضی از روزهای هفته عرضه می‌شود؛ بنابراین اگر تاریخ پرواز شما در روزهایی باشد که بلیط های چارتری به فروش می‌رسند، می‌توانید با پرداخت مبلغی بسیارکم، بلیط چارتر هواپیما بوشهر تهران را تهیه کنید و از همان خدماتی که در پروازهای سیستمی ارائه می‌شوند، استفاده نمایید.

بلیط های چارتری توسط شرکت‌های چارتر کننده به فروش می‌رسند و قیمت ثابتی ندارد. درصورتی‌که به دنبال خرید بلیط های چارتری هستید، می‌توانید از طریق فیلتر چارتر که در سایت پته قرار دارد، به دنبال پروازهای چارتری بگردید و اگر گزینه‌ای پیدا کردید که ازلحاظ تاریخ سفر برای شما مناسب بود، خرید خودتان را با پرداخت مبلغی بسیار منصفانه انجام دهید.

 خرید بلیط لحظه آخری بوشهر تهران

چنانچه شانس بیاورید، می‌توانید بلیط لحظه آخری بوشهر تهران را تهیه کنید و در هزینه‌های سفر به میزان زیادی صرفه‌جویی کنید. بلیط های لحظه آخری معمولاً قیمتی بسیار نازل دارند و در مواقعی به فروش می‌رسند که تعداد مسافران برای تکمیل صندلی‌های هواپیما کافی نباشد. به همین خاطر شرکت‌های چارتر کننده برای جلوگیری از ضرر مالی و تکمیل نمودن صندلی‌های هواپیما، قیمت بلیط را تا کمترین حد ممکن پایین می‌آورند تا بتوانند آن‌ها را به فروش برسانند.

اگر به دنبال خرید بلیط های لحظه آخری هستید و تاریخ مشخصی برای پرواز مدنظرتان نیست، می‌توانید صبر کنید و به‌صورت مرتب سایت پته را رصد کنید. حتی می‌توانید با عضویت در خبرنامه سایت، اخبار مربوط به بلیط های لحظه آخری را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که اگر در فصل‌های پرتردد و های سیزن، بلیط لحظه آخری موجود باشد، احتمالاً دارای قیمت‌های بالایی است. چراکه در این مواقع تقاضا برای خرید بلیط زیاد است؛ بنابراین حتماً قبل از خرید نگاهی به قیمت سایر بلیط‌های موجود بیندازید تا ازنظر مالی ضرر نکنید.

اطلاعات پرواز بوشهر تهران

پرواز بوشهر تهران یک ساعت و ۲۲ دقیقه طول می‌کشد. معمولاً این پرواز در تمام‌روزهای هفته و توسط ایرلاین های متعددی انجام می‌شود. پرواز از مبدأ بوشهر و از فرودگاه بین‌المللی شهدای بوشهر آغاز می‌شود و پس از یک ساعت و ۲۲ دقیقه در فرودگاه مهرآباد به زمین انجام می‌نشیند.

این پرواز به‌صورت مستقیم در تمام روزهای هفته انجام می‌شود. شرکت‌های هواپیمایی که پرواز بوشهر تهران را پوشش می‌دهند، عبارت‌اند از:

  • ایران ایرتور
  • وارش
  • زاگرس
  • آتا
  • ایران ایر
  • آسمان
  • ساها
  • قشم ایر

شرکت هواپیمایی زاگرس، جزو محبوب ترین ایرلاین‌های این مسیر پروازی است.

مزایای خرید بلیط هواپیمای بوشهر تهران از پته

خرید بلیط هواپیمای بوشهر تهران از سایت پته مزایای زیادی دارد. از مهم‌ترین مزایای آن پایین بودن قیمت بلیط هواپیما است. شاید تصور کنید که این‌یکی از ترفندهای تبلیغاتی است، اما اصلاً این‌طور نیست. با یک جستجوی ساده و مشاهده قیمت پروازهای موجود در سایت‌های مختلف از بوشهر به تهران، می‌توانید این موضوع را خودتان مشاهده نمایید.

سایت پته یک موتور جستجوی بسیار قوی است که با سرعت‌بالا لیست تمام پروازهای موردنظر شما را جستجو کرده و برای شما به نمایش درمی‌آورد. به این صورت می‌توانید از تمام پروازهای موجود در تاریخ موردنظر مطلع شوید و به‌صورت آنلاین بلیط هواپیمای خودتان را رزرو کنید.

در سایت پته، تمام مراحل خرید بلیط هواپیما به‌صورت غیرحضوری و کاملاً آنلاین انجام می‌شود. فقط کافی است شما مبدأ و مقصد سفر و سپس تاریخ پرواز را مشخص نمایید. پس از تکمیل فیلدهای مربوط به خرید بلیط و مشاهده لیست پروازها، امکان گزینش بهترین بلیط پروازی با بهترین قیمت در سایت پته فراهم‌شده است. کاربران عزیز می‌توانند از طریق درگاه‌های معتبر بانکی در سایت پته به‌سرعت هزینه بلیط را پرداخت‌نموده و از طریق ایمیل و پیامک از مراحل خرید بلیط مطلع شوند.

سوالات متداول کاربران