خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر

بوشهر یکی از بندرهای تاریخی ایران است که قدم زدن در بافت قدیم آن لذتی دوچندان دارد. برای سفر به این بندر تاریخی کافیست به پته مراجعه کنید و بلیط هواپیما تهران بوشهر را خریداری کنید. پرواز تهران بوشهر به دلیل پروژه‌های نفتی و عمرانی همه روزهای هفته برقرار است. برای خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر لازم است، اطلاعاتی مثل تاریخ سفر، نوع ایرلاین و تعداد مسافران را در سایت پته جست‌وجو کنید. در نتیجه لیستی از پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد. با بررسی تمام نکات مورد نظر خود، می‌توانید با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

خرید ارزان بلیط هواپیما تهران بوشهر

خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر از پته کار بسیار راحتی است و برای آن راه‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید بلیط هواپیما چارتری و یا بلیط هواپیما لحظه آخری تهران بوشهر را خریداری کنید. پرواز تهران بوشهر مانند تمامی پروازها به دو صورت چاتری و سیستمی برای مشتریان ارائه می‌گردد، اگر در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید، حتما با قیمت مناسبی قادر به تهیه بلیط هواپیمای خود هستید. فراموش نکنید ماه، روز و حتی ساعت خرید بلیط هواپیما در تعیین قیمت آن موثر است. اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیما را دارید بهترین زمان برای این موضوع اواسط هفته‌هاست که ترافیک مسافر کمتری وجود دارد. شما می‌توانید با خیالی راحت و جستجوی پروازهای مختلف، از پته خرید کنید. زیرا مناسب‌ترین قیمت‌ها توسط پته ارائه می‌گردد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر

برای خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر باید نکاتی مانند روزهای هفته و ساعت پرواز را در جست‌وجوی خود مد نظر قرار دهید. اواسط هفته و صبح‌ زود معمولا قیمت بلیط کمتر است. برای خرید بلیط تهران بوشهر وقت خود را تلف نکنید و با مراجعه به پته، با بهترین قیمت، بلیط خود را تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به بوشهر

قیمت بلیط هواپیمای تهران به بوشهر طی سال نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند فاکتور تغییر خواهد کرد. مهم‌ترین موارد در این خصوص، عبارتند از:

بازه زمانی سفر و خرید بلیط: زمان سفر مهم‌ترین فاکتور در تغییر نرخ پرواز است. زمان‌های شلوغ، مانند ایام خاص دقیقا همان تاریخ‌هایی هستند که قیمت بلیط‌ها با افزایش رو به رو خواهند شد.

برند ایرلاین: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به ناوگان هوایی و خدماتی که در حین سفر به مسافران عرضه می‌کنند، قیمت بلیط را تعیین می‌نمایند. به همین خاطر نیز پس از مراجعه به جدول بلیط‌های سایت مشاهده خواهید کرد که در یک روز مشخص و حتی یک بازه ساعتی، قیمت بلیط پرواز تهران بوشهر دو ایرلاین متفاوت خواهد بود.

نوع کلاس پروازی: برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس موجود می باشد. کلاس هواپیمایی با توجه به محل قرارگیری، نوع صندلی و خدمات سفر مشخص می شود. لذا بلیط صندلی‌های کلاس بیزینس از اکونومی گران‌تر است.

بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتری

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر تهران به بوشهر، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب "پرواز چارتری" روی آن قرار گرفته باشد.

بلیط هواپیما تهران بوشهر لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما تهران به بوشهر لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط بوشهر معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز تهران بوشهر نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز تهران بوشهر خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر لحظه آخری تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه کنید و پس از وارد کردن اطلاعات، گزینه لحظه آخری را در منوی فیلتر سمت راست فعال کنید. در این صورت لیست پروازهای تهران به بوشهر لحظه آخری به شما نمایش داده می‌شود.

بلیط هواپیما تهران به بوشهر رفت و برگشت

اگر به دلیل کار اداری و یا انجام معامله‌ای به بوشهر سفر می‌کنید و قصد بازگشت زودهنگام را دارید باید برای بلیط برگشت هم فکری کنید، بهتر است در هنگام خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر، بلیط برگشت را نیز خریداری کنید، چرا که اگر بلیط برگشت هم خریداری کنید، قیمت کمتری به نسبت خرید جداگانه خواهید پرداخت. برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران بوشهر، هنگام ورود اطلاعات، دقت کنید گزینه "رفت و برگشت" را انتخاب کرده باشید.

پس از خرید بلیط تهران به بوشهر، کجا تفریح کنیم؟

درکنار افرادی که به مقاصد کاری به بوشهر سفر می‌کنند افرادی وجود دارند که به قصد مقاصد پرشمار گردشگری بوشهر به این بندر زیبا سفر کنند. در ادامه تعدادی از این مکان‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. 

  • قبر ژنرال: این قبر متعلق به یکی از فرماندهان ارتش انگلیس است که در زمان حمله انگلیسی‌ها و دیگر استعمارگران به بوشهر احداث شده است.
  • کوه نمک جاشَک: گنبد نمکی جاشک که در نزدیکی روستای گنخک واقع شده است و یکی از جاذبه‌های طبیعی شهر بوشهر محسوب می شود.
  • نخلستان‌ها: در بوشهر نخلستان ها یکی از جاذبه های طبیعی و شاید مهمترین آن‌ها هستند.
  • بازار بوشهر: بازار قدیمی و سنتی شهر بوشهر.
  • بافت قدیمی بوشهر یکی دیگر از جاذبه‌های بوشهر است که خوراک پرسه‌های شبانه است.
  • سواحل خلیج: از مهمترین جاذبه‌های طبیعی بوشهر سواحل بی نظیر آن است.
  • عمارت ملک: این عمارت که در فلکه بهمنی شهر بوشهر واقع شده است متعلق به دوران قاجار و به دستور ملک التجار و به وسیله معماران فرانسوی ساخته شده است.
  • مدرسه سعادت: این مدرسه که معماری بسیار باشکوهی دارد نیز متعلق به دوران قاجار بوده و یکی از شناخته شده ترین جاذبه‌های گردشگری شهر بوشهر است.

سوالات متداول کاربران