خرید بلیط هواپیما تهران چابهار

بلیط هواپیما تهران چابهار

دیدنی‌های بکر و چشم‌نواز چابهار هر فردی را مشتاق سفر به این شهر بی نظیر میکند. فراوانی جاذبه های گردشگری چابهار، از طبیعت بکر گرفته تا قلعه های تاریخی ، این شهر را به یکی از پر درخواست ترین مسیرهای هوایی تبدیل کرده است.

برای سفر به این بندر اقیانوسی و مهمترین شهر جنوب غربی استان سیستان و بلوچستان، بهترین راه خرید بلیط هواپیما تهران چابهار است؛ چراکه برای سفر به صورت زمینی از تهران به چابهار ۱۹ ساعت و به صورت سفر هوایی کمتر از 2ساعت در راه خواهید بود.

اطلاعات پرواز تهران به چابهار

برای سفر به منطقه آزاد چابهار، کنارک و خرید بلیط هواپیما از تهران به چابهار حدود دو ساعت و 15 دقیقه در مسیر خواهید بود. این پرواز از فرودگاه مهرآباد تهران به فرودگاه کنارک انجام خواهد شد. همچنین تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار به عوامل متعددی همچون ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد.

خرید بلیط هواپیما تهران چابهار از پته

  • در باکس جست و جوی پرواز، ابتدا مشخص کنید به دنبال بلیط رفت هستید یا بلیط رفت و برگشت. سپس تاریخ مد نظرتان برای سفر را وارد کنید.
  • پس از جست و جو، لیست پروازهای تهران چابهار را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب بلیط هواپیما تهران کنارک، اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در مرحله آخر جهت واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از واریز وجه، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری میتوانید بلیط خود را دانلود کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران چابهار

چابهار خنکترین شهر جنوب کشور محسوب میشود و همیشه آب و هوایی معتدل دارد. اواسط پاییز و بهار را میتوان به عنوان بهترین زمان خرید بلیط تهران به چابهار معرفی کرد اما در ایام عید به دلیل حجم بالای مسافرات، بلیط با قیمت بالاتری ارائه میشود.

انواع بلیط هواپیما تهران چابهار

بلیط هواپیما تهران چابهار، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود که میتوانید پس از جست و جو در وبسایت پته، با اعمال فیلتر نوع آن را تعیین کنید.  اطلاع از نوع بلیط هواپیما، به شما در انتخاب بلیط با قیمت مناسب تر کمک بسیاری خواهد کرد.

خرید بلیط چارتر تهران چابهار

خرید بلیط چارتر برای مسیرهای پرترددی مثل تهران چابهار محبوبیت زیادی دارد چراکه این نوع بلیط ها وابسته به زمان و روزهای مختلف، کاهش یا افزایش قیمت خواهند داشت. هرچه میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما تهران چابهار بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت و برعکس. دلیل دیگر محبوبیت بلیط چارتر این است که هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می شویم قیمت بلیط ارزانتر می شود. توجه کنید، خرید بلیط چارتری، همیشه به معنای خرید ارزان بلیط نیست. قیمت بلیط چارتر تهران چابهار زمانی پایین تر می آید که چارتر کننده بخواهد صندلی های خود را سریع تر به فروش برساند.

برای خرید بلیط چارتر تهران چابهار از پته، اطلاعات مورد نیاز برای جست و جوی پرواز را وارد کنید، سپس از فیلترهای سمت راست، گزینه ی "چارتری" را انتخاب کنید. در اینجا نتایج جست و جو صرفا بلیط های چارتر موجود را به شما نمایش خواهد داد.

نکاتی که در خرید بلیط چارتر تهران چابهار باید بدانید:

  • در صورتی که پروازتان بیش از 2ساعت تاخیر داشت، فرودگاه امکان کنسلی بدون جریمه را به شما می دهد، برای پروازهای سیستمی نیازی به اصل بلیط مهر خورده و ارسال آن نیست ولی در بلیط های چارتری، برای دریافت کل وجه بلیط، ممکن است نیاز به فرستادن اصل بلیط مهر خورده برای آژانس چارتر کننده باشد.
  • جریمه کنسلی بلیط سیستمی تهران چابهار نسبت به چارتر کم تر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.

خرید بلیط سیستمی تهران چابهار

برای خرید بلیط هواپیما سیستمی چابهار تهران از وبسایت پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی تهران چابهار به شما نمایش داده میشود. قیمت بلیط های سیستمی از ماه ها قبل توسط شرکت های هواپیمایی تعیین و باعث شده قیمت ثابت و بدون نوسانی داشته باشند.

خرید بلیط لحظه آخری تهران چابهار

برای خرید بلیط لحظه آخری تهران چابهار از پته، پس از جست و جو، از منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید. قیمت ها را باهم مقایسه و مناسب ترین آنها را خریداری کنید. در برخی روزهایی که ظرفیت پرواز همچنان خالی باشد، چارتر کننده برای پر کردن صندلی ها قیمت بلیط را تا حد زیادی پایین می آورد. این قیمت متناسب با میزان تقاضای مسافران تغییر میکند. دقت کنید که خریدتان را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری به تعویق نیندازید، چراکه احتمال پیدا کردن آن کم است.

پرواز تهران چابهار امروز

پرواز تهران چابهار در تمامی روزهای هفته انجام میشود اما برای اطلاع از پرواز تهران چابهار امروز، از سایت پته، تاریخ مدنظرتان برای سفر را در باکس بالای صفحه وارد کنید. پته با گسترده ترین مسیرهای پروازی، بلیط های متنوع تهران چابهار را با مناسب ترین قیمت ها به شما نمایش خواهد داد.

خرید بلیط هواپیما تهران چابهار ارزان قیمت

اگر میخواهید سفر ارزانتری به چابهار داشته باشید، اواخر بهار و اوایل تابستان ارزانترین بلیط های چابهار ارائه خواهد شد. البته اگر با رطوبت و گرما مشکلی نداشته باشید. توجه داشته باشید هزینه سفر در زمان های مختلف با توجه به شرایط، تغییر می کند. از جمله عواملی که در خرید بلیط هواپیما تهران چابهار با ارزان ترین قیمت کمک میکند، میتوان به: نوع بلیط، شرکت هواپیمایی یا ایرلاین و حتی ساعت و روز خرید اشاره کرد. انتخاب روز مناسب برای خرید بلیط هواپیما تهران چابهار، از مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه کنید. همونطور که گفته شد در ایام و تعطیلات مذهبی قیمت بلیط تهران چابهار بالاتر ارائه میشود. روزهای خلوت و کم تقاضا، مثل تابستان و زمستان، معمولا ارزانترین بلیط را برای سفر به چابهار خواهند داشت.

قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار، از جستجوگر پته کمک بگیرید و قیمت ایرلاین های مختلف باهم مقایسه کنید. از عوامل متعددی در تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار اثرگذار است، میتوان به کلاس پروازی اشاره کرد. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط به نسبت اکونومی بیشتر است.

نوع بلیط از عوامل دیگری است که قیمت بلیط را تعیین میکند. سیستمی یا چارتری بودن بلیط تهران چابهار، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر تهران چابهار را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین بلیط هواپیما تهران چابهار خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط هواپیما از تهران به چابهار با افزایش مواجه می شود.

بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما تهران چابهار را نمایش میدهد. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار، پس از ورود به پته، اطلاعات خود را از جمله تاریخ و تعداد مسافرین را وارد کنید، پس از مدتی لیستی از بلیط های موجود را مشاهده خواهید کرد. قبل از تکمیل خرید خود با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر، اطلاعات بلیط ها به شکل کامل تری به شما ارائه خواهد شد. مشخصات بلیط ها را با هم مقایسه و مناسب ترین آن ها با توجه به نیازتان خریداری کنید. دقت کنید ارزانترین بلیط تهران چابهار، همیشه بهترین بلیط برای شما نیست. عوامل موثرتری، از جمله کلاس پروازی کیفیت سفر شما را تعیین خواهند کرد.

بلیط رفت و برگشت پرواز تهران چابهار

اگر تاریخ سفرتان مشخص است، بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران چابهار را خریداری کنید، چراکه قیمت بلیط هواپیما تهران چابهار رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه در نهایت، ارزان‌تر خواهد شد.

برای خرید بلیط تهران به چابهار رفت و برگشت از وبسایت پته حتما گزینه "رفت و برگشت" را فعال و تاریخ آنها را وارد کنید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکردید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه رفت و برگشت را انتخاب و مجدد برای بلیط تهران چابهار اقدام به جست و جو کنید.

ایرلاین های ارائه دهنده پرواز تهران چابهار

با خرید بلیط هواپیما تهران چابهار از پته این امکان را خواهید داشت، ایرلاین های داخلی مختلف را باهم مقایسه کنید. در حال حاضر امکان خرید بلیط تهران چابهار از شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، زاگرس، معراج، کاسپین و سپهران انجام میشود.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران چابهار از پته

خرید بلیط هواپیما تهران چابهار از پته، مناسب ترین قیمت بلیط را به شما ارائه خواهد داد چراکه پته، کمترین میزان سود را برای خود در نظر گرفته است. همچنین هنگام سرچ پرواز، دستتان در انتخاب باز خواهد بود و میتوانید بلیط مورد نظرتان را از بین ده ها ایرلاین جست و جو و خریداری کنید. پته گسترده مسیرهای پروازی را پوشش میدهد، در نتیجه انتخاب پرواز تهران چابهار را مسافرین بیشتر میکند.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، در انتخاب بلیط  هواپیما تهران چابهار با قیمت مناسب تر، راهنمای شما خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما تهران چابهار مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما تهران به چابهار از پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. همچنین از بابت پشتیبانی خریدتان هم خاطر جمع هستید؛ کارشناسان پته 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات پروازی شما هستند.

سوالات متداول کاربران