خرید بلیط هواپیما کرمان تهران

بلیط هواپیما کرمان تهران

مسافرانی که قصد دارند به دلایل کاری یا به‌قصد گردشگری از کرمان به پایتخت سفر کنند، می‌توانند از طریق پلتفرم‌های اینترنتی معتبر مانند سایت فروش بلیط هواپیما پته اقدام نمایند. شهر تهران علاوه بر اینکه مرکز سیاسی ایران است، جاذبه‌های گردشگری بسیاری هم دارد. به همه خاطر پرواز از سایر مراکز استان‌ها به تهران، جزو محبوب‌ترین و پرترددترین مسیرها محسوب می‌شود.

 بلیط هواپیمای کرمان تهران در سایت پته با ارزان‌ترین قیمت به فروش می‌رسد. درصورتی‌که قصد دارید به‌صورت اینترنتی بلیط پرواز تهیه کنید، می‌توانید با یک جستجوی ساده در سایت پته این کار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمان تهران

فروش بلیط هواپیما، آن‌هم اینترنتی، یکی از تخصص‌های سایت پته است. این سایت به دلیل اینکه به‌عنوان یک موتور جستجوی قوی محسوب می‌شود، در مدت‌زمان کوتاهی تمام پروازهای موجود از مبدأ کرمان به مقصد تهران را برای شما پیدا می‌کند. فقط کافی است مراحل زیر را برای رزرو پرواز کرمان تهران به‌صورت اینترنتی دنبال کنید.

 • در ابتدا وارد سایت پته شوید و در بخش مبدأ و مقصد، شهرهای تهران و کرمان را وارد کنید.
 • در سایت فروش پته، یک قسمت هم برای تاریخ رفت‌وبرگشت در نظر گرفته‌شده است که شما با توجه به بازه زمانی سفر، تاریخ موردنظر خودتان را از روی تقویم موجود در سایت پته پیدا و انتخاب می‌نمایید.
 • درصورتی‌که به‌تنهایی سفر می‌کنید، در بخش تعداد مسافران، عدد 1 را انتخاب کنید، اما درصورتی‌که قصد دارید با خانواده از کرمان به تهران سفر کنید، تعداد افراد بزرگ‌سال، کودکان و نوزادان را هم مشخص کنید.
 • در پروازهای کرمان تهران، امکان خرید کلاس‌های پروازی نرخی هم وجود دارد که شما با انتخاب هر یک از آن‌ها، باید قیمت متفاوتی برای بلیط بپردازید. به‌عنوان‌مثال کلاس اکونومی از همه بلیط ها ارزان‌تر است.
 • پس از واردکردن اطلاعات پرواز، حالا باید روی گزینه جستجوی پرواز کلیک کنید تا بتوانید لیست پروازهای موجود را سایت پته مشاهده کنید.
 • امکان رزرو بلیط رفت‌وبرگشت نیز از طریق انتخاب گزینه یک‌طرفه یا دوطرفه وجود دارد. به این صورت می‌توانید در هزینه‌های بلیط هم صرفه‌جویی نمایید.
 • پس‌ازاینکه تمام پروازها را ازنظر قیمت و ایرلاین‌های پروازی، با یکدیگر مقایسه کردید، می‌توانید برای پرداخت هزینه بلیط، به‌صورت اینترنتی اقدام کنید.
 • درگاه پرداخت بانکی سایت پته یک درگاه امن است و شما با داشتن رمز دوم بانکی، می‌توانید به‌راحتی پرداخت هزینه را هم انجام دهید و رسید آن را از طریق پیامک یا ایمیل دریافت کنید.
پرواز کرمان به تهران

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کرمان تهران

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کرمان تهران ازنظر آب‌وهوا و شرایط جوی، اواخر زمستان تا اواسط فصل بهار است. چراکه دمای هوا در این زمان‌ها بسیار معتدل و مناسب است. در فصل تابستان شهر تهران بسیار گرم می‌شود، اما همچنان تقاضا برای خرید بلیط بالا است.

 معمولاً در فصل زمستان، تعداد مسافرانی که قصد سفر به تهران را دارند، کاهش پیدا می‌کند. به همین خاطر ممکن است در فصل زمستان بلیط های ارزان‌قیمت پیدا شوند. دمای هوا در اواخر تابستان و اوایل پاییز هم در شهر تهران بسیار مناسب است؛ بنابراین در این زمان ‌هم می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما اقدام نمایید.

 قیمت بلیط هواپیمای کرمان تهران

قیمت بلیط کرمان به تهران بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. افرادی که قصد داشته باشند از شهر کرمان به تهران سفر کنند، باید موارد متعددی مانند نوع بلیط هواپیما، کلاس پروازی، تعداد مسافران و زمان پرواز را در نظر بگیرند. معمولاً قیمت بلیط ها در اواخر فصل تابستان یا تعطیلات نوروز که تقاضا برای خرید بلیط زیاد است، افزایش پیدا می‌کند، اما قیمت بلیط کرمان تهران در فصل زمستان کمتر می‌شود و امکان پیدا کردن بلیط های لحظه آخری و چارتری افزایش پیدا می‌کند.

شما می‌توانید برای مشاهده قیمت تمام بلیط های پرواز کرمان تهران، در سایت پته جستجو کنید و تمام پروازها را به ترتیب از ارزان به گران مشاهده نمایید. نمودار قیمتی سایت پته هم یک راه میانبر برای کاربران است. چراکه می‌توانند به‌راحتی از روی این نمودار، قیمت‌های مختلف بلیط را ببینند و اقدام به خرید نمایند.

ارزان‌ترین بلیط کرمان تهران

ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران را می‌توانید در سایت پته پیدا کنید. با یک جستجوی ساده در بین سایت‌های مختلف اینترنتی، خودتان می‌توانید اختلاف قیمت بلیط مسیرهای گوناگون را با سایت پته، مشاهده نمایید. با اعمال نمودن فیلترهای گوناگون مانند فیلتر قیمت، فیلتر بلیط چارتری و لحظه آخری، به‌راحتی می‌توانید بلیط های ارزان‌قیمت را در سایت پته پیدا کنید. اگر قصد سفر به تهران با پروازهای ارزان‌قیمت را دارید، بهتر است در فصل زمستان اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

 بلیط چارتر کرمان تهران

بلیط های چارتری کرمان تهران ممکن است در بعضی از روزهای هفته برای فروش قرار بگیرند. این بلیط‌ها همیشه موجود نیستند. بلیط های سیستمی هستند که در تمام روزهای هفته با یک قیمت ثابت موجود هستند و شما می‌توانید حتی از چند ماه قبل هم برای خریدن این نوع از بلیط ها اقدام کنید.

 بلیط های چارتری جزو بلیط هایی هستند که در مقاطع زمانی مختلف عرضه می‌شوند. این بلیط ها دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و توسط شرکت‌های چارتر کننده به فروش می‌رسند. سایت پته این امکان را فراهم آورده تا مشتریان با استفاده از فیلتر نوع بلیط، بلیط های چارتری ارزان‌قیمت را انتخاب کنند.

شاید تصور کنید بلیط های چارتری بی‌کیفیت هستند و در پرواز با این بلیط ها خدمات مناسبی دریافت نمی‌کنید، اما اصلاً به این صورت نیست. بلیط های چارتری ازلحاظ کیفیت و نوع پرواز یا خدمات ارائه‌شده در ایرلاین تفاوتی با بلیط های سیستمی ندارند. فقط ازنظر قیمتی نسبت به آن‌ها مقرون‌به‌صرفه تر هستند.

 خرید بلیط لحظه آخری کرمان تهران

رزرو بلیط کرمان تهران لحظه آخری به میزان زیادی روی هزینه خرید بلیط تأثیر دارد. گاهی اوقات خرید بلیط های لحظه آخری با یک سوم قیمت بلیط های سیستمی امکان‌پذیر است؛ بنابراین اگر جزو افرادی هستید که مرتب در حال پرواز بین شهرهای کرمان و تهران هستید، می‌توانید با عضویت در خبرنامه سایت پته، از تمام پروازهای موجود اطلاع پیدا کنید. به این صورت اگر بلیط های چارتری یا لحظه آخری ارزان‌قیمت هم به فروش برسند شما به‌سرعت متوجه می‌شوید و می‌توانید برای خرید آن‌ها از سایت پته اقدام نمایید.

فصل گردشگری تهران بیشتر در ایام نوروز و تابستان است. به همین خاطر کمتر پیش می‌آید بتوانید بلیط های لحظه آخری با قیمت کم را در این فصل‌ها پیدا کنید. حتی اگر بلیط‌های لحظه آخری هم باشند، احتمالاً دارای قیمت بالایی هستند؛ زیرا شرکت‌های چارتر کننده، برای جبران ضررهای مالی در فصل‌های پر گردشگر، بلیط های لحظه آخری را با قیمت‌های بالایی به فروش می‌رسانند؛ بنابراین قبل از خرید حتماً قیمت بلیط ها را با یکدیگر مقایسه کنید. چون در صورت تکمیل فرآیند خرید و پرداخت مبلغ، برای تغییر بلیط، باید بلیط را کنسل کنید و جریمه بپردازید.

 اطلاعات پرواز کرمان تهران

شهر کرمان تا تهران ازنظر مسافت هوایی حدود ۷۹۹ کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه مبدأ، فرودگاه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و فرودگاه مقصد فرودگاه مهرآباد است. مدت‌زمان پرواز از کرمان تا تهران یک ساعت و ۲۶ دقیقه است. البته اگر شرایط آب‌وهوایی مناسب نباشد، ممکن است مدت پرواز بیشتر از این شود.

پروازهای این مسیر در تمام روزهای هفته برقرار است، اما جمعه‌ها هیچ پروازی از کرمان به تهران انجام نمی‌شود. ایرلاین هایی که در مسیر کرمان به تهران فعالیت دارند، عبارت‌اند از:

 • هواپیمایی ایران ایر
 • ماهان ایر
 • زاگرس

مزایای خرید بلیط هواپیمای کرمان تهران از پته

کاربرانی که بخواهند به‌صورت اینترنتی بلیط هواپیما تهیه کنند، می توانند در صورت بروز مشکل، از خدمات پشتیبانی این سایت استفاده کنند. همچنین با سرچ پرواز در پته اطمینان خواهید داشت، ارزانترین قیمت بلیط در لحظه را مشاهده میکنید.

جستجوی سریع و آسان پروازهای موجود از کرمان به تهران در سایت پته جزو مزایای دیگری است که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. در سایت پته فیلترهای گوناگونی موجود است که هرکدام می‌تواند به‌تنهایی گزینه‌های قابل انتخاب را محدودتر کند. اگر بخواهید با سرعت بالا نسبت به قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران اطلاعات دقیق به دست بیاورید، می‌توانید از تقویم قیمتی سایت استفاده کنید.

سوالات متداول کاربران