خرید بلیط هواپیما به

بلیط هواپیما تهران کرمان

سفر به کرمان که جزو یکی از پنج شهر بزرگ و تاریخی ایران محسوب می‌شود، سفری هیجان‌انگیز و پر از جاذبه است. علاوه بر دارا بودن جاذبه‌های گردشگری مانند ارگ بی‌نظیر بم، کرمان ازنظر پزشکی هم شهرت ویژه‌ای در کشور دارد. به همین خاطر تعداد مسافرانی که درخواست خرید بلیط هواپیما تهران کرمان را دارند؛ بیش از پیش در حال افزایش است.

 پرواز تهران کرمان یکی از پروازهای محبوبی است که توسط شرکت‌های هواپیمایی معتبر انجام می‌شود. به دلیل اینکه بلیط هواپیمای تهران کرمان، متقاضیان زیادی دارد، این پرواز همه‌روزه از تهران به سمت کرمان برقرار است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران کرمان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران کرمان راحت‌ترین کاری است که مسافران این پرواز می‌توانند انجام بدهند. امروزه با پیشرفت سایت‌های معتبر اینترنتی که در زمینه فروش بلیط هواپیما فعالیت می‌کنند، مسافران نیازی به حضور در آژانس‌های مسافرتی ندارند و می‌توانند با پرداخت مبالغی بسیار کم، نسبت به خرید بلیط به‌صورت آنلاین اقدام نمایند.

به‌منظور رزرو بلیط تهران کرمان، می‌توانید از طریق سایت پته اقدام کنید. در صفحه نخست این سایت می‌توانید در بخش مبدأ و مقصد پرواز، شهرهای تهران و کرمان را انتخاب نموده و پس از واردکردن تاریخ مربوط به رفت‌وبرگشت، کلاس پروازی و تعداد مسافران را مشخص کنید.

آخرین مرحله از خرید بلیط به‌صورت آنلاین، جستجوی پروازها با انتخاب گزینه جستجو است. به همین سادگی شما می‌توانید فهرستی متنوع از پروازهای تهران کرمان را با ایرلاین های مختلف ببینید و قیمت‌های آن‌ها را با یکدیگر مقایسه نمایید.

بلیط هواپیما تهران کرمان
رزرو بلیط تهران به کرمان

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران کرمان

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما تهران کرمان را داشته باشید باید به دو موردتوجه کنید.

اولین مورد شرایط آب‌وهوایی کرمان است. کرمان به‌عنوان یکی از قطب های کویرگردی کشور محسوب می‌شود و بسیاری از گردشگران به‌قصد دیدن کویرهای زیبای استان کرمان مانند کویر لوت، به این شهر سفر می‌کنند. به دلیل اینکه دمای هوا در فصل بهار بسیار مناسب است، گردشگران بسیاری در فصل بهار به‌ویژه اردیبهشت‌ماه، به خاطر خنک بودن هوا به کرمان سفر می‌کنند.

دمای تابستان‌های کرمان، گرم و طاقت‌فرسا است، اما همچنان به خاطر تعطیلات تابستانی مسافران زیادی در این فصل به کرمان می‌روند. پاییز کرمان یکی از بهترین فصل‌ها برای سفر به این شهر است. چراکه دمای هوا بین ۱۲ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد متغیر است. از اواخر پاییز مجدداً هوا رو به سردی می‌رود و در زمستان دمای هوا از ۱ تا ۸ درجه سانتی‌گراد تغییر می‌کند.

بنابراین بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران کرمان، فصل بهار و پاییز است که شرایط آب‌وهوایی برای گردشگران مناسب است.

 قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان با توجه به اینکه در چه فصلی به کرمان سفر می‌کنید، تفاوت دارد. به خاطر شرایط آب‌وهوایی در فصل‌های زمستان و تابستان، تعداد گردشگران کمتر است؛ بنابراین در این فصل را می‌توانید بلیط هایی با قیمت مناسب‌تر پیدا کنید. البته گزینش کلاس‌های پروازی، انتخاب ایرلاین هایی که خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌کنند، همه و همه روی قیمت نهایی بلیط تهران کرمان تأثیر دارند.

 شما باید ببینید در چه بازه زمانی برای سفر به کرمان اقدام می‌کنید یا نوع بلیط خریداری‌شده از نوع سیستمی است یا چارتری، چراکه بلیط های چارتری قیمت‌هایی مناسب‌تر نسبت به بلیط های سیستمی دارند.

ارزان‌ترین بلیط تهران کرمان

ارزان‌ترین بلیط هواپیمای تهران کرمان، جزو بلیط های لحظه آخری و چارتری هستند؛ زیرا قیمت این بلیط ها نسبت به بلیط های سیستمی کمتر هستند. با مراجعه به سایت پته، پس از مشخص کردن مبدأ و مقصد و جستجوی پروازها می‌توانید از گزینه از فیلترهای مربوط به قیمت بلیط استفاده کنید تا ارزان‌ترین بلیط ها برای شما گزینش شوند. به این صورت می‌توانید بلیط های ارزان‌قیمت را مشاهده کنید.

معمولاً در سایت‌های اینترنتی با استفاده از جدول‌ها و نمودارهای قیمتی، امکان مقایسه قیمت بلیط ها وجود دارد. اگر به دنبال بلیط های ارزان‌قیمت می‌گردید و زمان مشخصی برای سفر خودتان در نظر نگرفته‌اید، بهتر است در خبرنامه سایت پته عضو شوید تا به‌محض موجود شدن بلیط های ارزان‌قیمت، برای شما ایمیل ارسال شود. به این صورت می‌توانید در هر موقع که بلیط های چارتری و لحظه آخری ارزان‌قیمت در سایت موجود باشند، آماده سفر شوید و بلیط خودتان را خریداری نمایید.

 بلیط چارتر تهران کرمان

بلیط چارتر تهران کرمان یکی از محبوب‌ترین بلیط ها برای مسافران پرواز است. بلیط های چارتری علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا، قیمت بسیار خوبی دارند. به همین خاطر موردتوجه اکثر مسافران پروازی قرار می‌گیرند. این بلیط ها اگرچه قابلیت کنسل شدن ندارند، اما قیمتی بسیار پایین‌تر از بلیط های سیستمی دارند.

 دلیل ارزان بودن بلیط های چارتری به خاطر این است که قیمت این بلیط ها توسط شرکت‌های چارتر کننده مشخص می‌شود. تمام بلیط های سیستمی در طول سال توسط سازمان هواپیمایی قیمت‌گذاری می‌شوند و در طول سال تغییر چندانی را تجربه نمی‌کنند، اما بلیط های چارتری ممکن است در هرروز یک قیمت داشته باشند و هرچه به زمان پرواز نزدیک‌تر شوید، قیمت این بلیط ‌ها، کمتر شود.

در سایت پته فیلتر مربوط به بلیط های چارتری هم موجود است. درصورتی‌که فقط می‌خواهید بلیط های چارتری را مشاهده کنید، از این فیلتر استفاده نموده تا گزینه‌های موجود برای شما به نمایش دربیایند. ممکن است در بعضی از روزهای هفته، بلیط های چارتری موجود نباشد و شما ناچار شوید همان بلیط های سیستمی را خریداری کنید. به هر صورت اگر برنامه مشخصی برای سفر داشته باشید، نمی‌توانید منتظر بمانید و باید حتماً بلیط خودتان را سر وقت رزرو کنید.

 خرید بلیط لحظه آخری تهران کرمان

خرید بلیط لحظه آخری تهران کرمان هم به‌صورت حضوری انجام می‌شود هم به‌صورت آنلاین در سایت پته قابل خریداری است. اگر بلیط های چارتری توسط شرکت‌های چارتر کننده پرواز با قیمت نازل به فروش برسند، سایت‌های معتبر، آن‌ها را به نام بلیط های لحظه آخری، در آخرین روز مانده به پرواز برای فروش قرار می‌دهند.

این بلیط ها که قیمت بسیار کمی دارند، معمولاً قابل‌استرداد نیستند و اگر هم امکان کنسلی آن‌ها وجود داشته باشد، میزان جریمه کنسلی به‌قدری بالا است که مبلغ قابل‌توجهی به شما برنمی‌گردد؛ اما پایین بودن قیمت این بلیط ها جزو مزایای بلیط لحظه آخری محسوب می‌شود. چراکه با پرداخت مبلغی بسیار پایین می‌توانید از خدمات همان بلیط های سیستمی بهره‌مند شوید و یک پرواز باکیفیت را تجربه کنید.

 اطلاعات پرواز تهران کرمان

پرواز تهران کرمان، از فرودگاه مهرآباد در پایتخت آغاز می‌شود و پس از رسیدن به شهر کرمان، در فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به زمین می‌نشیند. فاصله هوایی بین دو شهر تهران و کرمان ۸۰۰ کیلومتر است. به همین خاطر اگر شرایط جوی پایدار و مناسب باشد، مدت‌زمان این پرواز نهایتاً یک ساعت و ۲۰ دقیقه خواهد بود. ایرلاین های متعددی هستند که پرواز تهران تا کرمان را پوشش می‌دهند. ازجمله این شرکت‌های هواپیمایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • شرکت هواپیمایی زاگرس
  • ماهان ایر
  • ایران ایرتور
  • آتا
  • کاسپین

مزایای خرید بلیط هواپیمای تهران کرمان از پته

درصورتی‌که تصمیم بگیرید از سایت پته بلیط تهران کرمان را خریداری نمایید، می‌توانید از مزایای این سایت فروش بلیط هواپیما بهره‌مند شوید. در سایت پته امکان جستجوی سریع بین لیست تمام پروازهای تهران و کرمان در عرض چند دقیقه کوتاه وجود دارد. به‌این‌ترتیب شما نیازی ندارید به آژانس‌های مسافرتی مراجعه کنید و به دنبال خرید بلیط های ارزان باشید.

معمولاً در خریده‌ای حضوری مسافران ناچار می‌شوند بلیط هایی که کارکنان آژانس به آن‌ها معرفی می‌کنند را انتخاب کنند. گاهی اوقات از خرید بلیط با قیمت‌های بالا پشیمان می‌شوند، اما با مراجعه به سایت پته و مشاهده فهرست پروازها، می‌توانند قیمت بلیط های چارتری، لحظه آخری و سیستمی این مسیر را مقایسه کنند و در تاریخی که موردنظرشان هست، اقدام به رزرو آنلاین بلیط نمایند.

با خرید بلیط هواپیما پته، امکان کنسلی آنلاین بلیط هواپیما هم وجود دارد که یکی از مزایای خرید بلیط از سایت پته محسوب می‌شود. سایت پته سود بسیار کمی از فروش بلیط هواپیما برای خود برمی‌دارد، بنابراین قیمت بلیط ها را تا حد امکان کاهش داده است. امکان استفاده از نمودار قیمتی سایت پته و فیلترهای متنوعی هم وجود دارد تا مسافران بتوانند در مدت‌زمانی کوتاه خرید خود را به‌صورت آنلاین انجام دهند.

سوالات متداول کاربران