خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز

بلیط هواپیما استانبول تبریز

استانبول پنجمین شهر پرجمعیت جهان است و تنها کلان‌شهر دنیاست که در دو قاره واقع شده است. به دلیل نزدیکی شهر تبریز ایران به استانبول، پروازهای زیادی از این شهر به استانبول انجام می‌شود. میزان تقاضای بالا برای سفر به استانبول، موجب افزایش تقاضا برای مسیر برگشت هم می‌شود. از همین رو خرید بلیط استانبول به تبریز اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. برای خرید بلیط هواپیما استانبول به تبریز لازم است، اطلاعاتی مثل تاریخ سفر، نوع ایرلاین و تعداد مسافران را در سایت پته جست‌وجو کنید. در نتیجه لیستی از پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد. با بررسی تمام نکات مورد نظر خود، می‌توانید با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنی بلیط هواپیما استانبول تبریز

خرید بلیط هواپیما استانبول به تبریز از پته کار بسیار راحتی است و برای آن راه‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید بلیط هواپیما چارتری و یا بلیط هواپیما لحظه آخری استانبول تبریز را خریداری کنید. پرواز استانبول تبریز مانند تمامی پروازها به دو صورت چاتری و سیستمی برای مشتریان ارائه می‌گردد، اگر در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید، حتما با قیمت مناسبی قادر به تهیه بلیط هواپیمای خود هستید. فراموش نکنید ماه، روز و حتی ساعت خرید بلیط هواپیما در تعیین قیمت آن موثر است. اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیما را دارید، باید در پاییز و زمستان از استانبول به تبریز سفر کنید زیرا سرمای هوا میزان تقاضا برای سفر را کاهش می‌دهد و قیمت‌ها هم ارزان‌تر خواهند شد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما استانبول به تبریز

بهترین زمانی که می‌شود به استانبول سفر کرد و از دمای مطبوع هوا لذت برد تابستان‌هاست. تابستان زمان بسیار مناسبی برای رفتن به این شهر تاریخی و توریستی است. پس از گشت و گذار در استانبول، زمانی که قصد برگشت به تبریز را دارید می‌توانید با جستجو در وبسایت پته به نتیجه مطلوب خود برسید و بلیط هواپیمای خود را از معتبرترین ایرلاین‌ها تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیمای استانبول به تبریز

قیمت بلیط هواپیمای استانبول به تبریز طی سال نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند فاکتور تغییر خواهد کرد. مهم‌ترین موارد در این خصوص، عبارتند از:

بازه زمانی سفر و خرید بلیط: زمان سفر مهم‌ترین فاکتور در تغییر نرخ پرواز است. زمان‌های شلوغ، مانند ایام خاص، تعطیلات تابستان دقیقا همان تاریخ‌هایی هستند که قیمت بلیط‌ها با افزایش رو به رو خواهند شد.

برند ایرلاین: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به ناوگان هوایی و خدماتی که در حین سفر به مسافران عرضه می‌کنند، قیمت بلیط را تعیین می‌نمایند. به همین خاطر نیز پس از مراجعه به جدول بلیط‌های سایت مشاهده خواهید کرد که در یک روز مشخص و حتی یک بازه ساعتی، قیمت بلیط پرواز استانبول تبریز دو ایرلاین متفاوت خواهد بود.

نوع کلاس پروازی: برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس موجود می باشد. کلاس هواپیمایی با توجه به محل قرارگیری، نوع صندلی و خدمات سفر مشخص می شود. لذا بلیط صندلی‌های کلاس بیزینس از اکونومی گران‌تر است.

بلیط چارتری استانبول به تبریز

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر استانبول به تبریز، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب “پرواز چارتری” روی آن قرار گرفته باشد. گاهی اوقات به دلیل کم تقاضا بودن سفر امکان دارد بلیط هواپیما استانبول به تبریز را با کمترین قیمت ممکن پیدا کنید.

خرید بلیط لحظه آخری استانبول تبریز

خرید بلیط هواپیما استانبول به تبریز لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط استانبول معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز استانبول تبریز نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز استانبول تبریز خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط هواپیما استانبول تبریز لحظه آخری تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه کنید.

اطلاعات پرواز استانبول تبریز

پرواز استانبول به تبریز تقریبا یکی از پر تقاضا ترین مسیرهای پروازی برای ایرانیان است. مردم تبریز به لحاظ نزدیکی قومی و قبیله‌ای به ترک‌های استانبول به این شهر توریستی زیاد سفر می‌کنند. مدت زمان پرواز استانبول به تبریز حدود 2 الی 2.5 ساعت است. البته این زمان امکان دارد با توجه به نوع ایرلاین و وضعیت جوی متفاوت باشد. اکثر پروازهای خارجی استانبول از فرودگاه بین المللی آتاتورک انجام می‌شود که یکی از جاذبه‌های کشور ترکیه است.

مزایای خرید بلیط هواپیمای استانبول تبریز از پته شما وقتی که اقدام به خرید بلیط هواپیما می‌کنید، مواردی مانند کیفیت خدمات خرید، مدت زمان خرید مخصوصا زمان‌هایی که عجله دارید، کیفیت ایرلاین‌ها و میزان هزینه‎‌ایی که برای خرید خود انجام می‌دهید، بسیار مهم و ضروری است. در صورتیکه از پته خرید خود را انچام دهید تمامی موارد ذکر شده رعایت شده و برنامه ریزی سایت جوری انجام شده که کمترین استرس و نگرانی متوجه کاربر شود. در کنار همه این‌ها می‌توانید اطمینان داشته باشید که بلیط شما ارزان ترین بلیط خواهد بود. با خرید از پته سفری مطمئن و ایمن را تجربه کنید.

سوالات متداول کاربران