خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران

بلیط هواپیما اردبیل تهران

شهر تهران یکی از پرترددترین مقاصد برای سفرهای کاری است. به همین خاطر بیشتر افرادی که اقدام به خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران می‌نمایند، برای کار به تهران سفر می‌کنند. البته پایتخت علاوه بر این‌که مرکز اقتصادی و سیاسی ایران است، دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است.

همین موضوع باعث شده تا ایرلاین های متعددی پرواز تمام شهرهای ایران را به تهران را پوشش دهند. به‌منظور رزرو و خرید بلیط هواپیما اردبیل به تهران از سایت پته می‌توانید از طریق باکس بالای همین صفحه اقدام کنید. ابتدا تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافران را وارد نموده و اگر شرایط خاصی را برای رزرو بلیط مدنظر دارید با استفاده از فیلترهای منوی سمت راست آن‌ها را انتخاب کنید. به این صورت می‌توانید گزینه‌های پروازی موجود را محدودتر کنید و انتخاب راحت‌تر و سریع‌تری داشته باشید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اردبیل تهران از پته

  • برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اردبیل تهران از پته پس از جستجوی پرواز در باکس مربوط به خرید بلیط، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.
  • با انتخاب یک تاریخ به‌خصوص می‌توانید لیست تمام پروازهای اردبیل به تهران را مشاهده نمایید.
  • سپس به‌صورت دلخواه با توجه به ایرلاین برگزارکننده پرواز و قیمت، می‌توانید یک بلیط را از بین گزینه‌های موردنظر انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب بلیط دلخواه نوبت به وارد کردن اطلاعات مربوط به مسافران می‌رسد که باید به‌صورت دقیق و طبق مندرجات کارت شناسایی تکمیل شود.
  • مرحله آخر از خرید اینترنتی بلیط، واریز وجه به درگاه‌های بانکی سایت پته است.
  • پس از انتقال مبلغ مورد نظر، لینک دانلود بلیط و سایر مشخصات مربوط به آن به ایمیل ثبت‌شده در سایت پته ارسال می‌شود.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران با قیمت ارزان اواخر فصل تابستان است. آب‌وهوای شهر تهران در فصل بهار بسیار دلپذیر می‌شود. مخصوصاً در تعطیلات نوروز که خبری از شلوغی و ترافیک ماشین‌ها نیست، هوای پاک تهران خودش را نشان می‌دهد؛ بنابراین اگر قیمت بلیط برای شما اهمیتی ندارد و قصد دارید برای گشت‌وگذار و دیدن جاذبه‌های گردشگری تهران سفر کنید، می‌توانید در ایام نوروز هم از آب‌وهوای خوب تهران لذت ببرید و هم مناطق گردشگری بیشمار تهران را ببینید.

انواع بلیط هواپیما اردبیل تهران

آگاهی نداشتن درباره انواع بلیط هواپیما باعث می‌شود تا مسافران گاهی هزینه‌های بالایی برای خرید بلیط بپردازند. بلیط های هواپیما به دو نوع چارتری و سیستمی تقسیم می‌شوند. با جستجو در سایت پته و استفاده از فیلتر نوع بلیط، می‌توانید تمام بلیط های سیستمی و چارتری موجود را ببینید و قیمت‌های آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. به این صورت می‌توانید در صورت وجود بلیط های ارزان‌قیمت، آن‌ها را انتخاب کنید و مبلغ کمتری بابت خرید بلیط بپردازید.

خرید بلیط چارتر اردبیل تهران

بلیط چارتر هواپیما اردبیل تهران در روزهای مختلفی از سال عرضه می‌شود و هر بار قیمت این بلیط ها متفاوت است؛ بنابراین نمی‌توان گفت که قیمت بلیط های چارتری در طول سال یکسان است. با توجه به نوع ایرلاین و شرکت چارتر کننده ممکن است قیمت بلیط در برخی از روزهای سال بسیار کم باشد و در برخی روزها بیشتر از این مقدار باشد؛ اما بلیط های چارتری ارزان‌قیمت همیشه جزو محبوب‌ترین بلیط های هواپیما هستند. چرا که هم قیمت مناسبی دارند، هم خدماتی باکیفیت مانند پروازهای سیستمی به مسافران ارائه می‌دهند. تنها علت کاهش قیمت این بلیط‌ها این است که شرکت‌های چارتر کننده برای تکمیل ظرفیت صندلی‌های هواپیما قیمت بلیط را کاهش می‌دهند تا بلیط ها را سریع‌تر به فروش برسانند.

نکاتی که در خرید بلیط چارتر اردبیل تهران باید بدانید:

درست است که بلیط های چارتری ارزان‌قیمت هستند، اما قبل از خرید آن‌ها باید این نکات را مدنظر قرار دهید.

  • درصورتی‌که پروازهای چارتری بیشتر از دو ساعت تاخیر داشته باشند، فرودگاه می‌تواند بلیط موردنظر را بدون کسر جریمه برای شما کنسل کند. اگر بلیط شما سیستمی باشد نیازی به اصل بلیط مهرخورده ندارید. ولی برای استرداد بلیط های چارتری بلیط مهرخورده حتماً باید برای آژانس چارترکننده فرستاده شود.
  • جریمه کنسل کردن بلیط های سیستمی نسبت به بلیط های چارتری کمتر است و حتی گاهی ممکن است امکان کنسل کردن بلیط های چارتری وجود نداشته باشد!

خرید بلیط سیستمی اردبیل تهران

برای خرید بلیط سیستمی هواپیما اردبیل تهران می‌توانید چند ماه قبل از سفر از طریق شرکت‌های هواپیمایی یا آژانس‌های مسافرتی بلیط پرواز خودتان را تهیه کنید. وب‌سایت پته نیز به‌عنوان یک موتور قوی جستجوگر و سریع انواع بلیط های سیستمی در مسیر اردبیل تهران را قبل از پرواز در اختیار مسافران قرار می‌دهد. برای خرید بلیط سیستمی در سایت پته می‌توانید از فیلتر بلیط سیستمی هم استفاده کنید تا تنها بلیط های سیستمی برای شما ما به نمایش درآیند.

خرید بلیط لحظه آخری اردبیل تهران

بلیط لحظه آخری که در ۲۴ ساعت تنهایی پرواز به فروش می‌رسد، همیشه جزو بلیط های محبوب مسافران بوده است. قیمت این بلیط‌ها با توجه به بالا رفتن تقاضای مسافران افزایش پیدا می‌کند و اگر تقاضا همچنان پایین باشد، قیمت این بلیط‌ها حتی ممکن است از نصف بلیط های سیستمی هم کمتر باشد. البته اگر با هدف کاری به تهران سفر می‌کنید نباید منتظر بلیط‌های لحظه آخری باشید. چون مشخص نیست که این بلیط‌ها در چه روزهایی عرضه می‌شوند و شما شانس پیدا کردن این بلیط ها را پیدا می‌کنید یا خیر؟

پرواز اردبیل تهران امروز

پرواز اردبیل تهران امروز و تمام روزهای هفته برقرار است؛ بنابراین اگر قصد خرید بلیط از سایت پته را دارید می‌توانید در تمام روزهای هفته برای رزرو بلیط این مسیر پروازی اقدام کنید. ساعت پرواز نیز با توجه به برنامه پروازی هر ایرلاین تعیین می‌شود.

خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران ارزان ‌قیمت

اگر قیمت بلیط برای شما اهمیت دارد که حتماً هم همین‌طور است، می‌توانید در سایت پته با استفاده از فیلتر قیمت انواع بلیط های ارزان‌قیمت را جستجو کنید. در نمودار قیمتی پایین همین صفحه هم امکان مشاهده تمام پروازها در مسیر اردبیل تهران باقیمت‌های مناسب قابل‌مشاهده است. اگر می‌خواهید بلیط های ارزان‌قیمت پیدا کنید، در روزهای وسط هفته برای خرید بلیط اقدام کنید یا فصل‌های کم گردشگر مانند زمستان را انتخاب کنید. همچنین خرید بلیط های چارتری و لحظه آخری می‌تواند تا حد زیادی قیمت بلیط را کاهش دهد.

قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران

قیمت بلیط اردبیل به تهران، با توجه به ماه‌ های سال تغییر میکند. در تعیین قیمت بلیط اردبیل تهران ، عوامل متعددی اثرگذار است از جمله:

کلاس پروازی: قیمت بلیط صندلی های بیزینس کلاس به دلیل ارائه امکاناتی بیشتر، مثل کابین پروازی مجهزتر، صندلی های راحت تر و... به نسبت اکونومی بیشتر است. البته این کابین پروازی در تمامی پروازها ارائه نمی شود و اکثرا بلیط های ارائه شده در مسیر هوایی تهران بندرعباس، اکونومی است.

نوع ایرلاین: خدمات ایرلاین ها با یکدیگر متفاوت است، همین عامل موجب تفاوت قیمت در بلیط های اردبیل تهران میشود. برای مثال خرید بلیط از ایرلاین های معروفی مانند: ایران ایر و آسمان به دلیل خدمات مجهزتر از هزینه های بالاتری نسبت به سایر ایرلاین ها برخوردار است.

نوع بلیط (سیستمی یا چارتری): شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط اردبیل تهران چارتر را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکند. همچنین در پیک سفر، نرخ این بلیط ها ممکن است با اختلاف قیمت 2 تا 3 برابری نسبت به سیستمی ها همراه شوند.

برای اطلاع از قیمت بلیط اردبیل تهران ، به سایت پته مراجعه و با جست و جو، لیست بلیط های موجود را مشاهده و قیمت ها را باهم بررسی کنید.

بلیط رفت‌وبرگشت پرواز اردبیل تهران

برای خرید و رزرو بلیط رفت‌وبرگشت پرواز اردبیل تهران دقت کنید که در بالای صفحه گوشه سمت چپ، گزینه رفت‌وبرگشت را فعال کنید. در غیر این صورت خرید شما بلیط یک‌طرفه خواهد بود. اگر تاریخ پرواز شما مشخص است و تاریخ برگشت خودتان را هم می‌دانید، بهتر است گزینه رفت‌وبرگشت را انتخاب کنید تا هزینه خرید بلیط برای شما مناسب‌تر تمام شود.

لیست پرواز اردبیل به تهران

برای اطلاع از لیست پرواز اردبیل به تهران در سایت پته می‌توانید پس از جستجوی پروازها تمام ایرلاین هایی که این مسیر پروازی را پوشش می‌دهند، مشاهده کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید قیمت بلیط هواپیما را در هر یک از این ایرلاین ها با یکدیگر مقایسه کنید.

مزایای خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران از پته

سایت پته با در نظر گرفتن کمترین میزان سود برای خود باعث شده تا مسافران بتوانند بلیط هواپیما را با ارزانترین قیمت رزرو کنند. همچنین این سایت مسیرهای پروازی گسترده‌ای را پوشش می‌دهد؛ بنابراین گزینه‌های زیادی پیش روی شما قرار خواهد داشت. نمودار قیمتی در سایت پته برای مشاهده تمام پروازهای یک مسیر باقیمت‌های گوناگون از دیگر مزایای خرید از سایت پته است.

 پشتیبانی کامل و شبانه‌روزی سایت پته نیز باعث شده تا مسافران در هر ساعت از شبانه‌روز بتوانند با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرند و سؤالات خود را مطرح کنند. مزیت دیگری که خرید از سایت پته دارد این است که امکان بررسی تمام پروازها از نظر ایرلاین ارائه‌دهنده، قیمت و خدمات ارائه‌شده در طول پرواز وجود دارد.

رزرو پرواز اردبیل تهران

در بالای همین صفحه یک باکس برای جستجوی پروازها قرار دارد. اگر قصد رزرو بلیط هواپیما اردبیل تهران را دارید، می‌توانید تاریخ رفت‌وبرگشت، تعداد مسافران و ... را وارد کنید. سپس لیست پروازهای موجود را مشاهده نمایید. درصورتی‌که در تاریخ مورد نظر شما پروازی از اردبیل به تهران وجود داشته باشد، می‌توانید متناسب با ساعت مورد نظر خودتان یک پرواز را انتخاب کنید. با اعمال فیلتر جزئیات بیشتر می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری از بلیط به دست بیاورید و بعد اقدام به رزرو آن نمایید. مراحل خرید و رزرو بلیط در سایت پته را در بخش خرید اینترنتی بلیط هواپیما توضیح دادیم.

سوالات متداول کاربران