خرید بلیط هواپیما ایلام تهران

بلیط هواپیما ایلام تهران

سفر ساکنان شهر ایلام به تهران زمانی ساده و سریع است که از پرواز ایلام تهران استفاده کنند. صرفه‌جویی در زمان و تجربه سفری راحت، از مزایای خرید بلیط هواپیما ایلام تهران است. همچنین دانستن و به‌کارگرفتن برخی اصول به مسافران کمک می‌کند به‌راحتی اقدام به خرید بلیط ارزان هواپیما کرده و لذت سفر خود را دوچندان کنند. به همین منظور پته نکاتی را برای خرید بلیط هواپیما ایلام به تهران شرح می‌دهد.

برای خرید بلیط هواپیما نیاز به یک وبسایت دارید که با پوشش جامع ترین مسیرهای پروازی، بیشترین حق انتخاب را به شما دهد و این امکان را به شما بدهد تا با بررسی تمام نکات مورد نظر خود، مثل کلاس پروازی، نوع ایرلاین، ساعت پرواز و …، بهترین انتخاب بلیط را داشته باشید.

اطلاعات پرواز از ایلام به تهران

 • مسافت هوایی ایلام تا تهران:فاصله ایالم تا تهران با هواپیما حدود 511 کیلومتر است.
 • مدت زمان پرواز از ایلام به تهران:طول مدت پرواز از ایلام به تهران به طور متوسط حدود 1 ساعت و 10 دقیقه است.
 • روزهای پرواز از ایلام به تهران: پروازهای از ایلام به تهران تمامی روزهای هفته برقرار است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما ایلام تهران

برای خرید بلیط هواپیما ایلام تهران باید نکاتی مانند روزهای هفته و ساعت پرواز را در جست‌وجوی خود مد نظر قرار دهید. اواسط هفته و صبح‌ زود معمولا قیمت بلیط کمتر است. برای خرید بلیط وقت خود را تلف نکنید و با مراجعه به پته، با بهترین قیمت، بلیط خود را تهیه کنید. در ادامه مراحل خرید بلیط را با هم بررسی می‌کنیم.

 • در باکس جست‌وجوی پرواز، مبدا، مقصد، تعداد نفرات و تاریخ رفت و یا اگر به دنبال بلیط برگشت هستید تاریخ برگشت هم مشخص کنید و روی جست‌وجو کلیک کنید.
 • پس از اتمام جست‌وجو بر اساس لیستی که مقابل شماست بلیط مورد نظر را بر اساس ساعت، قیمت و ایرلاین انتخاب کنید.
 • برای جست‌وجوی دقیق تر از فیلترهای موجود می‌توانید استفاده کنید و بلیط خود را انتخاب کنید. سپس اطلاعات کامل متقاضیان خرید بلیط را بر اساس اطلاعات روی کارت ملی تکمیل کنید.
 • درنهایت برای واریز وجه به درگاه‌های بانکی منتقل می‌شوید و پس از واریز وجه، اطلاعات کامل بلیط ایلام تهران برای شما پیامک و بر اساس آدرس ایمیلی که وارد کردید برای شما ایمیل می‌شود، همچنین شما با ورود به پنل کاربری در پته میتوانید بلیط خود را دانلود کنید.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما ایلام تهران

برای اطلاع از قوانین کنسلی بلیط هواپیما ایلام تهران به بخش جزییات مربوط به بلیط مراجعه کرده یا از راهنمایی‌های تیم پشتیبانی پته استفاده کنید. توجه داشته باشید که برخی از بلیط‌ها غیرقابل استرداد هستند و در صورت انصراف از سفر و کنسل‌کردن آن، وجهی به مسافر پرداخت نمی‌شود.

خرید بلیط ارزان هواپیما ایلام تهران

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ارزان ایلام تهران، روزها و ساعت‌های غیر اداری است. افراد بی‌شماری به قصد انجام پروژه‌های متفاوت تجاری یا بازرگانی در ساعات اداری، خود را به تهران می‌رسانند. همین امر باعث می‌شود در این ساعات تقاضای خرید بلیط بیشتر شده و قیمت آن افزایش می‌یابد. این قانون شامل هر دو نوع بلیط سیستمی و چارتر می‌شود.

همچنین خرید در ایامی که تعطیلات رسمی نیست و یا مراسم، فستیول و یا جشن خاصی در مقصد مورد نظرتان برگذار نمی شود بهترین زمان برای تهیه بلیط هواپیما ارزان قیمت است.

قیمت بلیط هواپیما ایلام تهران

به طور کلی عوامل مختلفی در تعیین قیمت و هزینه خرید بلیط هواپیما تهران ایلام و بلعکس در هر مسیر پروازی دیگر، تاثیرگذار است. اگر بخواهیم به طور خلاصه برخی از این عوامل را معرفی کنیم، می‌توان به زمان خرید بلیط هواپیما، کلاس پروازی، نوع بلیط و ایرلاین انتخابی اشاره کنیم. متوسط قیمت هواپیما ایلام تهران بین 700 تا 850 هزارتومان است.

برای اطلاع از قیمت بلیط ایلام تهران در همین صفحه می‌توانید تاریخ سفرتان را مشخص کنید و بلیط‌های موجود را مشاهده کنید. همچنین با اعمال فیلترها جست‌وجوی خود را محدودتر کنید و بلیط ایلام تهران را با بهترین قیمت خریداری کنید.

بلیط چارتر ایلام به تهران

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر ایلام تهران، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب “پرواز چارتری” روی آن قرار گرفته باشد.

برای خرید بلیط چارتری ایلام به تهران به نکات زیر باید توجه کنید:

 • بلیط‌های چارتری امکان کنسل کردن ندارند و در صورت انصراف از پرواز تمام مبلغ پرداختی به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد.
 • بلیط‌های چاتری در صورتی امکان استرداد دارند که پرواز شما بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد. برای دریافت مبلغ خود باید حتما بلیط مهر خورده پرواز را در اختیار داشته باشید، اما اگر بلیط شما سیستمی باشد احتیاجی به ارائه بلیط مهر خورده نیست.

بلیط لحظه آخری ایلام تهران

خرید بلیط هواپیما ایلام به تهران لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان پرواز ایلام به تهران نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید لحظه آخری تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه کنید و پس از وارد کردن اطلاعات، گزینه لحظه آخری را در منوی فیلتر سمت راست فعال کنید، در این صورت لیست پروازهای ایلام به تهران لحظه آخری به شما نمایش داده می‌شود. البته پیشنهاد میکنیم خرید بلیط در مسیرهای پرتردد را به آخرین لحظات موکول نکنید زیرا احتمال از دست دادن پرواز بسیار زیاد است.

بلیط هواپیما ایلام تهران رفت و برگشت

اگر به سفری با زمان بندی مشخص می‌روید بلیط برگشت را هم در همان لحظه بخرید. چرا که اگر بلیط برگشت هم خریداری کنید، قیمت کمتری به نسبت خرید جداگانه بلیط برگشت خواهید پرداخت. برای خرید بلیط رفت و برگشت ایلام تهران، هنگام ورود اطلاعات، دقت کنید گزینه تاریخ برگشت را هم پر کرده باشید.

چرا خرید اینترنتی بلیط ایلام به تهران را از پته

برای خرید بلیط هواپیما ایلام تهران، با مراجعه به پته، می‌توانید ایرلاین‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید، ساعات پروازی مناسب با شرایطتان را پیدا کنید، لیستی از قیمت بلیط هواپیما ایلام تهران با پروازهای متنوع را داشته باشید و در نهایت، بهترین و ارزان‌ترین پرواز را خریداری کنید. با خرید بلیط هواپیما از پته اطمینان خواهید داشت کمترین قیمت بلیط را خریداری خواهید کرد، همچنین پشتیبانی پته آماده است تا هر زمان که نیاز به راهنمایی در خصوص پرواز داشته باشید، 24 ساعته پاسخگوی شما باشد و کاملترین راهنمایی را برای خرید مناسب‌ترین بلیط به شما ارائه دهد.

مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما ایلام تهران

مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران از طریق سامانه‌های مانند پته عبارتند از:

 1. راحتی و سهولت: با استفاده از خدمات آنلاین مانند پته، شما نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر فروش یا آژانس‌های مسافرتی ندارید. می‌توانید از راحتی خانه یا محل کار خود، به راحتی بلیط هواپیما خود را خریداری کنید.
 2. صرفه‌جویی در زمان و هزینه: خرید آنلاین بلیط هواپیما از ایلام به تهران به شما این امکان را می‌دهد که بدون اتلاف زمان و هزینه، بلیط مورد نظر خود را به سرعت و با تخفیف‌های ویژه خریداری کنید.
 3. انتخاب گسترده: با استفاده از پلتفرم‌های آنلاین، شما می‌توانید از بین انواع مختلف پروازها و ایرلاین‌ها انتخاب کنید و بلیطی را انتخاب کنید که بهترین تطابق را با نیازهای شما داشته باشد.
 4. اطمینان از خرید: با استفاده از سامانه‌های معتبر مانند پته، شما می‌توانید از امنیت و اعتبار خرید خود اطمینان حاصل کنید و به راحتی بلیط هواپیما خود را تهیه کنید.
 5. پشتیبانی ۲۴ ساعته: برخی از سامانه‌های آنلاین دارای خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشند که به شما در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، کمک خواهند کرد.

به طور کلی، خرید آنلاین بلیط هواپیما از ایلام به تهران از طریق سامانه‌های معتبر مانند پته، انعطاف بیشتری را به شما در انتخاب و خرید بلیط هواپیما ارائه می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا به آسانی و با صرفه‌جویی در وقت و هزینه، سفر خود را برنامه‌ریزی کنید.

سوالات متداول کاربران