خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه

بلیط هواپیما تهران ارومیه

شهر زیبای ارومیه که در استان آذربایجان غربی قرارگرفته، یکی از زیباترین شهرهای منطقه غرب کشور است که دارای آب‌وهوا و طبیعت بی‌نظیری است. خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه و سفر به این شهر بی نظیر فرصت مناسبی است تا جاذبه‌های گردشگری مانند آبشار سوله دوکل، مساجد تاریخی و معابد قدیمی زیبای این شهر را از نزدیک ببینید.

با خرید بلیط هواپیمای تهران ارومیه در سایت پته، می‌توانید تجربه یک سفر رؤیایی و فراموش‌نشدنی را داشته باشید. پرواز تهران ارومیه توسط ایرلاین های مختلفی انجام می‌شود. مسافران این پرواز می‌توانند هنگام خرید بلیط تهران ارومیه، تمام پروازهای موجود را در سایت پته جستجو نموده و درنهایت خرید خودشان را انجام دهند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران ارومیه

لیست پروازهای تهران ارومیه، به طور مداوم در سایت پته به‌روزرسانی می‌شود. درصورتی‌که قصد دارید بدون مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی و به‌صورت اینترنتی بلیط هواپیمای تهران ارومیه را تهیه کنید، می‌توانید به سایت پته مراجعه و در بخش جستجوی پروازها، اطلاعات پرواز موردنظرتان را وارد کنید.

برای انجام این کار ابتدا باید مبدأ و مقصد سفر را مشخص کنید. با انتخاب شهر تهران به‌عنوان مبدأ و شهر ارومیه به‌عنوان مقصد، لیست پروازها برای شما به نمایش درمی‌آید.

توجه: قبل از جستجو بین پروازهای موجود باید حتماً تاریخ پرواز، تعداد مسافران و سایر اطلاعات موردنیاز به خرید بلیط هواپیما را تکمیل نمایید تا بتوانید به جستجوی پروازها بپردازید.

سایت پته دارای نمودار قیمتی است که می‌توانید در پایین همین صفحه مشاهده کنید. هنگامی‌که شما مبدأ و مقصد سفر را مشخص نمایید، می‌توانید از طریق نمودار قیمتی تمام بلیط های موجود را با قیمت‌های آن‌ها مشاهده کنید. به این صورت راحت‌تر می‌توانید بلیط پرواز را رزرو نمایید. امکان استفاده از فیلترهای موجود در سمت راست صفحه نیز وجود دارد.

چنانچه مایل باشید بلیط های چارتری تهران به ارومیه را خریداری کنید، با اعمال فیلتر، تنها بلیط های چارتری برای شما قابل‌مشاهده خواهند بود و گزینه‌های محدودتری برای انتخاب خواهید داشت. به این صورت دیگر سردرگم می‌شوید و انتخاب سریع‌تری خواهید داشت. به‌طورکلی مزیت استفاده از فیلتر در سایت پته کمتر نمودن گزینه‌های قابل انتخاب برای کاربران است. چراکه سایت پته اهمیت زیادی برای وقت کاربران قائل است و برای اینکه بتوانند هرچه سریع‌تر بلیط خود را به‌صورت آنلاین خریداری نمایند، تمام جوانب را در نظر گرفته است.

بلیط هواپیما تهران ارومیه
رزرو بلیط هواپیما تهران ارومیه

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه

اگر بخواهیم ازنظر شرایط آب‌وهوایی، سفر به ارومیه را بررسی کنیم، باید بگوییم که بهترین زمان برای خرید بلیط تهران ارومیه هرزمانی به‌جز تابستان و زمستان است. همان‌طور که می‌دانید ارومیه در بخش غربی کشور و در دامنه کوه قرارگرفته است. به همین خاطر در فصل زمستان آب‌وهوای بسیار سردی دارد.

تابستان‌های ارومیه هم گرم و خشک هستند؛ بنابراین اگر بتوانید برنامه‌ریزی کنید و در فصل‌هایی به‌جز تابستان و زمستان به ارومیه سفر کنید، بهترین زمان برای شما خواهد بود؛ اما ازنظر قیمت هم اگر در همین فصل‌های زمستان و تابستان برای خرید بلیط اقدام نمایید، قطعاً بلیط هایی با قیمت مناسب پیدا می‌کنید. چراکه تقاضا برای خرید بلیط تهران ارومیه در فصل تابستان و زمستان پایین می‌آید و شرکت‌های هواپیمایی ناچار می‌شوند قیمت بلیط را کاهش دهند.

قیمت بلیط هواپیمای تهران ارومیه

قیمت بلیط هواپیمای تهران ارومیه با توجه به اینکه شما در چه تاریخی قصد پرواز دارید و چه نوع بلیطی انتخاب می‌کنید، متفاوت است. چنانچه بلیط های سیستمی را انتخاب کنید، قیمت آن‌ها از بلیط های چارتری و لحظه آخری بیشتر خواهد بود. اگر هنگام خرید بلیط، کلاس پروازی که انتخاب می‌کنید به نسبت خدماتی که ارائه می‌کند، قیمت بالاتری داشته باشد، قیمت بلیط هواپیما هم افزایش پیدا می‌کند.

در فصل‌های گردشگری نیز قیمت بلیط بالاتر می‌رود؛ بنابراین باید به تمام این نکات توجه داشته باشید تا بتوانید قیمت دقیقی برای بلیط هواپیما تهران ارومیه، در نظر بگیرید. اگر در سایت پته تاریخ پرواز، مبدأ و مقصد و زمان سفرتان را مشخص کنید، فهرست تمام پروازها ازنظر قیمتی برای شما قابل‌رؤیت خواهد بود و به‌راحتی می‌توانید گزینه موردنظر خودتان را انتخاب نمایید.

ارزان‌ترین بلیط تهران ارومیه

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران ارومیه را می‌توانید در بین بلیط های چارتری و لحظه آخری پیدا کنید. اگر در سایت پته بتوانید فیلتر موردنظرتان را پیدا کنید، می‌بینید که لیست پروازها، بر اساس قیمت مرتب‌سازی شده‌اند و شما خیلی راحت گزینه‌های خود را می‌توانید پیدا کنید.

توجه داشته باشید که قیمت بلیط های چارتری به خاطر اینکه توسط شرکت‌های چارترکننده به‌صورت خصوصی تعیین می‌شوند، نسبت به بلیط های سیستمی کمتر هستند. البته بلیط های چارتری قابلیت استرداد ندارند و این می‌تواند یکی از معایب آن‌ها محسوب شود. به‌هرحال اگر برنامه سفر معینی دارید و قصد استرداد بلیط را هم ندارید، بهتر است بلیط های چارتری و لحظه آخری ارزان‌قیمت را در سایت پته جستجو کنید و در هزینه‌های سفر صرفه‌جویی نمایید. اگر در فصل‌های کم گردشگر نیز اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید، تعداد بلیط های ارزان‌قیمتی که در اختیار شما قرار می‌گیرند، بیشتر می‌شود.

 بلیط چارتر تهران ارومیه

بلیط هواپیمای تهران ارومیه چارتری، گزینه‌ای بسیار مقرون‌به‌صرفه است. همان‌طور که اشاره شد تعیین قیمت این بلیط‌ها قانون مشخصی ندارد و ممکن است با قیمت‌های بسیار نازل حتی کمتر از نصف بلیط های سیستمی عرضه شوند. این بلیط‌ها زمانی به فروش می‌رسند که شرکت‌های چارتر کننده از آژانس‌های هواپیمایی صندلی‌های هواپیما را اجاره کرده باشند. به این صورت خودشان با توجه به سیاست‌های خاصی که دارند، برای بلیط هواپیما قیمت تعیین می‌کنند.

 ناگفته نماند که کیفیت خدمات ارائه‌شده در پروازهای چارتری، هیچ‌گونه تفاوتی با پروازهای سیستمی نداشته و مسافران از این بابت نباید نگران باشند. معمولاً بلیط های چارتری طرفداران بسیاری دارند. چراکه مسافران می‌توانند علاوه بر دریافت خدمات مناسب و باکیفیت، پروازی ارزان و مقرون‌به‌صرفه داشته باشند.

 خرید بلیط لحظه آخری تهران ارومیه

برای خرید بلیط لحظه آخری تهران ارومیه اگر در خبرنامه سایت پته عضو شده باشید، اخبار مربوط به آن را در ایمیل خودتان یا به‌صورت پیامک دریافت می‌کنید. اگر هنوز فرصت نکرده‌اید در خبرنامه سایت عضو شوید، می‌توانید خودتان روزانه وارد سایت شوید و پس از مشخص کردن مبدأ و مقصد سفر و وارد نمودن تاریخ پرواز، گزینه‌های موجود را با اعمال فیلتر بلیط لحظه آخری جستجو کنید.

 بلیط های لحظه آخری چندان پرتعداد نیستند. چراکه معمولاً این بلیط‌ها زمانی به فروش می‌رسند که ظرفیت یک هواپیما تکمیل‌شده باشد و تنها چند صندلی خالی مانده باشد. شرکت‌های چارترکننده هم برای اینکه بتوانند به‌سرعت ظرفیت هواپیما را تکمیل کنند، در ۲۴ ساعت باقی‌مانده به پرواز، بلیط این صندلی‌ها را با قیمت‌های بسیار کم به فروش می‌رسانند تا بتوانند تعداد مسافران را تکمیل کنند.

البته گاهی اوقات هم پیش می‌آید که به علت زیاد بودن تقاضا برای خرید بلیط، در فصل‌های پر گردشگر، بلیط های لحظه آخری با قیمت‌های بسیار بالا حتی دو برابر به فروش برسند. بهتر است قبل از خرید بلیط لحظه آخری، قیمت آن را با قیمت بلیط های سیستمی مقایسه کنید تا متضرر نشوید.

 اطلاعات پرواز تهران ارومیه

قبل از رزرو بلیط تهران ارومیه، باید درباره مدت‌زمان پرواز، ایرلاین های پروازی و مسافت بین این دو شهر، اطلاعات کافی داشته باشید. فاصله هوایی بین تهران تا ارومیه ۶۰۰ کیلومتر است و ایرلاین هایی که پرواز تهران ارومیه را انجام می‌دهند، حدود یک ساعت طول می‌کشد تا از تهران به ارومیه برسند. ایرلاین هایی که پروازهای تهران ارومیه را انجام می‌دهند، عبارت‌اند از:

  • هواپیمایی آسمان
  • هواپیمایی آتا
  • هواپیمایی ایران ایر
  • هواپیمایی قشم ایر

پرواز تهران ارومیه در تمام روزهای هفته به‌صورت معمول انجام می‌پذیرد. با توجه به نوع ایرلاین و نوع هواپیما، مدت‌زمان پرواز از یک ساعت تا یک ساعت و ۴۰ دقیقه متغیر است. این مدت‌زمان به شرایط آب‌وهوایی هم بستگی دارد.

مزایای خرید بلیط هواپیمای تهران ارومیه از پته

با خرید بلیط هواپیمای تهران ارومیه از سایت پته، می‌توانید با سرعت بالا تمام پروازها را جستجو کنید و امکان مقایسه قیمت تمام بلیط ها را با یکدیگر داشته باشید. این سایت یک سیستم فیلترینگ قوی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از آن‌ها گزینه‌های پیش روی خود را محدود نمایند. به این صورت امکان رزرو و انتخاب بلیط مناسب در مدت‌زمان کوتاه‌تری فراهم می‌شود.

درصورتی‌که نیاز به خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت را داشته باشید؛ می‌توانید به سایت پته مراجعه نمایید. چراکه این سایت مبلغ بسیار کمی بابت سود فروش برمی‌دارد؛ بنابراین قیمت بلیط در سایت پته نسبت به سایر سایت‌های فروش بلیط هواپیما کمتر است با یک جستجوی ساده می‌توانید صحت این ادعا را تائید نمایید.

سوالات متداول کاربران