خرید بلیط هواپیما کیش بندرعباس

بلیط هواپیما کیش بندرعباس

بندرعباس یکی از شهرهای بزرگ جنوب کشور است و بزرگ‌ترین بندر کانتینری ایران در این منطقه واقع‌شده، این بندر مهم که از لحاظ اقتصادی بسیار شناخته‌شده است مسیرهای پروازی پرترافیکی دارد. از جمله این مسیرهای پروازی مسیر کیش بندرعباس بوده که تقاضا برای خرید بلیط آن همیشه بالا است. جهت خرید بلیط هواپیما کیش به بندرعباس سایت پته شرایطی را فراهم کرده تا مسافران بتوانند در قسمت جستجوی پروازها اطلاعات سفر خود را مانند مبدا، مقصد و تاریخ رفت‌وبرگشت را انتخاب نموده و بلیط مناسبی را انتخاب کنند. در این سایت پس از وارد کردن اطلاعات کافی است کاربران گزینه جستجو را انتخاب کنند تا به صفحه مربوط به لیست پروازها هدایت شوند. به این صورت از بین گزینه‌های موجود می‌توانند یک بلیط را خریداری نمایند. در این صفحه امکان استفاده از فیلترهای قیمت، نوع بلیط، نوع ایرلاین و … نیز فراهم‌شده است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش بندرعباس

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش بندرعباس نسبت به خرید حضوری این بلیط‌ها طرفداران بیشتری دارد. به همین خاطر وب‌سایت‌های اینترنتی معتبر مانند پته اقدام به عرضه و فروش بلیط های پرواز با مناسب‌ترین قیمت‌ها نموده‌اند تا مسافران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بلیط پرواز خود را به‌صورت آنلاین تهیه نمایند. مراحل رزرو بلیط هواپیما به‌صورت آنلاین در سایت پته عبارت‌اند از:

  • واردکردن اطلاعات پرواز
  • جستجوی پروازها
  • انتخاب بلیط از بین گزینه‌های موجود
  • پرداخت آنلاین هزینه بلیط
  • دریافت ایمیل تایید خرید و دریافت لینک دانلود بلیط سفر از جزیره کیش به مقصد بندرعباس

اطلاعات پرواز کیش به بندرعباس

پرواز کیش به بندرعباس جزو پروازهای پرتکرار در روزهای هفته محسوب می‌شود. پرواز از فرودگاه بین‌المللی جزیره کیش به‌طرف فرودگاه بندرعباس انجام می‌شود. ایرلاین های کیش ایر و ایران ایر جزو محبوب‌ترین شرکت‌های هواپیمایی هستند که این پرواز را پوشش می‌دهند. مدت‌زمان پرواز از جزیره زیبای کیش به بندرعباس حدود ۵۵ دقیقه است.

توجه: مدت‌زمان پرواز می‌تواند به خاطر شرایط آب‌وهوایی تغییر کند.

فاصله هوایی بین بندرعباس تا کیش ۲۵۰ کیلومتر است و ممکن زمان پرواز در هر یک از شرکت‌های هواپیمایی که با آن‌ها اشاره کردیم کمی متفاوت باشد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از نظر آب‌وهوایی همان زمان‌هایی است که قیمت بلیط گران می‌شود! روزهای وسط هفته و غیر تعطیل دارای شرایط بهتری هستند و قیمت بلیط در این روزها کاهش پیدا می‌کند، اما اگر بخواهیم به آب‌وهوا نگاهی بیندازیم، می‌توانیم بگوییم که در فصل زمستان بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما در این مسیر پروازی است.

انواع بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

بلیط هواپیما کیش به بندرعباس در دو نوع سیستمی و چارتری عرضه می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید که تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی به خاطر چیست، باید بگوییم که این بلیط ها از نظر خدمات ارائه‌شده در طول پرواز تفاوتی با یکدیگر ندارند، اما قیمت بلیط های چارتری از بلیط های سیستمی کمتر است. این تفاوت قیمت نیز به خاطر این است که بلیط های چارتری را شرکت‌های چارتر کننده خریداری نموده‌اند و خودشان صندلی‌های هواپیما را باقیمت‌های کمتری به مسافران پرواز اجاره می‌دهند. تنها دلیل کاهش قیمت بلیط های چارتری همین است.

بلیط چارتر کیش به بندرعباس

به‌منظور خرید بلیط چارتر کیش به بندرعباس باید توجه کافی داشته باشید تا در روزهایی که این بلیط‌ها عرضه می‌شوند اقدام به خرید نمایید. درصورتی‌که جزو افراد پر سفر هستید و در مسیر کیش بندرعباس دائم در حال تردد می‌باشید، بهتر است در خبرنامه آنلاین سایت پته عضو شوید تا بتوانید در تمام‌روزهای هفته اطلاعات مربوط به پرواز و بلیط های چارتری و لحظه آخری را دریافت نمایید. به این صورت در هر روزی که بلیط های چارتری موجود باشند برای شما ایمیل ارسال می‌شود و می‌توانید بلیط های خوش قیمت را خریداری نمایید.

خرید بلیط سیستمی کیش بندرعباس

خرید بلیط سیستمی کیش بندرعباس در سایت پته کاری بسیار ساده و راحت است. این بلیط‌ها که دارای قیمت ثابتی در طول سال هستند، همیشه موجودند؛ بنابراین شما حتی یک ماه قبل از پرواز نیز می‌توانید بلیط خودتان را رزرو کنید. بلیط های سیستمی قابلیت استرداد دارند؛ یعنی می‌توانید در چند روز مانده به پرواز بلیط خودتان را کنسل کنید. البته با توجه به زمان باقیمانده تا ساعت پرواز، از مبلغ پرداختی شما جریمه کسر می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های بلیط سیستمی این است که قیمت این بلیط برای کودکان و نوزادان کمتر از افراد بزرگ‌سال محاسبه می‌شود و همین جزو مزایای بلیط های سیستمی نسبت به بلیط های چارتری است.

بلیط لحظه آخری کیش به بندرعباس

بلیط لحظه آخری به آن دسته از بلیط هایی گفته می‌شود که در ۲۴ ساعت نهایی پرواز عرضه می‌شوند. این بلیط ها در زمان‌هایی که تقاضا برای خرید بلیط پایین است دارای قیمت بسیار کمی هستند، اما در ایام گردشگری ممکن است قیمت بلیط های لحظه آخری افزایش زیادی داشته باشد و حتی از بلیط های سیستمی بیشتر شود. پس بهتر است قبل از خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش به بندرعباس ابتدا صفحه پروازهای موجود در سایت پته را مشاهده نموده و پس از مقایسه قیمت‌ها اقدام به رزرو و خرید بلیط نمایید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش به بندرعباس می‌تواند جزو بلیط های چارتری و لحظه آخری باشد که باقیمت‌های نازل به فروش می‌رسند. به‌منظور مشاهده بلیط های ارزان‌قیمت می‌توانید از فیلتر مربوط به قیمت یا فیلترهای مربوط به پرواز چارتری و لحظه آخری در سایت پته استفاده کنید.

قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما کیش به بندرعباس به‌صورت یک‌طرفه یا رفت‌وبرگشت به سایت پته مراجعه نمایید. در این سایت امکان مقایسه قیمت‌ها فراهم‌شده تا مسافران بتوانند بلیط‌های موجود در تاریخ مدنظر خودشان را مشاهده کنند و سپس خرید اینترنتی را تکمیل نمایند. با توجه به اینکه عوامل گوناگونی مانند نوع بلیط، تعداد مسافران، تاریخ پرواز و نوع ایرلاین می‌تواند قیمت بلیط را افزایش یا کاهش دهد، نمی‌توان قیمت دقیقی برای بلیط های این مسیر تعیین کرد.

بلیط رفت‌وبرگشت کیش بندرعباس

با مراجعه به سایت پته و انتخاب گزینه بلیت یک‌طرفه یا بلیط رفت‌وبرگشت از بالای صفحه می‌توانید خرید خود را انجام دهید. معمولاً بلیط های رفت‌وبرگشت دارای قیمت‌های مناسب‌تری نسبت به بلیط های یک‌طرفه هستند. همچنین مسافران می‌توانند با خیال آسوده بلیط برگشت خود را نیز رزرو کنند و نگرانی بابت بازگشت نداشته باشند.

 لیست پرواز کیش به بندرعباس

مشاهده لیست پرواز کیش به بندرعباس به مسافران کمک می‌کند تا قبل از خرید تمام پروازهای موجود را ببینند و ازنظر نوع ایرلاین و قیمت با یکدیگر مقایسه کنند. یکی از مزایای خرید اینترنتی بلیط از سایت پته همین مشاهده لیست پرواز است. چنانچه می‌خواهید قبل از پرواز تمام گزینه‌های موجود را ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید، می‌توانید نام شهر مبدا و مقصد را در بالای همین صفحه وارد کنید. تاریخ پرواز را مشخص نموده و گزینه جستجوی پروازها را انتخاب نمایید. به این صورت فهرست پروازها قابل‌رؤیت خواهد بود و انتخاب را برای شما ساده‌تر می‌سازد.

چطور بلیط هواپیما کیش بندرعباس را کنسل کنیم

تا این بخش درباره راحتی رزرو اینترنتی بلیط هواپیما صحبت کردیم. حالا بهتر است از ساده بودن شرایط کنسلی بلیط هواپیما در سایت پته صحبت کنیم. اگر شما تاکنون از سایت پته بلیط هواپیما تهیه‌کرده باشید، می‌دانید که ابتدا باید یک پنل کاربری ایجاد کنید و بلیط خودتان را از طریق پنل کاربری خودتان تهیه کنید. کنسل کردن بلیط نیز از طریق همین پنل قابل انجام است. فقط کافی است شما درخواست استرداد بلیط را ثبت کنید تا توسط کارشناسان مجموعه بررسی شود. پس از محاسبه جریمه کنسلی مبلغ باقی‌مانده به‌حساب شما بازمی‌گردد و بلیط شما کنسل می‌شود.

مزایای خرید بلیط هواپیما کیش به بندرعباس از پته

پته سایت خرید بلیط هواپیما و یک موتور جستجوی قوی آنلاین است که تمام پروازهای موجود داخلی و خارجی را با کمترین قیمت بلیط در لحظه به مسافرین  اراوه خواهد داد . با توجه به اینکه امکان خرید آنلاین و استرداد اینترنتی بلیط در این سایت فراهم‌شده، بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند از خدمات سایت استفاده کنند. پشتیبانی قوی سایت پته و پاسخگویی کارشناسان این مجموعه به مسافران در تمام ساعات شبانه‌روز جزو ویژگی‌ها و مزایای اصلی استفاده از خدمات این سایت محسوب می‌شود.