خرید بلیط هواپیما تفلیس تهران

بلیط هواپیما تفلیس به تهران

تفلیس پایتخت کشور گرجستان یکی از مکان‌های گردشگری است که نزد ایرانیان محبوبیت خاصی دارد. افراد زیادی هستند که با اهداف کاری از تفلیس به پایتخت ایران سفر می‌کنند. به همین خاطر مسیر تفلیس به تهران جزو پرترددترین مسیرهای پروازی قرار گرفته است. با مشاهده راهنمای خرید بلیط هواپیما تفلیس به تهران در سایت پته در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید و ارزانترین بلیط در لحظه را با صرف کمترین زمان خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس تهران

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس به تهران یا سایر مقاصد ابتدا باید در قسمت پروازهای خارجی مبدأ، مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کنید. درصورتی‌که در تاریخ موردنظر شما پروازی وجود داشته باشد، می‌توانید فهرست را در سایت پته مشاهده نمایید. درنهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز به صفحه پروازها منتقل میشوید و از بین گزینه‌های موجود یک بلیط مناسب برای خودتان انتخاب کنید. مراحل خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس به تهران در سایت پته به شرح زیر است.

  • در بالای همین صفحه در قسمت مبدأ شهر Tbilis یا تفلیس را وارد کنید و به‌عنوان شهر مقصد تهران را ثبت کنید.
  • سپس باید تاریخ پرواز را به میلادی یا شمسی سرچ کنید. در ادامه می‌توانید گزینه بلیط رفت‌وبرگشت یا یک‌طرفه را فعال کنید تا بتوانید پروازهای موجود را جستجو نمایید.
  • در ادامه به صفحه پروازها منتقل خواهید شد که از ارزان‌ترین قیمت تا گران‌قیمت‌ترین بلیط ها برای شما قابل‌مشاهده خواهد بود.
  • حالا این امکان را خواهید داشت که از فیلترهای سایت پته استفاده کنید و گزینه‌های موجود را محدودتر نمایید. حتی می‌توانید از گزینه جزئیات بیشتر نیز استفاده کنید و سایر اطلاعات موردنظر خود مانند قوانین حمل بار، نوع فرودگاه، نوع ایرلاین و … را انتخاب کنید.
  • درنهایت نیز پس از پرداخت قیمت بلیط به‌صورت اینترنتی می‌توانید لینک دانلود آن را در ایمیل خودتان دریافت کنید.

اطلاعات پرواز تفلیس به تهران

فاصله هوایی بین دو شهر تفلیس تا تهران ۵۵/۸۸۱ کیلومتر است. مدت‌زمان این پرواز با توجه به مساعد بودن شرایط جوی یک ساعت و ۳۱ دقیقه است و ایرلاین هایی که پرواز مستقیم تفلیس تهران را انجام می‌دهند، عبارت‌اند از:

  • هواپیمایی وارش
  • هواپیمایی آتا

درصورتی‌که بین تفلیس و گرجستان پرواز مستقیم انجام شود، این پرواز در تمام روزهای هفته برقرار است. ایرلاین پگاسوس و ترکیش ایرلاین نیز در بعضی روزها پرواز این مسیر را انجام می‌دهند و قیمت آن‌ها نسبت به سایر ایرلاین های دیگر کم‌تر است. در حال حاضر می‌توان گفت که شرکت‌های هواپیمایی ترکیش ایرلاین، قطر ایرویز، هواپیمایی امارات، فلای دبی، پگاسوس، لوفت هانزا، آنادولوجت، استرین و لوفت هانزا سیتی لاین مسافران را در طول این مسیر جابجا می‌کنند.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تفلیس تهران

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تفلیس تهران ازنظر آب و هوایی فصل بهار و تابستان است. البته بیشتر افرادی که در این مسیر پرواز می‌کنند، اهداف کاری دارند. به همین خاطر ناچار هستند در تاریخ‌های خاصی اقدام به خرید بلیط نمایند؛ اما جای هیچ‌گونه نگرانی نیست. چراکه سایت پته این امکان را فراهم آورده تا در هر تاریخی بتوانید بلیط هواپیما تفلیس به تهران را با ارزان‌ترین قیمت‌ها را پیدا کنید.

انواع بلیط هواپیما تفلیس به تهران

فرقی نمی‌کند که کدام‌یک از انواع بلیط هواپیما تفلیس به تهران را در سایت پته انتخاب کنید، تمام بلیط های عرضه‌شده در این سایت دارای بهترین قیمت‌ها هستند. انواع بلیط هواپیما یعنی بلیط های سیستمی و چارتری قیمت‌های گوناگونی دارند و شرایط آن‌ها با یکدیگر فرق دارد.

بلیط چارتر تفلیس به تهران

بلیط چارتر تفلیس به تهران زمانی در سایت پته عرضه می‌شود که شرکت‌های چارتر کننده صندلی‌های یک ایرلاین را به‌صورت کامل اجاره کنند و خودشان با قیمت‌های نازل به فروش برسانند. همین امر باعث می‌شود تا قیمت بلیط های چارتری پایین‌تر از بلیط های سیستمی باشد. توجه داشته باشید که با خرید بلیط چارتری امکان استرداد آن در بیشتر مواقع وجود ندارد و قیمت بلیط بزرگ‌سالان و کودکان یکسان است؛ اما خدمات ارائه‌شده در پروازهای چارتری کاملاً مشابه پروازهای سیستمی است و هیچ تفاوتی با آن‌ها ندارد.

خرید بلیط سیستمی تفلیس تهران

بلیط های سیستمی در هر ساعت از شبانه‌روز و در تمام روزهای هفته در سایت پته قابلیت رزرو دارند. این بلیط ها در طول سال دچار نوسان قیمت نمی‌شوند و برای کودکان و افراد زیر ۱۲ سال با قیمت‌های کمتر محاسبه می‌شوند. امکان استرداد بلیط های سیستمی به‌صورت آنلاین و حضوری فراهم‌شده است. البته با توجه به مدت‌زمانی که تا پرواز باقی‌مانده مبلغی به‌عنوان جریمه از هزینه پرداخت‌شده برای بلیط کسر می‌شود.

بلیط لحظه آخری تفلیس به تهران

بلیط های لحظه آخری جزو بلیط های ارزان‌قیمت و محبوبی هستند که در هر مسیر پروازی وجود دارند. البته این بلیط‌ها همیشه در دسترس نیستند و ممکن است فقط زمان‌هایی که تقاضا برای خرید بلیط کاهش پیدا می‌کند به فروش برسند.

همان‌طور که اشاره کردیم بلیط های چارتری توسط شرکت‌های چارتر کننده با قیمت‌های پایین به فروش می‌رسند؛ اما همین بلیط ها اگر خواهان نداشته باشند، برای اینکه که به فروش بروند، قیمت آن‌ها بازهم پایین‌تر می‌آید و تحت عنوان بلیط لحظه آخری به فروش می‌رسند. توجه داشته باشید که اگر در هایسیزن بلیط لحظه آخری موجود باشد، امکان افزایش قیمت آن دور از انتظار نیست! چراکه با افزایش تقاضا برای خرید بلیط و تکمیل شدن ظرفیت هواپیما، ممکن است بلیط های لحظه آخری با قیمت‌های بسیار بالاتر از بلیط های سیستمی به فروش برسند.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تفلیس به تهران

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تفلیس به تهران در فصل زمستان قابل رزرو است. با مراجعه به سایت پته و جستجوی پروازهای تفلیس به تهران می‌توانید ارزان‌ترین بلیط های هواپیما را انتخاب کنید. علاوه بر فصل و زمان خرید، عواملی چون میزان تقاضا، لحظه آخری یا سیستمی بودن بلیط و … می‌تواند روی قیمت نهایی تأثیر داشته باشد. به همین خاطر سایت پته یک نمودار قیمتی برای شما آماده کرده تا با مراجعه به آن بتوانید تمام بلیط های ارزان‌قیمت را در چند ثانیه مشاهده کنید و مناسب‌ترین گزینه را برای خودتان انتخاب نمایید.

قیمت بلیط هواپیما تفلیس به تهران

قیمت بلیط هواپیما تفلیس به تهران با توجه به اینکه ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز چه شرکت هواپیمایی باشد، متفاوت است. همچنین عوامل دیگری چون نوع بلیط، کلاس پروازی و … می‌تواند روی قیمت تأثیر داشته باشد. درست است که مهم‌ترین نکته هنگام خرید بلیط هواپیما قیمت آن است، اما همیشه بلیط های ارزان بهترین گزینه نیستند. چراکه ممکن است خدمات ارائه‌شده در یک ایرلاین مناسب نباشد. به همین خاطر بهتر است قبل از خرید بلیط، تمام جوانب را در نظر بگیرید.

بلیط رفت‌وبرگشت پرواز تفلیس تهران

با فعال کردن گزینه بلیط رفت‌وبرگشت در بالای باکس جستجوی پروازها، می‌توانید در سایت پته قیمت کمتری برای خرید بلیط بپردازید. ازآنجاکه قیمت دو بلیط یک‌طرفه بیشتر از دو بلیط رفت‌وبرگشت است، پس توصیه می‌کنیم قبل از تکمیل فرآیند خرید در سایت پته حتماً بلیط رفت‌وبرگشت را انتخاب کنید تا لیست پروازهای رفت‌وبرگشت به‌صورت کامل به شما نشان داده شود.

لیست پرواز تفلیس به تهران

اگرچه ممکن است شما از قبل ایرلاین خود را انتخاب کرده باشید و نوع بلیط را نیز مشخص نموده باشید، اما مشاهده لیست پرواز تفلیس به تهران باعث می‌شود تا شما تمام پروازها را ببینید و آن‌ها را چه ازنظر قیمت، چه ازنظر خدمات ارائه‌شده در پرواز و … با یکدیگر مقایسه کنید. شاید نظر شما تغییر کند و گزینه بهتری برای خرید پیدا کنید. به همین خاطر پس از تکمیل اطلاعات پرواز در باکس بالای صفحه، گزینه جستجو را انتخاب کنید و فهرست تمام پروازها را مشاهده نمایید.

چطور بلیط هواپیما تفلیس به تهران را کنسل کنیم؟

در سایت پته مراحلی بسیار ساده پیش روی شما قرار دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط پرواز خودتان را کنسل کنید. برای این کار کافی است وارد سایت شوید و پس از واردکردن شماره تماس و ایمیل خودتان وارد پنل کاربری شوید. در قسمت استرداد بلیط می‌توانید درخواست کنسلی خودتان را ثبت کنید و منتظر باشید تا از طرف سایت پته هماهنگی‌های لازم جهت بازگشت مبلغ باقی‌مانده با شما انجام شود.

مزایای خرید بلیط هواپیما تفلیس به تهران از پته

سایت پته انواع پروازهای سیستمی، چارتری و لحظه آخری را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. مراحل رزرو بلیط در سایت پته، در هر ساعت از شبانه‌روز که شما اراده کنید انجام می‌شود. مهم نیست که ابتدای صبح خرید بلیط داشته باشید یا نیمه‌های شب، دسترسی به سایت پته در همه ساعات برای شما باز است. همچنین قیمت خرید بلیط نسبت به سایر سایت‌ها بسیار مناسب‌تر است و این به دلیل پایین بودن مبلغ سودی است که سایت پته برای خود برمی‌دارد.

سوالات متداول کاربران