خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا

خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا

آنتالیا یکی از مقاصد اصلی مسافران ایرانی در ترکیه است. این شهر زیبا و سرسبز که دارای هتل‌های لوکس و امکانات بسیار پیشرفته‌ای است، طرفداران زیادی بین توریست‌های خارجی دارد. خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا در پته با بهترین قیمت و بیشترین تعداد پرواز امکان‌پذیر است. در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید برای رزرو بلیط یکی از محبوب‌ترین پروازها به کشور ترکیه اقدام نمایید. از جمله دلایلی که پرواز تهران آنتالیا به یکی از پرترددترین مسیرهای خارجی تبدیل شده است، اقامت تعداد بسیاری از ایرانیان در این شهر است. جهت خرید بلیط این مسیر کافی است وارد سایت پته شوید و مبدأ و مقصد سفر را وارد کنید. برای ادامه فرایند خرید بلیط می‌توانید تاریخ منتخب پرواز و نوع بلیط رفت‌وبرگشت را انتخاب نمایید. در باکس جستجوی پروازها می‌توانید فهرست تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده نموده و خرید خود را انجام دهید.

انواع بلیط هواپیما تهران آنتالیا

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا با قیمت‌های مناسب هستید، بهتر است ابتدا انواع بلیط هواپیما را بشناسید تا ناچار نباشید هزینه‌های بالایی برای خرید بلیط پرداخت کنید. بلیط هواپیما تهران به آنتالیا در انواع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه می‌شود که هر یک دارای شرایط و قیمت‌های گوناگونی هستند.

بلیط هواپیما تهران آنتالیا چارتر

بلیط چارتری زمانی عرضه می‌شود که یک ایرلاین صندلی‌های هواپیما را به شرکت‌های چارترکننده اجاره دهد. قیمت بلیط های چارتری تهران آنتالیا معمولاً ثابت نیست و در طول سال دارای نوسان است. در این مواقع شرکت‌های چارترکننده قیمت تمام صندلی‌های ایرلاین را کاهش می‌دهند تا بتوانند ظرفیت را تکمیل کنند و مسافران را برای خرید بلیط ترغیب نمایند.

توجه داشته باشید که هنگام خرید بلیط چارتری تهران آنتالیا هرچه به زمان پرواز نزدیک‌تر باشید، قیمت بلیط کمتر می‌شود. در سایت پته نیز شرایط به همین صورت است. بهتر است قبل از خرید بلیط تهران آنتالیا اطلاعات موردنیاز پرواز خودتان را در باکس بالای همین صفحه جستجو کنید یا از فیلترهای واقع‌شده در منوی سمت راست استفاده کنید. به این صورت تنها بلیط های چارتری برای شما به نمایش درمی‌آید و نیاز ندارید تمام بلیط های سیستمی و داخلی و … را مشاهده نموده و از بین آن‌ها انتخاب نمایید.

خرید بلیط سیستمی تهران آنتالیا

بلیط سیستمی تهران آنتالیا از چند ماه قبل نیز قابل رزرو است. درصورتی‌که برنامه‌های تدوین‌شده برای سفر خود دارید می‌توانید بلیط های سیستمی را انتخاب کنید که نوسان قیمت ندارند و در طول سال قیمت‌های یکسانی دارند. البته درنهایت ایرلاین انتخابی شما است که قیمت بلیط را تعیین می‌کند. با انتخاب فیلتر نوع بلیط و گزینش بلیط سیستمی، تنها فهرست بلیط های سیستمی در تاریخ موردنظر برای شما به نمایش درمی‌آید و این‌طوری می‌توانید سریع‌تر خرید خودتان را انجام دهید.

بلیط هواپیما آنتالیا

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا با توجه به شرایط آب‌وهوایی، از اسفند تا ماه خرداد است. به‌طورکلی شهرهای ترکیه دارای آب‌وهوای بسیار مطلوبی هستند، اما اگر می‌خواهید در بهترین زمان به این کشور سفر کنید و از آب‌وهوای بی‌نظیر آنتالیا لذت ببرید از ماه فوریه تا ژوئن بهترین فصل است. ولی اگر به فکر خرید بلیط های ارزان‌قیمت هستید قضیه فرق می‌کند. معمولاً در ماه نوامبر قیمت بلیط ها کاهش پیدا می‌کند و شما می‌توانید بلیط های ارزان‌قیمت را بخرید.

پرواز تهران آنتالیا امروز

برای جستجوی بلیط پرواز تهران آنتالیا امروز می‌توانید در باکس بالای همین صفحه پس از انتخاب مبدأ و مقصد سفر، تاریخ امروز با آن را وارد کنید تا لیست پروازهای امروز برای شما باز شود.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به آنتالیا

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران آنتالیا با توجه به فصل و زمان خرید بلیط متفاوت است. همان‌طور که اشاره کردیم در ماه نوامبر یعنی از اول آبان تا اول آذر قیمت بلیط مناسب‌تر است. با استفاده از نمودار قیمتی در سایت پته و فیلترهای موجود نیز می‌توانید بلیط های ارزان‌قیمت را پیدا کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا

عواملی که روی قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا تأثیر دارند عبارت‌اند از:

کلاس پروازی که با توجه به ایرلاین انتخابی فرق می‌کند. پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس از تهران به آنتالیا در پروازهای سیستمی قابل خریداری هستند. همچنین امکان خرید بلیط پرواز اکونومی نیز از مبدأ تهران به مقصد آنتالیا در سایت پته فراهم شده است.

بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران آنتالیا

با استفاده از فیلتر قیمت در سایت پته می‌توانید از بین پروازهایی که برای شما گزینش می‌شود بهترین قیمت بلیط را انتخاب دقت کنید. ارزان‌ترین قیمت بلیط تهران آنتالیا همیشه بهترین بلیط نیست. چراکه ممکن است کلاس پروازی کیفیت مناسبی نداشته باشد یا خدمات ارائه‌شده در طول پرواز مناسب نباشد. به همین خاطر باید به عواملی چون کلاس پروازی، ساعت پرواز، نوع ایران و … توجه کنید/

بلیط رفت‌وبرگشت پرواز تهران آنتالیا

با انتخاب گزینه نوع بلیط یک‌طرفه یا بلیط رفت‌وبرگشت در بالای صفحه، می‌توانید تمام بلیط های مسیر تهران آنتالیا را مشاهده نمایید. اگر قصد خرید بلیط سیستمی برای رفت‌وبرگشت را دارید حتماً باید گزینه رفت‌وبرگشت را فعال کنید.

خرید بلیط لحظه آخری تهران آنتالیا

در صفحه نتایج جستجو در سایت پته درصورتی‌که بلیط لحظه آخری موجود باشد، در کنار سایر بلیط ها برای شما قابل‌مشاهده خواهد بود، اما اگر فرصت کافی برای جستجو بلیط لحظه آخری ندارید، می‌توانید از گزینه فیلتر لحظه آخری استفاده کنید. قیمت بلیط های لحظه آخری همیشه پایین است، اما ممکن است در فصل‌های گردشگری آنتالیا قیمت بلیط های لحظه آخری حتی از انواع سیستمی نیز بیشتر باشد. سایت پته شرایطی را فراهم آورده تا شما بتوانید بلیط های ارزان‌قیمت لحظه آخری را به‌راحتی خریداری نمایید.

لیست پرواز تهران به آنتالیا

برای اطلاع از اطلاعات موجود در لیست پرواز تهران آنتالیا، در بالای همین صفحه اطلاعات موردنظر را وارد کرده و فیلدهای اطلاعاتی را تکمیل نمایید. سپس لیست تمام پروازها در همه روزهای هفته برای شما قابل‌رؤیت خواهد بود.

ایرلاین های ارائه‌دهنده پرواز تهران آنتالیا

ایرلاین های ارائه‌دهنده پرواز تهران آنتالیا عبارت‌اند از:

  • ترکش ایرلاین
  • هواپیمایی پگاسوس
  • هواپیمایی سان اکسپرس
  • شرکت هواپیمایی قطر ایرویز
  • هواپیمایی امارات

از بین ایرلاین های موجود ترکش ایرلاین هزینه کمتری دارد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره روز پرواز و ایرلاین های ارائه‌دهنده پرواز با بخش پشتیبانی سایت پته تماس بگیرید.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران آنتالیا از پته

خرید بلیط هواپیما پته در هر ساعت از شبانه‌روز، انواع بلیط‌های لحظه آخری، سیستمی و چارتری را با گسترده ترین مسیرهای پروازی و ارزانترین قیمت در لحظه به شما ارائه خواهد داد. همچنین پشتیبانی قوی پته خیال شما را بابت خرید آنلاین بلیط راحت میکند، چراکه کارشناسان این مجموعه به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سؤالات مسافران عزیز هستند. با استفاده از نمودار قیمتی، پروازهای موجود را در ساعات مختلف باهم مقایسه و ارزانترین آن‌ها را خریداری کنید.

رزرو پرواز تهران آنتالیا

برای رزرو پرواز تهران آنتالیا در باکس بالای پیج، ساعت پرواز موردنظر خودتان را جستجو کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید مشخص نمودن مبدأ و مقصد سفر، تاریخ رفت‌وبرگشت، تعداد مسافرین و … است. پس از مشاهده لیست پروازها یکی از بلیط های موجود را انتخاب نموده و برای پرداخت هزینه بلیط به درگاه بانکی سایت پته مراجعه نمایید. تکمیل فرایند خرید بلیط در این مرحله انجام می‌شود و شما می‌توانید لینک دانلود بلیط را در ایمیل خودتان دریافت نمایید.

مسافرانی که برای خرید بلیط به پته مراجعه می‌کنند، ابتدا باید یک پنل کاربری بسازند و ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنند. تمام اطلاعات پرواز از طریق همین ایمیل به مسافران اعلام خواهد شد.