خرید بلیط هواپیما اصفهان استانبول

خرید بلیط هواپیما اصفهان استانبول

اصفهان و استانبول از شهرهای معروف دنیا برای گردشگران هستند. بسیار از شهر گنبدهای فیروزه ای به استانبول شهر اروپایی آسیایی سفر می کنند. خوشبختانه وجود پرواز مستقیم از اصفهان به استانبول سهولت سفر و تردد به این شهر را فراهم کرده است. پته با امکان خرید بلیط هواپیما اصفهان استانبول و پشتیبانی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته یکی از معتبرترین سایت های خرید بلیط هواپیما در ایران است.

در مورد بلیط هواپیما اصفهان استانبول بیشتر بدانید:

[faq]

خرید بلیط آنلاین هواپیما اصفهان استانبول پته

یکی از راه های خرید بلیط هواپیما، خرید به صورت غیرحضوری است؛ در این روش نیازی به مراجعه حضوری به شرکت ها و آژانس های هواپیمایی برای تهیه و حتی استرداد بلیط هواپیما نیست. یکی از مزایای تهیه بلیط از سایت های معتبر خرید بلیط هواپیما تسریع در خرید و امکان مقایسه راحت تمام ایرلاین ها و امکانات هر یک است. اما از ویژگی های ممتاز تهیه بلیط هواپیما اصفهان استانبول از پته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تقویم قیمتی:

پس از جستجوی مبدا و مقصد خود در پته به راحتی برای شما تقویم قیمتی برای شما نمایش داده می شود که می توانید از طریق آن قیمت بلیط در زمان های نزدیک به زمان پرواز خود را مشاهده نمایید و در صورتی که برای پرواز عجله نداشته باشید می توانید در روز یا زمان هایی که قیمت مناسب تر است بلیط خود را تهیه نمایید.

سیستم اطلاع از تغییر قیمت:

با عضویت در پنل پته شما می توانید به راحتی در صورتی که قصد خرید بلیط ارزان اصفهان استانبول را دارید هر زمان تغییر قیمت حاصل شد و بلیط مد نظر شما ارزان تر شد از طریق ایمیل مطلع شوید و خرید خود را انجام دهید.

نمودار قیمتی:

با استفاده از این نمودار به طور تقریبی متوجه خواهید شد که بیشترین، کمترین و متوسط میزان قیمت بلیط هواپیما اصفهان به استانبول در بازه زمانی مد نظر شما چقدر بوده است. به راحتی با بررسی این نمودار می توانید متوجه شوید قیمت بلیط در چه روزهایی به اوج یا به کف خواهد رسید و اقدام به خرید بلیط هواپیما در زمان هایی که قیمت مناسب تر کنید.

مقایسه قیمت ها و امکانات ایرلاین های مختلف:

پس از ورود به سایت پته می توانید در قسمت مشخص شده مبدا و مقصد پرواز خود را انتخاب نمایید و همچنین زمان رفت و برگشت را مشخص کنید؛ اکنون لیستی از ایرلاین های مختلف که در زمان مورد نظرتان پرواز دارند را می توانید مشاهده کنید. با مشاهده ایرلاین های مختلف، امکانات پروازی و نوع بلیط اقدام به خرید گزینه مناسب خود نمایید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما:

در صورتی که اقدام به خرید بلیط اصفهان استانبول در پته نمایید نیازی به مراجعه حضوری برای 

اطلاع از تاخیر پرواز:

در صورتی که بلیط خود را از پته تهیه کرده باشید پشتیبانان پته به محض تغییر تاریخ یا ساعت پرواز مراتب را از طریق تلفن و پیامک به شما اطلاع خواهند داد.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان استانبول

قیمت بلیط هواپیما به عوامل متعدد بستگی دارد از فاصله مبدا و مقصد و داشتن توقف بین راه یا نداشتن آن تا موارد دیگری که در ادامه به شرح هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

۱- فصل

۲- میزان تقاضا

۳- سیستمی، چارتری و یا لحظه آخری

۴- شرکت یا ایرلاین انتخابی و خدمات مدنظر شما

خرید بلیط ارزان اصفهان استانبول

همان طور که گفتیم قیمت بلیط هواپیما متغیر است اما اگر شما قصد دارید هزینه های سفر خود را کاهش دهید و بلیط ارزان برای سفر از اصفهان به استانبول تهیه کنید بهتر است راهکارهای زیر را مد نظر داشته باشید:

۱- در صورتی که هر زمان بخواهید می توانید سفر کنید و حضور در مقصد آن هم در زمانی مشخص برای شما اجبار نیست بهترین پیشنهاد انتخاب بلیط های چارتری و لحظه آخری است.

۲- سفر در فصل های سرد یا در زمان های کم تقاضا مثلا در اواسط هفته در در تعطیلات رسمی

۳- انتخاب ایرلاین هایی که زیاد مطرح نیستند و یا ایرلاین ها با امکانات کمتر می تواند در قیمت شما تاثیر گذار باشد.

انواع بلیط هواپیما اصفهان استانبول

به طور کلی بلیط هواپیما به دو دسته سیستمی و چارتری تقسیم می شود که رایج ترین نوع بلیط هواپیما بلیط های سیستمی هستند. بلیط های چارتری شامل یک دسته بلیط لحظه آخری نیز می شوند که در ادامه به شرح هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

بلیط سیستمی اصفهان به استانبول

بلیط سیستمی به نوعی از بلیط گفته می شود که مستقیما توسط ایرلاین یا شرکت هواپیمایی به فروش می رسد. قیمت بلیط سیستمی در طول سال ثابت است و با کاهش تقاضا یا تغییر فصل و ..و افزایش یا کاهش قیمت را شاهد نخواهید بود. این گونه بلیط ها معمولا تفاوت قیمتی برای کودکان و بزرگسالان دارند همچنین از دیگر نکات مثبت این بلیط می توان به امکان استرداد وجه در صورت کنسل کردن بلیط هواپیما اشاره کرد. متاسفانه بلیط های سیستمی با تمام مزایایی که دارند به لحاظ قیمت کمی بالاتر از بلیط های چارتری هستند. 

بلیط چارتری اصفهان به استانبول

بلیط های چارتری بلیط هایی هستند که توسط شرکت های چارتر کننده به فروش می رسند. شرکت های چارتر کننده تعدادی از صندلی های یک پرواز را اجاره و خود به فروش می رساند در اینجا شما با ایرلاین یا شرکت هواپیمایی به صورت مستقیم در ارتباط نخواهید بود. نکته قابل توجه در اینجا ثابت بودن قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان است.

توجه داشته باشید معمولا بلیط های چارتری قیمتی مناسب تر از  بلیط های چارتری معمولا با کنسلی از سوی مسافر، هیچ وجهی به او بازگشت داده نمی شود. هر چند نکته مثبتی که در زمینه بلیط های چارتری وجود دارد این است که به طور کلی قیمت پایین تری نسبت به بلیط های سیستمی دارند به شرطی که حضور در مقصد در یک زمان مشخص مد نظر شما نیست می توانید برای خرید بلیط های چارتری و لحظه آخری صبر کنید.

نکته قابل توجه در مورد قیمت بلیط های چارتری این است که قیمت این بلیط با توجه به میزان تقاضا، فصل و … متغیر است. 

بلیط لحظه آخری اصفهان استانبول

بلیط هایی چارتری در صورتی که تماما به فروش نرسند در لحظه آخر توسط شرکت های چارتری کننده با قیمت کمتری به فروش می رسند. در حقیقت این گونه شرکت ها با کاهش میزان سود خود سعی در کمتر کردن میزان ضرر خود خواهند کرد.

با توجه به مطالب بیان شده بلیط لحظه آخری همان بلیط چارتری است که به فروش نرسیده است. 

پروازهای پرتردد به مقصد استانبول

همانگونه که قبلا اشاره کردیم با توجه به جاذبه های متنوعی که استانبول برای ایرانیان دارد پروازهای زیادی از نقاط مختلف ایران به این شهر زیبای همسایه داریم؛ که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بلیط هواپیما ازمیر استانبول
  • بلیط هواپیما تبریز استانبول
  • بلیط هواپیما تهران استانبول
  • بلیط هواپیما مشهد استانبول
  • بلیط هواپیما شیراز استانبول

سوالات متداول کاربران