خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران

بلیط هواپیما اصفهان تهران

با خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران کمتر از یک ساعت از نصف جهان به پایتخت می‌رسید. درست است که این دو شهر از لحاظ اقتصادی جایگاه مهمی در کشور ما دارند، اما به خاطر توریستی بودن شهر اصفهان تعداد پروازهایی که در طول هفته بین دو مسیر تهران و اصفهان انجام می‌شود بسیار بالا است.

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران در سایت پته راهی بسیار ساده پیش روی شما قرار دارد. شما می‌توانید از طریق تلفن همراه یا رایانه شخصی خودتان به‌راحتی وارد سایت پته شوید و پس از جستجوی بلیط اصفهان تهران به صفحه اصلی خرید بلیط هدایت شوید. در بالای صفحه خرید، مسافران باید تاریخ رفت‌وبرگشت، تعداد مسافران و سایر اطلاعات پرواز خود را وارد کنند تا بتوانند لیست پروازهای موجود را مشاهده کنند. پس از مشاهده فهرست پروازها و مقایسه قیمت‌ها با یکدیگر کار خرید بلیط بسیار ساده خواهد بود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان تهران از پته

خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران به‌صورت اینترنتی از طریق همین صفحه برای شما امکان‌پذیر است. چنانچه تاریخ پرواز خودتان را می‌دانید بهتر است پس از وارد کردن مبدا و مقصد سفر، تاریخ پرواز را انتخاب کنید. اگر قصد دارید بلیط رفت‌وبرگشت تهیه کنید، گزینه رفت‌وبرگشت را فعال نمایید. در نهایت نیز باید گزینه جستجوی پروازها را انتخاب کنید. سپس یک فهرست از تمام پروازها در تاریخی که انتخاب کرده‌اید، برای شما قابل‌مشاهده خواهد بود و می‌توانید از بین ایرلاین ها و قیمت‌های گوناگون یک گزینه را انتخاب کنید. بلیط را که انتخاب کردید، حالا باید مشخصات خودتان و مسافران دیگر را به‌صورت دقیق وارد کنید.

در این قسمت دقت کنید! چرا که اگر مشخصات خودتان یا هر یک از مسافران دیگر را اشتباه وارد کنید هزینه‌ای که برای بلیط پرداخت می‌کنید هدر می‌رود و نمی‌توانید با استفاده از آن پرواز کنید.

در مرحله آخر خرید بلیط، بایستی هزینه‌ای که برای آن پرواز مشخص‌شده را، از طریق درگاه بانکی در سایت پته واریز نمایید. به همین سرعت و به همین راحتی شما بلیط پرواز اصفهان تهران را خریداری نموده‌اید. حالا می‌توانید آن را از طریق شماره تماس خودتان یا ایمیلی که در سایت وارد کرده‌اید دریافت کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران

بهترین زمان برای خرید بلیط از نظر قیمت در مسیر پروازی اصفهان تهران فصل تابستان است. اگر می‌خواهید از آب‌وهوای معتدل و خنک تهران لذت ببرید و جاذبه‌های توریستی این شهر زیبا و بزرگ را ببینید، بهتر است در تعطیلات نوروز به تهران سفر کنید. به این صورت می‌توانید با فراغ بال تمام جاذبه‌های این شهر را ببینید و از هوای پاک تهران در غیاب ماشین‌ها و ترافیک شهری لذت ببرید.

انواع بلیط هواپیما اصفهان تهران

بلیط هواپیما اصفهان تهران دارای دو نوع است. بلیط های سیستمی و چارتری که از لحاظ قیمتی با یکدیگر متفاوت هستند. ایرلاین های پروازی که بلیط های سیستمی و چارتری را به مسافران عرضه می‌کنند هیچ تفاوتی بین خدمات ارائه‌شده در این دو پرواز قائل نمی‌شوند؛ اما قیمت بلیط های چارتری همچنان پایین‌تر از بلیط های سیستمی است.

اگر این سؤال برای شما پیش‌آمده که چرا قیمت بلیط های چارتری ارزان است، باید بگوییم که قیمت این بلیط‌ها را مانند بلیط سیستمی، سازمان هواپیمایی تعیین نمی‌کند. بلکه شرکت چارتر کننده این قیمت‌ها را تعیین می‌کند.

شرکت‌های چارتر کننده در بعضی از فصل‌ها از ایرلاین های معتبر کل بلیط های آن‌ها را خریداری می‌کنند و خودشان با قیمت‌های پایین‌تر به مسافران عرضه می‌فروشند. این شرکت‌ها هنگامی‌که می‌بینند ظرفیت هواپیما به‌صورت کامل پر نشده، برای اینکه کمتر ضرر کنند، صندلی‌های باقی‌مانده را به‌عنوان بلیط های چارتری یا لحظه آخری با قیمت‌های بسیار نازل به فروش می‌رسانند. دلیل پایین بودن قیمت بلیط های چارتری هم همین است.

خرید بلیط چارتر اصفهان تهران

با مراجعه به سایت پته می‌توانید برای خرید بلیط چارتر اصفهان تهران اقدام کنید. اگر بلیط های چارتری در تاریخی که شما قصد پرواز دارید، وجود داشته باشد، می‌توانید از گزینه فیلتر نوع بلیط یا بلیط چارتری استفاده کنید. به این صورت تمامی بلیط های چارتری برای شما به نمایش درمی‌آید.

نکاتی که در خرید بلیط چارتر اصفهان تهران باید بدانید!

درست است که بلیط های چارتری قیمت پایینی دارند، اما قبل از خرید حتماً توجه کنید که امکان کنسلی دارند یا خیر؟

بعضی از شرکت‌های چارتر کننده بلیط های چارتری را با این شرایط به فروش می‌رسانند که امکان کنسل کردن آن‌ها وجود ندارد.

همچنین قیمت بلیط های چارتری برای بزرگ‌سالان و کودکان یکسان است؛ بنابراین چه شما برای یک کودک بلیط تهیه کنید چه یک فرد بزرگ‌سال، باید یک قیمت پرداخت کنید. درصورتی‌که بلیط های سیستمی این‌گونه نیستند!

خرید بلیط سیستمی اصفهان تهران

بلیط سیستمی اصفهان تهران در تمام‌روزهای هفته در دسترس است. بنابراین شما می‌توانید در هر روزی که بخواهید بلیط های سیستمی را با قیمت‌های ثابت تهیه کنید.

خرید بلیط لحظه آخری اصفهان تهران

بلیط لحظه آخری اصفهان تهران در فصل‌های کم سفر بیشتر عرضه می‌شود. چرا که تقاضا برای خرید بلیط در این ایام کاهش پیدا می‌کند. شرکت‌های چارترکننده نیز برای اینکه ضرر نکنند، قیمت بلیط را تا حد ممکن کاهش می‌دهند تا ظرفیت هواپیما تکمیل شود و مسافران به خرید بلیط ترغیب شوند.

البته عکس این قضیه هم ممکن است اتفاق بیفتد. به‌عنوان‌مثال در ایام تعطیل که تقاضا برای خرید بلیط بین دو شهر اصفهان تهران افزایش پیدا می‌کند، ممکن است بلیط های لحظه آخری به فروش برسند که دارای قیمت بالایی هستند. پس بهتر است قبل از خرید همیشه در سایت پته جستجو کنید و قیمت تمام پروازهای موجود را مقایسه کنید.

پرواز اصفهان تهران امروز

برای مشاهده پرواز امروز اصفهان تهران، کافی است تاریخ امروز را در باکس بالای صفحه وارد کنید و تمام پروازها را ببینید. در سایت پته از ساعت ۶ صبح هر روز پروازها قابل رزرو هستند. شما با توجه به ساعتی که مدنظر دارید می‌توانید یک بلیط مناسب از اصفهان به تهران را انتخاب نمایید.

خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران ارزان‌قیمت

خرید بلیط ارزان‌قیمت برای همه جذاب است. اگر قصد دارید بلیط های ارزان‌قیمت اصفهان تهران را در سایت پته جستجو کنید، می‌توانید از فیلتر قیمت در منوی سمت راست صفحه استفاده کنید و تمام پروازها را با یکدیگر مقایسه کنید. نمودار قیمتی در پایین همین صفحه نیز یک راه ساده‌تر برای مقایسه قیمت تمام بلیط های این مسیر پروازی است.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان تهران

به‌طورکلی قیمت پروازهای داخلی ثابت نیستند و عوامل گوناگونی می‌تواند روی قیمت آن‌ها تأثیر داشته باشد. شما پس از وارد کردن اطلاعات پرواز و تاریخ سفرتان می‌توانید فهرست پروازهای موجود را ببینید. به این صورت قیمت تمام بلیط ها برای شما قابل‌مشاهده خواهد بود و کار خرید را برای شما آسان‌تر می‌کند.

بلیط رفت‌وبرگشت پرواز اصفهان تهران

فعال کردن گزینه رفت‌وبرگشت پرواز اصفهان تهران هنگام خرید بلیط، یک راهکار دیگر برای پایین آوردن قیمت بلیط است. قیمت دو بلیط یک‌طرفه همیشه از بلیط های رفت‌وبرگشت گران‌تر تمام می‌شود؛ بنابراین اگر جزو آن دسته افرادی هستید که مرتب در این مسیر پرواز می‌کنید و تاریخ رفت‌وبرگشت شما مشخص است، بهتر است بلیط های رفت‌وبرگشت را انتخاب و خریداری نمایید.

لیست پرواز اصفهان به تهران

برای مشاهده لیست پرواز اصفهان تهران می‌توانید در همین صفحه پروازهای موجود را جستجو کنید و لیست تمام بلیط های چارتری، لحظه آخری یا سیستمی را در صورت وجود ببینید. با استفاده از فیلترهای موجود در منوی سمت راست سایت پته می‌توانید گزینه‌های محدودتری را انتخاب کنید تا خرید بلیط برای شما سریع‌تر انجام شود.

ایرلاین های ارائه‌دهنده پرواز اصفهان تهران

شرکت هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آتا، ایران ایر، کارون، قشم ایر و ... پرواز این مسیر را پوشش می‌دهند. این ایرلاین ها از فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی در اصفهان پرواز می‌کنند و مقصد آن‌ها فرودگاه بین‌المللی تهران در تهران خواهد بود. محبوب‌ترین ایرلاین پروازی در این مسیر ماهان ایر است.

مزایای خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران از پته

خرید اینترنتی بلیط هواپیما علاوه بر این‌که مزایای زیادی نسبت به خرید حضوری دارد، می‌تواند یک روش امن، سریع و ارزان هم باشد. سایت پته برای راحتی مسافران این امکان را فراهم آورده تا در هر ساعت از شبانه‌روز بتوانند به این سایت مراجعه کنند و بلیط هواپیما تهیه کنند. پشتیبانی سایت پته نیز در تمام ساعات شبانه‌روز آماده خدمت به مسافران است و به سؤالات آن‌ها پاسخ می‌دهند. با توجه به اینکه سایت پته هزینه بسیار کمی برای خود برمی‌دارد، قیمت بلیط در این سایت بسیار مناسب‌تر از سایت‌های دیگر است.

رزرو پرواز اصفهان تهران

رزرو پرواز اصفهان تهران تنها چند دقیقه زمان شما را می‌گیرد. اگر برای خرید بلیط هواپیما به سایت پته مراجعه کنید! موتور جستجوگر پته در سریع‌ترین زمان ممکن تمام پروازهای موجود در مسیر اصفهان تهران را برای شما جستجو می‌کند؛ بنابراین کار سختی برای رزرو بلیط ندارید. تنها باید اطلاعات مربوط به پرواز و اطلاعات هویتی خود را وارد کنید و هزینه مربوط به خرید بلیط را از طریق درگاه بانکی این سایت پرداخت نمایید.

سوالات متداول کاربران