خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت

خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت

برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت و پیدا کردن ارزانترین بلیط می‌توانید از طریق سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما پته اقدام کنید. کافی است شما تاریخ رفت و برگشت، مبدأ و مقصد سفر، همچنین تعداد مسافران و کلاس پروازی را انتخاب کنید. همچنین میتوانید ایرلاین های متفاوت را بررسی و از بین آنها انتخاب کنید.

درنهایت پس از جستجو بین پرواز های موجود از مبدأ بندرعباس به رشت یک گزینه را انتخاب کنید. امکان استفاده از فیلترهای موجود نیز در سایت پته وجود دارد؛ یعنی شما می‌توانید برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط از فیلترهای مربوط به قیمت استفاده کنید. به این صورت تنها بلیط های ارزان برای شما به نمایش درمی‌آیند.

انواع بلیط هواپیما بندرعباس رشت

هنگام خرید بلیط هواپیما یکی از نکاتی که باعث می‌شود قیمت بلیط تغییر کند نوع آن است. به‌طورکلی دو نوع بلیط سیستمی و چارتری برای پرواز با هواپیما وجود دارد که هر یک دارای قیمت ‌های گوناگونی هستند.

بلیط چارتر بندرعباس رشت

بلیط چارتری با بلیط های سیستمی تفاوت دارد و اصلی‌ترین تفاوت آن‌ها نیز ارزان بودن بلیط های چارتری است. معمولاً بلیط های چارتری قیمت کمتری نسبت به بلیط های سیستمی دارند و همین امر باعث شده تا محبوبیت زیادی داشته باشند.

گاهی اوقات برخی از شرکت‌ها که به نام شرکت‌های چارتر کننده معروف هستند، بلیط های یک شرکت هواپیمایی را به‌صورت کامل خریداری می‌کنند و خودشان با قیمت‌های کمتر در اختیار مسافران قرار می‌دهند؛ یعنی درواقع صندلی های هواپیما را اجاره می‌کنند. به همین خاطر قیمت بلیط های چارتری از بلیط های سیستمی کمتر است.

توجه: در نظر داشته باشید که بلیط های چارتری امکان کنسل کردن را ندارند و فقط بعضی از شرکت‌ها هستند که این امکان را فراهم آورده اند تا مسافران بتوانند بلیط های چارتری خود را کنسل کنند.

نکته: قیمت بلیط چارتری برای بزرگسالان با قیمت بلیط کودکان یکسان است و هیچ تفاوت قیمتی بین آن ها وجود ندارد. البته گاهی اوقات ممکن است قیمت بلیط های چارتری از نصف بلیط های سیستمی هم کمتر باشد به همین خاطر به صرفه است که بلیط های چارتری را تهیه کنید.

خرید بلیط سیستمی بندرعباس رشت

بلیط های سیستمی معمولاً دارای قیمت یکسانی هستند و این قیمت توسط سازمان هواپیمایی کشور برای یک سال تعیین می‌شود؛ بنابراین افرادی که قصد داشته باشند برای پرواز خود از قبل برنامه‌ریزی کنند و با خیال راحت بلیط پرواز را تهیه کنند، بلیط های سیستمی بهترین گزینه برای آن ها هستند. با توجه به مزایای خرید بلیط سیستمی مانند امکان کنسل کردن آن ها و نیم بها بودن بلیط های سیستمی برای کودکان، اغلب خانواده ها ترجیح می‌دهند در مسافرت از بندرعباس به رشت بلیط های سیستمی را تهیه کنند.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما از بندرعباس به شهر رشت با توجه به شرایط آب و هوایی و تعطیلات متفاوت است.

شرایط آب و هوایی

شهر رشت در شمال کشور قرار گرفته و معمولاً در فصل بهار آب و هوای ابری و بارانی را تجربه می کند. در این فصل رطوبت هوا افزایش پیدا می کند. همچنین به دلیل سردی هوا امکان گشت و گذار در طبیعت برای خانواده هایی که بچه دارند سخت می‌شود. به همین خاطر اگر می خواهید از لحاظ آب و هوایی بدانید که بهترین زمان برای سفر به شهر رشت چه زمانی است، باید بگوییم که اواخر فصل بهار و فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به رشت هستند. البته اوایل پاییز نیز برای مسافرت به این رشت مناسب است.

تعطیلات و های سیزن

اگر بخواهیم از نظر خرید بلیط ارزان فصل گردشگری به این قضیه نگاه کنیم، باید بگوییم که در تعطیلات نوروز به دلیل اینکه تعداد گردشگرانی که به شمال کشور سفر می‌کنند افزایش پیدا می کند، این شهر بسیار شلوغ و هزینه خرید بلیط هواپیما بندرعباس به رشت نیز افزایش پیدا می‌کند؛ اما برعکس در فصل پاییز و زمستان تقاضای کمتری برای خرید بلیط پرواز بندرعباس به رشت وجود دارد و قیمت‌های آن نیز کاهش پیدا می‌کند.

پرواز بندرعباس به رشت امروز

برای پیدا کردن بلیط پرواز بندرعباس به رشت امروز می‌توانید از قسمت بالای صفحه تمام مسیرهای پروازی بین این دو شهر را ببینید. در این قسمت تمام پروازهای موجود در تاریخ امروز موجود هستند و شما می‌توانید یک گزینه را با توجه به ساعت پرواز و هزینه بلیط انتخاب نمایید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما بندرعباس به رشت

با توجه به افزایش قیمت بلیط هواپیما این روزها همه به فکر خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما بندرعباس به رشت هستند. فاکتور های زیادی هستند که روی قیمت بلیط هواپیما تاثیر دارند. اینکه شما بلیط پرواز خود را از چه ایرلاینی خریداری می کنید، کلاس پروازی که انتخاب می کنید چه نوعی باشد، تاریخ پرواز در روزهای تعطیل باشد یا روزهای معمولی هفته، می تواند روی قیمت بلیط تأثیر داشته باشد.

اما پته انتخاب را برای کاربران راحت کرده، چرا که می‌توانید با استفاده از فیلترهای مربوط به قیمت کلاس پروازی و نوع ایرلاین تمام پروازهای موجود با قیمت ارزان را ببینید و در نهایت گزینه مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس رشت

همانطور که در بخش های پیش اشاره کردیم عوامل بسیاری روی قیمت بلیط هواپیما تاثیر دارند. از جمله آن ها می‌ توان به نوع ایرلاین، خدماتی که توسط آن ها ارائه می ‌شود، سیستمی و چارتری بودن بلیط، کلاس پروازی و ... اشاره کرد.

بهترین قیمت برای بلیط هواپیما بندرعباس رشت

در وب سایت پته با استفاده از نمودار موجود در این صفحه می‌ توانید بهترین قیمت برای بلیط هواپیما بندرعباس رشت را مشاهده نمایید. این انتخاب های شما هستند که باعث تغییر قیمت بلیط هواپیما می شوند. به عنوان مثال اگر پروازی که انتخاب می کنید دارای کلاس بهتری باشد، قیمت بلیط شما هم افزایش پیدا می‌کند. نوع بلیطی که انتخاب می‌کنید اگر چارتری باشد، قطعاً روی هزینه بلیط تأثیر دارد و آن را کاهش می‌ دهد.

بلیط رفت و برگشت پرواز بندرعباس رشت

در وبسایت پته بالای صفحه و گوشه سمت چپ گزینه ای به نام بلیط رفت و برگشت وجود دارد. شما اگر قصد داشته باشید بلیط رفت و برگشت بندرعباس به رشت را خریداری نمایید، می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید تا تمام پروازهای موجود برای شما به نمایش در بیاید. از این طریق هم می‌ توانید بلیط رفت را تهیه کنید و هم بلیط برگشت، به این صورت قیمت بلیط هم برای شما مناسب تر تمام می ‌شود.

خرید بلیط لحظه آخری بندرعباس رشت

در کنار مزایای زیادی که بلیط های لحظه آخری دارند، یک عیب بزرگ دارند و آن هم این است که این بلیط ها همیشه در دسترس نیستند و فقط گاهی اوقات امکان خرید آن ها وجود دارد. اگر به دنبال خرید بلیط ارزان لحظه آخری هستید می‌ توانید پس از وارد کردن اطلاعات پرواز خود، در بین لیست پروازهای موجود به دنبال بلیط های لحظه آخری بگردید. اگر پرواز لحظه آخری موجود باشد، برای شما در بین پروازهای موجود به نمایش در می‌ آید. در غیر این صورت می ‌توانید از طریق فیلتر لحظه آخری به دنبال بلیط های موجود بگردید.

لیست پرواز بندرعباس به رشت

پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به پرواز می‌توانید لیست پرواز بندرعباس به رشت را مشاهده نمایید. در سایت پته کاربران می توانند به راحتی از طریق منوی موجود در بالای وب سایت، اطلاعات مربوط به پرواز خود را وارد کنند و پس از مشاهده پروازهای موجود و مقایسه قیمت ها خرید خود را انجام دهند.

مزایای خرید بلیط هواپیما بندرعباس رشت از پته

با استفاده از خدمات سایت پته می‌توانید هر ساعت از شبانه روز اقدام به رزرو و خرید بلیط هواپیما نمایید. پشتیبانی این مجموعه نیز به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به کاربران است؛ بنابراین از مزایای خرید بلیط از سایت پته می‌توان به پشتیبانی قوی این مجموعه، امکان مقایسه بلیط ها از نظر قیمتی و خرید بلیط های ارزان قیمت اشاره کرد.

رزرو پرواز بندرعباس رشت

در بالای همین صفحه یک بخش وجود دارد که می‌توانید پس از جستجوی پروازها اطلاعات پرواز خود را وارد کنید. حالا می‌توانید از بین فهرست پروازهای موجود از بندرعباس به رشت گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید. با استفاده از فیلتر جزئیات بیشتر یکی از بلیط ها را با توجه به قیمت مناسب و زمان پرواز انتخاب نمایید. در این فهرست تمام بلیط ها بر اساس قیمت و از ارزان‌ترین پرواز دسته بندی شده اند. شما می‌توانید به راحتی برای رزرو بلیط اقدام نمایید.

سوالات متداول کاربران