خرید بلیط هواپیما رامسر

خرید بلیط هواپیما رامسر

قطعا تمام ایرانیان حداقل یکبار به رامسر، عروس شهرهای مازندران سفر کرده اند. این شهر زیبای شمالی هر ساله مسافران زیادی را از تابستان تا زمستان به سوی خود جذب می کند. جذابیت این شهر به خاطر دسترسی راحت به جنگل های زیبای مازندران و سواحل بکر خزر است. 

بهترین فصل برای سفر به شهرهای شمالی ایران، فصل بهار و ماه های تیر و اواخر شهریور است. در این فصل و ماه ها هوای شهرهای شمالی رطوبت کمتری دارد و از طرفی میزان بارندگی آنقدر نیست که نتوان از زیبایی جنگ و دریای مازندران بهره برد. 

اطلاعات پرواز رامسر

  • فاصله فرودگاه رامسر تا مرکز شهر: فاصله فرودگاه رامسر تا مرکز شهر، با تاکسی حدود 6 دقیقه است.
  • اطلاعات و آدرس فرودگاه رامسر: آدرس: استان مازندران، رامسر، انتهای بلوار رزاقی، میدان شهید خلعتبری شماره تلفن: 8-55226377 – 011
  • نحوه خرید بلیط هواپیمای ارزان قیمت رامسر: خرید آنلاین یکی از بهترین روش‌ها برای تهیه بلیط هواپیمای ارزان قیمت است. مستربلیط ارائه دهنده بلیط‌های ارزان قیمت و چارتری است که می‌توانید با خرید از آن از مزایای ویژه‌ای نیز برخوردار شوید.
  • مدت زمان پرواز رامسر از شهرهای پرتردد ایران: تهران به رامسر: 60 دقیقه مشهد به رامسر: 120 دقیقه اصفهان به رامسر: 1 ساعت و 30 دقیقه
  • میزان بار مجاز برای پرواز رامسر: در تمامی کلاس‌های اکونومی به جز کلاس نرخ Y، می‌توانید تا 20 کیلوگرم بار و چمدان همراه داشته باشید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به 25 کیلوگرم می‌رسد.

پروازهای پرتردد رامسر

قیمت بلیط هواپیما رامسر

همان گونه که در بخش قبلی محتوا گفتیم برخی عوامل تاثیر زیادی در قیمت بلیط هواپیما دارد بنابراین به طور قطعی نمی توان گفت قیمت بلیط هواپیما رامسر به صورت دقیق چقدر است. اما عواملی که در قیمت بلیط هواپیما رامسر موثر هستند عبارتند از:

کلاس پرواز بیزینس- اکونومی - فرست کلاس
نوع ایرلاین ماهان - آسمان - ایران ایر و. ..
زمان مسافرتپروازهای سیستمی از نظر قیمت گران تر از پروازهای چارتری هستند.
نوع پروازمیزان تقاضا برای بلیط در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. به عنوان مثال در فصل های بهار و تابستان قیمت بلیط هواپیما در شهرهای شمالی بیشتر است و این به دلیل وجود تردد و مسافر زیاد برای این شهر است.

بلیط چارتر هواپیما رامسر

 بلیط چارتری به بلیط هایی گفته می شود که توسط شرکت های چارتر کننده به فروش می رسد. بلیط چارتر رامسر با قیمت کمتر از بلیط سیستمی به فروش می رسد اما مسافر فرصت زمان کمتری برای برنامه ریزی برای سفر دارد.

همچنین قیمت بلیط خردسالان و بزرگسالان با هم تفاوتی ندارد.

یکی دیگر از معایبی که بلیط چارتری دارد نبودن قابلیت استرداد بلیط است. معمولا استرداد بلیط در این نوع با سوخت کامل هزینه بلیط همراه است. 

بلیط هواپیما لحظه آخری رامسر

یکی از برترین خدمات پته، ارائه بلیط‌های ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به رامسر را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه، خرید بلیط ارزان لحظه آخری رامسر است. در پرواز لحظه آخری، شما همان صندلی و شرایط پروازی بلیط سیستمی را دریافت خواهید کرد، با این تفاوت که هزینه کمتری پرداخت می‌کنید.

مزایای خرید بلیط لحظه آخری رامسر

شرایط خرید بلیط لحظه آخری همانند بلیط سیستمی است. اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به رامسر را دارید، کافی است جستجوی خود را در پته انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو، اگر بلیط لحظه آخری رامسر موجود باشد، در کنار سایر پروازهای تهران به رامسر نمایش داده می‌شود. می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی، خرید خود را انجام دهید. البته در برخی موارد، قیمت بلیط لحظه آخری ممکن است از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد.

دسترسی به پروازهای لحظه آخری رامسر

برای دسترسی فقط به پروازهای لحظه آخری رامسر، کافی است از فیلترهای جستجوی پته استفاده کنید تا لیست این پروازها برای شما نمایش داده شود. با مقایسه قیمت بلیط‌های لحظه آخری رامسر، می‌توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید. پته امکان خرید ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری تهران به رامسر را برای شما فراهم می‌کند.

بلیط هواپیما ارزان رامسر 

خرید بلیط هواپیما ارزان از طریق خرید بلیط چارتری و لحظه آخری ممکن است.  در صورتی که در هر لحظه امکان سفر به مقصد خود را دارید این دو مورد بهترین گزینه برای داشتن سفری کم هزینه هستند.

همچنین انتخاب ایرلاین ها با خدمات کمتر می توانند تاثیر زیادی در کاهش قیمت بلیط پروازی شما به رامسر داشته باشد. توجه کنید به طور کلی سفر به هر جایی در زمان های کم تردد مزیت بازدید خوب از مقصد، استفاده از تخفیفات بی نظیر و خرید بلیط ارزان هواپیما را با خود به همراه دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما رامسر از پته

پته مرجع آنلاین خرید بلیط آنلاین هواپیمایی در ایران است. ان سایت معتبر با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته در هفت روز هفته توانسته رضایت حداکثری مخاطبان خود را جلب نماید. قطعا خرید آنلاین بلیط هواپیما در زمانی که سرعت و دقت اهمیت زیادی دارد بهترین گزینه و راهکار است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما رامسر به شما این امکان را می دهد تا خرید و هم در صورت استرداد بلیط تمام فرایند به صورت غیرحضوری انجام شود. همچنین شما امکان مقایسه تمام ایرلاین ها و قیمت ها را به راحتی و در کسری از زمان در هر زمان و مکان خواهید داشت.

نکته حائز اهمیت در اینجا این است که پشتیبانان پته در صورت تغییر قیمت یا ساعت پروازی در اسرع وقت از طریق تماس تلفنی و پیامک موضوع را با شما در میان می گذارند.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما رامسر در پته

خرید بلیط ارزان هواپیما رامسر

با خرید بلیط هواپیما از سایت پته، می‌توانید به ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز رامسر دست یابید. قیمت بلیط هواپیما رامسر به صورت آنلاین و لحظه‌ای با توجه به تاریخ و ساعت تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط‌های ارزان به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما از پته، به بیش از ۹۰۰ ایرلاین معتبر داخلی و خارجی دسترسی خواهید داشت. اگر تمایل دارید بلیط هواپیما رامسر را از یک ایرلاین خاص خریداری کنید، می‌توانید با استفاده از گزینه فیلتر ایرلاین، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما پته، می‌توانید نرخ بلیط هواپیما تهران رامسر را به صورت لحظه‌ای و آنلاین با ایرلاین‌های مختلف مقایسه کرده و پرواز مورد نظر خود را بلافاصله خریداری کنید.

استرداد آنلاین بلیط تهران رامسر

یکی از مزایای سامانه پته، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما است. اگر پس از خرید پرواز تهران رامسر از پته تصمیم به کنسل کردن بلیط خود گرفتید، می‌توانید تنها با چند کلیک این کار را انجام دهید و هزینه بلیط کنسل شده به حساب شما واریز خواهد شد.

امکان رزرو همزمان بلیط و هتل رامسر

با خرید بلیط تهران رامسر از پته، می‌توانید به صورت همزمان هتل مورد نظر خود را در رامسر با پرداخت ریالی به صورت آنلاین رزرو کنید.

سوالات متداول کاربران