خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

برای سفر از کلان شهر زیبا و خوش آب و هوای کرمانشاه به مقصد پایتخت فقط کافی است یک بلیط هواپیما تهیه کنید. شهر تهران علاوه بر جاذبه های گردشگری بسیاری که دارد، از نظر تجاری و کاری نیز به عنوان یک شهر مهم شناخته می‌شود. به همین خاطر در طول سال، با خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران، پروازهای زیادی به این مقصد انجام می شود.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران را دارید، می توانید از طریق سایت پته یک خرید آسان و البته ارزان را تجربه کنید. در سایت پته لیست پروازهای موجود از مبدأ کرمانشاه به مقصد فرودگاه تهران وجود دارد. مسافران می‌توانند از طریق باکس موجود در بالای سایت، اطلاعات مربوط به پرواز خود را وارد کنند و یک بلیط را با قیمت مناسب رزرو نمایند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

خرید اینترنتی بلیط در سایت پته یکی از خدماتی است که این سایت به مسافران ارائه کرده است. دیگر نیازی نیست مانند گذشته برای خرید بلیط هواپیما به آژانس های هواپیمایی مراجعه کنید. چراکه سایت های فروش اینترنتی بلیط این کار را برای شما راحت کرده اند. در سایت پته نیز با چند کلیک می توانید در عرض چند دقیقه تمام پروازهای موجود را مشاهده کنید و مناسبترین بلیط هواپیما کرمانشاه تهران را از نظر قیمت انتخاب کنید.

اطلاعات پرواز کرمانشاه به تهران

فاصله هوایی شهر کرمانشاه تا تهران ۴۷۰ کیلومتر و طول مدت پرواز از کرمانشاه به تهران حدود ۵۸ دقیقه است اما این مدت زمان می تواند با توجه به شرایط جوی تغییر کند.

پرواز کرمانشاه به تهران در تمام روزهای هفته برقرار است و برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران می‌توانید در تمام روزهای هفته اقدام کنید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران از نظر قیمت آخر فصل تابستان است. توجه داشته باشید که در روزهای آخر هفته و تعطیلی های رسمی قیمت بلیط افزایش پیدا می کند؛ بنابراین اگر قصد خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران را دارید، در اواسط هفته اقدام به خرید نمایید. از نظر آب و هوایی نیز بهتر است در فصل بهار و اوایل پاییز بلیط سفر به تهران را خریداری نمایید.

بلیط هواپیما تهران

انواع بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

انواع بلیط هواپیما کرمانشاه تهران بلیط های سیستمی و چارتری می شوند که دارای قیمت های گوناگونی هستند. با مراجعه به سایت پته می‌توانید از طریق فیلتر نوع بلیط، تمام بلیط های سیستمی و چارتری را مشاهده نمایید. پس از مقایسه شرایط و قیمت ها یک گزینه را انتخاب کنید.

بلیط چارتر کرمانشاه به تهران

بلیط چارتر کرمانشاه به تهران تنها زمانی موجود است که شرکت های چارتر کننده تمام بلیط های یک آژانس هواپیمایی را اجاره کنند و آن ها را با قیمت های کمتر از رنج معمول به مسافران عرضه کنند.

 اگر بلیط های چارتری موجود باشد، در سایت پته این بلیط ها برای شما به نمایش در می آیند. چنانچه روزی که شما قصد پرواز دارید بلیط چارتری وجود نداشته باشد، می توانید با استفاده از این فیلتر بلیط چارتر، در صورت وجود بلیط های روز بعد را مشاهده کنید و برای خرید اقدام نمایید.

خرید بلیط سیستمی کرمانشاه تهران

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران به صورت سیستمی در طول سال دارای قیمت ثابتی است. سازمان هواپیمایی کشور در اوایل هر سال قیمت‌های مربوط به بلیط سیستمی پروازهای مختلف را تعیین می‌کند. این قیمت ها معمولاً در طول سال تغییر نمی کنند. البته ممکن است هر یک از شرکت های هواپیمایی با توجه به خدماتی که به مسافران ارائه می دهد، قیمت بلیط ها را افزایش و کاهش دهد.

جهت کسب اطلاعات دقیق درباره قیمت بلیط سیستمی کرمانشاه تهران می توانید با شماره های بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید و درباره قیمت بلیط و ایرلاین های پرواز در روزهای هفته سؤالات خودتان را مطرح کنید.

بلیط لحظه آخری کرمانشاه به تهران

بلیط لحظه آخری کرمانشاه به تهران جزو بلیط های ارزان قیمت محسوب می شود. در صورتی که بلیط لحظه آخری موجود باشد، در سایت پته می توانید با استفاده از فیلتر لحظه آخری آن را پیدا کنید. البته بلیط های لحظه آخری همیشه در دسترس نیستند. این بلیط‌ها بیشتر به درد افرادی می خورند که دائم السفر هستند و مرتب برای انجام قرارهای کاری از بلیط های هواپیما استفاده می کنند. به همین خاطر برای این افراد مهم نیست که از قبل برنامه‌ریزی داشته باشند یا وسایل سفر را جمع کنند؛ بنابراین چند ساعت باقی مانده به پرواز هم می‌توانند بلیط خود را تهیه کنند و پرواز را انجام دهند.

ارزانترین بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

به منظور خرید ارزانترین بلیط هواپیما از مبدأ کرمانشاه به مقصد تهران می‌توانید به سایت پته مراجعه نمایید و خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران را جستجو کنید. سایت پته این امکان را فراهم آورده تا کاربران پس از وارد کردن مبدأ و مقصد سفر تاریخ سفر خود را مشخص کنند و از طریق گزینه جستجوی پروازها فهرست تمام پروازهای موجود بین این دو شهر را مشاهده نمایند.

 از قسمت نمودار و تقویم قیمتی نیز می توانید ارزانترین بلیط هواپیما کرمانشاه تهران را مشاهده نمایید. با انتخاب گزینه جزئیات بیشتر نیز می توانید سایر اطلاعات مربوط به پرواز مانند قیمت، نوع ایرلاین، نوع بلیط و … را مشاهده کنید و در تاریخ مورد نظر بر اساس پروازهای موجود یک گزینه را انتخاب کنید. دقت کنید که هنگام رزرو بلیط اطلاعات هویتی و اطلاعات مربوط به پرواز را دقیق وارد کنید. چرا که وارد کردن اطلاعات هویتی اشتباه منجر به از دست دادن پرواز و سوخت شدن مبلغ پرداختی می شود.

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

ارائه یک مبلغ ثابت برای قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران کار دشواری است. چراکه این ایرلاین های هوایی هستند که در نهایت قیمت بلیط را مشخص می کنند. البته خود مسافران نیز می توانند با انتخاب گزینه های متفاوت قیمت بلیط را افزایش یا کاهش دهند. به عنوان مثال اگر در این مسیر پروازی کلاس تجاری را هنگام خرید بلیط انتخاب کنند، قطعاً قیمت بلیط با کلاس اکونومی متفاوت است و بیشتر خواهد شد. تعداد مسافران نیز اگر بیشتر باشد قیمت بلیط افزایش پیدا می‌کند. ممکن است در روزهای تعطیل قیمت بلیط این مسیر بالاتر از روزهای عادی هفته باشد. به همین خاطر ارائه یک قیمت دقیق امکان پذیر نیست.

بلیط رفت و برگشت پرواز کرمانشاه تهران

اگر به فکر خرید بلیط ارزان هستید، بهتر است گزینه بلیط های رفت و برگشت را انتخاب کنید. چراکه همیشه قیمت یک بلیط رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یک طرفه کمتر تمام می شود. سایت پته نیز این امکان را فراهم آورده تا از طریق فیلتر موجود به راحتی بلیط های رفت و برگشت کرمانشاه تهران را خریداری نمایید.

لیست پرواز کرمانشاه به تهران

در پته علاوه بر خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران به صورت اینترنتی امکان مشاهده لیست پروازها نیز وجود دارد. برای این کار کافی است کاربران در بالای صفحه گزینه مربوط به مبدأ و مقصد سفر را تکمیل کنند و تاریخ پرواز را وارد نمایند. پس از کلیک کردن روی گزینه جستجوی پروازها، فهرست تمام پروازهای کرمانشاه تهران به نمایش در می‌آید و کار خرید بلیط ساده تر می شود. چرا که امکان مشاهده و مقایسه قیمت تمامی ایرلاین ها وجود دارد.

چطور بلیط هواپیما کرمانشاه تهران را کنسل کنیم؟

برای کنسل کردن بلیط هواپیما کرمانشاه تهران نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر آژانس های هواپیمایی نیست و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید بلیط پرواز خود را به صورت اینترنتی کنسل کنید. ابتدا باید درخواست خود را ثبت نمایید. پس از بررسی توسط کارشناسان بخش فروش، با توجه به مدت زمان باقی مانده تا پرواز، جریمه کنسلی بلیط از مبلغ پرداخت شده کسر می شود و مابقی آن طی ۷۲ ساعت به حساب شما باز می گردد.

مزایای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران از پته

ابتدا باید بگویم که خرید اینترنتی بلیط مزایای بسیاری دارد، اما اگر بلیط خود را از سایت خرید بلیط هواپیما پته تهیه کنید از مزایای بیشتری می توانید استفاده کنید. از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • پشتیبانی قوی تیم پته
  • پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان بخش فروش
  • امکان استفاده از فیلتر های موجود برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران
  •  امکان خرید بلیط ارزان کرمانشاه تهران به صورت چارتری و لحظه آخری

سوالات متداول کاربران