خرید بلیط هواپیما تهران ورشو

بلیط هواپیما تهران ورشو

خرید بلیط هواپیما تهران ورشو فرصتی مناسب برای مشاهده جاذبه های گردشگری این شهر زیبا است. شهر زیبای ورشو پایتخت کشور لهستان با وجود تاریخی بودن دارای ساختاری مدرن و پیشرفته است. این شهر مکانی بسیار دوستانه برای جوانان است و تمرکز دانشگاه ها و آکادمی ها در ورشو بر خلاقیت و نوآوری، زندگی اجتماعی و فرهنگی شهر است.

با خرید آنلاین بلیط هواپیمای تهران ورشو در سایت پته میتوانید تجربه یک سفر رویایی و فراموش نشدنی را داشته باشید. پرواز های تهران ورشو توسط ایرلاین های مختلفی انجام میشوند و مسافرین این پرواز میتوانند در حین خرید بلیط تهران ورشو، تمام پرواز های موجود را در سایت پته جستجو کنند و در نهایت انتخاب خود را مشخص نمایند.

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران ورشو کافی است به صفحه خرید سایت پته مراجعه کرده و اطلاعاتی مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و… را وارد نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران ورشو

به طور قطع لیست پرواز های تهران ورشو بصورت مرتب به روزرسانی میشوند. بنابراین اگر قصد دارید بدون داشتن دردسرهای مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی و فقط با چند کلیک به صورت اینترنتی بلیط هواپیمای تهران ورشو را تهیه کنید، کافی است به سایت پته مراجعه نمایید. سپس در بخش جستجوی پرواز ها، اطلاعات پرواز موردنظرتان را وارد نمایید.

برای خرید اینترنتی بلیط ابتدا باید مبدا و مقصد سفر خود را مشخص نمایید. که در این جا مبدا سفر ما شهر تهران  و مقصد ما شهر ورشو میباشد. بعد از انتخاب مبدا و مقصد باید تاریخ پرواز، تعداد مسافرین و سایر اطلاعات مورد نیاز خرید آنلاین بلیط هواپیما را تکمیل نمایید. بعد از عبور این مرحله لیستی از پرواز های موجود تهران ورشو برای شما به نمایش گذاشته میشود.

یکی از امکانات سایت پته نمودار قیمتی است که میتوانید در پایان همین صفحه مشاهده نمایید. زمانی که شما مبدا و مقصد سفر را مشخص میکنید، از طریق نمودار قیمتی میتوانید تمامی بلیط های موجود تهران ورشو را با قیمت های آن ها مشاهده و مقایسه نمایید. همچنین امکان استفاده از فیلترهای موجود در سمت راست صفحه نیز وجود دارد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران ورشو

اگر بخواهیم شهر ورشو را از نظر آب و هوایی بررسی کنیم، آب و هوای این شهر معتدل و خنک است و زمستان هایی سرد دارد.به همین علت بهترین زمان برای سفر به ورشو فصل های بهار و اوایل پاییز است وبه دلیل آب و هوای سرد این منطقه بهترین زمان برای خرید و یا رزرو بلیط تهران ورشو فصل بهار و تابستان است.

هوا در فصل بهار کم کم رو به گرمی میرود و در فصل تابستان هم کاملا ملایم است اما در شب ها رو به خنکی میرود و بهتر است لباس مناسب به همراه داشته باشید. البته اگر شما از آن دسته از افراد هستید که به آب و هوای سر علاقه مند هستید بهترین زمان برای شما اواخر پاییز و زمستان است و اگر از نظر قیمتی هم بخواهیم مقایسه کنیم در این فصل بلیط هایی با قیمت مناسب پیدا خواهید کرد.

قیمت بلیط هواپیمای تهران ورشو

قیمت بلیط هواپیمای تهران ورشو رابطه کاملا مستقیمی با زمانی که قصد پرواز دارید و نوع پروازی که انتخاب میکنید دارد.  در صورتی که بلیط های سیستمی را انتخاب کنید باید هزینه بیشتری نسبت به بلیط های چارتری و لحظه آخری پرداخت کنید. در نهایت هم بسته به کلاس پرواز و خدماتی که ارائه میکنند، قیمت بلیط هواپیمای تهران ورشو هم افزایش پیدا میکند.

همچنین در فصل های گردشگری خرید بلیط تهران ورشو افزایش قیمت دارد؛ بنابراین برای خرید بلیط باید به تمامی این نکات توجه کنید. اگر در سایت پته تاریخ پرواز، مبدا و مقصد سفر و اطلاعات مورد نیاز دیگر را تکمیل نمایید میتوانید فهرست تمام پرواز ها را از نظر قیمتی را مشاهده کنید.

ارزان ترین بلیط تهران ورشو

همیشه ارزان ترین بلیط هواپیمای تهران ورشو را میتوان در بین بلیط های چارتری و لحظه آخری یافت.  اگر به سایت پته مراجعه کنید میتوانید فیلتر مورد نظر خود را پیدا کنید و لیست پرواز ها را بر اساس قیمت مرتب سازی کنید.

زمان خرید بلیط حتما این نکته را مد نظر داشته باشید که قیمت بلیط های چارتری به خاطر اینکه توسط شرکت های چارتر کننده و بصورت خصوصی تعیین میشوند، نسب به بلیط های سیستمی کمتر هستند اما بلیط های چارتری قابلیت استرداد ندارند و این یکی از معایب آن هاست.

اگر یک برنامه قطعی برای سفر خود در نظر دارید و قصد استرداد بلیط هم ندارید، بهترین گزینه برای شما خرید بلیط های چارتری و لحظه آخری میباشد. همچنین اگر در فصل هایی که گردشگری کم تر است اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید، محدوده انتخاب شما برای خرید بلیط های ارزان افزایش می یابد.

بلیط هواپیما تهران ورشو

بلیط چارتر تهران ورشو

بلیط چارتر تهران ورشو گزینه ای بسیار مناسب از نظر قیمتی است اما همانطور که اشاره کردیم هیچ قانون مشخصی برای تعیین قیمت این بلیط ها وجود ندارد و حتی ممکن است با قیمتی کمتر از نصف قیمت بلیط های سیستمی ارائه شود. این بلیط ها زمانی عرضه میشوند که شرکت های چارتر کننده، صندلی های هواپیما را از آژانس های هواپیمایی اجاره کرده باشند. در نهایت هم شرکت های چارتری با توجه به سیاست های مخصوص به خودشان برای بلیط ها قیمت گذاری میکنند.

لازم به ذکر ایت که کیفت موجود در خدمات ارائه شده توسط پروازهای چارتری هیچ گونه تفاوتی با پرواز های سیستمی ندارد به همین علت معمولا پرواز های چارتری طرفداران زیادی دارند زیرا علاوه بر کیفیت و خدمات مناسب، قیمت مناسب تری هم دارند.

خرید بلیط لحظه آخری تهران ورشو

برای اطلاع از خرید بلیط لحظه آخری تهران ورشو کافی است در خبرنامه سایت پته عضو شوید تا اخبار مربوط به پرواز را از طریق ایمیل و یا شماره تماس خود دریافت کنید. اگر هنوز زمان ثبت نام در خبرنامه را پیدا نکرده اید میتوانید به صورت روزانه با چک کردن تاریخ پرواز و اعمال فیلترهای بلیط لحظه آخری، خرید خود را ثبت نمایید.

بلیط های لحظه آخری اصولا تعداد کمی دارند. چرا که این بلیط ها معمولا زمانی به فروش میرسند که ظرفیت هواپیما تکمیل شده باشد و تنها چند صندلی باقی مانده باشد. شرکت های چارتر کننده هم برای اینکه بتوانند ظرفیت خود را تکمیل کنند؛ در 24 ساعت باقی مانده به پرواز، بلیط این صندلی ها را با قیمت کمتری به فروش میرسانند تا تعداد مسافران تکمیل شود.

البته برعکس آن هم وجود دارد، در فصل هایی که تعداد گردشگران زیاد است بلیط های لحظه آخری قیمتی بیشتر از بلیط های سیستمی دارند و بسیار پر طرفدار هستند. پس در هر حال بهتر است قبل از خرید بلیط لحظه آخری تهران ورشو ابتدا قیمت تمامی بلیط ها را چک کنید.

اطلاعات پرواز تهران ورشو

داشتن اطلاعاتی مانند مدت زمان پرواز، ایرلاین های پروازی و… این دو شهر قبل از رزرو بلیط تهران ورشو، لازم است. ایرلاین هایی که پرواز های تهران ورشو را انجام می دهند، عبارتند از:

  • ایرلاین امارات
  • ترکیش ایرلاین
  • ایرلاین آسترین
  • ایرلاین لوفتهانزا
  • و…

مدت زمان پرواز در تمام روز های هفته به صورت یکسان سپری میشود و اما درصورت تغییرات آب و هوایی ممکن است طول زمان پرواز تغییر کند.

مزایای خرید بلیط هواپیما تهران ورشو از پته

با خرید بلیط هواپیمای تهران ورشو از سایت پته، میتوانید به راحتی تمام پرواز ها را جست و جو کنید و امکاناتی مانند مقایسه قیمت تمامی پرواز ها بهره ببرید. سایت پته دارای یک سیستم فیلترینگ با قدرت پردازش بالا است که این امکان را در اختیار کاربر قرار میدهد تا به وسیله گزینه های پیش روی خود امکان رزرو و انتخاب بلیط مناسب در مدت زمان کوتاه تر را داشته باشد.

برای خرید بلیط هواپیما  تهران ورشو با کمترین قیمت های ممکن کافی است به سایت پته مراجعه کنید چرا که این سایت مبلغ بسیار کمی بابت سود فروش خود دریافت میکند به همین علت قیمت بلیط در این سایت کمتر از سایر سایت های فروش بلیط است. البته با یک جستجوی ساده میتوانید به صحت این موضوع اطمینان کنید.

سوالات متداول کاربران