خرید بلیط هواپیما تهران برلین

خرید بلیط هواپیما تهران برلین

برلین شهر تاریخی اروپا که مرکز کشور آلمان است. شهری که از زمان جنگ جهانی دوم هنوز هم پابرجاست و آثار جنگ بر روی آن هنوز یافت می‌شود. برلین بیشتر به خاطر قصرهای زیبا، شب‌های زنده، هنرهای خیابانی، کافه و …معروف است. در برلین اتفاقات تاریخی زیادی رخ داده است که آن را به یک مکان جذاب برای گردشگری تبدیل کرده است. برای اینکه بتوانید از مناطق دیدنی شهر برلین بازدید کنید سیستم حمل و نقل عمومی برلین دقیقا متناسب با نیاز گردشگران طراحی شده است. اگر می خواهید به برلین سفر کنید برای اطلاع از پرواز مستقیم و خرید بلیط هواپیما تهران برلین، به پته مراجعه کنید و ارزان ترین بلیط هواپیما در لحظه را خریداری کنید.

خرید ارزان بلیط هواپیما تهران برلین

پرواز تهران برلین مانند تمامی پروازها به دو صورت چارتری و سیستمی برای مشتریان ارائه می‌گردد، اگر در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید، حتما با قیمت مناسبی قادر به تهیه بلیط هواپیمای خود خواهید بود. فراموش نکنید ماه، روز و حتی ساعت خرید بلیط هواپیما در تعیین قیمت آن موثر است. اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیما را دارید، باید در پاییز و زمستان به برلین سفر کنید. در این زمان از سال به دلیل سرمای هوا میزان تقاضا برای سفر به برلین کاهش می‌یابد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به برلین

برای خرید بلیط هواپیما تهران برلین باید نکاتی مانند روزهای هفته و ساعت پرواز را در جست‌وجوی خود مد نظر قرار دهید. تابستان‌ها به علت دمای مناسب هوا بهترین فصل برای سفر به برلین است. برای خرید بلیط تهران برلین وقت خود را تلف نکنید و با مراجعه به پته، با بهترین قیمت، بلیط خود را تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به برلین

قیمت بلیط هواپیمای تهران به برلین طی سال نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند فاکتور تغییر خواهد کرد. مهم‌ترین موارد در این خصوص، عبارتند از:

  • بازه زمانی سفر و خرید بلیط: زمان سفر مهم‌ترین فاکتور در تغییر نرخ پرواز است. زمان‌های شلوغ، مانند ایام خاص دقیقا همان تاریخ‌هایی هستند که قیمت بلیط‌ها افزایش می‌یابد
  • نوع ایرلاین: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به ناوگان هوایی و خدماتی که در حین سفر به مسافران عرضه می‌کنند، قیمت بلیط را تعیین می‌نمایند. به همین خاطر نیز پس از مراجعه به جدول بلیط‌های سایت مشاهده خواهید کرد که در یک روز مشخص و حتی یک بازه ساعتی، قیمت بلیط پرواز تهران برلین دو ایرلاین متفاوت خواهد بود.
  • نوع کلاس پروازی: برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس موجود است. کلاس هواپیمایی با توجه به محل قرارگیری، نوع صندلی و خدمات سفر مشخص می شود. لذا بلیط صندلی‌های کلاس بیزینس از اکونومی گران‌تر است.

بلیط هواپیما تهران برلین چارتری

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر تهران به برلین، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب “پرواز چارتری” روی آن قرار گرفته باشد. گاهی اوقات به دلیل کم تقاضا بودن سفر امکان دارد بلیط هواپیما تهران به برلین را با کمترین قیمت ممکن پیدا کنید.

بلیط هواپیما تهران برلین لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما تهران به برلین لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط برلین معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز تهران برلین نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز تهران برلین خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط هواپیما تهران برلین لحظه آخری تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه کنید.

بلیط هواپیما تهران به برلین رفت و برگشت

اگر در زمان شروع سفر تاریخ برگشت شما هم مشخص است بهتر این است که برای بلیط برگشت اقدام به خرید کنید. چرا که اگر بلیط برگشت هم خریداری کنید، قیمت کمتری به نسبت خرید جداگانه خواهید پرداخت. برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران برلین، هنگام ورود اطلاعات، دقت کنید گزینه “رفت و برگشت” را انتخاب کرده باشید.

بهترین ایرلاین برای انتخاب بلیط تهران به برلین

ایرلاین‌های خدمات دهنده برای پرواز تهران برلین به شرح زیر است:

  • پرواز تهران به برلین هواپیمایی پگاسوس
  • پرواز تهران به برلین هواپیمایی قطری
  • پرواز تهران به برلین هواپیمایی ترکیش
  • پرواز تهران به برلین هواپیمایی امارات
  • پرواز تهران به برلین هواپیمایی لوفتهانزا

مدت زمان پرواز تهران به برلین

مدت زمان پرواز تهران به برلین حدود پنج ساعت است که البته حدودی‌ست و بسته به شرایط آب و هوایی تهران و برلین و وضعیت فرودگاه تهران و برلین دارد. 

  • فاصله هوایی تهران به برلین: 3510 کیلومتر
  • مدت زمان پرواز تهران به برلین: 5 ساعت 

اطلاعات پرواز تهران برلین امروز

برای دریافت اطلاعات پرواز تهران برلین امروز میتوانید به سایت های زیر مراجعه کنید.

اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی

اطلاعات پرواز فرودگاه برلین

حدود ساعت پرواز یا فرود را اگر به خاطر داشته باشید (چه بهتر که ایرلاین آن پرواز را هم بشناسید) می‌توانید با بررسی پروازهای خروجی فرودگاه تهران و ورودی فرودگاه برلین، نسبت به وضعیت و اطلاعات پرواز خود آگاه شوید.

در سفر به آلمان باید بدانید

مردم آلمان بسیار منظم و وقت شناس هستند. احترام یکی از ویژگی های مهم میان مردم است که به آن اهمیت زیادی میدهند. هنگام دیدن افراد آلمانی و خداحافظی به آنها دست بدهید. اگر به خانه شخص آلمانی به عنوان مهمان دعوت شدید حتما اجازه دهید تا ابتدا میزبان سر سفره شام بنشیند و سعی کنید غذای خود را به صورت کامل میل کنید. گل قرمز نماد عشق است ، اگر برای بازدید از آن‌ها گل می‌برید از این گل استفاده نکنید آن‌ها علاقه زیادی به رز زرد دارند. هنگام دیدن معلم و پزشکان در یک مجلس حتما بایستید.

سوالات متداول کاربران