خرید بلیط هواپیما تهران ایروان

بلیط هواپیما تهران ایروان

ایروان پایتخت کشور ارمنستان است که در نزدیکی کشور ما قرار گرفته و به دلیل ارزان بودن هر ساله تعداد بسیار زیادی گردشگر به این شهر سفر می‌کنند. تهران ایروان یکی از خطوط هوایی پر رفت آمد است، برای خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان لازم است، اطلاعاتی مثل تاریخ سفر، نوع ایرلاین و تعداد مسافران را در سایت پته جست‌وجو کنید. در نتیجه لیستی از پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد. با بررسی تمام نکات مورد نظر خود، می‌توانید با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنی بلیط هواپیما تهران ایروان

خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان از پته کار بسیار راحتی است و برای آن راه‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید بلیط هواپیما چارتری و یا بلیط هواپیما لحظه آخری تهران ایروان را خریداری کنید. پرواز تهران ایروان مانند تمامی پروازها به دو صورت چاتری و سیستمی برای مشتریان ارائه می‌گردد، اگر در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید، حتما با قیمت مناسبی قادر به تهیه بلیط هواپیمای خود هستید. فراموش نکنید ماه، روز و حتی ساعت خرید بلیط هواپیما در تعیین قیمت آن موثر است. اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیما را دارید، باید در پاییز و زمستان از تهران به ایروان سفر کنید زیرا سرمای هوا میزان تقاضا برای سفر را کاهش می‌دهد و قیمت‌ها هم ارزان‌تر خواهند شد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان

ایروان نیز مانند شمال غربی ایران و قرار گیری در مجاورت رشته کوه‌ قفقاز از زمستان‌های سردی برخوردار است از همین رو فصل تابستان بهترین آب و هوا برای سفر به ایروان است. در این زمان از سال میزان تقاضا برای سفر به ایروان زیاد است و طبیعتا قیمت ها افزایش پیدا می‌کند. برای تهیه بلیط در بهترین زمان و سفر به ایروان می‌توانید با جستجو در وبسایت پته به نتیجه مطلوب خود برسید و بلیط هواپیمای خود را از معتبرترین ایرلاین‌ها تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیمای تهران به ایروان

قیمت بلیط هواپیمای تهران به ایروان طی سال نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند فاکتور تغییر خواهد کرد. مهم‌ترین موارد در این خصوص، عبارتند از:

بازه زمانی سفر و خرید بلیط: زمان سفر مهم‌ترین فاکتور در تغییر نرخ پرواز است. زمان‌های شلوغ، مانند ایام خاص، تعطیلات تابستان و ایام عید نوروز دقیقا همان تاریخ‌هایی هستند که قیمت بلیط‌ها با افزایش رو به رو خواهند شد.

برند ایرلاین: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به ناوگان هوایی و خدماتی که در حین سفر به مسافران عرضه می‌کنند، قیمت بلیط را تعیین می‌نمایند. به همین خاطر نیز پس از مراجعه به جدول بلیط‌های سایت مشاهده خواهید کرد که در یک روز مشخص و حتی یک بازه ساعتی، قیمت بلیط پرواز تهران ایروان دو ایرلاین متفاوت خواهد بود.

نوع کلاس پروازی: برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس موجود می باشد. کلاس هواپیمایی با توجه به محل قرارگیری، نوع صندلی و خدمات سفر مشخص می شود. لذا بلیط صندلی‌های کلاس بیزینس از اکونومی گران‌تر است.

بلیط چارتری تهران ایروان

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر تهران به ایروان، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب “پرواز چارتری” روی آن قرار گرفته باشد. گاهی اوقات به دلیل کم تقاضا بودن سفر امکان دارد بلیط هواپیما تهران به ایروان را با کمترین قیمت ممکن پیدا کنید.

خرید بلیط لحظه آخری تهران ایروان

خرید بلیط هواپیما تهران به ایروان لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط ایروان معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز تهران ایروان نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز تهران ایروان خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط هواپیما تهران ایروان لحظه آخری تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه کنید.

اطلاعات پرواز تهران ایروان

پرواز تهران به ایروان تقریبا یکی از پر تقاضا ترین مسیرهای پروازی برای ایرانیان است. مدت زمان پرواز تهران به ایروان حدود 2 الی 2.5 ساعت است. البته این زمان امکان دارد با توجه به نوع ایرلاین و وضعیت جوی متفاوت باشد. اکثر پروازهای خارجی ایروان از فرودگاه بین المللی ایروان انجام می‌شود.

مزایای خرید بلیط هواپیمای تهران ایروان از پته

شما وقتی که اقدام به خرید بلیط هواپیما می‌کنید، مواردی مانند کیفیت خدمات خرید، مدت زمان خرید مخصوصا زمان‌هایی که عجله دارید، کیفیت ایرلاین‌ها و میزان هزینه‎‌ایی که برای خرید خود انجام می‌دهید، بسیار مهم و ضروری است. درصورت خرید از پته، از کیفیت خدمات دریافتی اطمینان خواهید داشت. در کنار همه این‌ها مطمئن باشید که بلیط شما ارزان ترین بلیط خواهد بود. با خرید از پته سفری مطمئن و ایمن را تجربه کنید.

سوالات متداول کاربران