خرید بلیط هواپیما دبی

بلیط هواپیما دبی

دبی یکی از بزرگ ترین شهرهای تجاری و مدرن در کل جهان به شمار میرود که در جنوب ایران واقع شده است. دبی جزء بزرگترین شهر های ایالات متحده عربی به شمار میرود که مدیریت آن توسط پادشاهی مشروطه اداره می شود. هر ساله مسافران و گردشگران زیادی بین کشورمان و دبی در سفر هستند، اگر شما هم قصد سفر به دبی را دارید میتوانید در خصوص خرید بلیط هواپیما دبی با ما همراه باشید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما دبی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی یک روش ساده و بدون زحمت است که میتوانید با چند کلیک انجام دهید. تنها کافی است به سراغ صفحه خرید بلیط هواپیمای سایت پته بروید و از گزینه های پیش روی خود تاریخ موردنظرتان را جستجو کرده و گزینه های مختلف را بررسی کنید.

خرید آنلاین بلیط پرواز دبی نسبت به خرید حضوری مزایای مختلفی دارد، به طور مثال اگر در تاریخ مورد نظر شما بلیطی یافت نشد تنها کافیست به کمک تقویم روز های قبل و بعد را چک کرده و نزدیک ترین تاریخ به زمان سفر خود را انتخاب نمایید.

همچنین در خرید آنلاین بلیط دبی، میتوانید مشخصات زیادی از جمله نوع بلیط، نام ایرلاین، ساعت حرکت، فرودگاه مبدا و مقصد، ظرفیت های خالی یک پرواز و قیمت بلیط را مشاهده کنید و با امکاناتی مانند فیلتر، بلیط مد نظرتان را در آرامش انتخاب و خریداری نمایید.

بهترین زمان خرید بلیط دبی

بهترین زمان برای سفر و خرید بلیط هواپیما دبی با توجه به هدف شما از سفر کاملا متفاوت است. از نظر آب و هوایی بهترین زمان برای خرید بلیط دبی ماه های آبان تا بهمن است. این ماه ها برترین زمان برای طبیعت گردی، شنا در سواحل وسافاری در کویر است. اگر از سفر به دبی قصد شرکت در جشنواره ها و فستیوال ها را دارید بهترین زمان برای خرید بلیط دبی فصل پاییز تا زمستان است.

خرید بلیط هواپیما دبی ارزان

قیمت بلیط هواپیما هیچوقت ثابت نیست و همیشه تحت تاثیرعوامل مختلف تغییر میکند. این عوامل شامل نوع پرواز، نوع کلاس پروازی، شرکت ارائه دهنده بلیط و.... است. یک مزیت سایت پته نسب به دیگر سامانه های فروش بلیط هواپیما این است که از بخش بیشتری از سهم فروش خود میگذرد و بلیط هواپیما دبی ارزان و با قیمت های مناسب تری را به فروش میگذارد. گفتنی است که این ادعا  به راحتی و باچند سرچ سریع قابل اثبات است.

ابزارهای کمکی پته برای خرید ارزان ترین بلیط دوبی

این ابزار های کمکی در صفحه خرید بلیط پرواز دبی برای راحتی کار شما تعبیه شده اند.

  • تقویم قیمتی: پس از جستجوی بلیط دبی، در قسمتی از صفحه خرید بلیط، گزینه ای با عنوان تقویم قیمتی برای شما نمایان می شود. کاربرد تقویم قیمتی در این است که لیست قیمت ارزان ترین بلیط دبی را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می دهد.
  • نمودار قیمتی: با کمک این نمودار می توانید تحلیل کامل تری درباره قیمت بلیط دبی در زمان های نزدیک به تاریخ سفر خود داشته باشید.
  • اطلاع از تغییر قیمت: اگر هنوزهم بلیط دبی با قیمت مناسب پیدا نکرده اید نیازی به نگرانی نیست، شما میتوانید با عضویت در خبرنامه پته و ثبت شماره تماس و یا ایمیلتان از اعلان تغییر قیمت بلیط هواپیما دبی بصورت لحظه ای آگاه شوید.

قیمت بلیط هواپیما دوبی

دبی شهری با آب و هوای گرم است بنابراین در ماه های آبان تا بهمن بدلیل برخورداری از آب و هوای خنک قیمت بلیط هواپیما دوبی ، گرانتر است. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که عواملی مانند جشنواره ها و فستیوال ها که در فصل تابستان برگذار میشوند هم بر قیمت بلیط هواپیما دبی تاثیر گذار است.

بلیط پرواز سیستمی دبی

اولین نوع بلیط هواپیما دبی، بلیط سیستمی دبی است که در زمان جستجوی نتایج پرواز برای شما نمایش داده می شود. قیمت بلیط های سیستمی دبی توسط ایرلاین ها مشخص می شوند به همین علت ویژگی بارز آنها این است که دچار نوسان قیمت نمی شوند. اصولا بلیط های سیستمی گران ترین نوع بلیط هستند و مزیت آن ها این است که در صورت ایجاد مشکل از سمت شما میتوانید بلیط خود را کنسل و هزینه پرداختیتان را استرداد نمایید.

بلیط پرواز چارتری دبی

تمامی پرواز ها به دو دسته سیستمی و چارتری تبدیل میشوند. در پرواز های چارتری دوبی صندلی های یک هواپیما، توسط آژانس های مسافرتی اجاره داده میشوند. این نوع پرواز ها معمولا نرخ های پایین تری نسبت به پرواز های سیستمی دبی دارند. پرواز های چارتری معمولا در مسیر های پرتردد کاربرد دارند.

برای خرید بلیط های چارتری دبی کافیست پس از ورود به صفحه خرید بلیط هواپیمای دبی از مرحله انتخاب مبدا یا مقصد، تاریخ و... عبور کنید. سپس از بین سفرهایی که برایتان به نمایش در می آید فقط ان هایی را انتخاب کنید که دارای برچسب " پرواز چارتری " هستند.

نکته ی قابل توجه در خرید بلیط هواپیما دبی چارتری این است که بلیط های چارتری امکان استرداد و یا کنسل کردن ندارند و در صورت انصراف از پرواز تمام مبلغی که برای پرواز پرداخت کرده اید به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد.

بلیط لحظه آخری دبی

ارزانترین بلیط دوبی، بلیط های لحظه آخری آن است که در روزهای پایانی پرواز به فروش میرسند و هدف آن هم تکمیل ظرفیت پرواز است. برای استفاده از بلیط های لحظه آخری دبی کافیست در زمان جستجوی بلیط پرواز دبی در پته، گزینه لحظه آخری را در فیلتر های جستجوی خود وارد کنید تا بلیط های لحظه آخری دبی برایتان قابل نمایش شود.

بلیط تهران دوبی

برای رزرو بلیط تهران دبی در پته تنها کافی است پس از تکمیل اطلاعات مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و... نتایج موجود در تاریخ مورد نظر خود را مشاهده کنید. در صورتی هم که قصد برگشت از دبی به تهران را دارید تنها کافیست بر روی فلش دوطرفه کلیک کنید تا جای مبدا و مقصد عوض شود.

درصورتی که قصد رفت و برگشت به دبی را دارید میتوانید با انتخاب گزینه رفت و برگشت، پروازهای تهران دبی را در مسیر رفت و برگشت خریداری کنید. پس در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط پرواز دبی به نمایش در می آید. با اعمال فیلتر های مناسب میتوانید به انواع پرواز های سیستمی، چارتری و لحظه آخری دسترسی داشته باشید. در نهایت با انتخاب بهترین قیمت بلیط میتوانید هزینه بلیط دبی خود را پرداخت نمایید.

ایرلاین های بلیط پرواز دبی

در حال حاضر بلیط پرواز تهران دبی توسط چندین ایرلاین داخلی و خارجی پشتیبانی می شوند. از مهم ترین ایرلاین ها می توان به بلیط هواپیما تهران دبی ماهان ایر، ایرفلوت، هواپیمایی امارات، هواپیمایی فلای دبی، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی عمان ایر و بلیط پرواز تهران دبی هواپیمایی کویت اشاره کرد. 

بلیط دبی از هواپیمایی ماهان

اگر میخواهید یک بلیط ارزان قیمت دبی را تهیه کنید ما به شما خرید بلیط هواپیما ماهان دبی را پیشنهاد میکنیم. برای خرید بلیط پرواز تنها کافیست که به یکی از صفحات خرید بلیط هواپیما ماهان دبی مراجعه کنید و رزرو بلیط دبی را به راحتی انجام دهید.

پرواز های رفت تهران به دبی هواپیمایی ماهان از فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی دبی، در کلیه روزهای هفته انجام میشود. مدت زمان سفر تهران دبی تنها 2 ساعت است. البته برنامه پروازی ماهان با توجه به شرایطی مانند تعداد مسافران و.... ممکن است دچار تغییر شود.