خرید بلیط هواپیما دوحه

بلیط هواپیما دوحه

دوحه یک مقصد گردشگری جدید و نو ظهور است و پایتخت کشور ثروتمند قطر محسوب می شود همچنین در بخش شرقی این کشور قرار دارد. در سال 2015 دوحه به عنوان یکی از هفت شهر شگفت انگیز جهان به رسمیت شناخته شد. اگر شما قصد سفر به دوحه را دارید برای خرید بلیط هواپیما دوحه میتوانید به سایت پته مراجعه کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما دوحه

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما دوحه به راحتی و تنها با چند کلیک میتوانید اقدام کنید. باید وارد صفحه خرید بلیط هواپیما در سایت پته شوید و مشخصات ثابتی مانند مبدا و مقصد، تاریخ، تعداد نفرات و… را پر کرده و پسپس گزینه جستجو را انتخاب کنیدو در نهایت از بین گزینه های نمایش داده شده بسته به شرایطی که دارید، یک سفر را انتخاب کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما دوحه نسبت به حضوری آن در این است که شما میتوانید به راحتی از هر نقطه ای که قرار دارید بلیط تهیه کنید، میتوانید تمام تاریخ های نزدیک به زمان سفر خود را چک کنید، میتوانید قیمت هواپیمایی ها مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید و….

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دوحه

دوحه کشوری با آب و هوای گرم و خشک و بیابانی است با تابستان هایی بسیار گرم و طولانی در حالی که دمای هوا بین 38 تا 44 درجه سانتی گراد است و زمستان هایی گرم و ملایم دارد که دمای هوا به زیر 7 درجه سانتی گراد نمیرسد. بنابراین بهترین زمان برای مسافرت و گردشگری در دوحه فصل زمستان است و یا زمان هایی است که آب و هوای خنک تری دارد مانند اواخر پاییز یا.

خرید بلیط هواپیما دوحه ارزان

اصولا قیمت خرید بلیط هواپیما دوحه هیچوقت ثابت نبوده است و از عوامل بسیاری تاثیر می پذیرد، این عوامل شامل: زمانی که قصد سفر داریم، نوع پرواز، کلاس پرواز، شرکت ارائه دهنده پرواز و… می شود. علاوه بر موارد گفته شده برای خرید بلیط هواپیما دوحه ارزان، میتوانید به سایت پته مراجعه کنید، پته نسبت به سایر سامانه های فروش بلیط هواپیما قیمت مناسب تری را ارائه میدهد.

ابزارهای کمکی پته برای خرید ارزان ترین بلیط دوحه

در صفحه خرید بلیط پرواز دوحه یکسری ابزار کمکی برای شما تعبیه شده است که برای راحتی کار میتوانید از آن ها استفاده نمایید:

 • تقویم قیمتی: بعد از جستجوی تاریخ مورد نظر برای خرید اینترنتی بلیط دوحه، در صفحه پیش رویتان گزینه ای تحت عنوان تقویم قیمتی مشاهده می کنید. کاربرد این تقویم به صورتی است که قیمت ارزان ترین بلیط دوحه را حوالی تاریخ مد نظر شما برایتان به نمایش در می آورد.
 • نمودار قیمتی: با استفاده از این نمودار به مشاهده کامل تری از قیمت بلیط دوحه دست پیدا میکنید.
 • اصلاع رسانی از تغییر قیمت: با ثبت نام در خبرنامه پته و ثبت شماره تماس و ایمیل خود میتوانید بخش مربوط به زمانی که بلیط مورد نظر شما با قیمت مناسب باز شد را فعال کنید تا سامانه های اطلاع رسانی ما به شما اطلاع دهند.
 • اطلاع رسانی از باز شدن ظرفیت: اگر قصد خرید بلیط دوحه در زمان مشخصی را دارید ولی با پر شدن ظرفیت پرواز مواجه شده اید با ثبت نام در سامانه ما میتوانید از باز شدن ظرفیت و یا تمامی کنسلی ها و… مطلع شوید.

قیمت بلیط هواپیما دوحه

آب و هوای دوحه گرم و خشک است و مناسب ترین زمان برای سفر به این شهر فصل زمستان است که هوا کمی ملایم و مطبوع میشود، در نتیجه فصل زمستان، برای دوحه فصل گردشگران محسوب میشود به همین علت قیمت بلیط هواپیما دوحه در فصل زمستان بیشتر از زمان های دیگر است.

بخاطر وجود این تغییرات قیمتی به شما پیشنهاد می دهیم بلیط های هواپیمایی دوحه که مربوط به کلاس های پرواز، فرست کلاس و بیزنس کلاس هستند را از قبل خریداری کنید. و بلیط های اکونومی خود را از دوماه قبل رزرو کنید. ارزان ترین زمان مناسب برای خرید بلیط دوحه از اواسط دی ماه تا اوایل بهمن ماه است.

بلیط هواپیما سیستمی دوحه

برای خرید بلیط هواپیما سیستمی دوحه میتوانید از طریق سایت اقدام کنید. برتری و مزایای بلیط های سیستمی نسبت به سایر روش ها در این است که در هنگام بروز مشکل از سمت شما میتوانید بلیط خود را کنسل کنید و پس از کسر جریمه هزینه بلیط دوحه خود را استرداد نمایید.

بلیط هواپیما چارتری دوحه

برای خرید بلیط هواپیما چارتری دوحه وارد سایت پته میشود و پس از انتخاب کردن اطلاعات مورد نیاز از قبیل مبدا، مقصد و تاریخ و… گزینه جستجو را انتخاب میکنید. در میان گزینه های معرفی شده بلیط های چارتری پرواز هم به چشم می خورند، در صورتی که میخواهید فقط بلیط های چارتری را مشاهده نمایید در قسمت سمت راست صفحه در فیلتر ها گزینه چارتری را فعال نمایید.

 در باب بلیط های چارتری دوحه باید گفت که شرکت های چارتر کنند تعدادی از صندلی های هواپیما را از سازمان های هواپیمایی خریداری می کنند و با قیمت های مخصوص به خودشان به فروش میگذارند به همین علت است که قیمت بلیط های چارتری نسبت به بلیط های سیستمی کمتر است، اما این تنها تفاوت میان بلیط های چارتری و سیستمی نیست، تفاوت عمده دیگر آن ها در این است که در صورت بروز مشکل از سمت شما و ایجاد کنسلی هزینه بلیط دوحه شما استرداد نمی شود و به طور کامل سوخت می شود.

بلیط لحظه آخری دوحه

برای خرید بلیط لحضه آخری دوحه باید مانند روش های قبلی عمل کنید، وارد سایت پته شوید و از قسمت فیلتر ها گزینه بلیط لحظه آخری را فعال کنید.

مزیت بلیط لحظه ها آخری تفاوت زیاد قیمت آن با سایر روش هاست. بلیط های لحظه آخری همانطور که از نامشان مشخص است دقیقا مخصوص لحظات آخری هستند که هنوز ظرفیت هواپیما تکمیل نشده است و به تعداد کمی صندلی خالی باقی مانده است بنابراین برای تکمیل بلیط هواپیما قیمت بلیط های لحظه آخری دوحه را کاهش می دهند.

البته گاهی ممکن است برعکس این اتفاق هم رخ دهد زمانی که فصل پرطرفداری باشد امکان گران تر شدن بلیط های لحظه آخری وجود دارد، بنابراین قبل از خرید بلیط حتما قیمت سایر بلیط ها را چک کنید.

بلیط پرواز تهران دوحه

برای خرید بلیط تهران دوحه ابتدا وارد سایت پته شوید و در قسمت ابتدایی مبدا را تهران و مقصد را دوحه قرار دهید و تاریخ مورد نظر خود را درج کنید. در صورتی که قصد دارید جای مبدا و مقصد خو را تغییر دهید میتوانید از گزینه فلش های دوطرفه استفاده کنید تا جای هر دو را جابه جا کند و یا از ابتدا مبدا و مقد خود را مشخص کنید.

در صورتی هم که قصد خرید بلیط رفت و برگشت را دارید تنها کافیست گزینه دوطرفه را فعال نمایید. این لیست کشویی بالای گزینه انتخاب مبدا قرار دارد.

در نمایت پس از مشاهده گزینه های انتخابی میتوانید سایر بلیط پرواز سیستمی تهران دوحه، بلیط پرواز چارتری تهران دوحه و بلیط پرواز لحظه آخری تهران دوحه را مشاهده نمایید.

ایرلاین های بلیط پرواز دوحه

بلیط پرواز تهران دوحه توسط ایرلاین های داخلی و خارجی پشتیبانی می شوند. برخی از مهم ترین ایرلاین های پرواز دوحه شامل هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی ماهان ایر، هواپیمایی امارات، هواپیمایی عمان ایر و… می باشد.

بلیط دوحه از هواپیمایی ماهان

برای خرید بلیط دوحه با قیمتی مناسب ما هواپیمایی ماهان را به شما توصیه میکنیم. برای خرید بلیط دوحه از هواپیمایی ماهان به یکی ا صفحات خرید ماهان دوحه مراجعه کنید و رزرو بلیط دوحه را انجام دهید.

راهنمای مختصر پرواز دوحه

 • فاصله تهران دوحه: به طور میانگین 1 ساعت و 45 دقیقه
 • روزهای برگذاری پرواز تهران دوحه: تمامی روزهای هفته
 • اختلاف ساعت تهران دوحه: ساعت تهران حدو 1 ساعت و 30 دقیقه جلوتر است.
 • نام فرودگاه دوحه: فرودگاه بین المللی حمد دوحه
 • نام ایرلاین با پرواز مستقیم به دوحه: ایرلاین قطر ایرویز

جاهای دیدنی دوحه

در این بخش لیست کوتاهی از جذاب ترین دیدنی های دوحه را برای شما فراهم کرده ایم:

 • میدان برج ساعت
 • بازار سنتی
 • کوورنیچ
 • صحرای سافاری
 • قلعه دوحه
 • فالکون سوق
 • جزیره مروارید
 • مشعل دوحه

رستوران های دوحه

در این بخش لیست کوتاهی از جذاب ترین رستوران های دوحه را برای شما فراهم کرده ایم:

 • رستوران عربی الشرفه
 • رستوران فرانسوی ایدام
 • رستوران بین المللی مارکت
 • رستوران عربی الهورابا
 • رستوران هانترز روم اند گریل
 • رستوران بین المللی کیو
 • رستوران عربی واین
 • رستوران چینی هوانگ
 • رستوران یونانی میکونوس

سوالات متداول کاربران