خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان تهران

بلیط هواپیمای آبادان تهران از محبوب ترین بلیط ها در تمامی روزهای هفته به فروش میرسد. آژانس های هواپیمایی مختلف در تلاش هستند، بهترین قیمت بلیط آبادان تهران را ارائه دهند و با مناسب ترین قیمت با یکدیگر رقابت کنند. خرید بلیط هواپیما آبادان تهران از پته، علاوه بر امکان مقایسه ایرلاین های مختلف و بررسی آنها، کمترین قیمت بلیط هواپیمای آبادان به تهران را نیز ارائه میدهد.

نحوه خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران

در صفحه پروازهای آبادان به تهران تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. برای خرید سریع بلیط هواپیما آبادان تهران، پته گسترده ترین مسیرهای پروازی را در اختیار شما قرار داده است. در ادامه مراحل خرید بلیط هواپیما را باهم بررسی میکنیم.

  • پس از جست و جو، لیست پروازهای آبادان به تهران را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • بلیط های مختلف را باهم بررسی و مناسب ترین بلیط را انتخاب کنید. سپس اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در نهایت برای واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از تکمیل پرداخت، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری میتوانید بلیط خود را دانلود کنید.

اطلاعات پرواز آبادان تهران

پرواز آبادان به تهران 1ساعت و 15دقیقه خواهد بود و این پرواز در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران مدام در حال تغییر است و این تغییر به عوامل مختلفی، همچون ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد.

آدرس فرودگاه مهرآباد: تهران- میدان آزادی- خیابان معراج
شماره تلفن فرودگاه مهرآباد: 02161023183

پرواز آبادان تهران امروز

همه روزه از ساعت 6صبح تا 12 شب، پرواز آبادان به تهران، از فرودگاه بین المللی آبادان به فرودگاه مهرآباد تهران انجام میشود. برای اطلاع از ساعت پرواز آبادان تهران امروز و همچنین قیمت و جزئیات پروازها ، از بالای همین صفحه، تاریخ مدنظرتان برای سفر را وارد و اقدام به جست و جو کنید. پته با گسترده ترین مسیرهای پروازی، بلیط آبادان تهران را با مناسب ترین قیمت ها به شما نمایش خواهد داد.

بلیط آبادان تهران
خرید بلیط آبادان به تهران

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما آبادان تهران

تجربه سفر در بهار و پاییز به تهران، بی نظیر خواهد بود اما اگر به دنبال خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران هستید، روزهای خلوت و کم سفر مثل، بعد از ایام عید و تابستان را انتخاب کنید.

انواع بلیط هواپیما آبادان به تهران

بلیط هواپیمای آبادان به تهران، در دو نوع سیستمی و چارتری به مسافران ارائه میشود. با اعمال فیلتر در منوی سمت راست، میتوانید نوع بلیط را مشخص کنید. اطلاع از نوع بلیط هواپیما، به شما کمک میکند بلیط متناسب با نیازتان را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما آبادان تهران چارتر

خرید بلیط چارتر آبادان تهران وابسته به زمان و روزهای مختلف، کاهش یا افزایش قیمت خواهد داشت، درواقع هرچه هرچه میزان تقاضا بیشتر باشد، به همان میزان قیمت آن بالاتر خواهد رفت. برای خرید بلیط هواپیما آبادان تهران چارتر، در پته جست و جو کنید. چنانچه بلیط چارتر آبادان تهران موجود باشد، لیبل "چارتری" در کنار بلیط نمایش داده میشود. از فیلترینگ سمت راست، با انتخاب گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز آبادان تهران چارتر دسترسی پیدا کنید. در خرید بلیط چارتری دقت کنید، جریمه کنسلی بلیط چارتری آبادان به تهران نسبت به سیستمی بیشتر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.

خرید بلیط سیستمی آبادان تهران

بلیط های سیستمی، نوسان قیمت ندارد و ثابت هستند. برای خرید بلیط هواپیما سیستمی آبادان تهران از وبسایت پته، در بالای همین صفحه اقدام به جست و جو کنید، پس از نمایش بلیط های موجود از فیلتر سمت راست گزینه "سیستمی" را انتخاب کنید، در نتیجه تنها بلیط سیستمی آبادان تهران به شما نمایش داده میشود.

در پرواز سیستمی آبادان تهران، قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسالان و کودکان و نوزادان متفاوت است، درنتیجه بلیط نوزادان و کودکان از بلیط بزرگسالان ارزان‌تر خواهد بود. بنابراین اگر در سفر، کودکانی در سنین مختلف همراه دارید، خرید بلیط سیستمی برایتان مناسب‌‌تر است.

بلیط لحظه آخری آبادان به تهران

زمانیکه برخی از بلیط های هواپیما تا آخرین لحظات، هنوز به فروش نرسیده باشند، آژانس ها بلیط لحظه آخری را با قیمتی پایین تر برای فروش قرار می دهند. برای خرید بلیط لحظه آخری آبادان به تهران، پس از جست و جو، از منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید. دقت کنید که خریدتان را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری به تعویق نیندازید، چراکه احتمال پیدا نکردن بلیط لحظه آخری وجود دارد.

ارزانترین بلیط هواپیما آبادان به تهران

روزهای شلوغی مثل ایام عید که میزان خرید بلیط آبادان تهران زیاد است، بالاترین قیمت ها ارائه میشود. برای خرید بلیط ارزان قیمت از آبادان به تهران، روزهای خلوت و کم سفر، بهترین زمان محسوب میشوند. با جست و جو در پته میتوانید، بلیط ها را از ارزان ترین به گرانترین مرتب سازی کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روزها برای خرید بلیط هواپیمای آبادان تهران را مشخص کرده است.

قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران

کلاس پروازی، از جمله عواملی که در تعیین قیمت بلیط آبادان تهران اثر گذار است. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط بالاتر خواهد بود. نوع بلیط، عامل دیگری است که در تعیین قیمت بلیط اثرگذار است. سیستمی یا چارتری بودن بلیط آبادان تهران، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر آبادان تهران را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین بلیط هواپیما آبادان تهران خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط هواپیما از آبادان به تهران با افزایش مواجه می شود.

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران، از جستجوگر پته کمک بگیرید و قیمت ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران را مشخص کرده است.

بلیط رفت و برگشت پرواز آبادان تهران

برای خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران رفت و برگشت دفت کنید حتما گزینه "رفت و برگشت" را فعال و تاریخ آنها را وارد کنید. اگر گزینه رفت و برگشت را فعال نکردید، پس از جست و جوی بلیط میتوانید از فیلتر سمت راست، گزینه آن را انتخاب و مجدد اقدام به جست و جو کنید. اگر تاریخ سفرتان مشخص است، بهتر است بلیط هواپیما رفت و برگشت آبادان به تهران را خریداری کنید، چراکه قیمت بلیط آبادان تهران رفت و برگشت ارزان‌تر خواهد بود.

لیست پرواز آبادان به تهران

با وارد کردن اطلاعات و جست و جو در وبسایت پته، لیست و زمان پرواز آبادان تهران در سریع ترین ممکن برای شما نمایش داده خواهد شد. تنها کافیست به باکس بالای صفحه مراجعه و اطلاعات زمان سفر و تعداد مسافرین را وارد کنید.

چه ایرلاین‌هایی از آبادان به تهران پرواز دارند؟

تمامی پروازهای آبادان تهران از فرودگاه بین المللی آبادان (ABD) به فرودگاه بین ‌المللی مهرآباد (THR) به صورت مستقیم انجام می‌شوند. برای سفر به تهران از آبادان امکان خرید بلیط آبادان به تهران ایران ایر، بلیط هواپیما آبادان تهران آسمان، بلیط آبادان به تهران آتا، بلیط آبادان به تهران قشم ایر، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی کارون و بلیط هواپیمای آبادان تهران کیش ایر برای مسافرین فراهم شده است.

چطور بلیط هواپیما آبادان تهران را کنسل کنیم؟

بدون مراجعه حضوری و تنها به صورت آنلاین درخواست کنسلی بلیط خود را از پنل کاربریتان در وبسایت پته ثبت کنید. مبلغ بلیط پس از کسر میزان کنسلی، به حساب شما واریز خواهد شد.

مزایای خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران از پته

پته قویترین موتور جستجوی خرید بلیط هواپیما که تلاش دارد با ارائه کمترین قیمت، بهترین تجربه خرید را برای مسافرین رقم بزند. همچنین پته گسترده ترین مسیرهای پروازی را پوشش و با انتخاب پرواز آبادان به تهران، بیشترین حق انتخاب را به مسافرین میدهد.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، در انتخاب بلیط  هواپیما آبادان تهران با قیمت مناسب تر، راهنمای شما خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما آبادان تهران مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران از وبسایت پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. همچنین پشتیبانی 24ساعته پته آماده پاسخگویی به سوالات پروازی شما، در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود.

سوالات متداول کاربران