خرید بلیط هواپیما آبادان تهران

بلیط هواپیما آبادان تهران

بلیط هواپیما آبادان تهران از محبوب ترین بلیط ها در تمامی روزهای هفته به فروش میرسد. آژانس های هواپیمایی مختلف در تلاش هستند، بهترین قیمت بلیط آبادان تهران را ارائه دهند و با مناسب ترین قیمت با یکدیگر رقابت کنند. خرید بلیط هواپیما آبادان تهران از پته، علاوه بر امکان مقایسه ایرلاین های مختلف و بررسی آنها، کمترین خرید بلیط هواپیما تهران را نیز ارائه میدهد.

اطلاعات پرواز آبادان تهران

  • فاصله هوایی آبادان تا تهران: فاصله هوایی آبادان تا تهران 656 کیلومتر است.
  • مدت زمان پرواز آبادان تهران: مدت زمان پرواز آبادان تهران به طور متوسط 1 ساعت و 16 دقیقه است.
  • روزهای پرواز آبادان به تهران: پروازهای آبادان به تهران در تمامی روزهای هفته برقرار است و ساعت پروازها بستگی به برنامه پروازی ایرلاین‌ها دارد.
  • ایرلاین‌های پرواز آبادان تهران: ایرلاین‌هایی که پرواز آبادان به تهران را ارائه می‌دهند عبارتند از: هواپیمایی کارون، قشم ایر، ایران ایر، آسمان، آتا و کیش ایر.

بلیط هواپیما آبادان تهران چارتری

خرید بلیط چارتر آبادان تهران وابسته به زمان و روزهای مختلف، کاهش یا افزایش قیمت خواهد داشت، درواقع هرچه هرچه میزان تقاضا بیشتر باشد، به همان میزان قیمت آن بالاتر خواهد رفت. برای خرید بلیط هواپیما آبادان تهران چارتر، در پته جست و جو کنید. چنانچه بلیط چارتر آبادان تهران موجود باشد، لیبل “چارتری” در کنار بلیط نمایش داده میشود. از فیلترینگ سمت راست، با انتخاب گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز آبادان تهران چارتر دسترسی پیدا کنید. در خرید بلیط چارتری دقت کنید، جریمه کنسلی بلیط چارتری آبادان به تهران نسبت به سیستمی بیشتر است و در مواقعی امکان کنسلی وجود ندارد.

بلیط لحظه آخری آبادان به تهران

زمانیکه برخی از بلیط های هواپیما تا آخرین لحظات، هنوز به فروش نرسیده باشند، آژانس ها بلیط لحظه آخری را با قیمتی پایین تر برای فروش قرار می دهند. برای خرید بلیط لحظه آخری آبادان به تهران، پس از جست و جو، از منو سمت راست گزینه لحظه آخری را انتخاب کنید. دقت کنید که خریدتان را به امید پیدا کردن بلیط لحظه آخری به تعویق نیندازید، چراکه احتمال پیدا نکردن بلیط لحظه آخری وجود دارد.

ارزانترین بلیط هواپیما آبادان به تهران

روزهای شلوغی مثل ایام عید که میزان خرید بلیط آبادان تهران زیاد است، بالاترین قیمت ها ارائه میشود. برای خرید بلیط ارزان قیمت از آبادان به تهران، روزهای خلوت و کم سفر، بهترین زمان محسوب میشوند. با جست و جو در پته میتوانید، بلیط ها را از ارزان ترین به گرانترین مرتب سازی کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روزها برای خرید بلیط هواپیمای آبادان تهران را مشخص کرده است.

قیمت بلیط هواپیما از آبادان به تهران

کلاس پروازی، از جمله عواملی که در تعیین قیمت بلیط آبادان تهران اثر گذار است. درپروازهای بیزینس کلاس و فرست کلاس به دلیل خدمات و امکانات ویژه ای که در طول سفر به مسافر داده میشود، قیمت بلیط بالاتر خواهد بود. نوع بلیط، عامل دیگری است که در تعیین قیمت بلیط اثرگذار است. سیستمی یا چارتری بودن بلیط آبادان تهران، نرخ آن را تا حد زیادی تعیین میکند. شرکت های چارترکننده، نرخ بلیط چارتر آبادان تهران را مشخص میکنند، به همین دلیل نوسان قیمت بیشتری را تجربه میکنند.

در هر زمان میزان تقاضا برای سفر متفاوت است و انتخاب زمان درست برای سفر تاثیر بسزایی در تعیین بلیط هواپیما آبادان تهران خواهد داشت. در فصل هایی که ترافیک سفر بالا است، قیمت بلیط هواپیما از آبادان به تهران با افزایش مواجه می شود.

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران، از جستجوگر پته کمک بگیرید و قیمت ایرلاین های مختلف را باهم مقایسه کنید. همچنین نمودار قیمتی در همین صفحه، ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران را مشخص کرده است.

نحوه خرید آنلاین بلیط هواپیما آبادان تهران

در صفحه پروازهای آبادان به تهران تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. برای خرید سریع بلیط هواپیما آبادان تهران، پته گسترده ترین مسیرهای پروازی را در اختیار شما قرار داده است. در ادامه مراحل خرید بلیط هواپیما را باهم بررسی میکنیم.

  • پس از جست و جو، لیست پرواز آبادان به تهران را مشاهده خواهید کرد. بلیط دلخواه خود را بر اساس ساعت پرواز، قیمت و ایرلاین برگزارکننده انتخاب کنید.
  • بلیط های مختلف را باهم بررسی و مناسب ترین بلیط را انتخاب کنید. سپس اطلاعات خود و مسافران را به صورت دقیق و بر اساس مندرجات کارت ملی وارد نمائید.
  • در نهایت برای واریز وجه به درگاه های بانکی هدایت خواهید شد. پس از تکمیل پرداخت، لینک دانلود بلیط و مشخصات آن به شماره تماس و ایمیلی که در سایت وارد کرده اید، ارسال می شود. همچنین از طریق پنل کاربری میتوانید بلیط خود را دانلود کنید.

نکته: شما می توانید بدون مراجعه حضوری و تنها به صورت آنلاین درخواست کنسلی بلیط خود را از پنل کاربریتان در وبسایت پته ثبت کنید. مبلغ بلیط پس از کسر میزان کنسلی، به حساب شما واریز خواهد شد.

مزایای خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران از پته

پته قویترین موتور جستجوی خرید بلیط هواپیما که تلاش دارد با ارائه کمترین قیمت، بهترین تجربه خرید را برای مسافرین رقم بزند. همچنین پته گسترده ترین مسیرهای پروازی را پوشش و با انتخاب پرواز آبادان به تهران، بیشترین حق انتخاب را به مسافرین میدهد.

نمودار قیمتی که در همین صفحه مشاهده میکنید، در انتخاب بلیط  هواپیما آبادان تهران با قیمت مناسب تر، راهنمای شما خواهد بود. در این نمودار ارزان ترین روز برای خرید بلیط هواپیما آبادان تهران مشخص شده است. از جمله دیگر مزیت های خرید بلیط هواپیما تهران آبادان از وبسایت پته، امکان بررسی و مقایسه ایرلاین های مختلف با یکدیگر است. همچنین پشتیبانی 24ساعته پته آماده پاسخگویی به سوالات پروازی شما، در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود.

سوالات متداول کاربران