اتوبوس V.I.P


خرید بلیط اتوبوس Vip از پته

ساگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که سلامت و راحتی در طول سفر برایتان اهمیت زیادی دارد و ترجیح می دهید به جای سفر با هواپیما یک سفر امن و راحت زمینی داشته باشید، بهترین راهکار برای شما خرید آنلاین بلیط اتوبوس VIP از پته است.


خرید بلیط اتوبوس Vip با کمترین قیمت از پته

وب سایت پته یکی از بزرگترین سایت های ارائه دهنده خدمات آنلاین مسافرتی در کشور است که در زمینه فروش بلیط اتوبوس VIP و بلیط اتوبوس های معمولی فعالیت می کند. با توجه به اینکه سایت پته دارای موتور جستجوگری بسیار قوی است، در عرض یک الی دو دقیقه، تمام بلیط های اتوبوس موجود از شرکت های اتوبوسرانی داخلی را برای کاربران جستجو می کند. به خاطر اینکه سایت پته از فروش بلیط اتوبوس سود کمی را برای خود در نظر می گیرد، قیمت خرید بلیط اتوبوس VIP در سایت پته نسبت به سایر سایت های فروش بلیط اتوبوس مناسبتر است. به منظور تائید این نکته می توانید یک جستجوی ساده در سایت پته داشته باشید و پس از مشاهده تمام بلیط های موجود، قیمت بلیط اتوبوس VIP در سایت های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید تا صحت این نوشته ها برای شما روشن شود.


اتوبوس VIP

اتوبوس های VIP در سال های اخیر توانسته اند جایگزین اتوبوس های معمولی شوند. درگذشته بیشتر افراد از سفر با اتوبوس امتناع می کردند و به خاطر نداشتن امکانات، صندلی های ناراحت و گرما و سرما در طول سفر از اینکه بخواهند با اتوبوس به مسافرت بروند، شکایت داشتند. اما شرکت های اتوبوسرانی با استفاده از اتوبوس های Vip در ناوگان خود توانسته اند رضایت این مسافران مشکل پسند را نیز جلب کنند. به عنوان مثال در حال حاضر با وجود امکان خرید بلیط اتوبوس Vip تخت شو، کمتر کسی پیدا می شود که بخواهد به سفر با اتوبوس اعتراض کند. زیرا در طول سفر، فرد می تواند فضای کافی برای استراحت داشته باشد و از امکانات موجود در اتوبوس های Vip هم استفاده کند. از مهمترین دلایلی که مسافران اتوبوس های Vip را انتخاب می کنند، می توان به امکانات اتوبوسهای وی آی پی اشاره کرد که شامل موارد زیر می شوند.


صندلی های راحت

بیشتر اتوبوسهای Vip دارای صندلی تخت شو هستند. به دلیل اینکه تنها 24 الی 28 صندلی در اتوبوس های ویآیپی قرار می گیرد، فضای کافی بین صندلی ها وجود دارد و مسافر می تواند صندلی خود را به تخت تبدیل کند و در طول سفر استراحت کند. این صندلی ها که به صورت تخت خواب و نیمه تخت خواب در اتوبوس های ویآیپی قرار دارند، جزو بهترین امکاناتی هستند که در این اتوبوس ها تعبیه شدهاند.


سیستم تهویه

یکی از مشکلاتی که اتوبوس های قدیمی داشتند، نداشتن سیستم تهویه یا سیستم سرمایش و گرمایش مطلوب بود. بیشتر مسافرانی که از این اتوبوس ها استفاده می کردند، از بوی دود یا بوی جمعیت اتوبوس شکایت داشتند. در اتوبوس های قدیمی به خاطر نبود سیستم تهویه اکسیژن موجود در هوا کم می شد و امکان تنفس به صورت راحت وجود نداشت. اما امروزه اتوبوس های Vip دارای سیستم تهویه هستند که با گردش هوای تازه باعث تجدید اکسیژن موجود در فضا می شود. همچنین سیستم سرمایش و گرمایش اتوبوس های ویآیپی، مناسب فصل های تابستان و زمستان هستند و مسافران میتوانند از طریق پنل شخصی خود که در بالای سر هر مسافر نصب شده، سرما و گرمای آن را تنظیم کنند.


پذیرایی

پذیرایی داخل اتوبوس Vip با نوشیدنی ها و خوراکی ها یکی دیگر از امکاناتی است که در طول سفر با اتوبوس های ویآیپی به مسافران ارائه می شود. بسته های کاملی از خوراکی ها، نوشیدنی های گرم و سرد در اتوبوس به مسافران داده می شود و امکان درخواست امکانات پذیرایی از طریق پنل بالای سر هر مسافر هم وجود دارد.


تلویزیون

تماشای فیلم یا گوش کردن به موسیقی در طول سفر با اتوبوس که ممکن است چندین ساعت طول بکشد، یکی از راه های وقت گذرانی است و برای سرگرم کردن مسافران بسیار مناسب است. روی هر صندلی اتوبوس Vip یک مانیتور تعبیه شده که افراد به صورت شخصی می توانند، فیلم ها یا موسیقی های دلخواه خود را از طریق آن انتخاب کنند.


خرید بلیط اتوبوس VIP

با رزرو بلیط اتوبوس وی آی پی در سایت پته، میتوانید با شرکتهای ارائه دهنده بلیط اتوبوس VIP نیز آشنا شوید. زیرا فهرست کاملی از شرکت های اتوبوسرانی ارائه کننده بلیط اتوبوس ویآیپی در سایت پته موجود است و کاربران با جستجو و خرید آنلاین بلیط اتوبوس VIP، می توانند با این شرکت ها نیز آشنا شوند. به عنوان مثال شرکتهای رویال سفر، سیر و سفر، همسفر و ... جزو شرکت های اتوبوسرانی هستند که بلیط های اتوبوس ویآیپی را در اختیار مسافران قرار می دهند. شرکت اتوبوسرانی مارال سیر ایرانیان نیز یکی دیگر از شرکت های معتبر اتوبوسرانی است که بلیط اتوبوس های ویآیپی را با امکانات بالا به فروش میرساند. بنابراین اگر قصد خرید بلیط اتوبوس Vip تخت شو مارال را دارید، می توانید به وب سایت پته مراجعه کنید و با انتخاب نام شرکت اتوبوسرانی در بخش فیلتر های موجود در سایت پته، قیمت بلیط های موجود این شرکت اتوبوسرانی را مشاهده نمایید.


قیمت بلیط اتوبوس VIP

قیمت بلیط اتوبوس VIP نسبت به سایر بلیط های اتوبوس یعنی بلیط اتوبوس های معمولی، کمی بیشتر است. زیرا امکاناتی که در این اتوبوس ها در اختیار مسافران قرار داده می شود بیشتر است و تعداد مسافران اتوبوس های ویآیپی کمتر از اتوبوسهای معمولی است. معمولاً اتوبوس های معمولی دارای 44 صندلی هستند، اما اتوبوس های ویآیپی نهایتاً 28 صندلی دارند. بنابراین مسافران فضای بیشتری برای نشستن و استراحت در اختیار دارند.

همچنین خدماتی که در طول سفر ارائه می شود مانند پذیرایی، استفاده از مانیتور های شخصی و صندلی های تخت شو یا نیمه تخت شو، دارای هزینه های بیشتری هستند. البته موارد دیگری هم هستند که می توانند روی قیمت بلیط اتوبوس ویآیپی تأثیر داشته باشند. از جمله این موارد میتوان به شرکت اتوبوسرانی اشاره کرد. بعضی از شرکت های اتوبوسرانی هستند که به واسطه خدماتی که ارائه می دهند، قیمت های بیشتری برای بلیط اتوبوس در نظر میگیرند. اما این قیمت بستگی به مسافت طول مسیر هم دارد.

زمان سفر نیز می تواند روی قیمت بلیط اتوبوس تأثیر داشته باشد. گاهی اوقات در فصل های گردشگری و روز های تعطیل تقاضا برای خرید ویدیو اتوبوس افزایش پیدا می کند و قیمت بلیط ها نیز ممکن است گرانتر باشد. در این مواقع خرید آنلاین بلیط اتوبوس ویآیپی میتواند بهترین گزینه باشد. زیرا مسافران امکان مقایسه قیمت بلیط تمام شرکت های اتوبوسرانی را دارند و در نهایت می توانند بهترین گزینه را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهند.


نحوه رزرو بلیط اتوبوس VIP

نحوه رزرو بلیط اتوبوس VIP از سایت پته بسیار ساده است و در زمان کوتاهی می توانید رزرو آنلاین بلیط اتوبوس را انجام دهید. اگر از قبل در سایت پته پنل کاربری ایجاد کرده باشید، فقط کافی است نام کاربری و رمز عبور خود را در سایت پته بنویسید و وارد حساب کاربریتان شوید. اما اگر برای اولین بار است که در سایت ثبت نام میکنید، ابتدا باید از طریق شماره موبایلی که به نام خودتان ثبت شده، یک پنل کاربری بسازید و رمز عبور بگیرید.

برای خرید بلیط اتوبوس VIP در سایت پته، می توانید گزینه اتوبوس را انتخاب کنید و سپس اطلاعات مربوط به مبدأ و مقصد سفر و تاریخ سفر خودتان را مشخص کنید. سپس گزینه های موجود را با انتخاب دکمه جستجو مشاهده نمایید.

در مسیری که شما برای سفر انتخاب کردهاید، هر بلیط اتوبوسی که وجود داشته باشد برای شما به نمایش درمیآید. در صورتی که قصد خرید بلیط اتوبوس رفت و برگشت را داشته باشید نیز بتوانید در بالای صفحه گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید.

در سایت پته فیلتر هایی وجود دارند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید و نوع اتوبوس، پایانه، مبدأ، اسم شرکت اتوبوسرانی، ساعت حرکت و ... را نیز مشخص کنید.

در صورتی که از فیلتر قیمت استفاده کنید، فهرست بلیط اتوبوس ها به ترتیب از کمترین قیمت تا بیشترین قیمت برای شما به نمایش در میآیند.

نکته: البته توجه داشته باشید که این فیلتر ها فقط در بعضی از مسیر ها وجود دارند و تمامی مسیر ها دارای این فیلتر ها نیستند.

هنگام خرید بلیط اتوبوس VIP امکان انتخاب صندلی نیز وجود دارد. بنابراین شما می توانید مشاهده کنید که هر یک از صندلی ها توسط خانم رزرو شده یا آقا و به این صورت می توانید صندلی راحتی برای خود انتخاب کنید.

پس از انتخاب شماره صندلی و بلیط اتوبوس ویآیپی، باید گزینه انتخاب را بزنید و برای خرید بلیط، اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

توجه کنید که اطلاعات شخصی و هویتی شما باید به صورت دقیق وارد شود. اگر برای چند نفر قصد تهیه بلیط دارید، باید به صورت جداگانه مشخصات و کد ملی آن ها را وارد نمایید.

در آخرین مرحله اطلاعات هویتی شما به همراه اطلاعات سفر، تاریخ حرکت، شرکت مسافربری و ... به نمایش در میآید و شما با مشاهده قیمت می توانید برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس VIP از طریق درگاه بانکی معتبر سایت پته اقدام نمایید. پس از تکمیل مراحل خرید شما به صفحه دانلود بلیط انتقال داده می شوید تا بتوانید لینک دانلود آن را دریافت کنید. بهتر است قبل از حرکت اتوبوس به شرکت مسافربری مراجعه نموده و بلیط کاغذی را دریافت کنید.


سؤالات متداول کاربران