خرید بلیط اتوبوس رویال سفر از پته

خرید بلیط اتوبوس رویال سفر از پته یک فرصت استثنایی برای شماست. زیرا هم با رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر خیالتان راحت است که بلیط خود را قبل از سفر تهیه کردهاید. هم اینکه در زمان و هزینه خود صرفهجویی می کنید.

شرکت رویال سفر که با استفاده از اتوبوس های مجهز و مدرن به یکی از شرکت های معتبر و محبوب اتوبوسرانی تبدیل شده، به صورت اینترنتی بلیط اتوبوس های تمام مسیر ها را به فروش می رساند و در شرکت های تعاونی نیز امکان خرید بلیط اتوبوس VIP رویال سفر فراهم کرده است.


بلیط اتوبوس رویال سفر

شرکت اتوبوسرانی رویال سفر که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده یکی از بهترین شرکت های اتوبوسرانی کشور است. به دلیل اینکه شرکت رویال سفر ۱۴۰۰ اتوبوس دارد که در مسیر های مختلف داخلی سفر می کنند، طبیعی است که مسافران بخواهند اقدام به خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر کنند.

بیشتر اتوبوس های این شرکت جزو اتوبوسهای ویآیپی هستند که از نظر تامین امکانات و شرایط رفاهی جزو بهترین اتوبوس ها هستند. مسافرانی که تجربه سفر با اتوبوس را دارند، پس از یک بار سفر و در نظر گرفتن مواردی چون عدم تأخیر اتوبوس، امکانات و پذیرایی در داخل اتوبوس و ... در سفر های بعدی هم همان شرکت اتوبوسرانی را انتخاب می کنند. به خاطر همین است که اکثر مسافران ترجیح می دهند به جای دیگر شرکت ها، بلیط اتوبوس خود را از رویال سفر تهیه کنند.


خرید بلیط اتوبوس رویال سفر

احتمالاً خرید بلیط اتوبوس Vip رویال سفر اولین گزینهای است که هنگام خرید بلیط اتوبوس به ذهن مسافران می رسد. زیرا افرادی که بخواهند سفری آرام و بیدردسر داشته باشند، به جای اینکه به شرکت تعاونی مراجعه کنند، خیلی راحت وارد سایت پته می شوند و بلیط مورد نظر خود را تهیه می کنند. مراحل خرید بلیط اتوبوس رویال سفر در سایت پته تنها چند دقیقه زمان نیاز دارد.

اگر از قبل در سایت پته پنل کاربری داشته باشید که کار شما راحت است، اما اگر پنل کاربری ندارید، بهتر است شماره موبایل خود را وارد کنید و یک پنل کاربری جدید بسازید. حالا می توانید وارد سایت شوید و پس از انتخاب بخش اتوبوس، مبدأ و مقصد سفر را وارد کنید.

مشخص کردن تاریخ سفر برای خرید بلیط اتوبوس اینترنتی ضروری است. در مرحله بعد باید گزینه جستجو را انتخاب کنید و از بین تمام اتوبوس های موجود که برای شما به نمایش در میآیند، یک گزینه را انتخاب کنید و از طریق درگاه بانکی سایت پته بلیط خود را خریداری کنید. البته اگر از فیلترهای سمت راست صفحه استفاده کنید، می توانید فقط بلیط اتوبوس های رویال سفر را ببینید.


خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر و دیگر شرکت های اتوبوسرانی به شما این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده بدون دردسر از طریق گوشی موبایل خود، بلیط سفر را تهیه کنید. درگذشته مسافران باید به ترمینال های مسافربری مراجعه می کردند و بعد از پرس و جو کردن از شرکت های تعاونی مختلف، یک بلیط با قیمت مناسب را تهیه می کردند. اما همین که امکان مقایسه قیمت تمام بلیط ها برای مسافران وجود نداشت و نمی دانستند اتوبوس مورد نظر چه امکاناتی دارد، برای آن ها ناراحت کننده بود. ولی امروزه به دلیل اینکه سایت های اینترنتی تمام امکانات اتوبوس های یک شرکت تعاونی را معرفی می کنند و حتی به مسافران اجازه می دهند تا شماره صندلی خود را انتخاب کنند، یک مزیت ویژه محسوب می شود.

به عنوان مثال اگر شما قصد خرید اینترنتی بلیط اتوبوس رویال سفر Vip را داشته باشید، می توانید ببینید که صندلی کناری شما، توسط یک خانم رزرو شده یا یک آقا، به این صورت به خاطر داشتن راحتی بیشتر می توانید یک صندلی دیگر را انتخاب کنید تا به راحتی صندلی خود را به تخت تبدیل کنید و در طول سفر استراحت کنید.

همچنین اگر قصد خرید اینترنتی داشته باشید، ابتدا لیست تمام بلیط های موجود را می بینید و پس از مشاهده قیمت و امکانات آن ها، یک مقایسه انجام می دهید و خرید خود را به صورت اینترنتی تکمیل می کنید. توجه داشته باشید که برای خرید و رزرو اینترنتی بلیط باید حتماً رمز دوم داشته باشید تا بتوانید از طریق کارت های عضو شتاب خودتان، هزینه خرید بلیط را پرداخت کنید.


رزرو بلیط اتوبوس رویال سفر

با رزرو بلیط اتوبوس رویال سفر امکان خرید بلیط اتوبوس های این شرکت مسافربری از تمام پایانه ها وجود دارد. بنابراین اگر هدف شما خرید بلیط اتوبوس بیهقی رویال سفر است، می توانید این کار را از طریق سایت پته انجام دهید. پایانه بیهقی یکی از پرترددترین پایانه های مسافربری است و به دلیل اینکه بیشتر شرکت های اتوبوسرانی معتبر در این پایان مستقر هستند و دسترسی آن به مرکز شهر تهران بسیار مناسب است، بیشتر مسافران برای خرید بلیط اتوبوس این پایانه را انتخاب می کنند.


اتوبوس VIP رویال سفر

اتوبوس Vip رویال سفر ایرانیان نهایتاً ۲۵ صندلی دارد. به همین خاطر می توانید متوجه شوید که چقدر فضای این اتوبوس برای استراحت مسافران مناسب است. مسافرانی که برای داشتن یک سفر مرفه و راحت حاضر هستند، هزینه های بالاتری بپردازند، قطعاً بلیط اتوبوس Vip رویال سفر را انتخاب می کنند.

به خاطر اینکه سفر های جادهای، اغلب جزو سفر های طولانی مدت هستند، نشستن روی یک صندلی راحت و تخت شو می تواند بهترین ویژگی اتوبوسی باشد که قصد دارید با آن سفر کنید. البته امکانات اتوبوس های ویآیپی رویال سفر تنها به صندلی محدود نمی شود!

پشت هر یک از صندلی های اتوبوس یک مانیتور تعبیه شده که مسافر بعدی می تواند از آن استفاده کند و در طول سفر فیلم ببیند یا موسیقی گوش کند. کابل شارژر برای شارژ تلفن همراه و وسایل الکترونیکی نیز در اتوبوسهای تعبیه شده است. سیستم سرمایش و گرمایش این اتوبوس ها نیز با اتوبوس های معمولی تفاوت دارد. زیرا هر مسافر می تواند خودش تنظیم کند که در بخشی که نشسته، میزان سرما یا گرمای کولر و بخاری چقدر باشد.

همچنین در اتوبوسهای Vip از مسافران با بسته های غذایی و نوشیدنی های گرم و سرد پذیرایی می شود. اتوبوس های VIP سیستم تهویه مطلوبی دارند و در طول سفر مرتب هوای داخل اتوبوس تعویض می شود تا اکسیژن جریان داشته باشد و مسافران احساس راحتی داشته باشند.


استرداد بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان

اکثر ما هنگام سفر برنامهریزی های لازم را انجام می دهیم و سپس وسایل سفر را جمع می کنیم، اما ممکن است گاهی اوقات اتفاقی بیفتد که سفر ما کنسل شود. حالا اگر از قبل بلیط اتوبوس را اینترنتی رزرو کرده باشیم چه کنیم؟

استرداد بلیط اتوبوس رویال سفر ایرانیان در سایت پته امکانپذیر است. خوشبختانه سایت پته تمام جوانب را در نظر گرفته و علاوه بر خرید اینترنتی آسان و سریع بلیط اتوبوس تمام شرکت های مسافربری، امکان کنسلی و استرداد بلیط این اتوبوس ها را هم فراهم نموده است. برای کنسلی بلیط اتوبوس رویال سفر افرادی که از طریق پنل کاربری خود در سایت پته اقدام کرده باشند، می توانند وارد سایت شوند و در بخش سفارش ها و استرداد ها، درخواست کنسلی بلیط را ثبت کنند.

البته توجه داشته باشید که بعد از استرداد بلیط اتوبوس، نمی توانید هزینهای که برای خرید بلیط پرداخت کردهاید را به صورت کامل دریافت کنید. زیرا هر یک از شرکت های اتوبوسرانی به عنوان جریمه کنسلی مبلغی را از هزینه پرداخت شده کسر می کنند.

در شرکت رویال سفر نیز از یک ساعت قبل از حرکت تا بعد از حرکت اتوبوس، ۵۰ درصد از مبلغ پرداختی کسر می شود. اما اگر بخواهید از زمانی که بلیط را خریدهاید تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس آن را کنسل کنید، باید ۱۰ درصد جریمه بپردازید. پس از کسر این جریمه، باقی پولی که پرداخت کردهاید، به حساب شما باز میگردد.

یک نکته که باید به آن توجه کنید این است که اگر به صورت خانوادگی قصد سفر دارید و شما از طریق حساب کاربری خود برای همه بلیط خریده باشید، با درخواست استرداد بلیط، تمام بلیط های خریداری شده کنسل می شود و امکان کنسل کردن یک بلیط وجود ندارد. برای این کار باید به شرکت های تعاونی مراجعه کنید و هماهنگیهای لازم را انجام بدهید. مبلغ بازگشتی نیز به حسابی واریز می شود که خرید بلیط توسط آن حساب انجام شده باشد.


سؤالات متداول کاربران